90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
30. aug 2012

@perla200 pridaj sa 🙂 aj ja mám dnes druhý deň 🙂

excelent1
30. aug 2012

ahojte baby ,ja dnes 6 deň.práve som si pochutila na kelovej polievke..mám dnes škroby..na zajtra plánujem špagety a k tomu si pripravím s čerstvých paradajok omáčku s olivami a bazalkou. 😉

domyyy
30. aug 2012

@excelent1 mňam kelová polievka a aj tie špagety 😵 ja mám dnes tiež škroby no varím si ryžu a zajtra asi cestovinky ako ty 🙂

perla200
30. aug 2012

@excelent1 aj ja mam škroby dnes..... potrebujem zhodiť aspon 5kg.... potom budem ok....

excelent1
30. aug 2012

ja ešte 10 kg musím dať dole 😝

minuskad
30. aug 2012

@zujka2 no snad hej, ale to vocie je iny brutal. ja mam rozne intolerancie na laktozu , ale toto, co zo mna robi ovocie. dnes som musela dat zeleninu. asi mam alergiu na fruktozu , strasne ma nafukuje a velmi zle sa citim po ovoci. pred tym som velmi nejedla, stale mi spuchli pery :Dale to z ceresni, sliviek a pri maruliach
@domyyy dnes skroby ???🙂 dnes mam sojove masko s fazulkou a k tomu ryza :D mnaaaaaaaaaaaaaam , ale medzi tym som si dobla do zemiackov, pre mna je malo jest len 3x 😖 takze ja rana ovocne menim na zeleninove. musim vediet aj existovat v spolocnosti :D aaaa ovocie ma vela cukru :D

minuskad
30. aug 2012

@perla200 aj ja mam skorb 🙂 a tiez by som 5 rada 😎

zujka2
30. aug 2012

@minuskad tak zelenina je vraj lepšia na diétku. och joj,alergie!!

poki10
31. aug 2012

@domyyy pocuj, ked striedas tri dni stale dokola a nemavas ovocny den tak ta dieta funguje? lebo mam zajtra ovocie, ale asi sa to nebude dat dodrzat, tak ze by som si k obedu dala rybu alebo tak, iba jedno jedlo k obedu a nebudem nic miesat. co ty na to? a ovocny den si nahradim potom inokedy...len, ci mozem

poki10
31. aug 2012

@minuskad ale ved ty nemusis jest len 3x. doobeda ako je pisane to ovocko, mozes kazde dve hodiny - aj na desiatu. v bielkovinovy den mozes kazde styri hodiny papat a v ostatne kazde tri hodiny. na vitaminy mozes papat kazde 2.
ja si sice mimo obeda a vecere ked som hladna snazim davat iba zeleniniu alebo nejaku stavu, ale poznam kocku, co papa normalne to iste jedlo kazde tri - styri hodiny. 😉 a schudla za mesiac desat kil, len ona má vyssiu vahu

lucijja
31. aug 2012

tak pstruh dnes nie je... 😒 nezohnala som...tak bude kebab kuraci domaci s chlebikom...🙂 a na veceru idem k svagrinej - grilujeme kura, dobre mi to vyslo. Zajtra skroby, mam v plane si predvarit a upiect zemiaky v nedelu zeleninova pizza... 🙂

zujka2
31. aug 2012

@poki10 ahoj moja aj ja mám zajtra ovocko a ideme na víkendovú návštevu. požiadala som síce známych, nech ma v tom, podporia ale neviem neviem. horšie je, že budúci týždeň som dva dni na stáži a netuším čo urobím s ovocným dňom vtedy 😒

poki10
31. aug 2012

@lucijja ja som bola na pstruhovi v restike 😀 keby som si ho sama doma robila, ani mi nechutí 🙂
@zujka2 asi jedine to vymenit. my mame teraz cez vikend volno s muzom, mala ide na varovku. no a minule ked bola tiez prec a boli sme vonku, tak som jasne videla, ze mu vadí, ze nic si s nim nedam, lebo som mala ovocny den. asi ho otravuje moje dietne stravovanie a ide mu to na nervy. taky bol nestastny minule 😢

domyyy
31. aug 2012

@poki10 ahoj 🙂 ja som nemala ani raz ovocný deň a schudla som za 5 týždňov 11,5kg 🙂 tú dietku som držala na prelome júna/júla...potom som mala pauzu a teraz zas dietujem a dnes mám tretí deň 🙂 taktiež nebudem mať ovocné dni 🙂 kludne to ovocie vynechaj aj tak schudneš krásne 🙂 😵

kattulienka
1. sep 2012

Ahojte no ja som drzala 90DD dva tyzdene,schudla som 3,5 kg a potom som nejako nato kaslala tyzden.nebol cas varit kazdy den ine,ale od pondelka idem zase nato.tak drzte palce.

lucijja
3. sep 2012

ja dnes druhe ovocie a uz mam tri kg dolu... 🙂 joooj keby to takto islo...este 8kg a budem spokojna ako nikdy pred tym...🙂 ale aj 6 by stacilo...aby som sa konecne dostala na rovnych 60. 😵

zujka2
3. sep 2012

ahojte, tak ja dva dni nedodržím, dúfam, že to telo zvládne. kukala som do jedálnička na služobke a nedá sa to dodržať ☹ a tak pekne mi to šlo...

poki10
3. sep 2012

@zujka2 a keby si vynechala prilohy k jedlu? ze si das napr. iba ciste mäsko.alebo cistu ryzu, zemiaky, max. so stavou. tak nedodrzuj postupnost dní, ja uz to teraz drzim tak vselijako, ale snazim sa to nemiesat, ale ist podla pravidiel. uz ma unavil ten vecny kolotoc stale. ☹ ale mala by som zas nabehnut aj ja na to. a inak idem sa zas chvalit, dnes som obliekla bluzku velkost 36 bez toho, aby sa mi rozchadzali gombiky. vahu zial neviem ☹

zujka2
3. sep 2012

@poki10 juuuj, ty si fajn. že 36 🙂 tak mne by veru tá 40 stačila 🙂 ale šikula si. no hej, máš pravdu, tie prílohy nejak vynechám, prenechám a tak. uvidíme čo to spraví... ďakujem za radu. ale aj ma to mrzí, lebo ten štart je zatiaľ oki

sajmonkaf
5. sep 2012

ahojte babulky,som Vas poriadne zanedbavala,no čo už,včera som sa vrátila domov,bola som na tej svadbe,týžden som jedla čo prišlo,a pribrala som take kilečko,to nie je nič hrozne,Ale poviem Vám,véééélmi dobre sa to počuvalo,tie chvaly na moju novu postavu,tak mi to dobre padlo.Tak potom dam aj nejaku fotečku,len teraz nemožem nič stahovat,lebo mi blbne PC.Nemam šancu si ani precitat tie zameskane stranky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domyyy
5. sep 2012

@sajmonkaf teším sa s tebou, že ťa chválili 🙂 🙂 supeeer a pridaj fotečky 🙂

ja som dnes mala sushi mňam 🙂 ale samozrejme bez rybky 😉

zujka2
5. sep 2012

ahojte, tak ja som tie dva dni na služobke nedržala. nedala som.. ale zajtra pokračujem. hádam to už nejak dám a zachviľu prvý vodný deň!!

bbarboraa
6. sep 2012

ahoj no pekna tema 🙂 ja drzim 90.dnovu 6.den (nie uplne poctivo zatial) a tiez uz mam 1 kg dole... ale mam strasny problem tak kedze kojim (a mliecka mam aj napriek uprave stravy straaaasne vela) davam si tie porcie trosku vacsie ale aj tak som dooooooooooost hladna omg neviem co s tym

lucijja
7. sep 2012

a ja dnes tretie ovocko...fuuu...nejako sa na to necitim...uz mi ide krkom...dam si na obed kalerab radsej...ale tesim sa na zajtra na bielkoviny...spravim si rajcinovu so syrom a s celozrnnym rohlikom...mnam... 🙂

zujka2
7. sep 2012

@lucijja ahoj ja dnes bielkoviny. mozarrela, mňaaam 🙂

mijadave
7. sep 2012

ahojte kocky, ako sa mi mate? vidim nejake nove tvare, tak sem hodim link na tabulku, nech sa pridaju... 😉 a nech sa aj povzbudia, ako to islo inym 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
ja som stale nenabehla spat na dietku, asi zacnem od znova po operacii (mam ju 12.9. uz sa mi to krati 😢 ) uvidime, no najprv sa budu kasicky, takze hned ako budem na normalnej strave, pojde sa zas na dietku, aj ked to bude tazke, kedze som zacala pre nas piect domaci chlieb aj rozky 😉
drzim Vam pasticky, nech idu kilecka rychlo dole a hlavne nastalo 😉

zujka2
7. sep 2012

@mijadave ahoooj, budem ti držať palce. neboj vše bude oki. juj mňa budúci týždeň čaká prvý vodný deň..

mijadave
7. sep 2012

@zujka2 dakujem, si zlata 😉 neboj, vodovy den zvladnes 😉

domyyy
10. sep 2012

ahojte kočky 😉 tak vám oznamujem, že konečne úspešne chudnem! 😀 snažila som sa naštartovať asi 5krát no vždy som na druhý deň porušila 😠 😅 teraz sa držím od štvrtku tak dnes mám 5-ty deň 🙂 štvrtok ráno sa vážim koľko som za týždeň schudla, už sa tešíím 😉 😵

ako sa máte? chudnetee? alebo som v tom sama? 🤐

zujka2
10. sep 2012

@domyyy ahoooj, už som sa bála, že som tu sama ☹ mám zajtra prvý vodný deň 😒