90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
28. sep 2010

@magimary ved too too , presne ako pišeš. chudnutie začina v hlave 😉 a tym nemyslim usta 😀

andrea100
28. sep 2010

@mexx aj ja mám rada vitamínové dni preto lebo nemusím variť.. A naposledy keď som mala vyitamínový deň tak som si posypala banán kokosovou múčkou a tak mi to zachutilo že potom som kokos sypala na všetko ovocie 🙂

ninka123
28. sep 2010

Vidim, ze sa kocky drzite 🙂 ja ked zacnem, mam pocit neskutocneho hladu, aj dnes som pila stale vodu, lebo som mala pocit, ze som stale hladna.... uvidim zajtra 😅 😉 dobru noc vsetkym 😵

miki060707
29. sep 2010

@agika1982 čauteeee, agi, ja sa budem vážiť len v pondelok ráno, lebo potom je to deprimujúce, ked sa vážim každý den, ked to ide dole, tak je to ok, ale ked to nabehne, čo sa môže stať, tak potom to nieje motivujúce....váž sa aj ty len raz za týden, neee????
no ja som si dnes kupila korpus na pizzu, taký malý okrúhli, tak si tam dám kečup a lečo a šup do truby..k tomu vývar asi, a asi si to dám aj na večeru, drahme dam na korpus slaninku, syr a tak....a kupila som viac korpusovm, tak každý naaranžujem....
včera som si opekla papriku, cibulu a zemiaky v šupke a zjedla s oharkami, no bolo toho dosť, lebo som si dala vác papriky, aby to bolo také, že je toho plný tanír 🙂
no ja dojedám banan a kafe mam vypité, idem spratať, lebo zachvilu pôjdem aj pre malu do škôlky...tak bojujeme daleeeej

lulupopo
29. sep 2010

baby ja som sa dnes rano odvazila postavit na vahu a 2 kg su dole 🙂 , ale aj tak je to stale velmi blizko k 100-ke, do kelu, dotlacila som banan , idem dat este zitnu kavu, a nachystat veci malemu na plavanie... vecer sa vidime

eyya
29. sep 2010

bea44
janka5861
lulupopo
magimary
majca424
mexx
mia85
monkula
miki060707
ninka123
predsaja
sisa2
yanni

tieto zienky este nemame v tabulke neviem ci tam chcete alebo nechcete byt ale ak ano poprosime o udaje :
váha/výška cm pás / stehná / prsia / boky a etse raz tabulka je na facebooku v sukromnom albume a nik iny ako my ju neuvidi staci si ma pridat ako priatela moje meno je Elenka Mitašíková Rod Slamková, (napiste mi ze ste s konika)..... tak mi poslite ci ano alebo nie aby sme uz mali tu pripravenu tabulku hotovu 😉

agika1982
29. sep 2010

@miki060707 ajoj...to mna len tak napadlo ze skusim, inak sa nebudem furt vazit...ja tiez kazdy pondelok, to bude ok...ja som chora ako pes, od piatej som hore, co ma napinalo...hruza...dala som si mandarinku a na obed si dam trochu cestovin...mam chut na piczu ale nemam tu trubu, takze smola...az v novom bude truba a na nu sa veru tesim strasne moc...malinka este haja, asi pojdem s nou k dokymu, bo tiez bola cez vikend taka nejaka na nic, tak pre istotu, nech ju popocuva a tak...miki poslala som ti tie miery akoze desneee ze??? ☹ ☹ ☹ ☹
😠 😠 😠 boze ja chcem zazit ten pocit, ze mi budu veci velke...hlavne rifle...dufam ze to zazijem coskoro....dneska mame zienky treti den, tak sa drzkajme
@lulupopo moja nic si z toho nerob, take sme tu viacere...ja osobne mam dve kila pod stovkou...takze musi to ist dole...staci mi aj 85 kil...to som mala predtym ako som otehotnela...
@bea44 hlavne sa uzdrav...to je dolezite 🙂 🙂 🙂

monkula
29. sep 2010

@eyya ja na FB registrovaná nie som.. A prečo si neurobíme súkromné album tu? Myslím, že veľa dievčat to tu tak robí, napr. z ospoločného termínu...
a čo všetko si mám pomerať? 😀 😝

gabika11
29. sep 2010

ahojte kocky, ja mam depku, som vstala na vahu a rucicka nic, nepohla sa ☹ , ja robim pocas diety drobne prehresky, teda doobedu fakt nejem, len nejake ovocie a pijem, vcera som mala vitaminovy den, a jasne som zhresila, poobede som jedla dusenu papriku s chlebom a vecer posuchy odvcera a jednu cerealnu kaiserku s dvoma platkami tvrdeho syra. Zeby sa preto nepohynala ta vaha dole? ☹

agika1982
29. sep 2010

@gabika11 ale ved sme na diete treti den...neboj, pohne sa to 🙂))
@monkula takisto sa da registrovat aj na fb.... mne osobne to vyhovuje skor tam...treba vahu vysku obvod prs, pasu bokov a stehien

agika1982
29. sep 2010

@eyya teda normalne ma tesi ze nas je tolko kocky...teraz sa chudne lahsie hehe.....super

zuziq
29. sep 2010

@gabika11 zhresenie je ked si vo vitaminovy den das kus chleba,aleb o posucha, nie ked si das obed aj veceru 😀 to je potom cely den uuuplne v keli.. a najhorsie je jest vecer ( a to najma sacharidy). Organizmus potom zacne ukladat a ukladat...
Ked uz vecer neviete vydrzat, radsej si dajte biely nizkotucny jogurt, alebo tvaroh, nie pecivo ci ovocie 😉

eyya
29. sep 2010

@monkula tu sa nieco take da? o tom neviem ak ano napis ako? pri tych menach je napisane co vsetko 😉 🙂

agika1982
29. sep 2010

@eyya tusim musis vytvorit novy album... a ten kto ho vytvori, tak ho zahesluje a heslo maju len tie ktorych sa to tyka....aspom sa mi mari

gabika11
29. sep 2010

@agika1982 ja uz drzim ale pomaly 20 den, musim pozriet v kalendari 😒 , takze preto ta depka, ja som fakt desne hladna, tak neviem, ci nie preto, ze zachvilku mam menzes dostat alebo co, zo zaciatku sa drzalo super, ale teraz nejak tazsie,,,

zuziq
29. sep 2010

@gabika11 a za 20dni si nedala dole ani kilo 😕

agika1982
29. sep 2010

@gabika11 nooo ja som drzala uz asi skoro mesiac a zhodila som dve kila, bo furt som ju porusila, takze od pondelka som sla s kockami odznova....a zatial sa drzim a hlavne som pevne rozhodnuta..tak ako nikdy predtym

gabika11
29. sep 2010

@zuziq dala, asi dve tri kilecka, ale nejak sa to zastavilo, ako pozeram 😒

magimary
29. sep 2010

dnes: STREDA-tretí deň- 29.9.2010 UHD
---------------------

inak skoro dve kilečká (zatiaľ asi len VODY!) dolu 😅 😉

@bea44 , no v mojej asi nie 😅 🙄 (teda mimo dietky... 😠 😅 )...
kde mám tú hlavu,keď práve nedržím diétku?!?
našťastie som na to teraz v tom medziobdobí váhovo nedoplatila (ale myslím, že objemovo trošku hej 😖 😠 😝 , ale tak mi treba! 😠 )...

@eyya , ja nebudem posielať miery a váhy (jednak som sa ešte nestihla pomerať) a jednak na "také" nie som (hoci čísla by už boli konečne troštička zverejniteľnejšie, ako tie pred prvou dietkou, ale aj tak 😉 ), ja sem budem pekne po vode vkladať jednotlivé sumáre tak, ako som to robila minule (nepíšem východziu váhu-sem- len úbytky 😉 ) a tak mi to vyhovuje... (teda, ak nejaké budú 😕 🙄 😅 )

zuziq
29. sep 2010

@gabika11 mne sa to po necelych 3 tyzdnoch zastavilo tiez... a po asi tyzdni zas zislo dole kilo 😉 takze len vydrzat

juli71
29. sep 2010

caute dievcata, no neviem, ci je to tiez sucast diety , ale mozem vam povedat , ze vcera som myslela , ze porodim 2 x, mozno sa zasmejete , ale ja som myslela ze sa na vc zblaznim a to som mala vcera bielkovinovy den , urcite som schudla najmenej kilo dnes mam mat skroby ale dam si mliecny den , so vy na to skusenee dakujem 🙂

monkula
29. sep 2010

@eyya jasné. napíšeme adminke, že si chceme vytvoriť jeden album, napíšeme jej nick, pod ktorým budeem ten album mať, dáme tam tabuľku, a v nastaveniach dáem fotoblog nezverejnený a uvidí he len ten, kto dostane link, alebo teda my budeme vedieť nick, aj heslo, takže sa budeme môcť kedykoľvek pozrieť.. 🙂 🙂

gabika11
29. sep 2010

@zuziq ano, asi mas pravdu, a ja som pevne presvedcena, ze varit podla diety chcem, ale asi tie drobne prehresky v tom bud, ved teraz by som najradsej aj klince zjedla taka som hladna, a to mam zriedenu jablcnu stavu vypitu, a dve jablka a trolinku bananu, co som z neho robila ranajky drobcovi. Len vydrzat!!!
Idem si pozriet ake receptiky su v tej knihe, nech sa trosku inspirujem....

andrea78
29. sep 2010

ahojte
môžem sa pridať?
už som túto dietu držala 2 krát, aj som sem prispievala. nikdy som nedokončila celých 90dní, ale prestala som, keď som mala váhu a miery, aké som považovala za už postačujúce... 😅 po prvý raz som schudla ca cca mesiac 6kg, teraz pred letom po druhý krát 12kg za dva mesiace (dovolenka, leto, plavky... 😀 ) niečo som teraz nabrala späť,ale zapríčinila som si to sama strašným stravovaním, stresom a prejedaním sa (zmena v živote hľadanie si novej práce, stres súvisiaci s novým miestom....ja nie som tá, čo stresom chudne, ja sa prejedám a priberám)

...takže od dnes som sa rozhodla s tým rázne seknúť a začala som, zdal sa mi na to vhodný deň, dostala som ms, takže "žravosť" by mala byť na ústupe, dnes mám teda 1.deň. nevážila som sa (aspoň zatiaľ), ale na oblečení vidím, že som pribrala, pred letom som menila časť šatníka (rifle, nohavice, sukne....)
vydržať to fakt ide, prvá štvorka je najťažšia, treba sa zaťať a byť tvrdohlavá pred ponúkaním jedlom od "zhovievavého" okolia, potom je to už v podstate v pohode, stratené kilá motivuijú samé o sebe a človeku je to ľúto pokaziť 😉
tak držím všetkým palce, budem denne nakúkať a pochválim sa, či som vydržala 😅

st2
29. sep 2010

ahojte vsetky
chcem sa vas spytat davate si dnes na veceru nieco sladkeeee?? lebo tak pisu v knizke ze kusok torty 😝

mia85
29. sep 2010

@eyya mozem ti to dat az zajtra??? prosim prosim. dnes asi nestihnem. maly mi este nespi, boli sme u lekara a musim vela varit,lebo ma prist navsteva a este idem vecer do posilky. zajtra budem mat klud. poslem vsetko, slubujem... 😅 😅 😅

ingridka22
29. sep 2010

ahojte dievčatá, dnes máme tretí deň 😀
ja mám zatiaľ v sebe len zelený čaj, ešte nie som hladná. na obed to budú cestoviny, ale večer neviem čo...
@andrea78 vitaj u nás 🙂 a hoď tip na dnešnú večeru - čo si ty jedávala na UH deň???
večer podám hlásenie, či som dnešok zvládla 😉

andrea78
29. sep 2010

@ingridka22 - alebo malú porciu cestovín, alebo nejaký jeden koláčik, alebo len zeleninový šalát.
bez tej "predpísanej" čokolády, ja by som zrejme totiž pri jednej tabličke nikdy neostala 😀
zeleninový šalát som si dávala aj na obed počas ovocného dňa, bolo to tak v pohode zvládnuteľné a uzavrela som to pre seba tým, že zelenina nemá toľko cukru ako ovocie atak to je prospešnejšie...a fungovalo to, budem to tak robiť aj teraz 🙂

zuziq
29. sep 2010

@gabika11 hlavne nesmies hladovat! ak si naozaj hladna, daj si nieco z tej skupiny, co v ten den mozes.. doobedu zjedz aj viac ovocia ako len dva kusky ak si hladna...ak mas bielkoviny, kludne si daj doobede alebo vecer jogurt nizkotucny. V ziadnom pripade nesmies pocitovat hlad, lebo nakoniec to clovek nevydrzi a zje to co mu pride pod ruku a aj ked je toho malo, organizmus okamzite robi zasoby.. Ja vzdy ked som hladna, nieco si dam ( samozrejme vzdy z tej konkretnej skupiny, nieco nie tucne,nie sladke) a mam dole 7 kg za skoro 4 tyzdne 😉 Samozrejme zavisi aj od toho, kolko clovek kg ma ako startovaciu vahu, ale tym chcem len poukazat, ze aj ked nejem iba 3x denne, tak chudnem... Prave to je podla mna na tej diete nie dobre, ze sa je iba 3x denne