90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monkula
5. okt 2010

@ingridka22 tak prehrešky boli, ale úplne minimálne ako namiesto krajca chleba celá žemľa a tak 😝 😝 Ale ďakujem, sama som nechápala 😵 😵 😵

yanni
5. okt 2010

@marika17 no ja jedalnicek nemam, varim tak svojsky 😕

V bielkovinovy den ked mam chut na mäso tak väcsinou kura vo vlastnej stave upeciem, okorenim osolim a sup s nim do sacku a do rury. Alebo rybu, len tak na masle a so zeleninou. Alebo na obed len jogurt a na veceru potom taky grecky(balkansky) salat. Cize syr.

V skroby, väcsinou uvarene zemiaky s oprazenou zeleninou alebo upecene zemiaky so salatom. Ryzu ja velmi nemusim. ale mala som napr aj zeleninove rizoto, zeleninu uprazit na panvici achutit zmiesat s uvarenou ryzou a este nechat troska poprazit. Zemiaky len tak uvarene mam napr rada aj s lecom. Tiez ked sa mi nic nechce, som si hodila bielu fazulku z plechovky. Len zohriat a okorenit osoli , juuuj fajnotka to je. A nasyti. Najlepsia je Bonduelle. tiez som raz robila rizoto so sojovymi kockami.

V uh ja mam väcsinou cestoviny, s parad. omackou alebo na cinsky sposom so zeleninou. Pizzu som mala len raz.

No a ovocnickovia, to ja väcsinou ako hlavne jedlo len surovy salat.

yanni
5. okt 2010

@mexx no treba sa donutit. V lete som s tym nemala problem, lebo v tom teple aj tak smädilo, ale teraz sa fakt musim nalievat. ked mam vela roboty aj zabudnem pit. Ale ja ked malo pijem tak ma zacne boliet hlava, tak sa snazim. Dnes mam toho tiez malao, ten spominany ovocny caj a teraz ten ponozkovy too mohlo byt tak 250 ml a asi tak pol litra vody. Cize nieco vyse litra. A rano este cappuccino (ale to sa nerata do pit.rez,)si nedavam v ine dni, namiesto neho potom caj. No a dnes uz toho vela si nepopijem. Mozno este trocha vody po plavani, to byvam dost smädne a vecer este mozno nejaky bylinkovy caj a to bude vsetko. Teraz dost tej vody malo popijem. No nejak neberie. dala by som si stavu taku pur ale to zase velmi nie lebo to je dost sladke. Obcas si zmiesam jablkovu stavu s mineralkou ale to by sa tiez nemalo kazdy den. Predsa sa stava berie ako jedno jedlo. Ale ja aj tak dietujem tak na 75 %, cize ja mozem 😀 Nie vazne, ja to na 100 % neviem. Ja mam od 4:30 do 12 velmi dlhe doobedie, to sa na dvoch kuskoch ovocia neda vydrzat. Ani ked sa clovek vodou nalieva. To mi potom taaaak skvrka v bruchu ze to az kolegina oproti pocuje 😀

monkula
5. okt 2010

@yanni Aj ja milujem ten balkánsky syr... a vieš s čím? s Varenou brokolicou 😵 😵 Mňam, as isi na ďalší bielkovinový dám toto na obed... Jedla by som to na kilá... Dala som ten syr raz ochutnať sestre a oan že fuj, chutí to ako železo, ona nevie, čo je dobré... 😀 😀 😀
Idem sa učiť so synátorom, lebo píše bludy, povymýšľal nové mená, tak ak niektorá neviete, aké meno dať svojmu potomkovi, tak navrhujem, Moris, namiesto Boris, Babika namisto Gabika a skvost skvostov, Fušana namiesto Dušana 😅 😅 😀 😀

juli71
5. okt 2010

dakujem ddievcata 😵 😵 😵

adamko05
5. okt 2010

tiež sa nutim pit, ale ja sa rozbehnem, ked som daaavno držala dietu, 3 l doobeda nebol problem - čaj, nesladeny 😝 , teraz to je tak litera a liter poobede, ale chce to viac
práve si robím zemiaky... milujem zemiaky na všetky spôsoby 😝

a zajtra neviem, asi rajčinová polievka s cestovinou a bude aj pre rodinku 😉

mexx
5. okt 2010

Tak ja som mala nakoniec pecenu filetu s brokolicou, a mozno nespravne ale vedome som si ju poliala trochou syrovej omacky. Kombinovat sa nema, ale chutilo mi to, nezabijem sa snad. 😅
Inac by ma zaujimalo, kolko asi tak tej vody na zaciatku diety musi z tela "odpadnut", kym sa zacne chudnut. 😕 Chcela som sa vazit az po prvej vode, ale ste ma tu navnadili, tak som sa odvazila dnes, ale sa mi to moc nezda. Nevazila som sa presne na zaciatku diety, ale zhruba tyzden pred (nemala som potom uz doma vahu), takze je to zhruba za dva tyzdne, ale proste sa mi to nezda. Aj ked...pri mojom obrom tele bude asi viac vody ako u stihlejsich...

magimary
5. okt 2010

dnes: UTOROK-9.-ty deň- 5.10.2010 BIELK
---------------------

ja dnes doobeda nič,
na obed-mäsko s krajcom chleba
a na večeru (miaso už neostalo 😅 ), tak : jogurt a cottage chesse 🙂 (nemá sa, ale myslím, že po piatich hodinách je mäso už dávno "tatam", tak som si dovolila rýchlejšiu verziu bielkovín...ktorá má predsa len jednoduchšiu prípravu: otvoriť chladničku, vybrať a zatvoriť chladničku 😅 a je navarené 😀)...

monkula
5. okt 2010

@mexx záleží na stavbe tela, ale ten bordel, to je zhruba tak 3 - 5 kg

lulupopo
5. okt 2010
lulupopo
5. okt 2010

@magimary no ja som to dnes tiez takto riesila, zajtra budem mat kyslu kapustovu polievku 🙂 , ja kyslu kapustu nemusim, ale v tejto diete mi vyhovuje, odvazim sa az v stredu, ze kolko som zhodila, od posledneho vazenia zatial je to minus 2kg... a zverejnovat svoje obvody nemienim, lebo som z nich zhrozena, ze aka veleryba zo mna je....

kubkovka
5. okt 2010

no tak vitaminovy den za mnou, uvarila som si zeleninovu polievku, 3x ma dobre poprehanalo na wc a zajtra rano vazenie, som zvedava.....zajtra su bielkoviny, urobim si kuracie stehna na kyslej kapuste

ingridka22
5. okt 2010

ahojte dievčatá, dnes konečne na 100% 😀 nevyžierala som tyčinky, nevyzobávala hrozno, nekradla malej z taniera, len raňajky, obed a večera. nič medzi tým, čo je u mňa priam zázrak 😉 zato som vypila 1,5 čistej vody s plátkom citróna, pol litra zeleného čaju a dve kávy bez mlieka... myslela som na vás ostatné chudnúce bojovníčky a vydržala som 🙂
@kubkovka, no, keďže si si dala dnes očistnú kúru 😉 , mal by ťa zajtrajší výsledok potešiť 😀 potom hoď to číslo 😉

sivocka
6. okt 2010

Ahojte babule...sakra, ale Vas tu je. Zdravim vsetky, s ktorymi som chudla v prvom kole:
@magimary , @yanni, @bea, Lubka-nevesta...(ospravedlnujem sa, ak som na niekoho zabudla) a vitam nove spolubojovnicky.
Opat som mala pocitac v servise, takze som nemohla s Vami chudnut od prveho dna, ale nevadi.....hlavne, ze som s Vami toho 27.9. zacala a casto som na Vas myslela. Veru ani neviem, kolky den vlastne dnes mame, akurat viem, ze mame skroby...
tak ja dnes kelovy privarok so zemiakmi ...bude bez parkov a bez klobasy, no co uz....a Vy co dnes papate???? Dajte nejaku inspiraciu...
Yanni a ty ako? Aky mas ciel? posledne info o tebe mam, ze si si udrzala najnizsiu vahu aj po skonceni diety, tak ty uz viac ako 3 kila ani nemozes dat dolu, ci?
A Maggi ty ako? Udrzala si si vahu, ci ?
Ja som v prvom kole schudla 6 kil a naspat nabrala 3 kila....teraz by som rada este aspon tie nabrate dala dolu a ak sa nieco podari, budem rada.....
blizi sa obed, tak dobru chut k obedu .....nemam tolko casu, aby som spatne vsetko precitala, tak mi prepacte, ak sa popytam na nieco, co ste tu uz prebrali....ale odteraz uz budem citat a pisat a ciat a snad aj chudnut popritom... 🙂

claudica
6. okt 2010

Tretí deň... jedlo a všetko okolo toho je v pohode, ale som začala cvičiť a neskutočná svalovka ma kvári.......

lubikaf
6. okt 2010

@sivocka ahoj, jeej ty si pamatas, ze som bola nevesta 😉 😉 len mne to manzelstvo nejak az moc prospieva, ked som sa v nom tak rozozrala 😀 😀 no ja mam dnes uht, uz sa mi pecie pizza a na veceru si dam bananovy chlebik, to som vcera nasla recept v mama a ja casaku, tak som si to uz vcera upiekla, a priznam sa, ze aj okostovala 😠
ale chlebik je dobry, chutil aj malemu 😉
a dnes som mala iba jeden banan a kavu, a uz som pekne hladna, tak snad tych 15 minut nejak vydrzim 😉

lubikaf
6. okt 2010

@claudica ty si super, ze cvicis, a to doma alebo chodis niekam von? do posilky alebo tak?

claudica
6. okt 2010

@lubikaf No ja mám DVD-čko na pilates, to je tak 40-minútové a potom ešte skackám na švihadle. Len tak doma, nechodím von cvičiť. Možno by to bolo lepšie, ale ja keď sa raz doplazím z práce, nechce sa mi už obliekať a ísť preč... No ten pilates mi prišiel taký nenáročný, že piánko... ale mám normálne svalovku. Je to s fit-loptou, je tam na všetko - na brucho, stehná, zadok... dokonca mám pocit, že svalovku mám aj na krku 😉 , to asi keď robím brušáky alebo čo...

lubikaf
6. okt 2010

@claudica pilates je super, ja som to kedysi cvicievala doma podla knizky, a bolo to super, taka som bola ohybna 😉 😉 no teraz sa mi doma neda cvicit, maly mi vobec nedovoli, jedine ked je mm doma a to sa mi nikdy nechce 😒 rozmyslam nad tym, ze zacnem chodit zase na aerobik, musim pozret, aka je u nas ponuka. aj zumba by ma zaujimala, no uvidim 😉

claudica
6. okt 2010

@lubikaf No ano, pri malom dieťati to je umenie, to ti verím. Na aerobik som tiež voľakedy chodila, len ho premiestnili ďalej z nášho sídliska....tak som prestala. A zumbu si baby tiež pochvaľujú, super formuje postavu a je to zábavné, tiež som nad tým rozmýšľala. Len keby som nebola taká lenivá ísť z domu.....lebo ja už nemám také malinké deti, takže všetky moje argumenty by boli len a len výhovorky... Ale daj sa na to, držím palce. Potom daj vedieť, možno nás to nakopne...... 🙂

eyya
6. okt 2010

@ingridka22 gratulujem k uspech len tak dalej 😉

ja som dnes uplne mimo hladna ako pes rano jablko a teraz dovaram bo moj milacik nechcel spinkat ...

magimary
6. okt 2010

dnes: STREDA-10-ty deň- 6.10.2010 SACH.
---------------------
@sivocka , ahooooj a vitaj späť! 😉

ja už mám obed (pečené zemiaky na sucho) za sebou,
raňajky neboli a večera-ako na obed 🙂
mmch., moja mamina má tiež viac ako dve kilečká dolu (začínala s nami) 😉

kubkovka
6. okt 2010

no tak moje dnesne vazenie dopadlo -2,5 kg, co je slusne na to, ze som dva vikendy oslavovala a zrala, co som videla, ale uz som sa zatala a neporusim az do vianoc.....buduce vazenie bude o dva tyzdne a dufam, ze pojdu dole aspon dalsie 4 kila....takze ziadne maskrtenie ovocia mimo poradia a podobne nedovolene veci uz nerobim, ziadne ochutnavky, co dobre som navarila manzelovi a dcerke.....

zuzula25
6. okt 2010

ahojte
tak zumbu uuplne odporucujem,ja uz chodim na nu vyse polroka dvkrat do tyzdna avzdy pridem domov nabita energiou,endorfinmi,je to skvela vec..moj manzel ked som cez leto nechodila pravidelne na zumbu,tak vzdy povedal,ze chod uz prosim ta na zumbu,potom je s tebou viac reci a srandy 😀 takze zumbujemeeee

juli71
6. okt 2010

ahojte ja sa citim po vcerajsku VIT..nejaka nafuknuta ☹

ingridka22
6. okt 2010

ahojte bojovníčky 😀
@eyya, ďakujem, ja som sa konečne musela zaťať a prestať kadečo vyjedať medzi jedlami, lebo to bol môj najväčší problém. a aj dojedanie po malej, ochutnávky pri varení a tak 😖 a keď to na mňa príde, tak si poviem, že "vedia to dievčatá vydržať, musím aj ja" 🙂 🙂 🙂 tak som zvedavá, ako dopadne ďalšie pondelkové váženie, lebo to prvé ma nasr... 😠
@magimary, veľmi sa mi páčia tie tvoje "sumáre dňa", už aby to bol deň 89-ty 😉 . a blahoželám tvojej mamine, paráda, je to dôkaz toho, že to ide v každom veku 😉
tak dievčatá, držím palce a buďme silné 😀

kubkovka
6. okt 2010

@juli71 no mna ta polievka dobre poprehanala, tak dnes sa uz tesim na tie kur. stehienka a kyslu kapustu, uz aby to bolo......a ty dnes co dobre mas?

kubkovka
6. okt 2010

@ingridka22 no si to vystihla, aj u mna je problem to koštovanie, a sem tam nieco zobnut a potom nejde ta vaha tak dolu, tak tiez som sa zatala a oddnes nic mimo toho, co mozem a kedy mozem

ingridka22
6. okt 2010

@kubkovka, presne tak ako píšeš, tak budeme zaťaté 😀 a vydržííííme 😉

juli71
6. okt 2010

@kubkovka ja som si dala vajicka +spenat robila som to aj malej ona k tomu ma zemiaky , nohavice som uz zapla , co som nemohla ale nevidim ziadnu zmenu tak ma to zacina odradzovat a to mam 13 den