90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisa2
18. okt 2010

@yanni - skus pozriet tu http://www.tortyodmamy.sk/banskobystricky-kraj , pozri si ich katalogy, mozno sa ti nieco zapaci. ja som si tak tiez nasla a boli sme maximalne spokojni. alebo skus napisat tu na MK babam do temy https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-slavnosti-a-darceky/kto-pecie-marcipanove-torty-v-okoli-bratislavy/

inak ahojte 🙂 ja som chora, takze dieta tiez nic moc. uz 3 tyzdne si to doma podavame medzi sebou, zacal maly, doniesol zrejme zo skolky a odvtedy stale niekto kasle, sopli ... mne to ide vzdy na hlasivky, takze sa manzel bavi, ze ma doma idealnu manzelku, lebo som potichu 😀

juli71
18. okt 2010

ahojte kocky nooo ja som skoncila , vazila som sa a neslo dolu nic .......

sisa2
18. okt 2010

@juli71 odkedy drzis dietu? kolko potrebujes zhodit? resp. ake mas BMI? nesli ti dole ani cm? a si presvedcena o tom, ze mas dobru vahu??? NEVZDAVAJ TO!!! uz ked si sa odhodlala, neexistuje, ze to nepojde dole! 😉

juli71
18. okt 2010

@sisa2 ahoj teraz by som v piatok mala mat vodu ani centimetre, myslim ze mi na jednych rifliach lieta zadok , ja som potrebovala schudnut v predu a nic uz jem hoci co nas....som saCO je to BMI?

juli71
18. okt 2010

@sisa2 stve ma to lebo som to dodrziavala iba jeden vykend som to pokaslala inak fakt posvtivo 😖

sisa2
18. okt 2010

@juli71 to mi je fakt luto a nechapem, ako to je mozne, ked si to fakt podstivo dodrziavala 😖 ono vzdy sa chudne z toho, kde to clovek najmenej chce, to je zakon schvalnosti 😠 😀
BMI = vaha delene vyska v metroch x vyska v metroch ... dostanes cislo (BMI), podla ktoreho sa urcuje, ci mas normalnu vahu, nadvahu alebo obezitu.

juli71
18. okt 2010

@sisa2 ja nemam nadvahu chcela som dat iba dole nejake to kilo (3,4) , co som nabrala na dovolenke a to ti mozem povedat , ze ani pred dietou som vobec nejedla rozky a chleba seeem tam som si kupila nejyky celozrny tak pre chut, ja to tiez nechapem , ale stalo sa vivim to , ze to tak je , .....

magimary
18. okt 2010

dnes: PONDELOK-22-ty deň- 18.10.2010 ŠKRO
---------------------

tak predchádzajúce dva dni "oslavovacie" prehrešky, ale čo už 🙄 😝 😒
nastúpili sme do nového týždňa s novou vôľou a chuťou, takže nič sa nedeje... 😅
ideme ďalej... 😉

zibi
18. okt 2010

no baby ja stojim na vahe a mam pocit ze som aj dajako pribrala na vahe aj ked nei na objeme ale cvicim v posilke mozno preto ta vaha..no muism sa zajtra odvazit ale som mala 72 a teraz sa mi to mota okolo 73,5 az74 ale poobede no chapete?ved nic take nejem..mozno rastu svaly 😒 hm..otras

zibi
18. okt 2010

baby tu si dobre cviky aj bez posilky
http://zabava.huste.tv/coach/2010-08-05-coach-k...

janulaka
18. okt 2010

@yanni ahoj a koľko si schudla? poteš ma trošku..... najhoršie je že v strese žeram strašne..
ale teraz to mám v hlave usporiadané tak snáď..
Mám jednu bláznivú kamošku nie je to cukrárka, ktorá pečie torty pozri na stránke
http://www.hubabb.sk/sladke_pokusenia.htm

kubkovka
18. okt 2010

No tak ja som mala mať dnes vodu, chcela som vitaminy a nakoniec som to porušila, pretože mi prišlo nejako mdlo a to som akurát odchádzala s deťmi ku kamoške, takže kvôli bezpečnosti som sa radšej najedla a prešlo to....tento týždeň sa chcem odvážiť, ale pochybujem, že to bude niečo slávne....no som hrozná

mavion
18. okt 2010

ahojte baby.prosim Vas prosila by som o radu..moze sa tato dieta drzat aj ked kojim?lebo celkom sa mi paci,nie je to drasticka dieta a je tam zastupene to najdolezitejsie...

st2
18. okt 2010

ahojte kocky, tak vikend bol veru burlivy tiez som zhresila co to dalo
ale vaha sa mi ponusula aspon o kusok cize doteraz uz -3,5 kg a bojujem dalej, ak ked som uz mala uvahy to vzdat ale potom som si povedala ze jeden prehreskovy den snad mi nzoberie nadej este
a vy ako hybe sa to smerom dole

kubkovka
18. okt 2010

@mavion no ja kojím a zatiaľ všetko fajn, len tie kilá sa ma viac držia, asi patrím k ženám, ktoré popri kojení veľa nechudnú, ale tak nejaké kilá idú dole....skús a uvidíš

kubkovka
18. okt 2010

@st2 no ja sa chcem odvážiť buď zajtra alebo behom tohto týždňa, tak uvidím, ale určite to nevzdám

mavion
18. okt 2010

@kubkovka dakujem 🙂 prosim vas a mohli by ste mi tu dietu poslat? dakujem

kubkovka
18. okt 2010

@mavion a aky mas mail? posli mi ho do IP a poslem ti dietu

eyya
18. okt 2010

ahojte chudnuce dievcata no u mna to vyzera na zastavenie od min. tyzdna len pol kila teda spolu 4kg 😒 ale som vdacna aj za to ...
@kubkovka ja tiez kojim a zmena nieje dokonca dnes po dlhom case som mala naliaty prsnik 😅 takze @mavion v pohode mozes ale samozrejme s rozumom mas este malicke babenko tak by som tie ovocnickove mozno vynechala, ale je to na tebe 😉 inak hodim nasu tabulku ...

eyya
18. okt 2010

takze dopiste vas celkovy ubytok 😉

zaciatok 27.9.2010
agika1982....................
bea44............................
eyya............................. - 4
ingritka22...................
janka5861....................
lulupopo..........................
magimary........................
majca424.........................
marianca........................
mexx...............................
mia85..................................
monkula.............................
miki060707...................
ninka123.........................
predsaja...........................
sisa2................................
st2....................................
yanni................................
zibi.......................................
zuzula25............................
zaciatok 4.10.2010
claudica.............................
zaciatok 20.9.2010
kubkovka...........................

mavion
18. okt 2010

dakujem baby 🙂 🙂 teda skusim 😉

mavion
18. okt 2010

inak kedy jete napr. jogurty? tie jem teda denne a budu my chybat ☹ .a este sa chcem spytat o kolkej veceriate?jete stale v rovnakej dobe? prepacte za tolko otazok ale v niektorych veciach nemam jasno 😀

kubkovka
19. okt 2010

Dievčatá, ja dnes bielkoviny....tak som sa rozožrala cez vikend, že normálne som už hladná a na všetko....takže ide sa do boja, nepovolim....bude až obed a hotovo....

kubkovka
19. okt 2010

@mavion jogurty sa jedia v bielkovinový deň, mne tiež chýbajú....ale začala som užívať aspoň vápnik horčík zinok, keďže kojím, tak som to musela takto nahradiť.....a večeriam až keď mám čas, ale do tej 20 tej hodiny

claudica
19. okt 2010

@eyya ahoj, pôvodne som sa nechcela vážiť, lebo víkend som mala hrozný, ale dnes ráno som sa odvážila kvôli tabuľke a čuduj sa svete - napriek víkendu je dole celkovo -2,5 kg, čiže pol kila zišlo napriek tomu, že som bola zlá 😀
Ale od pondelka som poslušná, dnes mám poslušný vitamínový dník, na obed vyskúšam ten banán z knižky - trošku opečený na masle, posypaný škoricou. No uvidím aké to bude....

kubkovka
19. okt 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982....................
bea44............................
eyya............................. - 4
ingritka22...................
janka5861....................
lulupopo..........................
magimary........................
majca424.........................
marianca........................
mexx...............................
mia85..................................
monkula.............................
miki060707...................
ninka123.........................
predsaja...........................
sisa2................................
st2....................................
yanni................................
zibi.......................................
zuzula25............................
zaciatok 4.10.2010
claudica.............................
zaciatok 20.9.2010
kubkovka........................... - 4 kg

kubkovka
19. okt 2010

@claudica ten banán je úžasný, to je moje naobľúbenejšie jedlo z vitamínového dňa

claudica
19. okt 2010

@eyya
agika1982....................
bea44............................
eyya............................. - 4
ingritka22...................
janka5861....................
lulupopo..........................
magimary........................
majca424.........................
marianca........................
mexx...............................
mia85..................................
monkula.............................
miki060707...................
ninka123.........................
predsaja...........................
sisa2................................
st2....................................
yanni................................
zibi.......................................
zuzula25............................
zaciatok 4.10.2010
claudica............................. -2,5 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka........................... - 4 kg

claudica
19. okt 2010

@kubkovka Super, už sa naň teším. Na raňajky som mala taký šalát z ovocia a mrkvy : nastrúhala som jablko, mrkvu, nakrájala pomaranč, posypala orechami a kvapka medu....no mňamka to bola. Polovičku som nechala na večeru.... Teraz je to jednoduchšie, som doma na dovolenke, opatrujem manžela, je po operácii, tak si môžem pripraviť čerstvé. Keď chodím do práce, je to zložitejšie, nie vždy sa mi chce pripravovať veci na ďalší deň.... A si dobrá - gratulujem!
4 kilečká za necelý mesiac je pekné... 😉

juli71
19. okt 2010

@zibi ja som to vzdala mne sa stalo to iste