90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

peterlehuta
13. dec 2010

@aniel ahoj som nova,tiež z TT okresu.rada by som sa dozvedela viac o učinkoch90dnovej diety.a ako s nou začat.nelakaj sa,meil mam na manželove meno.monika

kubkovka
13. dec 2010

@claudica no vyskusam, mne veru zaberala kysla kapusta aj uvarena......

zibi
13. dec 2010

baby navrat k normalnej strave u mna skonicil totalnym pokazenym zaludkoom 😝 vracala som asi 15krat 😝 ☹ ale uz lepsie..🙂 a hadam sa to nezpokajuje.. 😠 ale pozitivnum toho je ze 1kg dole 😀 tak sa drzte

claudica
13. dec 2010

@zibi no chúúúďa... Verím ti...ja keď som porušila diétu a jeden víkend som žrala všetko možné, tak som tiež tri dni fičala na pancreolane...možno si to aj pamätáte, jak ma bolel žalúdok...ja totižto ani vracať neviem...no hnusne mi bolo. Určite tie kombinácie majú zmysel. To kilečko máš teda "zaslúžene", vytrpela si si... Drž sa 😉 Idú sviatky, tak nech si fit! 😵

zibi
13. dec 2010

@claudica dakujem claudi si zlata ...no tak aj ked nedietujem uz tak v podstate dietujem..dnes som si spravila len sackovu francuzsku polievku a konecnce si spravim zemlovku uz mam riadnu chut na nu tri mesaice..a potrebujem jablka zlikvidovat :D
tak sa drzte v januari zasa drzim...chcem este aspon 5kg dat dole
je to uplne ine ked je clovek stihlejsi sa lepsie citi :D 😅 😵 🤐
krasne sviatky ...do vtedy este zabehnem ...papik moje spolutrpitelky xi xi

claudica
14. dec 2010

@zibi Krásne sviatky aj Tebe, zibi. Ale prečo hneď v januári? Nebude to skoro? Mali by sme si asi dať pauzu, nééé?
Podľa mňa by bolo lepšie niekedy na jar, ja som si to plánovala po Veľkej noci, to bude v apríli a do leta by sme mohli byť kočky. Aj mne by stačilo potom tých 5 kilečiek.... Tak porozmýšľaj...budúci rok sa tu každopádne stretneme 🙂

kubkovka
14. dec 2010

@zibi
@claudica no jasne, ze sa stretneme buduci rok...........ja musim dat este vela dole, ale chcem az na jar, lebo v zime sa mi nedari, nie je taky vyber zeleniny, ovocia, je skoro tma........budem len dalej delit a hotovo

claudica
14. dec 2010

@kubkovka Presne tak, pravdu máš... Veď práve, bude viac zeleniny, ovocia.... Ono je aj teraz, ale to nemá chuť. Minule som kúpila šalátovú uhorku aj reďkovku, že si spravím šalát, no to bola len akási hmota bez chuti. A keď som si robila čínsku kapustu, po nej som sa vyhádzala...neviem kde a ako sa to pestuje... Tak si počkáme na našu úrodu a na jar fičíme.... 😉
Včera sa mi podarilo bielkoviny vydržať, dnes mám škroby, doniesla som si zemiakovú placku... Už to beriem tak, že ak sa podarí, fajn, ak nie, no čo už... Snažím sa, ale nie vždy sa podarí. Tak či tak jem menej aspoň ako predtým a ak sa mi podarí správne kombinovať, som rada. Už to teda dotiahnem do konca a na jar idem odznova a skúsim už fakt na 100 %, lebo táto diéta ma presvedčila, že to funguje. 🙂 A myslím, že som aj zdravšia, necítim tak únavu, mám viac energie, lepšie sa mi zohýna, keď si šnurujem topánky 😀 😀 😀 a aj to ma poteší.... 😅

zibi
14. dec 2010

@claudica no ja chcem pretov januari...lebo v marci mi dojde muzik z misie a chcem byt este chudsia 😀 😝 tak mam motivaciu :D

zibi
14. dec 2010

@claudica ja som sa raz tak vyhadzala z hrozna...ze som mala same pupence po tele..je to ruza dakedy s tym ovocim a zeleniou
ale ked tak si urob grecky salat s feta syrom ten lepsie chuti :D

claudica
14. dec 2010

@zibi Jaj tááák... už chápem, to samozrejme mení situáciu... 😵 Tak preto v januári... 😉
Šaláty mávam...aj s rôznym syrmi, aj feta samozrejme, to je mňamky... a aj ku každému mäsku si robím šalát, nenechám sa len tak ľahko odradiť 😀 Šaláty mám radšej, ja čalamádu a uhorky moc nemusím. Kvôli chlapom to zaváram, ale ja bez toho vyžijem...
No tak jo, tak v januári to tu budem sledovať a keď skončíš, ja začnem 🙂 , ale podporovať sa môžme 😉 . A budem držať palčeky.

zibi
14. dec 2010

@claudica jasne moja budem rada ...bude tu aj segra tak dufam ze nahovorim aj ju ..chcela by som schudnut este aspon 5kg 😉 zo zaciatku diety to ide lahsie 😉 s tymi kilami 🙂

mexx
14. dec 2010

Ja tiez urcite chcem este aspon jedno kolo, a najradsej spolu s vami. Sama by som nezmakla ani dva tyzdne. 😀

ingridka22
14. dec 2010

ahojte dievčatá 🙂 @claudica, ako vidím, ty ešte bojuješ, obdivujem tvoju vôľu a chuť 😉 mne sa už nechce nič, ja ani neviem, aký máme deň 😔 a s druhým kolom - najlepšie po veľkej noci - súhlasím, určite sa pridám 😵 @kubkovka, ty si dobrá, že aspoň delíš, ja to tak mixujem, až to pekné nie je ☹ a keď som cez víkend piekla medovníčky a linecké, toľko som ochutnávala, že budem musieť piecť ešte raz 😖 na váhu radšej ani nestúpim, to by "nem dopadlo dobre" a načo si kaziť náladu, nie? 😀 @zibi, tebe želám veľa síl do ďalšieho zhadzovania, v zime to veru nie je sranda, a potom sa pochváľ, či ťa manžel po príchode domov vôbec spoznal 😉 😀 aaach, baby, u mňa teraz žiadna sláva, ale teším sa na pokračovanie s vami 😉 🙂

kubkovka
14. dec 2010

@claudica no ja salaty velmi nemusim, ale chcela by som to zmenit, vies mi nejake dobre poradit? z kapusty, z cinskej kapusty?
a nejake dobre nalevy alebo dresingy?
ta prosba plati pre vsetky dievcata

lucia99
14. dec 2010

ahojte, tak ja sa zatial drzim. dnes mam uhl den takze som si dobre pochutila na brokolicovych cestovninkach 🙂 . zatial som bez prehreskov a to mam za sebou 22dni. v pondelok ma caka vodovy tak som zvedava ci ho zvladnem. ked som uz raz davno tuto dietu drzala tak som vodovy den zvladla ale na druhy den rano som nedokazala vstat z postele. tak sa mi zatocila hlava ze som skoro odpadla a nemohla som ist ani do skoly. nastastie bude v utorok priatel doma, tak keby nieco o malu sa postara.
uvidim ako dopadnem ked skoncim s dietou ale urcite by som sa este pred letom k vam dietujucim pridala. mne dieta konci 21.2 tak uvidim.

zibi
14. dec 2010

@ingridka22 oki jasne baby sa tu ukazem a dam info drzte sa..a snazte sa krotit na sviatky 😀 😝
to zasa bude jemine..dufam ze z toho vsetkeho nepriberiem..budem sa sanzit krotit uff

claudica
15. dec 2010

@kubkovka Ahoj, tak ja do šalátov nasúkam čo mi príde pod ruku. Keď robím z čínskej kapusty, dám tam cibuľku, mrkvu nastrúhanú, kukuricu, niekedy olivky...čo mám po ruke a na čo mám chuť. Nálev robím podľa toho, aký mám deň. Ak nemám bielkoviny, tak len sladkokyslý nálev, príp. trochu horčice ešte. Ak mám bielkoviny, tak tam šmarím aj biely jogurt alebo nízkokalorickejšiu majonézu 😖 , syry aké nájdem - buď nivu, eidam...hocičo, podľa toho, aké chute mám.... Na jar bude lepšie, bude hlávkový šalát, reďkovka, mladá cibuľka....to bude pestrejšie.
A @ingridka22 - ja som na tom podobne, nejdem na 100 %, nemysli si... ☹ Nedarí sa. Presne z toho istého dôvodu ako Ty - pečenie, chystačky...dnes ideme k našim na večeru, takú zabíjačkovú....tak je zabitá aj moja diéta tým pádom, lebo nedúfam ani náhodou, že to obstojím bez jedla .... ☹ mám uhľohydráty, nepredpokladám, že si dám u nich cestoviny 😀 Takže diétke sa darí tak asi kým som v práci, poobede je to v keli.
Ja sa tiež teším na to, ako to tu na jar rozbehneme spolu. A baby, diétu pred sviatkami a vôbec - v zime - nikdy viac!

claudica
15. dec 2010

@lucia99 ahoj luci, držím palce k tomu vodovému dňu... 🙂 utorok ostaň radšej v posteli a nechaj partnera realizovať sa 😀 . Si šikula, zvládaš to, zaslúžiš si oddych 😵 😉 Drž sa. 😅

lucia99
15. dec 2010

@claudica dakujem, dufam ze ho v pohode prezijem 🙂
akurat som dopapala pecene jablka s orechovo pomarancovou plnkou a mozem povedat ze to bolo mnam mnam. nabuduce nahradim pomarance niecim inym.

ingridka22
15. dec 2010

haló-haló dievčatá😀 @claudica, presne tak, jar to istí 😉 a v zime je chudnutie vlastne proti prírode, veď všetky živé tvory si robia zásoby a my máme byť iné? 😀 😀 mne ani to delenie teraz akosi nejde, teda ide, ale také, že najprv si dám šunku, samú alebo s paprikou, rajčinou... a potom aj ten rožok... holý, bez ničoho... 😔 no comment 😲 dobrú chuť k tej večeri a daj pozor na žalúdok, nech ti potom neštrajkuje 😵 @lucia99, potom po vode - ktorú určite zvládneš 😉 keďže ideš bez prehreškov - sa ozvi a pochváľ úbytkom, nech ti v tichosti závidím 😉 😀 prajem veľa síl a úspechov 🙂 @kubkovka, a ty ako? delíš, delíš? ide to?

kubkovka
15. dec 2010

@ingridka22 ahoj, no vystihla si to s tou prirodou.....to ma nenapadlo, super, snazim sa delit, ale nie vzdy mi to ide.....ale tak hlavne vahu udrzat

katarina7777
17. dec 2010

ahojte , chcela by som zacat s touto dietou, potrebovala by som zhodit 5 kg, neviete kde sa da stiahnut na nete?
dik

llumka
18. dec 2010

Ahojte, rozhodla som ze od januara zacnem drzat tuto dietu, potrebujem zhodit 10kg. musim este prestudovat. ak mate dobry link alebo poradte aby som dobre prestudovala dajte mi tip dakujem

llumka
18. dec 2010

rozmyslam ze pojdem kupit knizku?ktoru mam kupit?

kubkovka
18. dec 2010

@llumka môzem ti poslat na mail, co mam ja, tam je to pekne vysvetlene co a ako

llumka
18. dec 2010

@kubkovka super posli mi na lumka@zoznam.sk este raz ti dakujem

kubkovka
18. dec 2010

@llumka poslane, a nie je zac

eyya
18. dec 2010

kocky napiste mi miery do tabulky , nech to zapisem ale poprosim do IP lebo naozaj mi teraz moc casu neostava na prezeranie temy, ale ako som vas tak teraz narychlo mrkla ste super fakt sikulky s pevnou volou 🙂 na jar zacinam aj ja opat 😉 ...normalne je super vidiet na mm ako sa na mna teraz pozera ked som schudla, nepovedal nic take ze som bola obludka ale je vidiet ze sa mu to paci 😀

llumka
18. dec 2010

@kubkovka uz som si precitala, je to super vysvetlene, ale nerozumiem s casovym odstupom posledne jedlo je o 20hod, to by bolo blbe keby som mala obed o 16hod. ja vacsinou ranajkujem 9-10 hod to znamena ze na obed dam o 14hod a vecera o 18-19hod to je vsetko? to bude hladovka 😲 😀 😝
a pizza cela ci jeden trojuholnik?