90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jemrykka
24. sep 2012

@lucky14 oki super, skusim teda to pozrieť, dnes možno aj vyskušam🙂

jemrykka
24. sep 2012

@petta87 mala som cestoviny s pestom a rajčinu, ja inak tiež som v tomto hrozná ja ked mam chuť na sladke tak si dám kusok, aj včera som mala kolačit a večer som si dala horkú čoko:P

petta87
24. sep 2012

@jemrykka ty hriesnica a ja ze to len ja tak hnusne podvadzam 😀 😝

jemrykka
24. sep 2012

@petta87 noo vidiš a potom sa čudujem prečo takto vyzerám:DDD

petta87
24. sep 2012

@jemrykka ale tak si myslim ze taka mala čokoladka nezaskodi či??? :D

estachova
24. sep 2012

ja som dnes vit. deň porušila, robila som deťom rybaciu nátierku, tak som si maličký chlebíček dala, normálne som ho sežrala 😠

jemrykka
24. sep 2012

tak horká snad nie, ale na druhej strane ked mam ten uhlohydratový nejem na večeru tortu a pod. dam si polku toho čo na obed🙂 inak ja vas obdivujem ja by som ten vitaminnový nevydržala ešte piť na to ovovie asi by som resedela polku na WC 😀

sajmonkaf
24. sep 2012

@lucky14 čo to prosim ta cvicis?

lucky14
24. sep 2012

@sajmonkaf Ahoj. Cvicim 30 Day Shred od Jillian Michaels. Je to fakt skvele aj ked je malo casu na cvicenie za 25minut mam odcvicene a pocit je uzasny. Skus si to pozriet na youtube. Ale kocky si to aj stiahli z ulozto.sk. Tri levely kazdy sa cvici 10dni. Fakt to stoji za to. 🙂

sajmonkaf
24. sep 2012

@lucky14 no potrebujem spevnit,hlavne brucho,to mi ostalo...

lucky14
24. sep 2012

@sajmonkaf ....ona ma aj 6weeks 6pack a to je zamerane na brucho ale precvicuje sa cele telo. Neviem ci si o nej uz pocula ale ona je asi najpopularnejsia trenerka v USA. Skus pozriet. Uvidis ze budes spokojna. 🙂

sajmonkaf
24. sep 2012

@lucky14 no nepočula,ale chcem chodit na zumbu,ale mm robi na zmeny,tak to uz vidim,ako budem vynechavat,tak mozno doma by som nieco skusila....

sajmonkaf
24. sep 2012

@lucky14 inak tvoj malý je rozkošný🙂🙂🙂

jemrykka
25. sep 2012

Ahojte spolubojovníčky ako ste na tom dnes? ja mám dnes bielkovinový- moj iblubený takže bude masko zo zeleninou🙂))

lucky14
25. sep 2012

@sajmonkaf Ahoj. Urcite skus zacat doma. Urcite Ta to chyti. Je fajn vyjst von medzi ludi samozrejme ale to mozes mat ako zabavu a oddych.....toto je makacka a citis sa uzasne po odcviceni. 🙂 Dakujeme za pochvalu. On je moje slniecko. 😀

petta87
25. sep 2012

@jemrykka no ahoj ja mam dnes UH dala som si ten posuch čo je v diete ale drzim sa zatial. Inač co pijes len mineralku?

jemrykka
25. sep 2012

No ja pijem nesýtenu mienralku, alebo vodu z vodovodu🙂 a ak si dam čaj tak s trochou medu- som ešte trochu chorá tak preto🙂
A sčím máš ten osuch ked budem mať UH tak si urobím aj ja🙂

petta87
25. sep 2012

@jemrykka čisty len s rascou 🙂 ale čo ja viem kolegyna ho jedla s cesnakom :D len ta aroma no 😝

jemrykka
25. sep 2012

aha, no uvidim možno by som nejaké bylinky dala do cesta, uvidim, no veru cesnak to vas určite potešila ked sedíte v jednej kancelarii🙂))

evelyin
25. sep 2012

Ahojte, dnes som zacala aj ja, dufam ze zo mna nejake kila zlezu. 😀
@sajmonkaf vyzeras super, mozes napisat z akej vahy si chudla? Mozes aj do IP ak ti je to neprijemne, dakujem. 🙂
Ja si prave varim zeleninku s kuracim maskom, uz sa tesim, od rana som hladna ako vlk, namiesto
ovocia som si rano dala pohar pomarancoveho dzusu bez cukru, takze zatial tak. 😎

jespera
25. sep 2012

ahojte, ja mam dnes treti den - ale tie ranajky iba ovocie do obeda - mi absolutne nesedia, nakolko mam mesacneho syna a som celu noc hore....riesim to vyzivou, viem je tam nejaky cukor...ale snad to velmi neublizi...dnes spagety - zeby ma to nejako uspokojilo nemozem povedat Ja som doteraz drzala bielkovinovu dietu a ta bola super oproti tomuto...ale snad tie vysledky budu stat zato...

sotia
25. sep 2012

@sajmonkaf simi, ja som ťa skoro na tej prvej nespoznala... teraz vyzeráš mladšie o 10 rokov a to fakt teraz nepreháňam.

matchgame
25. sep 2012

@lucky14 Ahoj. tak ja som na Dukane už mesiac, snažím sa fakt dodržiavať ale pod dve kilá som sa nedostala. Už ma opustila motivácia. Cvičenie nič moc. Keď nevidím výsledky, tak ma to hrozne deprimuje a zdá sa mi to zbytočné. Tebe sa ako darí v číslach? Ozaj a ako dopadla tá kapustová?

matchgame
25. sep 2012

@ja.nu.la ahoj. čítam že chceš nabehnúť na diétku. alebo už frčíš? pridala by som sa k niekomu...

evelyin
25. sep 2012

Ahojte, ja mam prvy den za sebou, hladna som neskutocne, ale to sa dalo cakat,
nakolko je salat s masom rychlejsie straveny nez moja obvykla vecera.
Zalievam sa teda radsej vodou, mam pocit, ze som presedela na zachode tretinu dna,
lebo obycajne cez 2 litre vody rozhodne do seba nenalievam. 😀
@matchgame pridaj sa, ja mam pocit, ze su tu uz vsetky zabehnute, alebo na pokracovani 90-DD.

Skusenejsie isto poradia: mozem si do kavy davat sladidlo steviu alebo agavu?
Nesladenu kavu nevypijem a bez kavy neprezijem.
Na zajtra mam nachystane zemiacky a k tomu si uvarim, na co budem mat chut, bud pikantne fazule s lupanymi paradajkami , alebo si uprazim zampiony na pore a masle. 🙂
Dufam ze nas tu bude viacej, nech v tom nie som sama. 😉

fiorellino
25. sep 2012

Baby, poradím vám, ked začínate diétu, dajte si dobré prehanadlo. To vás precisti a ubudne vam pocit hladu. Potom uy nejedzte ziadne sladkosti ani sladidla, ani cukry a skroby a uvidite ze aj pri dukanke sa vam vytrati pocit hladu. Hlad vyvolava cukor..ak ho v tele nemame, tak hlad pomaly vymizne...precitajte si o tom viac tu http://www.chudnut.com/ketolatky-.html
A držím palce!

matchgame
25. sep 2012

@evelyin ukecala si ma 😀 a tiež výsledky čo tu čítam 😲 nuž od zajtra nástup 😠

petta87
26. sep 2012

babyyy ta ja mam dnes 16 den a 3kg dolu dajaksi pomalinky to ide :(
dnes vitaminovy den ach jaj

lucky14
26. sep 2012

@matchgame Ahoj moja. No pravdu povediac kapustu som vydrzala 5 dni poctivo a dala som dolu 3,5kila...Potom sa mi vaha drzala tak okolo 81-82kg...ale moja ja som si dala teraz pondelok vodovy den a na moje prekvapenie som vydrzala a pokracujem viac menej v 90DD. Hovorim viac menej lebo sem tam si dam na ranajky jogurt. Cvicim poctivo a velmi ma to bavi a dnes mi moja vaha ukazala 78,6kg co som nevidela uz riadne davno....len nech si to zase nepokazim. A zacala som pit 3 salky zeleneho caju za den. Takze od juna som dala dolu 9kil co nie je take hrozne ked si pomyslim ako vymyslam. Teraz len zostat na spravnej ceste a dotiahnut to do ciela. Aj Tebe prajem vela pevnej vole. Inak to cvicenie je uzasne. Mozem len odporucit. Jillian Michaels 30day shred. 🙂

zujka2
26. sep 2012

@lucky14 jeeej, aké pekné čísla to vidím!! veľká gratulácia! ja nejak momentálne necvičím a váha asi nejde moc dole. ale musím sa nakopnúť!