90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudica
27. okt 2011

@borabora666 Super, to je krásne číslo!!! Kiež by som po ôsmom dni aj ja mala také... Ja som ale taká zbabelá, že som sa nemala odvahu postaviť sa na váhu. Bojím sa toho čísla 😢 Budem rada, ak nejaký úbytok zbadám na gatiach... to bude prvý úspech pre mňa 😅

claudica
27. okt 2011

Ja som zjedla banán, ešte na mňa čaká mandarinka a jablko, poobede budem mať kyslú kapustu surovú, lebo rodinke varím segedín 🙂

cessy
27. okt 2011

ahojte

@borabora666 jeeeeej to je super....len tak dalej, gratulujem 😵 😵 😵

ja som dnes zjedla dve mandarinky a uvazujem co dalej 🤐

lucanka49
27. okt 2011

@borabora666 ahojky konečne som tu zasa,no ja som to nejak prehnala,som za 4 dni zhodila 6kg a v nedelu som bola rano v kostole a odpadla som tak včera ma až pustili z nemocnice,,už som zmiernila aj s dietovanim,povedal mi doktor že pred každou dietou sa treba poradiť či vyhovuje..nakazal mi že mam po piatej poobede nejesť už jedlo len ovocie a mam cvičiť pilates,som odpadla asi kvoli tlaku mala som hrozne nizky a chrbtica ta ma bolela..ach jak tak sa držkajte kočky a s mierou 🙂

borabora666
27. okt 2011

@lucanka49 boze zlato a ty si jedla vobec?????ten ubytok je sialeny.......to je ozaj na odpadnutie....mne to ide dole len preto ze mam dost velku nadvahu,verim,ze este tak tri kila dole a zpomali sa to a bude sa to tiahnut......ale 6 kg....to si ak si vobec jedla tak si musela mat poricie ako pre vrabca...toto nieje dieta,len delena strava....ja si na obed dam normalne vrchovaty tanier niecoho....hlboky podotykam.....
no ale som rada,ze uz ti je lepsie....aj ja som kedysi cvicila pilates a dnes si ho dam vecer ked zaspi deti znova...ten si nemozem vynachvalit.....aj moju uvolnenu kozu na bruchu vie zpevnit...ja to teda moc nevidim,ale manzel ktory chodi na montaze a nevidi ma cvicit sa predtym pytal,co robim,ze koza tolko nevisi tak som ostala v uzase....je to super cvicenie

lucanka49
27. okt 2011

@borabora666 ahoj,no to ten ovocny den ma asi tak položil,nejedla som skoro nič,a hlavne som aj vodu zabudla...no hadam schudnem aj tak niečo,skusim po piatej nejest a cvičim zatial každy večer,ako mi ukazali v nemocnici,tak držkaj sa a zatial papa,ešte vas tu kuknem občas 🙂

claudica
27. okt 2011

@lucanka49 To je krásny úbytok, no na druhej strane si to asi prehnala... Nesmieš hladovať 😉 Vidíš, telo Ti signalizuje, že takto teda nie 😀 Daj na seba pozor, lebo diéta-nediéta, zdravie je najdôležitejšie... Samozrejme že chudneme aj kvôli tomu, aby sme boli zdravšie, no s mierou a pomaly...
Držím palce a hlavne daj na seba pozor 🙂

borabora666
27. okt 2011

@lucanka49 kludne sem prijdi pokecat,ved aj ked chudnes inak nebo nechudnes to predsa nevadi......tuto temu drzi na zivote stejen jen minimum babuliek.....aj na internete si najdi pilates for dummies ak ti mozem doporucit a ten si stiahni..je tam krasne ukazane kedy vydychnut kedy nadychnut co robis zle na co dat pozor,aka je jednodussia varianta toho cviku ked nevladze,aka je tazsia varianta,ked uz si velmi dobra....ja rada podle tohodle videa cvicim....je to asi na pul hodky az 40 minut,neviem presne

claudica
28. okt 2011

Takže dnes mám bielkoviny... Na raňajky mandarinka, za chvíľku zmlsám... Včera som rodinke robila segedín, tak som si dala zvlášť mäsko s kapustou ešte bez smotany, tak to budem mať na obed. Večera acidko, lebo jogurty a acidká mi hrozne chýbajú ☹

claudica
28. okt 2011

A ešte k tomu cvičeniu - tiež cvičím pilates s fitloptou, je to super...

cessy
28. okt 2011

Ahojte, ja som sa dnes vazila a po 4 dnoch mam dole len 1,5kg 😒 , ale nevadi, aj to staci. lepsie ako nic.

@claudica ja som si tiez dala dve mandarinky, sice boli kysle ako citron, ale co uz, nic ine som nemala 😝 😝 😝 a na obed??? zatial neviem, ale asi neaky syr....vazne neviem

cessy
28. okt 2011

dievcata neskusali ste dietu a detoxikovanie organizmu podla knizky Najedzte sa do stihlosti????? vcera mi o tom hovorila kadernicka. uz som co to o tom pocula, ale neskusali ste to?????nema niekto knizku v pdf,??

lucijja
28. okt 2011

@cessy ahoj, ja teraz idem podla knizky. Jem 5x denne, zatial mi vsetko chutilo aj ked ked som sa divala na tie recepty tak som si myslela ze to bude riadny grc 😀 ale naozaj je to chutne a zdrave. Knizku mam doma, zlupla som ju na jeden sup a dost ma to motivovalo. Zatial mam dnes len 5den z 28mych, na vahe par dekov dolu ale cez brucho uz 2cm 😵 a zo stehna 1cm. Citala som aj vela diskusii a v podstate som nenasla nikoho kto by na to nadaval, vsetci su hrozne spokojni. Ide tam najprv o odkyslenie organizmu. Ja som mala ph mocu tak niekde medzi neutral a slabo kyslym. Ked som zacala tak prve dni brutal kysle prostredie - som pozerala ze to co, ale to sa asi tie toxiny ozaj odplavovali, lebo dnes som uz bola 0,25 v hranici zasaditosti, takze super! Citim sa skvele zatial. 🙂

fnukkacikk
28. okt 2011

ahoj,tak ja mam dnes 19.den vahy isla dole o 5kg,ale uz pat dni mi stoji:(( teraz sa nic nedeje,tak uvidime ako to pojde dalej.dufam,ze pojde este nie...

cessy
28. okt 2011

@lucijja ja som si dnes poobede kupila knizku, tak dnes vecer ju nastudujem. neaky mam v tom chaos ale zatial som ju len listovala. musim citat od zaciatku

cessy
28. okt 2011

@lucijja a hlavne mi ide o to, ze sa stale citim nafuknuta a ze pri tom odkysleni ide hlavne o brusko a uz prve dni sa clovek neciti ako balon.

nieze mi teraz niekto napise ze mam papat Activiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo ani ta u mna nefunguje 😝 😠 ☹

cessy
28. okt 2011

@fnukkacikk krasne 5 kg, gratulujem 😵 😵 😵

lucijja
28. okt 2011

@cessy nooo len sa nezlakni ze prve dni sa ti brusko este nafukne. Sice sa budes citit super a lahka, ale brusko splasne tak cca po 10 dnoch. Je to z dovodu nadmerneho prijmu vlakniny... 🙂

cessy
29. okt 2011

@lucijja vcera vecer som knizku, teda brozuru precitala a asi od pondelka idem na to. je tu niekde aj diskusia, nevies???
len ja budem mat problem s tym masom, mozem ho niecim nahradzat??? v knihe som sa nedocitala aka je nahrada za maso

lucijja
29. okt 2011

@cessy noo, tak to neviem cim sa da nahradit...si vegetarianka? Skus napisat na mail tej Macingovej, aj mne odpovedala na otazky. A tu na MK som diskusiu nenasla...len na ceskej stranke omlazeni.cz

elizabeth453
29. okt 2011

ahoj..len otazocka..kedy mozem jest pecene gastany?

luc771
29. okt 2011

Caute dievcata, prosim nemate tuto dietu niekto v elektronickej podobe ? Ak ano rada by som vas o nu poprosila, dakujem krasne. Lucia

luc771
29. okt 2011

Uz netreba, nasla som ju na nete 🙂

cessy
29. okt 2011

@lucijja no asi pol roka nejem masko 🤐 , neako mi prestalo chutit. a po konzumacii mi byvalo tazko, tak preto som ho prestala jest. nie preto ze by som citila so zvietatami 😅 a ani mi zatial nechyba.

inak dnes som pokazila dietku. maly sme oslavu a tak neako som to nezvladla. kusok torty, kusok chlebika.... 😝

lucijja
30. okt 2011

@cessy ja som sa dnes vazila po siestom dni a mama dolu 1,4kg... 😕

cessy
30. okt 2011

@lucijja krasne este sa ti popri tom ocisti , detoxikuje organizmus. od zajtra idem na to

llumka
30. okt 2011

ahojte, pridavam sa od prveho, uz musim zvladnut, zimnu bundu som ledva zapla, vcera 2 znamy pytali ci cakam babo, skoro ma porazilo 😠 😠

fnukkacikk
31. okt 2011

@llumka drzim palce,je to naozaj dobra dieta a tu zimnu nie len zapnes,ale sa pod nu budes moct kludne naobliekat🙂 ja mam 22.den,6kilov islo dole..super sa citim a tesim sa na vianocny salatik🙂))

llumka
31. okt 2011

@fnukkacikk ja som tuto dietu drzala v januari, vydrzala som po druhej vode schudla som 8kg, potom som nejako zrala a zrala 😠

elizabeth453
31. okt 2011

caute...pridavam sa k vam ....moj druhy pokus o tuto dietu...pri prvej som schudla 35 kg...po tehotenstve som 36kg nabrla spat :((( a uz tri roky zapasim s dietami...momentalne ju drzim 7den a mam dole 4,3kg..ale drzim ju dost prisne/ziadny chlieb ani vyvary ani sladkosti / .len uz mi to nejde ako volakedy:( umieram od hladu ..tak mozno s vami mi to pojde lepsie... 😠 pytala som sa minule na pecene gastany , tie milujem...len neviem pod aky den patria...neviete mi poradit? kym gastanova sezona prejde 😅 😝