90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

fnukkacikk
5. nov 2011

ahojte babenky 27.den, sest aj pol kila dole🙂)) a posledne dni samozrejme aj z prehreskami🙂))

borabora666
5. nov 2011

@haslerka31 vitaj medzi nami
@fnukkacikk no pekne ti to ide..... gratulujem...mne se to teraz akosi zastavilo ale zacala som viacej cvicit....

fnukkacikk
5. nov 2011

tak aj mne to teraz stoji,ale bude mi stacit co tyzden to kilo🙂)) uvidime,ci sa podari....ja necvicim,nejako sa mi v poslednej dobe nechce

haslerka31
6. nov 2011

@fnukkacikk ahoj Zuzi🙂som aj na fb🙂-Vlada🙂tebe to ide supeeer,ja len 4kg a posledny tyzden niiic:(((uz som zacala aj cvicit

duja
6. nov 2011

Ahojte baby, ja som sa dala vo stvrtok znova na 90 dnovku. POtrebujem aspon 15 kg dat dole..JE to sila, chodim uz 4 meisace do prace a nevpracem sa do ziadnych rifli z pred tehotenstva. Intenzivne no samozrejme i s prehreskami ju chcem drzat do vianoc a potom este januar.. Hladam motivaciu..Vela zdaru

borabora666
7. nov 2011

@duja vitaj.....ja uz mam stredu treti tyzden...mne tiez este 12kg chyba,ale uz teraz mam svoju povodnu vahu,takze som celkom spokojna,ale idem dalej 😀

elizabeth453
7. nov 2011

ahojte..mne to akosi ide lepsie odkedy som sa k vam pripojila,,,menej ma taha jedlo... 😀 ja mam dnes vodicku 😖 mi vyhrava v bruchu jak na nejakom koncerte...juj, uz aby bolo zajtra 😎 😎 😎 mam masko 😉 ja som s dietou zacala 28.10 a mam dole 6,5kg...tak som vytesena, uz len 30kg a budem fit 😕 😕 😕
len akurat mam pred sebou tazky mesiac...buduci tyzden ideme na 60tku, 25. su u nas hody ...no ked toto zvladnem tak budem happyyyyyyyy 😅 😅
ozaj baby, a kedy mozem jest soju? ja tu knihu nemam, ja len co som prestudirovala na nete a tu soju som nikde nenasla.

borabora666
7. nov 2011

@elizabeth453 veru neviem,ale ak chces,poslem ti knihu v el.podobe a zkus to tam najst a potom mi povedz....😀 ja moc nemam casu to teraz studovat a ked mam cas tak na to zabudnem,ale myslim si,ze soje je strukovina a dala bysom to na skroby ako je aj fazula alebo hrasok

elizabeth453
7. nov 2011

@borabora666 jej super...ty mas tu knihu 😎 bola by som ti vdacna keby mi ju posles 😉 moj mail elizabeth453@azet.sk ....voped dik

borabora666
7. nov 2011

@elizabeth453 el mas to tam 😀

elizabeth453
7. nov 2011

@borabora666 dakujeeeeeeeeeeeem 😀 😉 idem studovat, kam nepride mala zo skolky, lebo potom uz nemozem 😀 😀

elizabeth453
7. nov 2011

ozaj...odkedy drzim dietu, nejak ma pobolieva, picha v podbrusku...nemate niekto podobnu skusenost... 😠

fnukkacikk
7. nov 2011

@haslerka31 ahoj,no dakujem....islo to rychlejsie zo zaciatku,ale teraz to uz nie je take jednoduche....ale idem dalej,este pat kil🙂

jewel2121
8. nov 2011

@borabora666 ahoj citala som ze mas knihu k 90ddd..mozes mi ju poslat bola by som ti vdacne doczyova2121@gmail.com

borabora666
9. nov 2011

@jewel2121 ahojky,email odoslany 😀

haslerka31
9. nov 2011

Ach jaj,dnes ovocny a zajtra voda:(pomoooc ,uz teraz som hladna

borabora666
9. nov 2011

@haslerka31 drz se drz se..mne to caka presne o tyzden mam vodu..... 😀

claudica
9. nov 2011

ahojte, pár dní som tu nebola, ale zatiaľ všetko OK. Akurát v sobotu som mala mať bielkoviny, na obed som aj mala mäsko, ale poobede som ochutnala tortu, ja krava! Mali sme návštevu, piekla som, varila a neodolala som ☹ . Inak sa darilo... vitamínový deň som prežila na vode a zelenom čaji, lebo som nemala na nič chuť. Dnes mám zase bielkoviny, na obed som mala syr s reďkovkou, na raňajky jablko, no a samozrejme už dve kávičky...
Ja som ten exot čo sa neváži, takže váhu neviem nahlásiť, ale opasok na gatiach mám posunutý o DVE dierky!!!
Jupíííí 🙂

fnukkacikk
9. nov 2011

@claudica no super,gratulujem...🙂 a kolky mas den?

claudica
9. nov 2011

@fnukkacikk iba 17. 😠 Štíhla postava ešte ďalekoooo 😉

elizabeth453
9. nov 2011

@claudica no super...gratulujem ...ja som zas ten typ ktory by sa furt len vazil 🙂 no aj baterky miá vo vahe uz vypovedali, takze ani neviem kolko mam kg,,,ale ja akosi na ziadnych nohaviciag nic nebadam...:( 😠 😠 😠 naposledy mi sice vaha ukazovala -6,5kg, ale akosi to na mne nevydiet...
no a dnes 😠 😠 😠 taka som na seba nasrata 😠 😠 ze by som sa prefackala....kamoska donielsa tortu zo svadby....ja nie ze som ochutnala, ja som celu spraskalano co vam poviem, bola dost velka.....KARAMELOVAAAAAAAAAa a tu u nas nikto okrem mna nemusi....juuuuuj, take vycitky co ja mam teraz...som ja ale krava.... 😅 😅 😖 a tak dobre zacal den...americke zemiacky so salatom a tak som sa najedla...a potom prisla torta....a bolo po skroboch....ale dne uz len voda, ziadna vecera

claudica
9. nov 2011

@elizabeth453 presne...torty sú zabijak aj pre mňa, na tej som stroskotala aj ja. Ja som mala takú mňamkovú rafaelovú tortu, ktorú som ja piekla...no neochutnaj to. Tiež som si vynadala... Inak pečiem dosť často, takže toto jedno zlyhanie je vlastne úspech 😀 😀 ... Keď som túto dietu robila prvýkrát, tak som sa vážila každý pondelok, no asi po 1,5 mesiaci to začalo stagnovať, tak som bola zúrivá a sklamaná... No a teraz som na začiatku bola v takom stave, že som to číslo ani vidieť nechcela!!! Možno by ma sanitka odviezla a to nemôžem riskovať 😀 😀

borabora666
9. nov 2011

cautw babulky moje..tak ja presne takto o tyzden budem na vode.....😀 a dalsia NOVINKA....prestala som s fajcenim..sice je to jeste hooodne cerstve...vcera od 10.30 som nemala cigaretku v ustach....ale tie leky celkom super pomahaju 😀 takze ja bojuju s kilama aj chutema 😀

claudica
9. nov 2011

@borabora666 To je fajn s tým fajčením, držím palce... 🙂

elizabeth453
9. nov 2011

@borabora666 jeeeej super...ja sa snazim tiez prestat, ale cigareta ma aspon zasiti...bohuzial , odkedy drzim dietu , vyfajcim viac ☹ zavidim ti tvoju pevnu volu , co sa tyka diety aj cigariet...
ja sa dostavam do stadia, ze s dietou seknem,,,,a to som zacala len 28 😠 asi ma vytcila ta dnesna torta a teraz som zas po veterniku...kurna,,,jednoducho som nemohla odolat a to som si slubila, ze do vecera len voda...joj, jak sa teraz neznasam...a podruhe ma vytocila vaha....vobec necitim, ze by som chudla, veci su na mna presne take iste ako boli...hlavne , ze ukazuje /teeda ukazovala, kym mi v nej nedosli baterky/ o 6,5kg menej...to som mala v sebe tolko vody 😲

majka_k
10. nov 2011

ahojte baby, ak mozem pridam sa, ja som zacala tento tyzden a ide to v pohode, len s receptami to bude tazsie
@borabora666 prosím posles tu knihu aj mne ? 😅 veeelmi pekne dakujem. mail v IP 😎

borabora666
10. nov 2011

@majka_k maji,odoslane 😀

haslerka31
10. nov 2011

@elizabeth453 ahoj,ja mam vodu dnes a som neskutocne hladnaaa🙂

majka_k
10. nov 2011

@borabora666 dakujem dakujem, idem citat a naberat inspiraciu 😉

inac ja mam dnes ovocie a da sa, sice po pomarancoch na obed som uz statocne hladna ale este vydrzat 🙂

borabora666
10. nov 2011

@majka_k LEN CITAJ,JA MAM OVOCKO ZAJTRA..DNESKA USPESNE BOJUJEM ZaTIAL s uht....a nefajcenim...mam zo seba radost 😀 😀 😀