90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cipsinka
7. jan 2011

@zuzana1710 paraaaaaaadicka tie recepty co si tu dala wau mam inspiraciu dik 🙂

kubkovka
7. jan 2011

Dievčata, pomoc........nemozem sa nastartovat, dnes uplne zle.......co robit???

cipsinka
7. jan 2011

@zuzana1710 a chcela som si pozriet trosku podrobnejsie tie recepty a tam sa musim prihlasit tak ked budem mat viac casu tak sa tam nejako nalogujem alebo ak mate nejaky link na receptiky bola by som rada 😉 😉

cipsinka
7. jan 2011

@kubkovka pribehla som na pomoooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 a co si dokafrala??? 😕 😕 😕

kubkovka
7. jan 2011

no teda vsetko, jedla som vsetko.......ono to je asi nedostatocnou inspiraciou, neviem sa nastartovat.........jest to, co treba, nie to, na co mam chut.......ach jaj

zuzana1710
7. jan 2011

@cipsinka len sa tam zaregistruj..to je minutka a potom mozes pozerat tie recepty do rana 😀 😀 😀 urcite si vyberies..aj ja varim podla nich

kubkovka
7. jan 2011

@zuzana1710 ahoj, mozem sa spytat, ako dlho drzis dietu:? uz si ju drzala? ako sa dari, darilo?

cipsinka
7. jan 2011

@zuzana1710 uz som sa zaregistrovala a poviem Ti,ze dilemu,ze co budem varievat na urcity den mam urcite vyriesenu 😲 😲 😲 😉 😉 😉

lucia99
7. jan 2011

@zuzana1710 jej super, tak ta poprosim tu druhu knihu (dalsich 90 dni) tu prvu mam original doma. moj mail je syberia99@azet.sk a dakujem!
ja som akurat prisla domov, bola som na zumbe sa trocha vyskakat 🙂
@cipsinka diky, no ide mi to preto lebo mam fakt pevnu volu a dobre inspiracie!

cipsinka
7. jan 2011

@lucia99 aj ja mam teraz pevnu volu a nic nepopustim,uz som si povedala dost!!!!!!!!!!!!!!a hotovo 😉 Este mam otazocku mozem cez UH cestoviny so struhankou???Mam na ne chut 🙂

zuzana1710
7. jan 2011

@kubkovka ahoj..drzala som ju raz 70dni a to som schudla 14 kg,ale potom prisla oslava a uz to islo dolu vodou..nezmakla som to..teraz drzim druhy krat...dnes 5ty den..kamoska to drzi poctivo uz druhy krat a popri tom cvici zumbu a schudla 20kg...a este stale chudne..bola taky macko a teraz je z nej prutik 😉

zuzana1710
7. jan 2011

@cipsinka som rada,ze pomohlo 😉

zuzana1710
7. jan 2011

@lucia99 poslana 😵

lucia99
7. jan 2011

@zuzana1710 este raz ti dakujem 🙂

borabora666
7. jan 2011

parada tie receptiky......tesim sa....maaam inspiraciu...
@kubkovka kde si holka,chybas tu......nevzdavaj to teraz.....ved si len zacala....no ja mam co hovorit,co 😀 som to tiez vzdala pred sviatkama,ale leto sa blizi a manzel mi dneska fotil tetovanie na krizoch co mam a videla com tam nad nim tie faldy a uplne som sa zhrozila a musel tu fotku vymazat.....som tak nasrana sama na seba,ze ked bude treba,nebudem zrat vobec....baby,teraz ma napadlo...robite si nektora fotky svojej postavy ted a po????nech vidite rozdiel????

kubkovka
8. jan 2011

@borabora666 no veru, nemozem najst nejako inspiraciu a pevnu volu, tak som uz aj rozmyslala nad fotkou a nech vidim....u mna robi problem vitaminovy den, dost velky problem..........a teraz som mala nieco ako prvy menzes po porode, tak asi aj to mi narobilo sarapatu, som zjedla dokonca kusok cokolady, co ja vobec nelubim

borabora666
8. jan 2011

@kubkovka mne po prvom porode na hubnuti pomohla moja fotka ako vyzeram.....to ked som videla,som si povedala,ze takto to ostat nemoze a po vcerajsie fotke mam ten isty nazor....teraz to budem drzat ako sa len da.....

kubkovka
8. jan 2011

@borabora666 no asi tak nejako, musim sa nejako dokopat k tomu a byt disciplinovana.......

gabika11
8. jan 2011

ahojte 90dnovky 😉 , ja osm vcera mala biekovinovy den a jedla som rostenku s brokolicou, a ked som prisla zo spinningu, tak som zjedla sunku tiez s brokolicou, hadam som ju mohla....
a dnes mam za sebou obed, polievku z korenovej zeleninky na pore a cibulke so zemiakmi s celozrnnym pecivom 😉

zuzana1710
8. jan 2011

ja som dnes nemala chut na nic rano ani na ovocie..dala som si len liter cistej vody a dobre ma precistilo...obed bude len zelenina...nemam na nic chut.. 😔 mam skroby

lenka1108
8. jan 2011

ahojte baby mozem sa pridat? od pondelka drzim 90 dnovku a je to celkom fajn.zatial za ten tyzden nie su ziadne zmeny teda este som sa nevazila.ale necitim sa nejak inak.dnes mam B den tak je to ok.
chodim do fitka teda zatial som bola len raz ale buduci tyzden idem chodit od pondelka do stvrtka a vikend volno.

baby kolko sa vam podarilo schudnut? ja by som potrebovala aspon 15kg.mangel isiel na mesiac prec tak za ten mesiac by som chcela co najviac...

kubkovka
8. jan 2011

@zuzana1710 no teda, ja mam zas chut na vsetko, co je u mna velmi divne........nieco sa deje, len neviem co.....

cipsinka
8. jan 2011

ahojte dievcence,

ja som dnes mala na plane robit rizoto ale nakoniec som si urbila tie placky mnamky mnam suprove boli 😵 😵 😵 😵 a zajtra budem robit brokolicove cestoviny 😉 a vy??Mozno mi date lepsi napad 😉

gabika11
8. jan 2011

ahojte, ja som mala dnes ten skrobovy den, ale zjedla som trosku viac celozrnneho peciva, nejaka som hladna 😒 a mam chut na nieco sladke 😒
zajtra na UH den nemam sajnu co budem jest, ale u svokry asi nic, iba ak urobi knedlu a k tomu kapustu by som mohla, ak budu zemiaky a rezne tak nic z toho , na pizzu cas nemam, tka len cestoviny s nejakou zeleninou alebo paradajkovym pretlakom...

ciernypeter
8. jan 2011

caute kocky@zuzka 1710 super recepty ,ja som ovo pokaslal a uz budem jest iba maso,ved toho ovocia mam kazdy den dost ovocny .no ci pojdu kila dole? ☹ @marianca pridala sa i zena aby ma podporila ako ty svojho .@borabora 666 ja si sfotim svoje brucho super napad motivacny 🙂 ahojte 😎 😎 😎

zibi
9. jan 2011

ludia aj ja sa k vam postupne pridavam ...inak musim povedat ze po tych 90dnoch diety sa zmeni metabolizmus fakt...ja som aj jedla normalne aj vsetko a schudla som este 1kilo 🙂 cize mam 68 kg 🙂 tak je to fakt super a muism povedat ze som cez sivatky jedla aj kolace a tak..
no tak chcem ist od zajtra znova na dietku 🙂 chcem dat dole este aspon 5-6kg 🙂 tak si drzme palce navzajom 🙂 😉

lubikaf
9. jan 2011

ahojte 😉 tak ja sa znova pridavam, uz od dnes. vcera, ako som sa postavila na vahu, som skoro odpadla z toho cisla, co mi ukazovala, sviatky teda spravili svoje 😠 😠 dufam, ze mi to pojde tento krat lepsie, ako naposledy 😉
akurat som inak doobedovala, som mala len taky salat z uhorky, rajcin, oliv a balkanskeho syra s celozrnnou zemlou 😉

lenka1108
9. jan 2011

ahojte baby dnes som si kupila v lidli vahu a za 6 dni som schudla 2 kg juchuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀
strasne sa z toho tesim...len tak dalej 😉 😉 😉 prave som spapala cesnekovu polievku.mnamka len som zvedava ci nebudem za chvilu po nej hladna 🙂 nevadi vydrzim...a zajtra pekne do fitka...

borabora666
9. jan 2011

@lenka1108 ja som zatial dala dole tri kila....ale to sa isto spomali....dneska som mala halusky s kyslou kapustou a na veceru si dam topinky z celozrnneho chleba potrete cesnakom....pokial teda nechytnem chut na sladke....potom mam v zasobe muffin😀 len na zajtrajsok sa netesim..neznasam ovocne dny,ale mam zajtra behanie po doktoroch,tak snadchut na jedlo nebude cas...aspon doobeda

lenka1108
9. jan 2011

@borabora666 a to mozes jest na obed jedno a veceru ine? ja jedavam to co na obed tak polku z toho na veceru.vcera som mala vajicka a uz mi nesli ani dole krkom. za 3 hodky vypijem liter vody a potom za 2 hodky veceru a to zase polievku.