90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gabika11
12. jan 2011

ahojte, tak ja som skusila tie placky nahrubo nastruhane a su vynikajuce, boli tu rodicia, tak polievka segedinska im chutila a aj placky chvalili, tak som rada, mam radost, ze sa tu da inspirovat nejakymi novymi receptikmi, a aj v knihe su super recepty, aspon obohatime nase jedalnicky, a nie stale to iste, maso, zemiaky a knedlo vepro zelo a podobne....

jankabambulka
12. jan 2011

@marianca to keby som vám napísala ako sa to celé odohralo tak by ste mi povedali aby som to podala podnet na prešetrenie 🙄 😠

iank o chvíľu odchádzam na volejbala ke´dže je štvorka deň - tak aby som vládala dala som si kávu s troškou cukru a mliečkom- viem nesmie sa ale nevydržala by som 2hodiny makať a beriem si minerálku zmiešanú s pepsi - ďaľšia bomba ale energiu potrebujem 😝
@kubkovka 3,5kg máš skvelé veď ty si ktorom dni?? okolo? ja som za tých 8 dní len 2kg a bojím že zasa sa to zastaví ako prvý krát -tiež presne po týždni už ani gram nešiel dolu a preto som po mesiaci prestala . ale vtedy som za tt mala - 3

borabora666
12. jan 2011

no ja uz som aj po veceri.....celkom dobre to zacinam zvladat,pomali som si zvykla....na zajtra som si uz navarila dusene hribky plus cestovinky....vecer asi dojem zmrzlinu,nech sa mi vyprace mrazak....

cipsinka
12. jan 2011

@jankabambulka ze za 8 dni ,,len,,dve kila,to je malo????Ja mam tak isto no 2 a pol a som 10 den a povazujem to za mega uspech,ze ako mi to krasne ide 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
12. jan 2011

ja na zajtra neviem co rano idem do prace a zabudla som si kupit leco,ze dnes by som zbuchala tie cestoviny nech mam zajtra na obed ale neviem co kedze to leco nemama a do obchodu sa mi uz nechce ist 😒 😒 😒 😒

zibi
12. jan 2011

@gabika11 ake placky?zemiakove?
no ja bielkovinovy den ..aj ked som neodolala a zjedla chrumky .... 😔 sa mi tazsie teraz zvyka na dietku 😝 dajako
a co mam zajtra varit ?poradte
SKROBY?
dochadza fantazia...teda okrem ryze nemam chut na ryzu :D please 😀 😀 😀
a idem este cvicit 😉 nech vycvicim chrumky 😉

gabika11
12. jan 2011

@zibi ano, zemiakove...

kubkovka
12. jan 2011

@jankabambulka ja som zacala minuly pondelok, cize desiaty den asi

kubkovka
12. jan 2011

zajtra pizza........ 😀 😀 😀
@zibi zemiakove placky napr. so sosovicovou polievkou alebo len placky

borabora666
12. jan 2011

@kubkovka TO UZ MAME 10.DEN???? PARADA......A KDE JE NASA LUCKA????TA UZ BUDE MAT ZA SEBOU DVA MESIACE CI NIE????BY MA ZAUJIMALO AKO SA JEJ V TOM DARI,CI SA JEJ TO NEZASTAVILO TO HUBNUTIE

kubkovka
12. jan 2011

@borabora666 no veru, aj mna by to zaujimalo.......no ano, uz mame 10.den.....uz si pomaly zvykam.....dnes som si kupila cervenu kapustu, bielu kapustu, brokolicu........tak aby som bola pripravena na vitaminovy den

gabika11
12. jan 2011

@kubkovka aj ja si robim zalusk na pizzu, musim urobit spenat do nej, hadam to zajtra stihnem 😉
lebo idem robit knedlo vepro zelo pre mm a teraz som skoncila prave s plnenim torty, źajtra aby sme si mohli dat, ked kamoska pride na navstevu, ved mam UH a vtedy sladke mozem 😉

kubkovka
12. jan 2011

@gabika11 a ako mam urobit ten spenat? som si dnes kupila.........

gabika11
12. jan 2011

@kubkovka ja robim tak, ze si na oleji oprazim cibulku potom dam do nej spenat, osolim, opeprim, ovegetim, pridam trosku cesnaku, podlejem trolinkou vody a dusim....odstavim, necham vyhcladnut, na druhy den alebo pokial chladne si zarobim cesto, necham vykysnut a potom valkam na obdlznikovy plech....

kubkovka
12. jan 2011

@gabika11 a na surove cesto ale nejde kecup ani pretlak, ze? sa mi to nejako nehodi k sebe 😉

gabika11
12. jan 2011

@kubkovka ano, na surove, a bez pretlaku a paradajok...

ivella
12. jan 2011

dievcence mate super vysledky len tak dalej,,,sak ked si to spocitate a islo by to takto dalej,za mesiac 6kil,za 3 mesiace 18,parada
vydrzat,ja som poskulovala po zvyskoch presnidavky po detoch,no bola by skoda zozrat to ked clovek cely den sa drzi.
ledva som dala ale dva litre do seba,celu noc presedim na wecku,uz to vidim.

zibi
12. jan 2011

@kubkovka a ako nastruhas zemiaky, cesnak, sol majoranka, trochu struhanky a vyprazas na tuku?ja len slnecnicovy ale nie su dost mastne pootom?hm?

zibi
12. jan 2011

@gabika11 tak ze robis tak ako som pisala ?vyssie ?no ja len druhy den teraz ...som zacala az od dnes ratat lebo som vcera zjedla este zivansku od svokry
a dnes som ostala len na salate a zeleninovej polievke ...nejako mk to nejde ale chcem este zhodit
jemine keby ja som schudla 6 kg tak vyskakujem po plafon za taku dobu
ved ja som za celu dietu schudla 7kg 😀 ste dobre 🙂

zibi
12. jan 2011

tak dobru noc a zajtra pokracujeme

gabika11
12. jan 2011

@zibi ja sa velmi neponahlam, lebo si koza nema ako zvykat a bude visiet, chcem to zminimalizovat, ak sa da.... 😉

lucia99
12. jan 2011

ahojte, tak som tu 🙂 chudnut chudnem este stale ale uz nie takou rychlostou ako na zaciatku ale ide to. zatial som stale bez prehresku a v utorok ma caka druha voda, vazenie a meranie 🙂 . vcera som mala krizu ale nastastie som ju zvladla 😝 . rano som stravila skoro hodinu na zachode, mala som strasne krce 😠 . no ale vysledok stal zato, po pobyte na zachode kilo dole 😀
zajtra ma caka vitaminovy den a tak musim skocit kupit niake ovocie lebo som dnes na to uplne zabudla.

kubkovka
13. jan 2011

@zibi normalne si spravim ako cesto na zemiakove placky, cize nastruham zemiaky, cibulu, cesnak, pridam sol a majoranku a vyprazam........no nie je to velmi mastne, ale aj tak to este kladiem na servitky, nech prebytocny olej vypiju
@lucia99 a kolko si uz schudla celkovo? daj nan trosku inspiracie a povzbudenia

borabora666
13. jan 2011

@kubkovka no to aj mna zaujima....inak som v noci zhresila...nevedela som spat a dala som si jednu celu cokoladu aby mi upokojila nervy....ale nevadi mi to,aspon som zaspala spala az doteraz

gabika11
13. jan 2011

dnes som sa odvazila stupnut na vahu a prekrocila osm hranicu 70 smerom dole, bolo tam 69 😉 , tak ma to motivuje viac... dnes mam UH, takze hadam stihnem tu pizzu pripravit, lebo ma caka este knedlo vepro zelo, a ked nebudem stihat, tak by som mohla zemlovu knedlu s kapustou?

lubikaf
13. jan 2011

ahojte, to ale mame dnes krasny den, co? 😠

ja mam dnes bielkoviny a mam uz nachystane parky hydinove, ked ich vsetky tak spominate, tak som na ne dostala chut 😉 a na vecer nam pride navsteva, tak to bude dost tazke pre mna, lebo sak chlebiky budu na stole, kolac idem piect...no bude to velke sebazapretie pre mna 😝

borabora666
13. jan 2011

@gabika11 tak to je sranda.....ja ani v planu prekrocit 70tku nemam😀 ja chci prave 70 kilo,protoze pri mojej kostre uz v takej vahe budem ako prutik:D aspon si myslim,lebo raz som mala 75kil a kde nic tu nic

lucia99
13. jan 2011

@kubkovka tak mala som v plane sa odvazit az po vodovom dni ale tak ked chcete inspiraciu tak dnes mam o 14kg menej (ale to po vcerajsom dni nemam nic v crevach 😀 .)
@lubikaf ak mas pevnu volu tak vydrzis a odolas aj chlebikom aj kolacom. ja som sa drzala cele vianoce a aj ked mala dcerka oslavu narodenin.

kubkovka
13. jan 2011

@gabika11 no jasne, ze mohla.......ja ked budem mat 70kg, tak budem chodit ako pav

kubkovka
13. jan 2011

@lucia99 no nádherný úbytok, ale tak dvakrat velka poklona, kedze to bolo cez vianoce a este aj oslavu.....si teda moja inspiracia, ja viem, ze ked sa chce, ide to....