90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
2. aug 2008

No tak ste toho zažili

aniel - tak pred tebou klobúk dole stihaš toho parádne veľa a máš dosť sily. Bývate v dome?

gucz - tie recepty sú super, a ten fazuľový šalátik robíme aj my. Potom hodím recept na domacu tatrsku omáčku, aj keď je to skôr trochu pikantná omáčka a veľmi sa hodí na prípravu do omáčok.

luciap - som rada že sa ti to zapáčilo, a že už cítiš výsledky, tak sa drž!

twins - uži si dovolenku, ale nie že budeš maškrtiť

tinaa - ja viem, že tvoj manžel je z Jazera už sme o otm kecali. Bola som trochu nazlostená, pretože pri jazere nie je žiadna dobrá reštika aby som si dala cestviny alebo pizzu a ak aj pečú pizzu tak až od štvrtej po dennom menu, tak by som zomrela od hladu.

iwis - ste suprové, maminke odkáž že je to perfektné, tak nech sa drží, samozrejme aj ty. A sestre nech neváha a pridá sa.

neviem na koho som ešte zabudla, ale všetkým veľa síl, a hlavne nech tie kilečká čim viac a rýchlejšie sa s nami rozlúčia 🙂

miresta
2. aug 2008

asi tu teraz nie ste žiadna, akurát ide segra, strážim jej dnes dcérku.........bude zábava.

A držte nám dnes s gucz palce, pekný deň všetkým 😎 🙂

gucz
2. aug 2008

čauko kočky tak môj dnešný vodový deň začal vcelku fain, keď sa malá prebudila, pichla som ju MM, že staraj sa 😀 a otočiac sa na druhý bok som spala ďalej. Božinku ani neviem po akej dlhej dobe som dnes spala takmer do desiatej, hotový raj na zemi. Sem tam treba aj relax.
Medzi tým MM vybehol s malou do obchodu, aj ju uspal, jediné čo nespravil je to, že ju ráno neprebalil (on nevedel nájsť plienky!!!! 😝 ). Takže akurát keď som sa zobudila zistil, že malá je precikaná a kára mokrá 😒 . No čouž, malá bola v pohode, ani nebola vyparená, len som mala o robotu viac, keďže som musela pucovať káričku. Malá na mňa hodila prosebný pohľad že am am ham mam mama, chúďa aj hladná bola, nieže by jej ráno nedal jesť, dal jej. Tak sme sa ako tak skonsolidovali, MM šiel na bicykli na výlet, a ja pôjdem upratať tú divočinu v našom byte. Musím si aj ja priviezť od našich bicykel, len nemám pre malú sedačku. Pomaličky som sa začala nalievať vodičkou, keď to má byť očistný pôstny deň, nech sa prečistím poriadne, takže okrem iného chodím aj často na wc, ale to myslím patrí k tomu. Toľko zatiaľ správy z domova, ohlásime sa neskôr.pa

gucz
2. aug 2008

Miresta v myšlienkach po tebe hádžem pozitívnou energiou, všimla si si? 🙂 😉 🙂

miresta
2. aug 2008

gucz - ahoj moja, asi ano, lebo zatiaľ to ide skvele, vypila som už asi 2 litre vody, lebo aby som nemyslela na jedlo, tak upratujem celý byt. Ale akurát idem robiť jahodovú tortičku, tak uvidím, ale asi to zvládnem ja na sladké veľmi nie som, kým to nie su venčeky z cukrárne.
Tak sa drž aj ty a určite to zvládneme, zatiaľ papa 🙂

erikas
2. aug 2008

miresta,gucz držím Vám palce 😉

gucz
2. aug 2008

no ja som už papala melón, lebo mi nejak nebolo dobre od žalúdka, aj tlak je nejaký nijaký, bola u nás búrka, teraz sa znova zamračilo, v diaľke hrmí. Asi si budem musieť spraviť kafe, lebo už sa mi pusina otvára. Ja by som spala a spala ....

gucz
2. aug 2008

bola som aj s malou na prechádzke, že sa nejak preberiem, ale nič, neviem čo budem do večera robiť, kým malá zaspí. Dúfam že nebude večer vystrájať ako včera, zobudila sa pred desiatou a do dvanástej som mala o program postarané 😖

aniel
2. aug 2008

tak ,čo babenky ,ako ste zvládli vodu?miresta dala si si tej tortičky?gucz ,čo hlava ,prežila si?

luciap-aj ja som mala dnes ovocie,ale dala som si aj ľadovú kávu so zmrzkou.

erikas díky,že na nás myslíš.Vrátiš sa ešte do jednotky alebo budeš na dvojke.?

jesika kam si zasa zmizla?

tinaa a ty si kde? 🙂

twins ako? 😉

gucz
3. aug 2008

čauko baby, tak ja som si včera cez vodu dala 2x melónik, chytila som skvelú migrénu, ešte dnes ráno som vracala ako divá, a je mi na prd. Budúcu vodu asi držať už nebudem, dám si cez ten deň asi aspoň džusiky. Ešte teraz sa mi ruky klepú 😖 ☹

luciap
3. aug 2008

Gucz - to je ľúto, že to až tak strašne na teba zapôsobilo ☹ .

Aniel - ja som to ovocie vydržala, boli sme na výlete v PL a keď si ostatní dávali pizzu, tak som len pregĺgala. Boli však taký zlatí, že mi vyberali z pizze aspoň kukuričku a hrášok 🙂 . Dnes ráno ma priateľ presvedčil, aby som sa odvážila a ja som zostala prekvapená, keď som zistila, že mám 69 kg (2 kg dole za 4 dni) 😵 . Nohavice som tiež včera cítila, že sú voľnejšie. Takže pokračujem a dúfam, že to bude takto pekne pokračovať, aj keď mi je jasné, že nie stále.

Miresta a ty si ako zvládla včerajšok?

aniel
3. aug 2008

luciap ja som za prví týžden zhodila 4 kg a bola som šťastná ako blcha,keby som to držala poctivo už som mohla mať teraz dolu viacej,ale nevadí aspoň som si pri diete aj trošku zamaškrtila. 🙂

zsuzsu16
3. aug 2008

Ahoj, babenky. Píšem do fóra prvýk-krát a chcem Vás všetky, ktoré ste sa na diétu dali podporiť, aby ste vydržali. Ja som ju robila vlani od marca do mája , vydržala som. Zhodila som síce len 5 kg zo 60 na 55, ale čo sa mi páčilo viac, je to , že išli dole aj centrimetríky. Ja som popri diéte aj cvičila . Nemusíte sa báť ak aj trošku zhrešíte, nič sa nedeje. Išla som podľa knihy, ak sa náhodou pritrafil recept, ktorý mi vôbec nesadol , tak som zalistovala a našla si druhý. Pre mňa boli najhoršie asi rána, bola som zvyknutá na raňajky, no a tie ovocné.... zo zaciatku som bývala hladná , ale zvykla som si. Po diéte som v koncom júna otehotnela, takže kilá sa pekne nabalili, dnes už mám takmer 5-mesačného synčeka , ktorého ešte kojím, ale ak prestanem , tak sa na diétu opäť dám. Kým ho kojím , tak nechcem. Snažím sa jesť striedmo, aby bolo mliečko....aby bol hlavne malý spokojný. Ja som počas tehotenstva pribrala 16kg a dnes nám ešte 2 kg naviac, podľa toho čo spapám a hlavne či sa neprepapám. Inak určite odporúčam popri diéte aj cvičit ak sa dá. Kávu som pila bez cukru, ale mliekom /teda s tým práškovým sójovým/.
🙂

anaret
3. aug 2008

ahojte chuduľky, tak narýchlo sa hlásim, že som opäť na Slovensku z dovolenky, bolo super, všetko v pohode, počasie nádherné, dovolenku som si "užívala aj s prehreškami" pizza bola syr-nesyr všetko jedno...ale cesta domov bola únavná, dostali sme defekt, po ceste boli nejaké havárky, tak sme stáli...ale som rada, že som doma, neviem, kedy sa dostanem k prečítaniu Vašich riadkov, určite máte za sebou druhú vodu - ja mám zajtra ovocko a vodu v utorok, bude to fuška po tej dovolenke, ale normálne sa teším, že sa trošku odľahčím...tak sa zatiaľ majte moje zlaté....

gucz
3. aug 2008

čauko baby, miresta kde si? ako bolo včera?

ja už som v pohode, na obed mi svokra upiekla kuriatku, jedla som ho s uhorkovým šalátikom a chlebíkom mňamky. Po troch dnešných kávach som už v pohode. Na večeru som však kura nejedla, neostalo, a pre ten jeden kúsom sa mi doma neoplatilo piecť ďalšie. Tak som si dala na večeru klások kukurice.

luciap ja neviem prečo mi ostalo tak zle, či to vôbec bolo z tej vody, možno hej a možno nie. Migrénu sem tam mávam, sem tam len bolesť hlavy. Pri prvej vode mi nebolo zle vôbec, celý deň som vtedy nič nejedla ani nepila okrem vody a ani som vtedy nebola hladná. Tak neviem.... Ale jednoznačne sa tej vody neboj, dá sa to zvládnuť.

aniel čo robenkáš zasa zaváraš?

twins a Ty kde si sa vyparila, je mi za vami smutno ☹ ☹ ☹ , som taká opustená 😔

gucz
3. aug 2008

anaret ahoj, kde ste to presne boli? v akom meste?

Ja pôjdem hajať, dnešný deň bol riadne vyčerpávajúci, tak dozchudnutia a pa

lucxy
3. aug 2008

ahojj gucz, tak mas za sebou vodu, hej? hm nie si sama komu je tak, a mne sa tiez tieto dni chcelo spat a sem tam sa mi krutila hlava ale od vcera je to za mnou,,,,citim sa fajn,,,,myslim ze v mojom pripade je to aj tym ze vstavam kazde rano o piatej a to ma trochu ubija 🙂

anaret
3. aug 2008

gucz, boli sme v Bibione v Taliansku a bol tam úplne iný život- samý dovolenkár, pohoda, klídek - no super...

luciap
3. aug 2008

Ahojte kočky, tak ja som dnes mala na obed čierny chlieb so syrom, paradajkami a paprikou a k tomu 3/4 veľkého jogurtu. Na večeru som si dala vlastnoručne nazbierané čučoriedky s jogurtom, ale ten mi už tak nešiel dole krkom, tak som zjedla len polovičku. Na mlieko, ktoré som mala pôvodne v pláne tiež som zabudla. Nevadí, bude inokedy.
Dnes sme boli v lese na čučoriedky a popritom ma poštípala nejaká "sviňa", chrbát mám dobodaný, jeden štípanec vedľa druhého, nohy okolo členkov vyzerajú podobne, takže teraz ma všetko strašné svrbí 😠

Gucz - možno ťa chytilo niečo také ako mňa po prvom dni diéty. Hlavne, že už ti je dobre.

Lucxy - hlava sa ti môže krútiť aj z nevyspatia. Môj syn vstával o 4:30 (keď bol malý) a ja som vždy s povzdychom hovorila, že po MD pôjdem pracovať do pekárne, moje telo už bude na taký skorý čas privyknuté 😀 . Na štastie sa to upravilo a teraz ho musím každé ráno budiť o 7, aby sme stíhali škôlku. Takže ešte vydrž, raz bude lepšie 😉 .

Anaret - vitaj po dovolenke, aké počasie bolo?

aniel
4. aug 2008

ahojte babenky ,všetky vás pozdravujem .Aj dovolenkárky aj nové aj tie čo sú tu stále.Ja nejako nemám čas sa sem dostať.Včera som si šla po obede lahnúť,lebo som bola strašne unavená a vyčerpaná .Hrešila som celý deň a to sa aj odrazilo na váhe.Ale nevadí ,dnes budem ne seba prísna a zajtra to bude späť.Idem týrať svoje telo a potom sa dám do generálky bytu, aby sme mali vyupratované,keď pôjdeme na dovolenku.Síce upratujeme každý deň,ale ideme ,tak poriadne.Každý deň jednu izbu.To máme ,tak na 3 hodinky.Skúsim do večera vydržať o ovocí a potom spravím nejakú udusenú zeleninku s ryžou.

gucz-nie si tehotná? 🙂

lucxy
4. aug 2008

ahojte mam taky pocit ze vsetky sme niake unavene 🙂

aniel
4. aug 2008

lucxy,to máš pravdu,ale čo s tým narobíme ,keď v lete je toľko roboty 😉

lucxy
4. aug 2008

no to hej hlavne to teplo je vycerpavajuce 🙂 a vstavanie 🙂

gucz
4. aug 2008

čaute baby tak som tu aj ja na chvíľu, ozaj je nejaké také blbé obdobie ☹
V noci som nemohla zaspať, tak som si čítala, zaspala som asi okolo druhej a vstávali sme už o pol šiestej ☹ , napodiv som vstala celkom v pohode, akurát teraz začínam byť dosť oťapená.
MM dostal pokutu ráno 2.000,- nevšimli sme si, že nám už neplatí stk, keď sa darí, tak sa darí 😖. Ja viem že je to naša chyba, ale teraz vysoliť 2000 a ešte aj za Stk-čku, no nič moc, ale zasa stávajú sa aj horšie veci, tým sa utešujem.
Ešte aj malá sa mi zdá nejaká divná, je trochu teplá, má 37 stupňov, neviem či z tepla alebo či na ňu niečo nelezie. Som na nervy, čo sa ešte dnes stane???

Aniel tehotná určite nie som, len nedávno mi skončili sviatky, a ak by to bolo ako pri Laurike, tak by som to už cítila na prsiach. I keď druhé mimi by som chcela aj zajtra 🙂

To s tým teplom máš pravdu lucxy, je to vyčerpávajúce, mala by som ísť do obchodu, ale nejak sa mi na to slnko ani nechce. Ale zasa na druhej strane som rada, aspoň mi rýchlo vyschne prádlo na šnúre. Cez zimu som sušila na sušiaku v byte, nebolo to nič moc.

Taká som na nervy, že som ani neni hladná... Ani neviem čo budem robiť k obedu, ale asi zasa zemiaky, len neviem na aký spôsob, možno podusené s mletou červenou paprikou. A rajčinovo cibuľový šalát. Ale dala by som si radšej kuraciu šniclu, ani som netušila, že mi bude tak chýbať 😝

aniel
4. aug 2008

moja malá ,tiež má 37.3,ale asi je prehriata .Osprchovali sme sa a dala som ju spať,teraz idem makať. 🙂

gucz
4. aug 2008

moja bude asi tiež, ona nerada pije a dnes pije ako dúha, stále si pýta. Tiež akurát spinká. K obedu som si spravila zemiaky s vypraženou cukinou, a zeleninový šalátik (taký že všetko na kopu), tak to idem do seba šupnúť.pa

luciap
4. aug 2008

Gucz - dnes máš fakt deň Blbec ako sa tomu hovorí. Mne zase včera veľa vecí nevychádzalo. Dnes je už lepšie. Na obed som mala ryžu s uvarenou zeleninou a bolo to super. Akurát som trochu závidela deťom vyprážaný karfiol 😖 . No čo už, niektorých vecí sa musím vzdať. V robote začala držať diétu aj kolegyňa - dokonca o 2 dni skôr a dnes prišla s tým, že od včera je normálne, pretože ona miluje rezne a tie včera robila 😠 . Tak som jej povedala, že urobila chybu, že ja už mám 2 kg dole, tak nechcela veriť a zahlásila, že od zajtra zase začne.
Myslíte si, že zajtra v UH deň by som si miesto koláča mohla dať Marina keksy (sú suché, bez plnky)? A ešte jedna otázočka: ako často sa vážite?

anaret
4. aug 2008

luciap, počasie v Taliansku bolo perfektné- stále svietilo slniečko, voda fajn, takže sme si to užili...

vítam ťa medzi nami, a chcem ťa povzbudiť, lebo začiatok bol úplne desný aj pre mňa/baby by vedeli o tom písať, ako som sa stále sťažovala/ ale je fajn, že ma mal kto podporiť...je to len o prispôsobení sa...ja som mala úplný absťák na sladký keksík alebo koláčik- bola som zvyknutá dať si s kávou niečo sladké, neustále som básnila o rožkoch, lupačkách, croissantoch a bola som úplne bez energie....ale časom sa to poddalo a zajtra ma čaká druhá voda - no otras - asi odpadnem...

anaret
4. aug 2008

miresta dobre som sa pobavila na tom dni z diéty - "žiaden"...už som si myslela, že Ty ako jediná z nás si superžena, ktorá nikdy nezhreší.... a predsa...nie, nemysli si, že som škodoradostná, veď si parádne zhodila- dobrá odmena za to, že to poctivo držíš, ale každá z nás má občas nanič deň a vtedy si skutočne môžeme povedať, že nemáme "žiaden deň" - dobrý nápad...

luciap
4. aug 2008

Anaret - tak potom ste sa mali dobre, lebo tu počasie nebolo nič moc a ako som počula tak ani v Chorvátsku. Za rohlík so syrom by som si nechala vŕtať aj koleno 😀 , o koláčoch a keksoch ani nehovorím. Som však prekvapená, že zatiaľ to ide celkom v pohode. Zvykla som si, že kombinovať nemôžem, ale dá sa aj pri tejto diéte zjesť veľa dobrôt. Zajtra budem mať špagety a tie ja mám veľmi rada.
A dievčatá tu fakt podporujú ako môžu a určite to pomáha a hlavne, keď človek číta výsledky ich snahy a to ma motivuje vydržať. Už teraz snívam o tom, čo všetko si budem môcť zase obliecť 😉 .
Aké cviky robíte popri diéte?