90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janetka
8. aug 2008

lucxy: boze to patrilo tebe, uz aj sama sebe pisem 🙂 to asik od hladu hehe

lucxy
8. aug 2008

hej bolo tam niekde pisane ze ak mas hlad mozes si dat jablko, kludne si daj tym urcite nic nepokazis 🙂

janetka
8. aug 2008

lucxy: dufam...
tak ja sa s vami na vikend rozlucim lebo ideme svadbovat, ale zakusky moc nemusim, takze to ma nebude lakat, masko spapam bez ryze a fernet si odpustim, aspon budem vzorna matka 😉

gucz
8. aug 2008

čauko babule spite? Ako sa Vám dnes darilo? Ja priznávam megaprehrešok, dnes som vyjedala nugetu, viem že je to sladké a strašne mastné, ale nevedela som si pomôcť ☹ , Musím povedať MM nech ju rýchlo doje, aby ma nelákala. Moja pevná vôľa utrpela veľkú ranu 😉

lucxy
8. aug 2008

ahoj gucz, inak tvoja mala jak keby ti z oka vypadla,,cela ty,,, 🙂 pekne hackujes,,,,my doma nugetu nemame takze nemam co vyzierat,,, co nekupim tak nie je 🙂

maminkatn
8. aug 2008

cafko som tu ja som dnes mala bielk. takze kurac, so zel.salatom a 2 kavy vyvyr a kusok c.xleba ale mali sme dnas vysm,karfoňiol a ja ho strasne lubim tak som si dala mnam mnam viem som nemala bo tam je vajce a mlieko a ja som mala mesko ale ja to strasne lubim tak som si poxutila a este 2 l zeleneho caju a mam dost bol vyborny ten karfiol taky xrumkavy mnam mnam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v rob normalka som si zvykla a zajtra idem s da ruhou smenou takze s nimi budem az v pond,xvalabohu sa tesim..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
8. aug 2008

kde ste kto.....halooooooooooo 😀 😀 😀

anaret
8. aug 2008

gucz, nič si nerob z toho prehrešku - to si telo pýtalo ako balzam na nervy, keď máš malú chorú, dúfam, že zajtra to bude lepšie s ňou....

miresta, netrápim sa preto, že som cholerik, len občas v živote tak vyostrím situáciu, že by to snáď nebolo tak potrebné...no čo už...

maminkatn
8. aug 2008

nikto nic skoda ☹ ☹ pa pa

aniel
8. aug 2008

gucz,dúfam,že čo najskôr bude Laurika zdravá.Neboj my sme mali už dvoje antibotiká a znášala ich v pohode a horúčku mala iba 2 dni 😉

anaret -držím vám palce ,ale ak nebudeš riskovať ,nič nezískaš a s tými prehreškami máš pravdu.Naozaj žijeme len raz 🙂

miresta-dúfam,že malinká nebude chorá a mne sa nezdá ,že si flegmatik.Si chápavá a vieš sa vcítiť do kože iných aspoň čo som si všimla ,keď píšeš babenkám.
ja som do obeda asi do14.00 zjedla ,len ovocie a na obed som si dala kúsok štrúdli,čo som piekla na cestu, lebo zajtra ráno odchádzame.Budete mi veľmi chýbať-všetky 😵

janetka-ide ti to super,tak sa drž 😉

lucxy,keď budem na dovolenke skúsim to pozrieť tam (vieš čo u nás to nemajú) 🤐

aniel
8. aug 2008

tak babenky ešte raz sa lúčim ani twins tu nebude aj ona ide na dovolenku.Držím vám palčeky,aby ste sa pekne držali a ja asi budem prehreškovať,ale budem sa snažiť,aby to nebolo moc.Tak sa zatiaľ majte krásne 😵 😵

miresta
9. aug 2008

dobré ránko kočky,

aniel - už sa asi dnes nepripojíš, ale krásnu dovolenku a ďakujem za sympatie

gucz - ako je maličkej už je jej lepšie? Moja bola včera hrozná, preto som sa už nezapla, nemohla som ju dať dole z rúk a keď som mala pol hodinku kľud, toľko toti najdlhšie spala, tak som piekla a upratovala, lebo večer prišiel brat na návštevu. A dosť neskoro až o pol osmej a mala bola hore do deviatej, už som myslela že ma skryté baterky, ale v noci spinkala úžasne do šiestej a teraz už spinká zase, tak uvidíme aký bude deň.
A z tej nutely, si nerob nič, ale ako vravelalucxy, čo nemáš doma, to nemôžeš maškrtiť. Ja tiež radšej nekupujem nič čo by ma dráždilo.

dnes by sme mali ísť vyberať cibuľu, pretože po tých dažďoch už dlhšie nemôže byť, inak by nám ju asi chytila plieseň. Takže dnes budem trochu makať na záhrade.

janetka - tak to si dobre začala, ale myslím, že bude lepšie keď ten ovocný deň nebudeš počítať za začiatok dietky, ale len ako štartovací deň. A počítať normálne od mäska, ako sa má.

miresta
9. aug 2008

Ešte spinkáte? 🙂

gucz
9. aug 2008

ahojky babenky 🙂

aniel krásnu dovolenku prajem, hlavne si oddýchni, dobre?

miresta ahoj, malej je vcelku dobre, teraz akurát spinká. Horúčku včera nemala, akurát je ako omáčka, dávam jej totiž fenistil kvapky, aby ju nenadrapoval ten kašel. Stále by sa len nosila na rukách. Kašle dosť škaredo hlavne zo spánku, ale napodiv som bola v noci hore kvôli malej len 2x. Teraz sa mi zdá trošku teplá, ale zmerám jej teplotku až keď sa preberie.

Už som si povedala, že nebudem prehreškovať, aspoň teda že sa budem viac snažiť. Dnes som jedla zatiaľ banánik a poobede budem piecť pizzu, normálne mi zachutila, pred tým som ju moc nemusela.

lucxy ďakujem za pochvalu tej čiapočky, to bola moja prvotina

maminkatn aj ja vyprážaný karfiol milujem, ale nerobievam ho, lebo MM to moc nemusí. Vždy mi ho robievala svokra, traz som ho však už nejedla dlho. Ale dala by som si, mňam. Možno by sa to dalo spraviť tak, že ovarený karfiol na malinké kúsočky obaliť len v rozšľahanom vajíčku(s vegetou) a tak to vypražiť, poprípade ten karfiol zaliať v miske s vajíčkom a dať to zapiecť. Možno si to aj na mäsový deň spravím (zapekané), ja kupujem mrazený tesco karfiol, to sú také malé ružičky.

gucz
9. aug 2008

miresta dúfam len že tvoja malinká nebude tiež choručká, ale skôr to možno bude zo zúbkov. I keď mrzutá môže byť aj tak, len tak bez príčiny, veď ani mi nemáme perfektnú náladičku každý deň.

miresta
9. aug 2008

ahojky, tak nikto tu dnes niejako nekecá.

gucz - to je dobre, že nemala horučku, aspoň si teraz užije trochu viac mamkinho náručia, keďže je taka maznavá, a ja ty, len keby neboli tie naše dcérušky také ťažké. Moja sa mi dnes zdá už lepšia, aj keď ešte stále poplakáva. A možno naozaj nemala len svoje dni.

a už nerozprávajte toľko o tom karfiole, lebo sa mi slinky stále zbiehajú, ja ho mám tiež veľmi rada. A možno ho naozaj teraz urobím na bielkoviny, čo máme vlastne v pondelok.

Ideme teraz poobede na nákup len neviem či do Lidl, alebo Tesca.
Takže zase večer. papa

anaret
9. aug 2008

ahojte, miresta kľudne si daj aj karfiol, myslím, že si fajn schudla a môžeš si dopriať sem - tam aj to na čom si človek pochutí...a dokonca aj keď je to niekedy prehrešok... ja som zo začiatku tiež brala všetko na 100% vážne, ale na druhej strane - čo bude keď prestaneme s touto iétkou? nebojíš sa jojo efektu? ja strašne...

anaret
9. aug 2008

aniel s twins išli na dovču, dúfam, že budú mať lepšie počasie ako bolo dnes...

gucz
9. aug 2008

volala som s anielom, šťastlivo docestovali do tatier. Sofinku už dnes nepreháňalo, tak si tú dovolenku môžu užiť 🙂

ja mám hlavu v smútku zo zajtrajšku, mám doma len jeden banán a zavárané hrušky, tak budem musieť poslať MM do obchodu. A malou nemôžem ísť nikam, ten kašel sa navečer zhoršil, po zaspaní ju začalo nadrapovať, kašlala chúďatko tak moc, až jej slzy tiekli a nemohla sa nadýchnuť. Tak som jej dala pod matrac poskladanú deku, aby mala hlavičku vyššie a zatiaľ pokojne spinká. Mám však strach z dnešnej noci, čo bude do rána, lebo ona ešte okrem soplíka chorá nebola. Už aby vyzdravela, bo sa o ňu bojkám ☹

Tak u nás asi tak.

twins
9. aug 2008

ahojte kocky ja som sa s vami ani nerozlucila uz som na dovolenke v starej bystrici u manzelovej rodiny maju internet tak som si vas konecne chcela precitat lebo za posledne dni som sa sem vobec nedostala zdravim aj nove babenky gucz to mi je luto ze mas malicku choru a gratulujem ku kileckam ktore si dala dolu aj ja som dala dolu uz asi 11 alebO

twins
9. aug 2008

DVANAST NEVIEM PRESNE ALE NENI TO SKORO VOBEC vidiet ak budem mat nejake slusne foto z dovolenky tak vam poslem dnes sme boli v terchovej na country kupili sme si klobuky aby sme trosku zapadli volala som sj s anielom so niekde pri poprade chceli by sme sa ist v stredu za nimi mrknut asi na dva dni ale zetial im tam dnes stale prsalo tu je celkom fajn uz neprsi

twins
9. aug 2008

ked vas precitam tak este sa ozvem

twins
9. aug 2008

no inak je mi srasne tazko boli ma brucho hned prvy den som riadne zhresila nejprv som zjedla bagetu a potom som si dala komplet veceru kuriatko a zemiaky a je mi strasne lebo takto komplet jedlo som uz davno nemala a a nejak ma to tlaci v zaludku 🙄 tak som zvedava po dovce kolko bude hore kg inak zajtra sa chystame do oscadnice na bobovu drahu a su tam aj vselijake ine atrakcie kto to tam pozna urcite vie ze to tam je super

twins
9. aug 2008

ak by som uz nemala prilezitost sa sem dostat tak vas vsetky pozdravujem aj za aniela a drzte sa ja za seba sice moc nerucim ale budem sa snazit to moc neprehanat tak apapa 😉

gucz
10. aug 2008

juj baby aj ja by som dakam vypadla 🙂
ale veď vlastne na dovolenke som už rok 😀
ešte všetky spinkáte?

twins
10. aug 2008

ajojte my sme sa teraz zobudili spi sa tu nadherne vyborny vzduch no skratka parada dnes sa nam ukazuje krasny den tak asi pojdeme do tej oscadnce na tu bobovu drahu alebo do vychilovky pozriet staru drevenu dedinku

twins
10. aug 2008

gucz neboj ked malinka dorastie tak urcite pojdete a potom si to vynahradis

twins
10. aug 2008

miresta ahoj tak manzelovu malu si zvladla vyborne a ako casto ju mavas na navsteve?

twins
10. aug 2008

janetka vitaj medzi nami tak ti zelam aby si to tu s nami vydrzala a pritom sa ti podarilo dat nejake to kilecko dole aj ja som neni moc na diety ale nejak to funguje aj ked mam za sebou plno prehreskou

twins
10. aug 2008

veronkaj erikas lucxy maminkatn luciap a vsetky ostatne na ktore som este zabudala aj vy ahojte ideme na vylet tak papa 🙂