90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
12. aug 2008

Janetka - baklazan som raz skusala, ten na mna az taky dojem neurobil. Cukinu robim castejsie a mam hlavne jeden vyborny kolac z nej, ale ked teraz mozem len velmi obmedzene. Ale rozmyslala som nad brokolicou zapecenou so syrom. Nieco ma mozno este napadne, prip. keby aj vas, kludne to tu hodte.

gucz
12. aug 2008

karfiol zapečený s rozšľahanými vajíčkami, pečená ryba so zeleninovým šalátom, kuracie pečienky vypražené, bez múky, zeleninový šalátik s kockami tvrdého syra, kuracie prsia natreté grilovacím korením, cesnakom a potom opražené..... Oleja sa nemusíš báť, ja som celý prvý mesiac jedla vyprážané, samozrejme len na troške oleja a zhodila som 8 kg.

gucz
12. aug 2008

alebo ešte jeden typ na horúci deň, šalátová uhorka nastrúhaná na kolieska s korením tzaziky a s kyslou smotanou.

anaret
12. aug 2008

ahojte, všetky, nestíham, tak len tak na rýchlo...

maminkatn- rýchlo sa uzdrav...

dovolenkárkam prajem pekné počasie....

gucz a Vy ako ? nevypadnete aspoň na nejaký výlet s malou niekde mimo?

luciap, držím palce, nech Ti to rýchlo uteká...

a stratila sa nám miresta....

janetka
12. aug 2008

baby, tak ja som dnes nestihala ani vecerat, sme sa sadili na dvorceky stromy, tak som veceru rozdala susedom, lebo uz bolo po osmej, a zajtra to uz nemozem, len by mi to chutky robilo. ani nie som nejak hladna... som zvedava na rano na vahu.
ako casto sa vazite?

luciap
12. aug 2008

Janetka - ja sa vazim asi raz za 4 dni, ale stacilo by aj raz za tyzden.

Anaret - dakujem.

Gucz - vdaka za tipy, nieco vymyslim, aj tak sa mi takto lahsie vymyslaju jedla.

Maminkatn - snad tie hlasivky budu coskoro v poriadku.

Teraz som sa vratila od kamaratky. Akoze sme oslavovali, ale odmietla som vino (to ma ani tak nelakalo, kedze nezvyknem pit), ale ked som videla ako piekla strudlu a kolac, tak som mala co robit, aby som sa jej na to nevrhla. Jedine stastie, ze vsetko bolo horuce. Okrem toho mi na stol polozila bombonieru a chipsy (tie normalne nejem, ale teraz by som si bola vzala). Vsetkemu som odolala, az sa divim ako to dokazem. 🙂

gucz
13. aug 2008

luciap závidím Ti tú pevnú vôľu 🙂

anaret malinkej je už lepšie, už sa v noci nedrhne, ale ešte stále trochu pokašliava. Ja s ňou moc nechcem ísť na slnko, keď berie lieky, takže výlety....

Asi v sobotu doobeda pôjdem do TT, to je tak všetko a poobede k svokrovcom na hody. Dovolenka nehrozí, MM bol cez svoju celozávodku na brigáde u kamaráta a nejakú dovolenku si chce nechať na zimu. Ja by som rada šla do Smoleníc k zámku, ale možno až na druhý týždeň. A plánujeme ísť do Bojníc, ale či to víde to neviem. Možno vybehneme len do Blavy do ZOO.

Čo budete dnes variť? Ja rozmýšlam nad uh večerou, neviem čo si dať. Mám doma perníčky, poprípade by mohol byť puding alebo zmrzlina, ale neviem, na nič z toho nemám nejakú extra chuť. Možno ešte palacinky, na tie má chuť MM, no uvidíme. Alebo máte nejaký nápad? K obedu to bude určite pizza, tej sa nemôžem dojesť (s pretlakom, olivami a pizza korením), spravím si ju zo špaldovej múky, nech je zdravšia

lucxy
13. aug 2008

gucz ty si riadna maniacka na pizzu 🙂

luciap
13. aug 2008

Gucz - aj ja uvažujem odkiaľ mám takú vôľu, nikdy som o nej netušila, skôr opačne 🙂 . No len, či ma tá vôľa udrží až do konca.
Ja si dnes na večeru dám makovník, minule som na neho dostala chuť, tak som si kúpila a narezala na 3 časti a dala do mrazáku. Jeden kus som si dnes vybrala. Dala by som si však tú štrúdlu, čo včera kamarátka piekla. 😉
Trochu ma štve, že dostanem na niečo chuť, vtedy to nemôžem, tak si to naplánujem na najbližší možný deň a potom to síce zjem, ale tá chuť už nie je taká ako keď som sa pre to rozhodla.
Dnes na obed budem mať marhuľové guľky. Môžem si ich posypať strúhankou?

veronkaj
13. aug 2008

ahojte dietarky,

ja vás vôbec nestíham, ako tak sa snažím bojovať v práci a doma net nemáme takže ak sa mi podarí občas mrknem,

občas aj mne dochádza fantázia čo jesť ale ja si to skôr urobím bokom ked varím dcére, to mi skôr dochádza inšpirácia ked mám variť u polovičky ked sme tam , lebo on je zvyknutý mať každý deň mäso a to si musím zvyknúť a vymýšlať.

inak dietu sa snažím dodržiavať sú tam občas malé prehrešky ale dá sa, a kilá idú pomaličky dolu a ked ideme s kolegami na obed nám teda čo robiť aby som odolala ich mňam čo si dávajú ale snažím sa.

Akurát mi tak dochádza že väčšinu oblečenia budem musieť dať potom zúžiť alebo vymeniť, minule som si chcela dať rifle také staršie a boli mi veľké tak som si musela dať opasok.

anaret - dúfam že tvojej malej slečne je už lepšie , držím palce

luciap - len tak pekne pokračuj, ja si občas malý prehrešok dovolím

ostatné nestíham všetko prečítať, ale rada sem k vám občas mrknem a vítam nové snažilky na chudnutie

janetka
13. aug 2008

luciap: to si dobra, ze si odolala takym dobrotkam... super.. ja teraz ranajkovavam za pc, aby som nevidela manzela so synom ake dobrotky jedia 😉 mala si si od kamosky vypytat kusok strudle a dnes zjest ...

gucz: inak aj ja som pizzova maniacka.. a na tu pizzu si mozes hodit aj zeleninku, nie? rajcinky, kukuricu a pod.

veronkaj: ako dlho drzis a kolko ti slo dole? to ja nebudem mat problem s uzovanim, konecne sa zmestim do starych cias, lebo som si po porodoch nakupila vacsie a male veci skladujem v skrini, ze raz.. tak dufam, ze teraz 😉

janetka
13. aug 2008

opr.: so zuzovanim

gucz
13. aug 2008

zdravím všetky chuduľky

janetka zeleninku si na tú pizzu môžeš dať, ja si sem tam dávam kukuricu, olivy vždy a raz som śi dala aj rajčiny a papriku, ale to mi moc nechutilo. Ja mám rada skôr ananás , šunku a syr na pizze, ale to sa teraz nesmie.
No idem raňajkovať. A trošku poupratovať, tak zatiaľ papa

luciap
13. aug 2008

Janetka - mohla som si pytat, ale strudla sa akurat dopekala, ked som od nej odchadzala ☹ . Tak snad inokedy. Na pizzu si mozes dat aj zeleninu, aj sampiony.

Gucz - aj ja mam najradsej pizzu Hawai - ananas, sunka. Teraz som si dala v restike s kukuricnu. Ake cesto robis na pizzu? To, co bolo v knizke, sa mi zda nejake hrube, aj ked momentalne mi je to uplne jedno, hlavne, ze mozem nieco take zjest 🙂 .

Veronkaj - tak to mas super, ked uz ti zacinaju byt veci velke. Ja sa tiez konecne vratim k tym kusok mensim. A tie, co mi boli najmensie som poslala na zaciatku leta mamke, nech si ich ona upravi, ale ked videla, ze som sa pustila do diety, tak zatial vyckava. Mozno mi ich postupne vrati. Esteze ja mam stale oblecenie aj ked schudnem, aj ked naberiem. Ked vsak schudnem uz tak poriadne, tak si urcite nieco pekne pojdem kupit 😉 .

maminkatn
13. aug 2008

dik luciap aj anaret tak sa mi zda ze je to o cosi lepsie asi zabrali antib. aj som spala lepsie mam aj od alergie tabl. na opux hlasiviek a je to aj na spanie tak sme zabili 2 muxy jednou ranou,,,xi xi inak drzim sa uz mam 3 den tej zevraj kav.dietky ja ju mam inak uz davno 😉 😉 😉 😉

miresta
13. aug 2008

Ahojte kočky, veľmi dlho som tu už nebola, mám toho niejak veľa a nestiham, k tomu väčšinou sme vonku, alebo na chcte, takže nie som pri internete. Myslím na vás a dietku držím z vami, nebojte.
Dnes tiež len teraz na skok, nič som nečítala, ale dúfam, že sa mi dnes podarí sa poobede zastaviť.
Som zvedavá ako sa máte a hlavne vy nové!!!!!!!!!!!!!
Pekný deň............do schudnutia.

veronkaj
13. aug 2008

janetka -držím od 1.7.08 ale v tom som jeden týždeň absolutne nedržala a teraz mám dolu zatial 6 kg

luciap - som rada že sú mi už veci postupne väčšie ale je mi jasné že po skončení diety budem musieť zostať na primeranom jedálničku

ja som si dala záväzok že chcem dolu 10 kg a mám zatial 6 ale zišlo by sa viac, takže potom uvidíme a s priateľom sme sa dohodli, že ak sa mi podarí dať dolu 10 kg tak bude od neho odmena nejaký výlet

janetka
13. aug 2008

Caute,pisem vampriamo z kupaliska, matko mi haja, kubko sa blazni s muzom, tak mam veget. Na obed som si dala hran s vypr karfikom a vyvar z kapustnice. Je to ok? Ci som to prehnala? Na vyber tu vela nebolo, hm.

luciap
13. aug 2008

Tak uz mam za sebou aj veceru - makovnik a horku cokoladu (mnam). Cestou v meste som si vo Forneti kupila 2 cerealne tycinky. Priblizne o tyzden mam dostat menzes a uz sa to zacina prejavovat, zacinam mat castejsie chut na sladke. Dufam, ze toto pre mna kriticke obdobie zvladnem. Na zajtra uz mam nachystanu dynu, banany a na obed bude asi kukurica.

Janetka - tak ten obed nebol prave dietny. Vyprazane by sa vobec nemalo jest, ale ked len raz za cas zhresis, tak sa snad nic take hrozne nestane. 😉

Miresta - no vidim, ze mas bohaty letny program. Tak aspon nestihas mysliet na jedlo 🙂

gucz
13. aug 2008

luciap ja si robím to cesto z tých receptov. Ale zo špaldovej múky, tak je potom akoby grahamová.

Ahojky miresta som rada, že si sa ozvala, už som myslela, že si nás opustila ☹ . Ako si na tom s kilečkami? Mňa ráno poriadne popreháňalo, potom som sa odvážila a mala som 11kg dole. Nejak mi to kolíše hore dolu, podľa toho čo si dám papať. Som rada že si užívaš leto, aj Ti trochu závidím. No cez víkend si vynahradím kultúrne vyžitie, ideme k svokrovcom na hody, tak sa už začínam aj tešiť 🙂

janetka
13. aug 2008

luciap: veru veru..ja viem, ale karfiol vareny by bol ok, nie? 😉 tak som dala akoze tazsiu verziu 😝 ale na veceru som mala len pecene zemiaky s kecupom a rascou tak striedmo 😉

janetka
13. aug 2008

gucz: aj ja chceeem 11 kilo dolee 😎 Ti uprimne zavidim

luciap
13. aug 2008

Tak aj ja by som brala tych 11 kg, to uz bude zo mna ina kocka. Snad aspon trochu sa to tomu priblizi.

Janetka - vareny by bol ok, ale v pohode, obcas sa inac neda a mne, ked som zhresila sa vyrazne ulavilo, psychika sa upokojila a mohla som kludne pokracovat v diete.

No idem ja spat, o par hodin vstavam do roboty.

gucz
14. aug 2008

luciap ty si riadna nočná sova 🙂 , ja som sa o jednej prehadzovala na druhý bok 😀

no ono tých jedenásť je krásny výsledok, ale mne by bolo treba aj 2x toľko dať dolu, takže tak. Ale zasa na druhej strane som veľmi spokojná a už mi to ani ako dieta nepripadá. Ja som na začiatku ani neverila, že to budem držať dlhšie ako týždeň, ja niesom na diety, ale tu si varím na čo mám chuť a aspoň nemusím rozmýšľať že čo vlastne budem vôbec variť.

luciap
14. aug 2008

Gucz - ja som sa tiez divila, ze som dovtedy vydrzala hore 🙂 . Do istej miery ani mne tato dieta nepripada taka hrozna, iba mi chybaju niektore moje chutovky (hlavne pecivo so syrom kazdy den), ale da sa fakt najest do syta. Zvysok by jedli oci a chute ma bombarduju od vcera. Dnes je to zatial celkom v pohode, mam ovocie, takze na ranajky melon, na desiatu banan, na obed bude kukurica a na veceru uvidim.

Musim sa pochvalit, ze som dnes vliezla do nohavic, ktore som od zaciatku leta neobliekla (kupila som si ich vlani a boli mi tak tak - to som mala vtedy nejakych 67 kg) a dnes zazrak, ja ich mam na sebe 😵 . Normalne mi to rano urobilo dobru naladu, aj ked som vstavala riadne nevyspata.

maminkatn
14. aug 2008

ahohky babulky kukla som sem a musim vam zvestovat ze ja mam uz 3 kila dou a to je len strvtok ked to takto pojde dalej budem spokojna a citim sa xvalabohu ok takze este antib.vyrat a drzat sa s kav 😀 😀 .dietkou 😀

miresta
14. aug 2008

ahojky, ale som sa teraz nazlostila, napísala som tu všetko čo som prežila ako sa mám, na čo ste sa ma pýtali a napodiv, vôbec mi to neprešlo, ale môžem odznova!!!!!!! 😠

lagunka
14. aug 2008

Ahojte kočky, ja som už babka demokratka ale duchom s Vami. Pomôže mi niekto s receptami na 90 dňovú dietu, robí mi problém rozlišovanie kedy čo múžem a čo nie a čo s čím a pod.
Pekne prosím na môj mail : helina@zoznam.sk. Dííííííííííík a chudnutiu zdar! Helča ☹

miresta
14. aug 2008

Takže ďakujem všetkým, že ste na mňa mysleli, a že som vám chýbala.

anaret - ty si sa ma páýtal či sa nebojím jojo efektu, tak nie, pretože ja som zatiaľ dietku nedržala a neviem čo to je, ale asi nie, pribrala som len počas tehotenstva, lebo som bola na rizikovom a žiaden pohyb, ale teraz sa hýbem a vždy aj cvičím, takže myslím, že to pôjde dole a nevríti sa a hlavne sa nesmiem prežierať, lebo jasne že sa to potom vráti, lebo telo zažije šok. Teraz je teplo som skoro každý druhý deň na kupku a plávem veľa, od utorka mám dokonca svalovicu. A cítim, že sa mi pekne telo spevňuje.

twins - manželovu malú som mala prvýkrát, oni sa často nevidia. Len cez leto a na vianoce ak sa podarí, oni už majú rodinku aj nového tatka, takže to len keď na chate u rodičov a tak tam teraz bola a chcela ísť na kupalisko do Košíc, tak sme ju vzali k sebe.

gucz - pekne že máš dole už 11 kíl, ja mám zatiaľ len tých desať čo aj predtým, ale som spokojná, manžel mi povedal, že mám menšiu riťku, a že by už aj stačilo, že sa mu páčim taká aká som. Tak som rada, že to vidno. A aj žalúdok mam stiahnutý, z bruškom si musíme viac pocvičiť, ale myslím, že to pôjde. Dúfam, že maličkej je už lepšie. 🙂

luciap - pekne si sa k nám pridala, zaslúžiš si pochvalu ku prvým stratením kilečkám a aj dobre recepty si dala. Ja na jedlo teraz veľmi nemyslím, keďže nie som skoro nikdy doma, jem väčšinou melón a zeleninové šaláty.

maminkatn - pekné 3 kilečká su dole, ale neviem prečo stále spomínaš niejakú kávovú dietku. Veď jedna dietka stačí, nie? 😕

aniel - dúfam, že si užívaš dovolenku a chýbaš nám 🙂

miresta
14. aug 2008

janetka- mame rovnako staré detičky, aspon to malé, lebo ja mam zatiaľ len jednu.