90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
9. jún 2008

šalátik aj ja popapám.MŇAM 🙂

aniel
9. jún 2008

NEBOJ JE V POSTELI BEZPEčNE ULOžENá 😎

simka9122008
9. jún 2008

Nie dnes mám škroby ale rozhodla som sa že nebudem večerať vôbec ale dám si vždy pol litra čaju a keď budem veľmi hladná tak si dám jednu surovú mrkvu zajtra si idem kúpiť melón mňam

lucxy
9. jún 2008

ja pre istotu vahu doma nemam a vazila som sa vzdy po mesiaci, stacilo mi ked som mala zo seba dobry pocit a je to vidno na obleceni.... 🙂 ja som dneska zacala s dvojkou, ale v mojej teme dako vsetky baby zaspali asi tak pisem aspontu 🙂

twins
9. jún 2008

tak zajtra papa 😝 idem na ten ananas

aniel
9. jún 2008

NO TO SI DOBRá.jA EšTE STáLE DZOBEM SEMIENKA 🙂

aniel
9. jún 2008

ZOBUDILO sa mi slniečko nechce mi dovoliť písať strašne rada búcha do klávesnice 😀

tinaa
9. jún 2008

idem kukat panelak a papat ananas, pekny vecer vsetkym 😉

aniel
9. jún 2008

uxy kľudne píš tu 😎

aniel
9. jún 2008

TINAA aj ja ,ale až o päť minút ešte je reklama. 😝

aniel
9. jún 2008

lucxy- malá mi to stále stláča prepáč,idem aj ja čaute 😀 😀

lucxy
9. jún 2008

no aj ja idem kukat panelak ale idem aj slapat na orbitreku aspon 20 minut 😝 uf

tinaa
9. jún 2008

no ano z tych reklam ma raz porazi, este som si nestihla ten ananas narezat, tak uz fakt ideeeeeem. cafte

gucz
9. jún 2008

čauko baby tak aj ja mám za sebou prvý ovocný deň, vcelku v pohodke, zbaštila som tri jablká a dva banány. Nič iné som doma nemala, našla som aj kompót, ale bol plesnivý, asi zasiahla nejaká vyššia moc, aby som to nepapala. Normálne ste mi narobili chute s tými slnečnicovými jadierkami, ešteže tu nemáme nejakú večierku, ale aj tak je už po ôsmej tak nič. Ja si zajtra ukuchtím asi kuraciu pečienku len tak na cibuľke s čiernym korením a majoránkou. a k tomu šalátik z novej cibuľky a hlávkového šalátu s trochou octu a olivovým olejom. No možno vymyslím aj niečo iné, ešte neviem.
lucxy aj ja mum orbitrek, ale strašne vŕŕŕzga pri každom pohybe. Ak je malá hore, nemôžem cvičiť, lebo naň vylieza a ak spí, tak ju to budí ☹ 😝

lucxy
9. jún 2008

ahoj gucz, no mne ide nastastie pomaly akurat som si dala 20 minut, len nemam rada lebo na zaciatku fest piiiipne 😢

gucz
9. jún 2008

baby kde ste ? čo spíte? Ja mám napodiv nejak moc energie a mangel išiel na nočnú tak tu sedím a nikde nikoho 😖

twins
9. jún 2008

ahoj gucz

twins
9. jún 2008

ja so anielova sestra neviem ci to je spisovne

tinaa
9. jún 2008

trosku mimo tejto temy: vytvorila som novu temu v "Babätkach" o podchladeni dietatka. Ak mate prosim nejake skusenosti, navstivte tu temu. dakujem

twins
9. jún 2008

ja som dnes taka hladna nieco by som si dala ale uz je moc hodin

twins
9. jún 2008

ahoj tina ja mam uz velke deti ale mozme pokecat

twins
9. jún 2008

tinaa od kedy drzis tuto dietu a kolko si schudla

gucz
9. jún 2008

čauko twins! ako sa máme? aj si už dačo zhodila?

tinaa
9. jún 2008

dnes mam za sebou 8. den a mam dole 3kg, zatial ziadne prehresky, tuk tuk

gucz
9. jún 2008

ja som štvrtý deň a ak ma digitálna váha neklame, tak išlo preč 1,5kg. ale nejak som to nepostrehla, akurát mám po dnešku nejak viac energie. Možno keď prestanem jesť úplne, budem ako zajačik duracel 😀 😀 😀

anaret
9. jún 2008

No ženy, ja som dnes začala prvý deň. Aké mám pocity? Nebolo to zatiaľ také hrozné- ale asi preto, že som sa včera večer najedla ešte večer všetkého možného ako syseľ- do zásoby. Som zvyknutá raňajkovať krajec chleba alebo rožky a to je teraz problém...nebola som vyslovene hladná, ale nemala som taký dobrý pocit sýtosti. Neviem, ako to budem zvládať, bojím sa, aby som to nevzdala...A desí ma ovocný deň - ovocie veľmi nemusím a asi pomaly po dennodenných šalátoch možno ani nebudem veľmi zeleninu. Mám z toho obavy, cítim sa akási malátna...

ozaj jesika - dík za info, ale poprosím ešte raz keby si mi poslala ten prvý diel, lebo ten som akosi tam nenašla. dík.

gucz
9. jún 2008

anaret mne sa prvý deň normálne klepali ruky, trochu sa mi aj točila hlava, tak som si dala zalievanú kávu, aj keď obvykle takú nepijem, ale mám pocit zasýtenia. milovala som kávu nesku s mliekom (hodne)a bez cukru, ale napodiv mi ani nejak nechýba ... neboj, telo si zvykne, žalúdok sa stiahne a bude lepšie. Ja som tiež neni nejak na ovocie, ale beriem to ako nutné zlo.

anaret
9. jún 2008

gucz dík, aj mne dnes tá káva veľmi nechutila- tiež som bola naučená mlieko + cukor. no neviem...známa vravela, že sa ani nedokázala vzdať m,lieka do kávy a pije to tak stále - a chudne...

gucz
9. jún 2008

už to tu aj niekto tuším písal, ale ja som aj rada, že to mlieko nepijem, lebo ja som ho schopná vypiť za cisternu, aspoň ušetríme 😀

miresta
9. jún 2008

Ahojte kočky, tak ja som sa dostala až teraz ku PC, mala mi bola celý deň zlá, uplakaná a mrzutá, ☹ no chúďatko moje, zaspinkala o deviatej, ale potom prišiel manžel a aj s ním treba pokecať...... 😝 Takže som si prečítala ako ste zvládli vaše dni, a dosť nás bolo dnes tých, čo sme mali ovocný, no poviem, že je to zaberák, prvý krát som bola hladná, niečo hrozné, 😝 😠 aj som vypila dnes asi 3 litre vody, ale až teraz večer sa to ukľudnilo, no ale mám sa fajn, a cítim sa ľahšia, a ako som písala ráno, tak mám zatiaľ za 4 dni 1,5 kg dole. No a myslím, že sa to len teraz dalo do normy a od zajtra pôjde aj váha.

Takže len aby ste vedeli ako som prežila dnes deň ja, a zajtra asi zase až večer pretože ideme na záhradu okopávať zemiaky, takže zajtra budem mať pohybu až až, ale teším sa možno chytím aj trochu bronzu. 😎

Pekný deň, všetkým a zajtra mám bielkovinový a na obed mám rybku a šalát z ľadového šalátu a cherry paradajok s olivovým olejom a bazalkou. Už sa teším. 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 z úsmevom do boja princezničky, tak už sa usmejte 🙂 krásny deň, pa