90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

rybka08
31. aug 2008

Sestri, neprislo mi to ☹ , prosim ta posli to este raz.
Dakujem 😵

anaret
31. aug 2008

helkas, statočne odolávaj - ja som mala na 10.deň narodeniny - tiež som vypekala a robila obložené misy a chlebíčky a iné strandy, 3 dni po sebe som mala návštevy, ale zvládla som to iba s malým prehreškom - 2 pizzové koláčiky, ale žiadna sladkosť...tak držím palce...

alka875
31. aug 2008

je to super ako sa ti podarilo schudnúť,vyzerá to dobre, na fotke to vidieť

alka875
31. aug 2008

luciap patrilo to tebe

jesika26
31. aug 2008

ahoooooooooooooooooooojte štíhlošky(okrem mna) 😠

lucxy
31. aug 2008

luciap vyzeras dobre vobec nie si tucna 🙂
jesika a ty ako? 🙂

jesika26
31. aug 2008

ahoj lucxy, nemám sa čím chválit, vážne.Neviem sa prinutit, jeden den vydržím a na další hruuuuuuuza. a ty ako???

jesika26
31. aug 2008

aniel, guzc- kočky to neznamená, že ked ste už skončili, tak sem už nebudete chodit 😀 😀 😀 😀 😀

anaret
31. aug 2008

kočky majú pauzu že na také 2 týždne - chcú si pomaškrtiť a potom sa na to vrhnú opäť s odhodlaním...

helkas
31. aug 2008

anaret ..diky za podporu je to v pohode jedla som len ovocie a nie som hladna neviem či je to zvyk , alebo si organizmus začína zvykať...ale je to dobré nikdy by som si nemyslela že to dokažem som na seba fakt hrdá ....tak ženičky vydržať a nevzdať sa uvidíme či to dobojujem....

aniel
31. aug 2008

babenky ja určite sem budem chodiť,len v poslednom čase nestíham.Už ,aby končili zaváračky.Zajtra ideme ešte raz robiť lečo ,potom výživu a ešte jednu pomazánku a červenú repu 😒 😀 😵

aniel
31. aug 2008

jesika-už sa teším na opakovačku.Určite než začnem bude nejaké kilo späť,ale začnem od zajtra aspoň cvičiť.

vidím ,že sú tu nové ,tak vitajte a držím palčeky 🙂

aniel
31. aug 2008

už ste išli asi hajať,tak idem aj ja .Práve sa mi podarilo uspať malú.Dnes jej vyšiel konečne tretí zúbok a neviem či sa jej hneď nepotlačia ďalšie.Je strašne nepokojná a stále sa budí aj zo sna 😔

aniel
31. aug 2008

tak brú nocku 😔

aniel
1. sep 2008

dobré ránko-ešte spinykáte? 😀

lucxy
1. sep 2008

aniel no to urcite nespinkaaam 🙂 a tiez dobre ranko prajem

aniel
1. sep 2008

ja som dnes s malou sama,celú noc sme nespali.Dostala kašel a k tomu idú zúbky,tak sa idem posnažiť a pôjdem si aspoň zacvičiť.Potom pôjdem k mame zavárať lečo 😉

lucxy
1. sep 2008

jaj takze ste mali rusnu noc? no je to hrozne ked je nieco s dietatom 😕 ale za chvilku bude dobre

lucxy
1. sep 2008

ozaj aniel si si to kupila? 🙂

aniel
1. sep 2008

nie u nás to nemajú´´

aniel
1. sep 2008

v stredu idem do tt pozriem tam.DíK,žE SI MI TO PRIPOMENULA

lucxy
1. sep 2008

tak potom skoda 🙂 chod pozriet do lekarne tam som to videla alebo vo fitnesku aj tam to maju 🙂

aniel
1. sep 2008

môžem povedať dcérinej kamoške ona cho dí do fitka do tt nech sa pozrie.U nás vo fitku to nemajú ,to je také amatérske.Volá sa to L-CARNITIN(PRESNE takto)?+

lucxy
1. sep 2008

hej tak tak 🙂

aniel
1. sep 2008

idem cvičiť zatial pa pa 🙂

lucxy
1. sep 2008

ok ja idem riadit 🙂 a potom vonku s malou

rybka08
1. sep 2008

Ahojte maminky chudulky, poslite mi prosim tie knizky, som zvedava... 😀
Moj e-mail: montreal@zoznam.sk

aniel
1. sep 2008

máš to poslané 😉

janetka
1. sep 2008

caute,
vitam Ta Helkas... pekne sa drzis...
My sme boli v sobotu na 80tke a vcera na party u susedov, tak som mala viacmenej dva dni za sebou bielkovinove, dopoludnia boli cisto ovocne... a dnes opat pokracujem, varim si hrachovu kasu....
Inak vcera jedna susedka hovori, ze ty si nejak vela schudla a ja, ze hej, 4 kila... a ona, ze ja ze ale 14... 😉 tak ma to celkom potesila 😉

gucz
1. sep 2008

ahoj bambulky tak sa hlásim aj ja 🙂

samozrejme že nakúkneme sem tam. Tú poslednú vodu som nedržala, a ani už držať nebudem, lebo som ráno potrebovala kafe. Dnes ráno zomrela MM babka ☹, takže vlastne na dietu nemám ani pomyslenie, zajtra budú vybavovačky v meste (moje) a musím si letieť kúpiť aj dajaké čierne veci (na pohreb), všetko čo mám je mi veľké ☹

Aniel ja budem zavárať ešte tú cukinovú výživu, už mám na to nachystané veci, akurát malé poháriky nemám, tak to dám normálne do 7 decových asi. Máme aj troj decové, ale nemáme vrchnáčiky na ne, ani zaváraciu hlavu, niekam sa vyparila....