90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
5. nov 2008

pošlem ti ju 😉

twins
5. nov 2008

caute babmbulky uz ste zasa tu J? pozeram ze sa tu sem tam najde aj nova dusicka ja uz ani neviem kolko vazim uz som na vahe nestala aspon mesiac teraz uz je po svadbe tak som skoro v normalnych kolajach za poslednych 5 dni som jedla piate cez deviate a od pondelka nas skoro celu rodinu postihla brusna viroza tak uz dva dni jeme len suche palicky a dnes som mala asi 10piskot a to je vsjo aspon nenaberem tak rychlo naspet

helkas
5. nov 2008

aniel-ďakujem za pochvalu potešila ...aj delena je skoro taká istá ako 90 dňovka hlavná vec je vydržať zoescott neboj sa a vydrž najhoršie sú začiatky to maš hlavu stál v chladničke a prichadzajú ti na rozum aj také recepty čo by si nikdy v živote na to nepomyslela po 2 týždňoch to bude hračka ...ver mi je to odskúšané no vodu by si mala len čistú bez bubliniek tak sa drž a vydrž

aniel
5. nov 2008

twins -no konečne 😵

zoescott
6. nov 2008

aniel posli aj mne tu mliecnu dietu prosim ... v delenej som sklamala ... ach jaj

lucxy
6. nov 2008

zoescott pekne pokracuj v dalsom dni,,,,mliecna dieta je strasna a vrati sa ti to....pretoze sa budes len tryznit,,,,takto v 90tke mas pekne aj obed aj veceru takze asi tak moja rada 😉

veruska22
8. nov 2008

Ahojtee baby...
Už sa toľko hovorí o tejto diéte, že v nej začínam veriť 🙂 priznám sa, už som ju skúšala, no vždy sa mi podarilo spáchať nejaký "hriech" ☹..viete, je to ťažké - mám takú prácu, kde sa deň čo deň ponúkajú dobroty - človek len ťažko odmietne..doma sa zase varí normálne...keby že máme doma prázdnu chladničku aj špajzu, bolo by to jednoduchšie 🙂 a chyba je aj vo mne, lebo nemám takú silu a výdrž...aj keď viem, že výsledok by stál zato...len keby ma v tom niekto podporoval...to by mi pomohlo...
Dnes som len tak pokukávala po nete a našla som vaše fórum..tak som si povedala, pripojím sa, a dúfam, že vo vás nájdem podporu...tak do toho! Nakoľko mám 174cm a 87kg, chcela by som schudnúť aspoň na tých 75kg, ale kebyže sa mi podarí, mohlo byť aj viac...božeee, ani sa nepamätám, kedy som vážila naposledy toľko...myslím si, že už bolo dosť nariekania po nákupoch oblečenia.Lepšie povedané po pokusoch nakúpiť niečo pekné a môjmu veku zodpovedajúce...No čo baby, podporíte ma v tom? 😀 Diétu, teda postup dní som si už naštudovala, len by ma ešte zaujímalo zopár vecí...napr, ako často treba jesť, koľko treba vypiť tekutín/lebo ja nerada pijem veľa, musim potom furt behať na vecko 😀/ a najmä, či ste pri tých vašich úžasných výsledkov aj cvičili, alebo to išlo samo od seba?
Dobre bambulky, ja idem vyvenčiť psa...aspoň trocha pohybu na večer. Majte sa zatiaľ krááásne... 🤐 a duufam že niektorá z vás mi odpíše...pusa

aniel
9. nov 2008

zoescot-môžem poslať,ale lucxy má pravdu,nevadí,že si to pokazila.Vieš koľko som mala prehreškov a vždy som pokračovala v dalšom dni a šlo to dolu,aj keď pomalšie,ale šlo 😉

veruska22-samozrejme,že ťa podporíme.Aj mne veľmi pomohla jesika,keď som ju začala držať .Ak by si ju nemala pošlem ti ju emailiom 😉

lucxy
9. nov 2008

veruska kludne napis co budes chciet vediet 😉

helkas
9. nov 2008

No tak ahoj veruška 22 len sa neboj a začni ja som si myslela ,že to vôbec nezvládnem prvé dni su fak také zmiešané,ale potom to ide začínala som s 87 kg a po 2 mesiacoch mám 75kg to ani po pôrode som toľko nemala ani, nezaleží na veku... pre info mam 48 rokov... ja jedávam do obeda ovocie a potom na obed a na večeru... ak mám hlad tak ovocie či zeleninu nič som necvičila ....lenivosť.. a nech ťa neodradí keď sa ručička nepohne aj za 2 týždne ani hore ani dole potom sa to rozbehne ....pijem do obeda čaj a vodu...čistú....ale netreba sa vzdávať stačí len vydržať a ked zhrešíš nič sa nedeje veď tu neide o život....ale skôr o zábavu

aniel
10. nov 2008

PRESNE TAK HELKAS,mńa to dokonca niekedy veľmi bavilo držať dietku 😉

horallka
10. nov 2008

veruska22,
pridaj sa k nam do temy- chcem sa opat zmenit a nakontaktuj sa na mimikyky- ked jej napises, ona je strasne zlata a urcite ti poradi

aniel
10. nov 2008

🙂

tinka1207
10. nov 2008

Ahojte baby! Rozhodla som sa skusit dietu, mam 4 mesiace po porode. Pocas tehot. som pribrala 20 kg, teraz mam navyse okolo 7 kg. Stale kojim, ale aj prikrmujem. Chcem sa spytat, ako je to s postavou v priebehu diety, ktore partie chudnete a ktore ani nie? Mne ide hlavne o zadok, boky a stehna. Do bruska som nepribrala takmer vobec. Dakujem. M.

zanab
10. nov 2008

Aniel a teraz ťa to už prešlo? Ja mám obdobie zjem všetko čo mi príde pod ruku, až sa bojím postaviť na váhu

sestri
10. nov 2008

ahojte kočky...od zajtra sa znovu k vám pridávam a so mnou aj môj manžel.nepribrala som všetko naspäť, ale niečo hej a chcem sa toho zbaviť a ísť ešte nižšie.

veruska22
10. nov 2008

Ahojte 🙂
...no, prvý deň mám úspešne za sebou 🙂 doobeda som zjedla 1jablko a 2grepy, potom na obed som mala veľký jogurt - samozrejme figuretu 🙂 a na poobedie som si dala 2x malu activiu...Povedala som si, že po 17:00 už nebudem vôbec papať, takže tie jogurty som si dobre zadelila...Hm, dnešný obed by mohol byť aj lepší, dobrý syr, či vajíčko, no roboty bolo toľko, že mi ostal čas len zbehnúť do obchodu a nakúpiť tie jogurty 🙂 pri ďalšom takomto dni budem asi viacej kreatívna...Ráno som sa merala, hlúpa váha, asi je pokazená 😝 ukazovala 88kg...dosť, čo už...ale som optimistka a tentoraz to nevzdám...Takže nasleduje druhý level 🙂 vidím, zajtra ma čaká škrobový deň...hm...asi zájdem do mojej oblúbenej reštiky a dám si nejaký fajnový šalát...Apropo, teraz mi to napadlo...ja napríklad zbožňujem polievky...v tento deň si môžem podľa vás dať aj polievku zo strukovín?...ňamy, už mi sliny tečú...
A vy ako často ste sa merali? mám sa merať každý 4.deň, či radšej 1x za týždeň, či lepšie je 1x do mesiaca? Lebo ja som taká zvedavá povaha, nevydržím nepostaviť sa na váhu...no keď sa ale ručička nepohne smerom nadol, vždy ma to zdeprimuje 😒 Aby som to nevzdávala, každé ráno sa postavím do zrkadla a poviem si, že som určite schudla...aj keby len to deko 😉
No dobre, idem si ľahnúť, zajtra čaká ďalší deň.
Majte sa zatial pekne...pozdravujem

sestri
11. nov 2008

ahoj...polievky môžeš jesť, podľa dní...ale nesmieš ich zahusťovať.
meraj sa len po vodovom dni, lebo inak budeš z toho nervózna...vlystná skúsenosť...aj na váho skoč až po mesiaci.

gucz
11. nov 2008

ja som sa pri 90tke vážila každý týždeň, aspoň ma to motivovalo keď to šlo dolu, nevydržala by som to celý mesiac. Ale zasa nieje dobré sa pozorovať a vážiť každý deň, lebo ak váha viac dní stojí, tak je to na depku

lucxy
11. nov 2008

veruska meraj sa raz za tyzden aj vaz a ked uz to nevydrzis tak aspon raz za dva tyzdne,,,,,
v skrobovy den som si robila polievku sosovicovu,,,na cibulke s mrkou,,,,samozrejme musi byt bez mlieka lebo to uz je bielkovina 🙂

aniel
11. nov 2008

zanab -potrebujem nakopnúť-Možno sa k tomu po čase dokopem ,ale zatial som na to neni pripravená.Cvičím,ale nevychádza mi to každý deň 😉

alka875
12. nov 2008

ahojte,tak ako pokračujete? mne to stále nechce ísť dole ,len tých 5 kíl a nič viac a to sa snažím aj cvičiť,ale niekedy mám také dni,že by som zjedla všetko,čo mi príde pod ruku,také žravé obdobie,

sestri
12. nov 2008

tak dnes som začala zas...pomerám sa poobede...ráno grep a na bed kuracie prsia s baklažánom, grilované...k tomu som si upiekla celoznné žemle.

nice88
19. nov 2008

ahojte.....tak ja sa pridavam ku va od zajtra...dufam,ze to bude fajn a ze sa mi podari schudnut..potrebujem tych 7 kil.....strane som pribrala v poslednu dobu a som z toho cela nervozna...tak mi prosim drzte palce....no myslim si , ze ked sa budeme navzajom podporovat tak nam to vyjde.... 😉

gucz
20. nov 2008

ja som momentálne tretí deň, som zvedavá, ako dlho mi to vydrží 🙂

lucxy
20. nov 2008

dobre ranko gucz,,,neboj zvladneme to a budeme sa citit lepsie,,,,to je motivacie nie? 🙂

aniel
20. nov 2008

gucz,lucxy,tak sa hlásim,tak si predsa začala? 😵

gucz
20. nov 2008

jasnačka že som začala, však sme sa dohodli nie? 😉 Dnes si robím pizzu, už mi tu voní pod nosom, pečie sa, mňam, zas sa prejem a budem ťažko, ale čo už 🙂 . Na večeru mám v mrazničke 3 kúsky koláčika od minula, som si odložila. Len neviem ako prežijem zajtrajšok, už som si od ovocia aj odvykla a moc toho ani doma nemám. Akurát jabĺčka, jeden grep a taký zúbožený banán. Kúpila som si aj hrozno, ale MM ho včera večer spracoval. No veď uvidíme ako to dopadne

lucxy
20. nov 2008

ahoj aniel,,,no konecne si tu 🙂 si natom dni ako ja a gucz?

aniel
20. nov 2008

áno-len už som to stihla aj pokaziť,ale neva.Teraz som si dala nanuk ,mňam 🙂