90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
12. jan 2009

jasne 😉 tak ja ked mam chut na nieco tekute tak skor kapucino ako kavu...kavu tiez nemusim...a hlavne na prazdny zaludok....tak uvidim ako sa zariadim...🙂))

ja5ka
12. jan 2009

morenka - no skusku som si prelozila na zajtra lebo vecer prisiel priatel ze sa ideme ucit, len sme sa jaksi neucili potom, tak mam zajtra dve 🙂 a ty ako ? ..daj si cukru do tych zemiakov 😎

ja5ka
12. jan 2009

kapucinko si kludne daj , jedno do dna by nemalo nic pokazit, ale na ovocie to radsej neriskuj

morenka
12. jan 2009

ja5ka - prelozila?tak ti drzim palce na zajtra🙂 tak ja dneska v pohode...sice som sa neucila tak ako som mala ale vypisala som vsetky kolonky v teste tak dufam ze aspon na E to bude🙂)))))

cukor?to ma nenapadlo...🙂))) mozno by to pomohlo....ale uz neskoro uz som sa nejak najedla aspon som toho vela nezjedla🙂))

aniel
12. jan 2009

no čo,aspoň by ju trošku prečistilo 😀

morenka
12. jan 2009

aniel - tak to by mi trebalo...fakt...🙂)))

ja5ka - to som potrebovala pocut ze kapucinko mozem...super....🙂))))

morenka
12. jan 2009

a este som sa chcela opytat kolko sa varia cele zemiaky v supke????dlhsie ako take klasicke nakrajane???

ja5ka
12. jan 2009

hej dlhsie ..pichaj do nich vidlickou a uvidis ci uz su ..to je moj postup 🙂 ja si ich niekedy predvarim vo vode a potom rozkrojim a dopeciem v rure alebo len v mirkovlnke..a ked das na ne korenie na americke zemiaky,sol(s mierou🙂 ) a trochu oliv.oleja este pred pecenim, tak budu super..vcera som take jedla s kecupom na obed..chutili skoro ako hranolky

ja5ka
12. jan 2009

aniel, no ja na rano musim kavu lebo mam nizky tlak a potom sa mi toci v hlave ked nevypijem ..no a kedze mam ku nej ovocie tak ver mi , viem o com hovorim 😀 .. a potom ze preco ja kazde rano nestiham 😀

aniel
12. jan 2009

ja5ka-aj ja mám rada na zemiakoch americké korenie a tiež si ich tak v šupke upečiem 😝

gucz
12. jan 2009

mňam baby robíte mi chute. Tak aniel teraz neviem či si dám zajtra s tebou škroby alebo ovocko ako by mi patrilo

aniel
12. jan 2009

ako chceš,ale ja už budem pokračovať takto,dúfam,žesa mi to teraz podarí dodržať 😉

aniel
12. jan 2009

pred chvíľou som docvičila,večer si dám ešte steper.Malá spí a chcela by som ju ísť ešte vyvetrať,dúfam,že sa skoro zobudí 😔 😵

morenka
12. jan 2009

tak to ste mi urobili chutky...bude velky preslap ked si vecer spravim ine zemiaky ako na obed? zeby som mala vecer tie pecene zemiaky co tu robite tie chutky🙂)))

hedunecka
12. jan 2009

ahojtee
takze poxvalim sa vam aj ja po 6dnoch mam dole 2kilecka a to papam do sytosti

dnes som mala pohankovo-ryzove rizotko+zelenina co chladnicka dala 🙂 mnam mnam a kyslu kapustu

ale uz sa tesim na zajtra ked si dam nieco sladkeeeeeeeee 😝 😝 😝

morenka
12. jan 2009

hedunecka - GRATULUJEM!!!! to je super....
- mne to ide nejak pomali ale stale verim ze sa to rozbehne....aj ja dneska škrobi ale mala som zemiacky🙂)))

ja5ka
12. jan 2009

ano ja ja sa pridavam s gratulaciami ! 🙂
..inak neverili by ste..cez skroby mam strasnu chut na sladke a dnes ked som si dala tak mi ani vobec nechutilo ..cudne 😕

hedunecka
12. jan 2009

morenka dakujeem no to asi tie sviatocne mi isli dole vtedy som sa prejedala jak prasiatko 😀 😀 😀 a normalne sa mi zmensilo bruxo ale o 5-7cm a to sa cudujem ze aj vecer ho mam vyfuknute inak som ho mavala jak v 5mesiaci 😀 😀

ja5ka dakujem no mna ide roztrhat akurat rozmyslam musli su skroby alebo UH??citala som ovsenne vlocku patria do UH musli so susenym ovocim neviem

ja5ka
12. jan 2009

hej , myslim ze aj musli ..tak sa podobaju trosku .. 🙂

morenka
12. jan 2009

Želám pekný vecer dámi!!!! tak je tu koniec dna....urcite sme schudli aspon nejake to deko...tak gratulujem vsetkym co vydrzali a co nie prajem pevnu volu....
Mne už troška škvrka v bruchu ale povzniesla som sa na to...mam odkrutene 30min na bicykli tak som na seba hrda....pekny vecer zelam.....a vela sil do noveho dna🙂

zuza80
12. jan 2009

díky morenka ,aj tebe vela síl a energie. ja mám zajtra ovocíčko. Kto trpí so mnou? 😢

morenka
12. jan 2009

dakujem....a pekne sny...nech ti to zajtra vydrzi...drzim palce🙂

ja5ka
12. jan 2009

ja trpim s Tebou 🙂

zuza80
13. jan 2009

dobré ránko. tak, a ideme do dalšie dna! dnes ovocíčko,ale my to zvládneme, že ja5ka 🙂
prajem, nech sa vám darí všetkým 😉

elise
13. jan 2009

ahojte ja dnes mám druhý deň včera sa to dalo zvládnuť v pohode 😉 ranajky mám za sebou - 2 banány 😝

zuza80
13. jan 2009

elise, super, zvládneš všetky dni 😵

elise
13. jan 2009

zuza80 dúfam a manžel to drží somnou tak máme aj motiváciu dnes som si spravila alternatívu tú ryžu

zuza80
13. jan 2009

tak to máš dobré, že to držíš s manželom,aspon ta nebude lákat, čo mu navaríš.

elise
13. jan 2009

to je výhoda ale ked som si spravila rozpočet na 10 dní tak nás to tak veľa ani na nákupe nestále takže k tomu dufame že aj čosi ušetríme. malý tiež papá čo my ale má normálne ranajky, desiatu olovrant obed a večeru máme spoločnú tak si myslím že mu to nemôže uškodiť má už 2 roky

miresta
13. jan 2009

ahojte babenky, nebola som tu, pretože sbota - nedeľa samé návštevy aj nečakané.tak som kmytala..A včerasom bola s malou u lekárky, aj keď sme nakoniec nič nevybavili, a potom som bola do večera u mamky.
No poviem vám mne tie dni hrozne rýchlo utekajú, ani neviem ako bežia, len viem, že už som zase na ovocí.

zuza80 - tak ideme na ovocíčko, ja začínam jablčko a hruška ........mňa to najviac zasýti, skôr ako citrusové

ja5ka -a ko sa ti darí?

Čítala som že ste sa vážili aj ste zhodili, no ja som si dala za cieľ, že sa nebudem vážiť aspoň dva týždne. Ale včera pri obliekani som cítila na nohaviciach, že bruško je menšie. 🙂