90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
11. jún 2008

anaret...ahoj...neboj sa ovocný deň zvládneš...na obed si urob zeleninový šalát...zasýti ťa to viac.ja idem na školenie v piatok...a budeme tam mať komplet obed...som zvedavá čo vylúčim...ani si neviem predstaviť mäso s ryžou alebo so zemiakmi dokopy.

janka_fr
11. jún 2008

Ahojte
ja som pocas tehotenstva pribrala 28 kil a teraz mam este stale plus 8 😠 a rada by som to zhodila.
Chcela by som sa vas opytat ci tuto dietu niektora z vas drzi pocas kojenia pretoze sa bojim aby som nestratila mliecko pre maleho.Dakujem a drzim vam palce

herta
11. jún 2008

ahojky velmi by mě zajímalo o co v té dietě jde,byla byste některá tak mooooc hodná a napsala mi to na email,ráda bych se přidala.já jsem ztloustla až po ukončení kojení z porodky jsem šla o dvě kila lehčí a pak takovej nárůst 😕 😅 martinkacertice@seznam.cz.předem moc díky. 😉

sestri
11. jún 2008

herta...poslala som ti to 😉

janka...pošli mail na ip

anaret
11. jún 2008

jesika, neviem, či to nejak neviem otvoriť, lebo čo, stále tam mám len tú ďalšiu diétu po prvých 90-tich dňoch. mám to na 102 strán.V prílohe mám počet príloh 2, ale po stiahnutí "všetko" a po nainštalovaní akéhosi súboru /zip/ otvorím len toto. Ale nech, veď mám tú knihu, tak sa podľa nej budem riadiť...inak dík

gucz
11. jún 2008

čaute babule, anaret tá tatarská nieje nič moc, ale nič sa nedeje, pokračuj ďalej, ja som druhá deň diety zjedla kebab v žemli na firemnej párty, čo už , nič iné tam na jedie nebolo a bola som hladná. Ani som odtiaľ nič nevyhodila a zjedla som ho tak ako bol. Ja túto dietu neberiem tak, že už nikdy nebudem jesť nič iné, ale budem sa potom snažiť trochu zmeniť štýl stravovania. Napríklad mi tu strašne chýba kombinácia strukovín s mliekom (biela fazuľová alebo šošovicová polievka), a dosť zvláštne sa mi zdá, že si nemôžem dať trebars jogurt alebo acidko na raňajky.Ale snažím sa dodržiavať túto dietu a potom sa uvidí

anaret
11. jún 2008

gucz, aj mne strašne chýbajú mliečne výrobky, mlieko, krupica, puding, rožok s maslom a džemom a kakaom...sú to pre mňa veľké lákadlá...

sestri
11. jún 2008

anaret...krupicovú kašu sme si robili miesto zákusku cez UH....určite sa dá aj puding...veď v zákuskoch býva aj mlieko. 😉

gucz
11. jún 2008

no to je super, taký pudinček, hmmmm...

sestri
11. jún 2008

aj v zmrzline býva mlieko a tá sa môže 😅

anaret
11. jún 2008

no hej, ale v zmrzline je veľmi málo mlieka....

tinaa
11. jún 2008

citam tu o samej zmrzline, pudingu, krupici, tak idem radsej spat, lebo sa osalim od hladuuuuuu

dobru nocku vsetkym

gucz
11. jún 2008

bru nocku tinaa, aj ja asi zalahnem

jesika26
12. jún 2008

dobré ránko chudulky - tak ja som včerajší den pekne zakončila, do 21.00 v pohode, potom došiel moj chlap a doniesol smotanové cestoviny, tak som si samozrejme dala, nenažranec som 😠 😠 😠
A vy ako pokračujete?????????

gucz
12. jún 2008

ahojky jesika26, konečne niekto kto je hore 🙂 , ja som bola ráno na dne psychicky aj fyzicky, malá nechcela večer zaspať, hajala až nejak po deviatej, v noci bola 10x hore, a ráno o pol piatej už bola akože vyspaná. Normálne som od únavy nevidela, klepali sa mi ruky, žalúdok od nervov ako na mori a keď prišiel MM z nočnej tak som sa mu vyrevala, spravil mi smrťáka kafe a už je dobre.

gucz
12. jún 2008

normálne som potrebovala energiu, a už som aj rozmýšlala, že si dám čokoládu, ale nakoniec som si nedala, lebo vyzerám ako vorvaň 😀 a nechcem už len priberať. Ak ma to doobeda chytí, spánok dám si pirule guarana, snáď to zaberie

aniel
12. jún 2008

no čaute babenky 😀

aniel
12. jún 2008

ja som tu už od siedmej a čítam ,čo ste popísali a stále niekam odbieham.Desiata ďeťom raňajky malej atd. 😖

erikas
12. jún 2008

ahojte chuduľky 😉 gucz,ja si acidko dávam občas namiesto raňajok,tiež mi veľmi chýbajú mliečne výrobky,ja som si robievala v bielk. deň syrový tanier,alebo praženicu,dnes som si chcela spraviť plnené šampióny,ale asi si spravím zeleninový šalát a zalejem ho bielym jogurtom alebo kyslou smotanou...

aniel
12. jún 2008

ja by som si dala pizzu, ale mne sa dnes ,tak strašne nechce variť 🙄

gucz
12. jún 2008

aniel veď tá pizza je za chvíľku spravená, ja sa na ňu tak teším

erikas
12. jún 2008

aniel tak si objednaj hotovú,zeleninovú alebo špenátovú🙂)) ja som si kúpila mrazené korpusy na pizzu a obložila som si ich čím som chcela,alebo si kúp pizzové rožteky 😝

aniel
12. jún 2008

TERAZ SOMv receptoch čítala na11 dni je nejaký posúch asi ho vyskúšam alebo si objednám pizza štangle
😕

aniel
12. jún 2008

od včera mám z tej polievky taký stiahnutý žalúdoík,že keď pomyslím na niečo také sýte ,tak ma hneď rozbolí ☹

erikas
12. jún 2008

ten som ešte nerobila,vyskúšať ak sa ti bude chcieť a daj vedieť,idem od vás,mám nejaké vzbavovačky,pekný deň bez prehreškov želám 😀

gucz
12. jún 2008

a čo budeš papať na raňajky?

aniel
12. jún 2008

janka ja som tiež janka a tiež kojím. Tiež som odkladala diety ,ale kľudne ju môžeš držať 🙂

aniel
12. jún 2008

chcela som si dať 2 pomaranče aj som si ich vytiahla,keď som dávala malej jesť a aj som ich tam nechala.Nejak ma prešla chuť. 😅

aniel
12. jún 2008

my tiež v posledných noch zle spávame.Ja som tiež vstala ako zbitý pes 😠

aniel
12. jún 2008

herta pripájaš sa k nám? 😉