90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
10. apr 2009

pekný deň...ja som len na 5 dni...včera som to trochu porušila, kamarát mal narodeniny...ale mám dole 2 kg, tak pokračujem ďalej...doma sa obžerstva nebojím...u mňa je to horšie vonku...dnes mám guláš, akurát z neho vyhodím zemiaky...prajem všetkým pekný deň, aj sviatky...

netmona
10. apr 2009

jaj,,dievčata ja držim dietu ale taku čo pred 5 rokmi,,,rátanie KJ...ide to super,,,zatial

netmona
10. apr 2009

kde nájdem tu 90 d diet,,,že ,, to skusim ,,,dik

sestri
10. apr 2009

pošli mail...pošlem ti ju...

bystricanka
14. apr 2009

ahojte chuduľky
tak ja sa od dnes znova dávam na túto dietku. Cez tieto sviatky som nabrala 1,5kg. Tak idem s vami do toho. Len dnes začínam rovno zemiačikmi, lebo mäsa už mám vyše hlavy 😝

sestri
14. apr 2009

ahojte...ja som sviatky tiež úplne porušila, tak musím nabehnúť späť...hádam sa mi to podarí...

zuzanda
15. apr 2009

ahojte kočky, to som rada, že nie som jediná, ktorá porušila diétu cez sviatky 😒 .... dnes si dávam ovocný deň, dúfam, že vydržím 🙂

zuzanda
16. apr 2009

halooo, kde ste? 😲 .... ja som včera ovocný deň celkom zvládla, až na jednu horalku, čo som poobede zlupla 😀 .... dnes mám bielkoviny a už sa nechystám zhrešiť 😉 uvidíme, človek mieni, ....

jajka968
16. apr 2009

jéj ahojte, som tu nová, práve dnes som začala s 90-dňovkov, potrebujem dať dole 10 kg, a mám na vás pár otázok:
1. myslíte, že je to možné zhodiť 10 kg?
2. odkiaľ čerpáte námety na recepty?
3. máte niekto tú knihu v elektronickej podobe?

Ďakujem za odpovede 😉 🙂

zuzanda
17. apr 2009

tu už fakt nikto nechudne? 😲

jajka, vitaj 😉
isto sa dá schudnúť touto diétou 10kg, ale určite aj viac, ak to budeš riadne dodržiavať, ja som ju už držala pred cca rokom a schudla som 13kg za dva mesiace a to som ju nedržala na 100%, boli aj prehrešky, hlavne ku koncu... ja mám diétu v tlačenej verzii 90-dňová rozlišovacia diéta a tam sú recepty rozpísané na celých 90 dní, ale nevarím všetko presne rovnako, často si to prispôsobujem, s tým, že dodržujem ingrediencie, ktoré môžem ten ktorý deň

tak držím palce 🙂 😉

paola.o1
17. apr 2009

cafte baby, tak mam mesiac a pol za sebou a uz skoro dva tyzdne som nezhodila ani deko!! ani desatinu gramu! tak ma to nastvalo, ze v ovocny den som zozrala grilovane jahnacie maso a vobec som nemala vycitky.

j1110
17. apr 2009

ahoj baby posle mi niektora dietu dakujem 🙂

claudee
19. apr 2009

ahoj 🙂
Ja sa do diéty púšťam znova od zajtra 😉 tento týžden som totálne porušila, takže musím zamakať 🙂 zajtra si dám ovocie, aby prečistilo 🙂

zuza80
20. apr 2009

ahojte kočky,
ja idem do toho znova. zajtra začínam. dnes som sa už naranajkovala, mám obedík zo včera, tak preto až zajtra.tak dúfam, že sa to tu rozbehne a budeme si nápomocné.

bystricanka-ako to ide?

evelyin
20. apr 2009

Babule zaujimalo by ma ci si mozem namiesto ovocia dat na ranajky zeleninu, ja na to ovocko moc niesom. 😝
Lebo ovocie mi uz lezie hore usami, neznasam ho viac nez pred dietou. 😀

paola.o1
20. apr 2009

zuzi, bystricanka uz rezignovala 🙂 podla mna si daj tu zeleninu evelyin. sak byliny jak bylini

gucz
21. apr 2009

jajka 968 ja som túto dietu držala minulý rok v lete, dala som dole myslíím 11 -12 kg, pričom posledný mesiac som riadne prehreškovala, najviac to šlo dolu prvý mesiac, asi 7 kíl. Nevarila som podľa tých receptov, len som dodržiavala zásady a porcie. No ale pravda je, že od augusta do teraz som takmer všetko pribrala naspäť

zuza80
21. apr 2009

ahojte
tak dnes prvý den-na ranajky bola kávička, jablčko a teraz si idem dat zeleného čajíku. neviem, či vydržím celé 3 mesiace,ale snád to bude čo najdlhšie. potrebujem tak 10 kíl zhodit a kludne aj viac. som však zvedavá ako to pojde, ked je to len niečo cez mesiac, čo som skončila s touto dietou.

paola.o1
21. apr 2009

no baby, vzdy sa na tejto `diskusii` paradne pobavim🙂 si precitajte tak poslednych 10 stran - kazdy si tu vedieme monolog haha. uz som tuto `diskusiu` odporucila aj mame, lebo je na diete. no tak ja sa pridam, zhruba po mesiaci a pol som dospela do bodu kedy neznasam ovocie.

zuza80
22. apr 2009

paola máš pravdu.každá sama so sebou. 🙂 a ty ešte dietkuješ, či tu budem sama? ja ked som skončila prvý krát, tak tiež som ovocie nejedla a začínam s ním až teraz.

gapson
22. apr 2009

jajka968 pozri sa sem: http://chudnime.kiga.sk

paola.o1
23. apr 2009

cau zuzi, no dietujem este, ale nejak nechudnem... 🙂 iba centrimetriky ubudaju, ale kila ziadne, asi na cas prejdem na moju staru znamu dietu, ked nejem nic a ked uz som fakt hladna, tak obliznem mrazenu zeleninu 🙂

zajo79
26. apr 2009

ahojte.

od zajtra zaciname doma s priatelom drzat 90dnovku...je tu niekto kto je na zaciatku? 😕

lenka0005
27. apr 2009

Ahoj zajo79,ja som dneska začala s diétou.Už vlastne po tretí krát za dva roky. 🙂 😉 🙂

pegas174
27. apr 2009

ahoj lenka0005, no ja tiez dnes zacinam uz neviem kolky krat. snad sa mi to uz konecne podari.
teba si pamatam z predchadzajucej diskusie. kolko sa ti podarilo zhodit tie predchadzajuce 2razi?

lenka0005
27. apr 2009

Ahoj pegas174....zhodila som 7 kíl,ale mám ich aj niečo navyše dávno späť.Teraz chcem do plavok niečo zhodiť.Moja chyba je,že sa prežieram,ale schudnúť sa dá a chcem si to opäť dokázať 🙂 😉 🙂

pegas174
27. apr 2009

jasne schudnut sa s nou da, ale treba zatat zuby a to je to najtazsie. no dnes prvy den a zatial v poho, rano jogurt, obed rezen zo zeleninkou, jablcko, vecer idem cvicit a potom dam nejaky jogurtik.
no ale zajtra mam na obed v robote bolonske spagety, mnaaaan, to bude pokusenie
drzim palce

janada
27. apr 2009

ahojte,tak ja ju držím 14 deň,zatial som schudla 4kg a dennodenne niečo poruším 😠 Dnes som mala škroby a poobede som neodolala trom koláčikom,prvý týždeň som odolávala všeličomu,mali sme oslavu doma aj v robote,ale druhý týždeň ma chytila žravka,tak sem tam čosi zobnem mimo,ale stále si vravím,že zajtra už diétu vydržím 🙂

janada
27. apr 2009

minulý týždeň som bola aj cvičiť,3 dni som sa ledva potom hýbala 😀 a dnes som chcela ísť znova a zrušili to,takže budem skákať zajtra pred tv 😉

marika009
27. apr 2009

ahojte kocky tak idem do toho znova aj ja som skoncila pred necelym mesiacom a mam pocit ze musim zasa zacat,lebo som sa rozjedla a musim ist dolu a nie hore ako sa mi to teraz dari.
zuzy tak aj ty si sa do toho pustila znova ?dufam ze sa budeme veeeeeeeeelmi podporovat a pojde to lepsie ako prvy krat.

zdravim vsetky bojovnicky a pripajam sa k vam . tak zajtra zacinam tak papa a drzim vsetkym palce.