90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
14. jún 2008

anaret - ja som mala včera 2 ovocný deň a prežila som to veľmi dobre, lepšie ako prvý,
alebo si daj banán ani ten nemáš rada a nezoberie ti chuť na sladké?

miresta
14. jún 2008

simka, lucxy - ja som si akurát všimla že vy chodíte aj na druhú stránku - ďalších 90 dní ,tak preto tu nie ste stále, nestiháte, čo?

lucxy
14. jún 2008

miresta no ja povodne patrim do druhej stranky dalsich 90 dni pretoze ja uz mam 90dnovku za sebou

miresta
14. jún 2008

simka- ja idem von neskôr, manžel sa ešte nevrátil z práce a chce ísť s nami, takže ho počkáme, aj keď pôjdeme už asi iba niekde do obchodného domu, lebo vonku bude o chvíľu zima a tma

miresta
14. jún 2008

lucxy - takže ti môžeme ticho závidieť, a koľko si dala dole pri prvých 90 dňoch?

anaret
14. jún 2008

jasné, že si dám babán, ten dobre zasýti, aj melón zbožňujem, ale kedže ovocie musím každý deň doobeda, tak to je na mňa priveľa. Dnes som mala na raňajky jahody a neskôr banán, na pondelok mám v zálohe jablko nastrúhané s mrkvou + citrón ale čo ďalej?
a strašne mi chýba mlieko, jogurt - taký dobre motanový a hlavne rožky a chlieb na raňajky alebo na večeru...
ja viem, že sa tu len stále sťažujem, a vy všetky vyzeráte, že toto stravovanie relatívne zvládate...

miresta
14. jún 2008

anaret - aj ja mám chuť na pečivo s džemom, či jogurty !!!!!! ☹ Ale povedala som si že pri ďalšom bielkovinovom dni, si namiesto mäsa, či syru dám dve fajne jogurtiky, a napijem sa aj na olovrant mlieko, pretože ja som niekedy bez toho nevedela žiť, Na akom dni si dnes?

lucxy
14. jún 2008

miresta dala som dole 9 kg, no a teraz drzim tych dalsich 90dni a cvicim tak uvidime teraz vazim 60kg teda naposledy som tolko
anaret neboj nic aj ja som mala chvilu abstak s ranajkami ale fakt po 2 tyzdnoch som si zvykla tiez som bola zvyknuta na roztek, pozri ked ti chyba jogurt tak si ho daj v bielkovinovy den na veceru a je po probleme, a ked si chces dat daky roztek daj si ho v ten treti den, neboj zvyknes si 🙂

miresta
14. jún 2008

lucxy - a koľko meriaš, že ešte stále chceš dať dole, či to si už len upravuješ metabolizmus?

miresta
14. jún 2008

anaret -p ráve som ti chcela napísať to čo lucxy, že si daj rožtek v tretí deň, keď si máš dať koláčik
NEBOJ ZVYKNEŠ SI, NAOZAJ!!!!!!!!! Mi ťa budeme stále povzbudzovať a nebuď doma, ale choď medzi ľudí a von a to pomáha, nebudeš musieť myslieť na jedlo. A keď dáš dole len prvé 2 kilká, hneď budeš chcieť dať viac a budeš sa už povzbudzovať sama, psychyka robí veľa. 😉

anaret
14. jún 2008

ja som na druhom dni (teda v skutočnosti na 6), takže sa teším na zajtra - na tretí - ten ma láka, lebo sa tam môže aj sladké...

lucxy
14. jún 2008

miresta akurat som dala brusaky, no chcela by som este spevnit telo ale tak uvidim ci pojde nieco dolu 🙂 mne najviac vadi len brucho no ale to mam po malej

lucxy
14. jún 2008

miresta ty si cukrarka...pozerala som si fotky, to si ty piekla...a kolko chces este schudnut

miresta
14. jún 2008

No ja pečiem zo záľuby - školu mám ekonomickú a pred materskou som pracovala ako sekretárka, mám tu záľubu asi po mamke, ale ešte radšej ako pečiem, tak varím. Ja mám po pôrode a po rôznych lekárskych terapiách, čo ešte stále mám nadváhu - ja by som chcela dať dole aspoň 15 kg, ale budem spokojná aj s 10kg .

miresta
14. jún 2008

lucxy - môj manžel mi stále hovorí, že som nádherná a že nezáleží na postave, ale povahe, a on ma miluje taká aká som, a že to pôjde dolu samé, lae keď videl teraz moje stravovanie, tak bez rečí aj on sa takto stravuje, akurát na ra)ajky si dá aj niejaký rožok, predsa toho viac urobí ako ja, potrebuje veľa energie.

miresta
14. jún 2008

anaret - to to sme skoro spolu začali, ja som na 9, tak sa budeme spoločne povzbudzovať a pôjde nám to. 😎 😀

miresta
14. jún 2008

Vstala mi maličká, idem sa jej venovať, papa večer 🙂

anaret
14. jún 2008

aj ja idem s malým von...dobre miresta, budeme sa povzbudzovať spolu...si veľmi pekná žena, pozerala som album, aj tie torty nemajú chybu...držím palce...paaaaaaaaaaaaa
a máš aj veľké šťastie- asi máš veľmi dobrého manžela a potom, čo som čítala na iných fórach, je to veľmi vzácne... lebo ženy majú hrozné iné problémy s mužmi...

lucxy
14. jún 2008

aj ja idem vonku smalou tak pa a doschudnutia

aniel
14. jún 2008

čaute babenky .Ja som tu vodu samozrejme nedodržala.Dala som si to mäso ako malo nasledovať,teda rybku,ale ešte som pre sestru zdobila tortu,tak som pár krát oblyzla prsty ,ale inak v pohode.Na večeru som si dala šunku a jahody.Díky za podporu,ale zajtra je tá birmovka tak to riešiť nebudem a ani žiadne výčitky.V pondelok pôjdem prísne a aj sa odvážim, potom by sme tak skoro nemali mať oslavy 😀 😝

anaret
14. jún 2008

aniel nezufaj a samo, že ani žiadne výčitky... veď to celé chudnutie by malo byť aj o tom, aby psychika bola o.k. Veď keď sa budeš len trápiť nad tým, ako nezhrešiť, je to o ničom...možno je lepšie zhrešiť, povedať si, no dobre je to v pohode a idem ďalej.Psychická pohoda je dôležitá. tak si to uži zajtra a daj si aj sladké na nervy....

kitaka
14. jún 2008

anaret... ahoj,,,,,,,,,,,áno my sme narovnako,no ja som včera zhrešila o pol 10 večer zjedla pol kila zmrzliny,dneska no tak-tak,ale zajtra asi neviem,zajtra určite zhreším,,ideme kamoškynému synovi na oslavu do MC Donalds,tak posúdte sami.. 😒 normálne sa už teším na ovocný,,,,,,,,,po prvom ovocnom som zhodila kilečko,,tak uvidím po druhom......ty si už kolko schudla?

gucz
15. jún 2008

čaves baby
včera some boli u našich a potom mu svokrovcov, boli sme dosť dlho, tak som sa tam musela najesť. Samozrejme že nemali akurát to čo som jedla na obed doma, tak som si dala len vyprážanú cukinu v trojobale (prezle). Taká bola výborná, som si super pochutila, bez zemiakov, tatarskej, len tie cukinky. No ale keď sme prišli domov, bola som potrestaná, moje telo sa vzbúrilo 😖 , črevá si povedali tak toto nie a ja som presedela hodinu na wc v hrozných kŕŕŕčoch 😨 , to bol asi trest, už asi nikdy nezhreším, sľubujem. Svokra nám nabalila 2 druhy koláčov, ale nebudem ich papať. odložila som si tri mini osie hniezda na UHvečeru a tým to haslo. Bála som sa, že budem mať veľké oči na to, ale nejak ma tie koláče ani nezaujímajú. Tak isto som včera odolala aj torte, neterka Lenka aj moja Laurika mali meninky, tak na oslavu ich mien babka kúpila tortičku. Ani som sa jej nedotkla, ani neviete aká som na seba pyšná, ja torty milujem, hlavne krémik ačokoládu navrchu.

gucz
15. jún 2008

a pre inšpiráciu, dnes varím na obed polievočku z jarnej zeleninky, hráškovú s minizemiečikmi a mrkvičkou. To si smlsnu 🙂 .
A zabudla som, určite zhreším, Lauruška bude mať o mesiačik prvé narodeninky, tak si asi dám z torty, ale len kúsom. Už teraz prezerám fotky tortičiek, ale len na inšpiráciu, ešte totiž neviem, či jej ju upečiem, alebo či objednám v rokmi overenej a osvedčenej cukrárni.

anaret
15. jún 2008

kitaka, no zatiaľ som dala dolu len asi 1,5 - 2 kg.len som lenivá, nechce sa mi cvičiť. a to by som potrebovala. čo dnes budeš jesť? ja si dám asi nejaké cestoviny s kečupom, to mám rada.

gucz- nič si z toho nerob, keď zhrešíš, musíme si občas aj radosť urobiť, no nie?

OTAZKA PRE VŠETKY: ako ste vysporiadané s týmto druhom stravovania do budúcna? Lebo jedna vec je schudnúť a druhá udržať to...ide o to, či dokážete takto sa stravovať celý život? lebo pre mńa to určite nie je, nedokážem sa vysporiadať s nedostatkom mliečnych výrobkov, absenciou pečiva a predstava, že už nikdy viac šalát s rezňom alebo knedlík s mäsom, šťavou, príp.mäso pečené, kapusta alebo perky, slíže s tvarohom a pod - no to asi nie...

simka9122008
15. jún 2008

Ahoj gutz nič si z toho nerob ak si zhrešila každá jedna sme tu také čo aspoň raz zhrešia a ideme ďalej kúsoček torty ti neuškodí pokračuj ďalej a nestresuj sa kvôli tomu ja už tiež teraz rozmýšľam nad tortou na prvé narodeninky chcem aby bola nejaká fakt pekná veď to bude jej prvý rok a prvá jej oslava v živote.

lucxy
15. jún 2008

ahojte chudulky 🙂 co robkate 🙂

anaret
15. jún 2008

idem si uvariť cestoviny. potrebovala by som nejaké recepty na nejaké omáčky na cestoviny, aby som si pochutila, čo si robievate? dnes dám s kečupom ale pre druhý raz

lucxy
15. jún 2008

anaret ja si vacsinou kupujem taku omacku v lidli vola sa tomato napoli + knej pridam sampiony a niaku zeleninku 🙂

lucxy
15. jún 2008

jaj este ma napadlo ze som si kupila raz torteliny plnene spenatom tiez v lidli 😀 mnam nerob mi chute, 😀