90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
17. jún 2008

teraz asi všetky pozeráte tie svoje seriály, čo? 😕
Ja na nie veľmi nie som, radšej poblúdim po internete po niejakých dobrých stránkach.
Ale "ordináciu" si pozriem, tak skúsim pozrieť neskôr, či ste sa niektorá ešte rozpísala, do schudnutia 🙂

anaret
17. jún 2008

ahojky miresta, ja som dnes mala tiež mliečne bielkoviny, idem si pozrieť, čo budem zajtra papať..

aniel, ako dlho držíš diétku?

aniel
17. jún 2008

anaret-16 dní

tinaa-zle som to prečítala a dobre som sa na sebe zasmiala 😀 ha 😀 ha 😀 ha

miresta- ten syrík to je tiež bašta ,ale už som namočila rybu

inak tinaa skoro som ťa nespoznala,ale pekný účes 🙂

gucz
17. jún 2008

lucxy myslela som ako 12 deň, čiže mám za sebou tri ovocné 🙂
ja budem mať zajtra asi cukinu, opečenú nasucho a potriem ju olivovým olejom a v ňom cesnaková pasta. A konečne asi vypijem to acidko, kým sa nepokazí.

anaret
17. jún 2008

aniel, ja som na 8. dni, takže ak vydržíme, tak to tu budeme spolu dlho ťahať...

tinaa- to je sila, že si nabrala odvahu z takých dlhých takýto skok...a si spokojná? lebo viem, že keď som ja niečo podobné vykonala -síce neboli až také dlhé ako tvoje- tak som si dlho nemohla na seba zvyknúť

gucz
17. jún 2008

aniel už si sa vážila? či až zajtra?

gucz
17. jún 2008

baby idem do hajan, papa

tinaa
17. jún 2008

aniel dikyyyyyyyy, ale by som bola ina frajerka, keby ze mam dole uz 10kg co?

miresta, s tym encianom, to je vyborny napad, uz mam jasno, co budem zajtra papat 😵

anaret
17. jún 2008

tinaa - ja som dala dnes tiež 10 klikov....a inak cvičíš? ja ani nie a potrebovala by som...veľmi...ale som lenivá...

tinaa
17. jún 2008

anaret, moja kamoska, ktora na sebe maka a vyzera uzasne, mi poradila kliky ale s nohami vylozenymi na gauci. A ja ze pohoda, vyskusam. Ona robi 50 ja som zvladla 10 a to som uz tahala energiu z päty.

Cvicila som pilates, asi mesiac, velmi ma to bavilo, ale cvicila som iba vecer, lebo kazdy den pribuda 1 cvik a cez den nemam istotu ci to docvicim, keby sa mala zobudila. Teraz uz vecer nevladzem. Mala zacina chodit a ja som jak citron vystavena.

Takze zacnem s orbitrekom, najlepsie rano

tinaa
17. jún 2008

Kde ste vsetky? Uz spinkate? Tak idem aj ja, rano idem na 7:00 na gyndu. papa vsetky

aniel
18. jún 2008

ahojky babenky,asi som tu prvá.Keď spravím desiatu do školy, tak sa pôjdem odvážiť.Normálne sa bojím,že nič,ale včerajšok som zvládla super.Tak držte mi palce 😉

aniel
18. jún 2008

baby ,tak som sa zvážila kilečko dole.TAKá SOM šťASTNá AKO BLCHA 😀 😀 😀 😀 😀

aniel
18. jún 2008

idem dať malej papkať a pôjdem spraviť rybku.možno stihnem aj pocvičiť.Baby mňa nejako po tom ovocnom dni preháňa.SíCE NA PREčISTENIE DOBRé,ALE ZACHVíľU BUDEM MAť čREVá NAOPAK 😲

aniel
18. jún 2008

kde ste všetky? 😉

erikas
18. jún 2008

ahojte baby,idem počítať pri káve čo ste popísali,ja dnes UH spravím si cestoviny podľa mirestinho receptu 😝

erikas
18. jún 2008

tinaa super účes,aniel mňa tiež popohnalo zopárkrát,to je zdravé 😉

gucz
18. jún 2008

ahoj baby, ja som hore už od pol piatej, ale nedostala som sa. Malá má teplotu po očkovaní, tak je mrzutá, teraz zaspinkala, tak mám chvíľu čas.
Taká som vyšťavená, uzimená, nespala som dobre, keď je malej na prd, tak som si dala hneď o siedmej broskiňu, že cukor do krvi, ale nejak mi to nepomohlo. Asi si dám trochu medu, a pijem kávu.
Aniel skvelé to kilečko dole, vidíš tie prehrešky nemohli byť až také veľké 🙂
erika ako sa máš, pozrám že tiež kávičkuješ ako ja 😉

simka9122008
18. jún 2008

ahojte tak už som aj ja tu bola som odniesť malého do škôlky malá mi teraz vstala u nás je otrasné počasie prší a le kosa idem si dať páru čerešničky

aniel
18. jún 2008

ja sa ani nestíham najesť.Po deťochkým spracem ten bordel.Unás je každé ráno ako po výbuchu. 😖

gucz
18. jún 2008

😀 😀 😀 , u nás je ako po výbuchu stále 😀 😀 😀

aniel
18. jún 2008

no teraz som moje slniečko uspala, môžem ísť konečne variť 😒

gucz
18. jún 2008

a čo budete mať dobrého? ja by som si niečo dala, ale neviem čo 😖

aniel
18. jún 2008

gucz ,čo varíš?Ja musím prirobiť trochu gulášu k tom u včerajšiemu,lebo pol osadenstva rybu nelúbi,takže zasa musím variť nadvojo. 😠

aniel
18. jún 2008

já kapra asi na masle a mužovi vysmažím 😎

gucz
18. jún 2008

ja nevarím nič, zatiaľ. Peter si dá asi chlebík s niečim, alebo mu spravím cestovinu, omáčku mám zmrazenú aj syr. Ja si asi opečiem cukinu, ale ešte neviem, možno ma napadne dačo iné. Rybku nemám, máme len rybie prsty a to nemôže, bo sú tam prezle. A mäso nechcem, asi si dám to acidko

anaret
18. jún 2008

gucz - k tým prstom - myslím, že tie prezle až tak nevadia, veď si predstav, že to máš namiesto celozrnného chleba k obedu. Ja si skor myslím, že tam sú problém vajcia...

aniel
18. jún 2008

ja si myslím,že ani to vajce tam nieje taký problém.Veď kolko vajíčka môže byť na 3-4 obalených prstoch?A do chleba vajce nejde? 😉

kitaka
18. jún 2008

ahojte....dobré ránko...tak ako?

anaret
18. jún 2008

keď to tak vezmeme, tak vlastne si môžem niekedy dať aj vysmažený karfiol - samozrejme, že si tuk nechám odsať servítkou, že???? 🙂