90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
27. jún 2008

aniel tak si daj ryzu a ostatnym daj k tomu kura a vybavene,

lucxy
27. jún 2008

idem do toho obchodu, musim sa do hodky otocit, idem na peso s malou

gucz
27. jún 2008

papa, ja sa idem venovať malej, už to tu nemôže pržiť a štverá sa tu po mne 😉

erikas
27. jún 2008

ahojte všetky 😉 dnes mám UH spravím si chlebové placky,večer si dám zmrzku aj čokoládku 😀

aniel
27. jún 2008

baby aj ja pôjdem

twins
27. jún 2008

caute gucz aj moja mala ma nejaku brusnu vyrozu uz dva dni ma 38 teplotu a boli ju brucho a hlava

twins
27. jún 2008

ja dnes budem mat asi ryzu a zeleninu

lucxy
27. jún 2008

uz som tu z obchodu idem to dat varit a riadit musim

aniel
27. jún 2008

ja som teraz docvičila,som spotená ako kôň. Idem sa spršiť,ešte nakuknem 😉

gucz
27. jún 2008

no moj poklad konečne spinká, tak pôjdem asi zasa umývať parkety, v kuchyni mi malá porozlievala, učí sa piť z hrnčeka s násoskou. Tak avent hrnček nechce, a nejaký neznačkový jej moja mama kúpila, ani neviem čo stál, od cucáka ide slamka, či skôr hadička až na dno toho pohárika a z toho to ochotne skúša. Aj tak som rada, lebo pitie je u nás veľký problém. Len je teraz mokrá kuchyňa aj malú som komplet prezliekla, ale čo si nezašportujem? Však to k dietke patrí nie? uvarím na 100% tú ryžu. pa

aniel
27. jún 2008

ja som sa rozhodla pre rzzoto.Moja malá sa akurát zobudila a ideme upratovať komplet celý byt,len ešte čakám na najstaršiu. 😉

aniel
27. jún 2008

je u nás ako po bitve,ale chcem už vyupratovať k zajtrajšku ,nech mám pokoj. 😒

gucz
27. jún 2008

neprídeš aj k nám? mne sa nejak nedarí udržať poriadok, a to tu bývame len 3 osoby ☹.

aniel
27. jún 2008

mužovi a deťom spravím s mäskom a ja si spravím len so zeleninou,len škoda ,že už nemám doma uhorky 🙂

aniel
27. jún 2008

mojka ja to mám tak na 3-4 hodinky a zajtra ma to čaká ešte vieš kde 😒

gucz
27. jún 2008

u nás??? 😀 😀 😀

aniel
27. jún 2008

nie v kancli 😉

aniel
27. jún 2008

mojka stačí mi to ,čo mám doma

gucz
27. jún 2008

ach tak jo, čo už s Tebou, aj tak Ťa mám rada a aj Vás všetky, lebo nestrácam kontakt som svetom 😉 😉 😉
Zastavím sa na večer, idem tú zem teda umyť ja

aniel
27. jún 2008

já tiež idem čauko večer 🙂

twins
27. jún 2008

caute zas tu niknie je

twins
27. jún 2008

ja som mala k obedu tu ryzu co som mala na plane a cerstvu zeleninku

twins
27. jún 2008

aniel mozes prist ku mne po uhorku

gucz
27. jún 2008

čauko twins, aj ja som mala ryžu, udusenú zeleninku a opečenú cukinu (kolieska nasolené a posypané grilovacím korením) bolo to mňam mňam. Pred touto dietou by ma takáto kombinácia ani nenapadla.

Už zasa k nám idú nejaké mraky, asi zasa bude večer búrka a mňa ako obvykle bolí hlava. Ani som nemusela pozerať von oknom, a už som vedela čo sa deje. Pôjdem vypiť kávu, tak sa majte chuduľky, idem si spraviť siestu, malá spíííí

twins
27. jún 2008

ahoj gucz ja som ti nejaka hladna idem si dat banan ale neviem neviem

twins
27. jún 2008

aniel a ty co si si dala okrem ryzota

gucz
27. jún 2008

čau bambulky, dnes som bola po stráááášne dlhej dobe, asi po roku a pol vonku s MM, samozrejme aj malinkou. Stretli sme sa s priateľmi, dala som si síce len minerálku, ale aj tak bolo super. Teraz sa pôjdem rýchlo ešte navečerať, už len ryžu so zeleninkou. A neskôr sa sem už asi nedostanem, až zajtra. Tak zatiaľ sa majte krásne a do zchudnutia 😀 🙂 😉

twins
27. jún 2008

ahoj ty sa mas ja som si ryzu na vecer nevarila zjedla som len tu co nam zostala zo vcera asi polovica sacku tak preto sam asi taka hladna len chodim a stale otvaram dvierka ktore by som nemala zatial som nic nevzala ale ako dlho? 😠 😝 🤐 🙄

aniel
27. jún 2008

ahojte babenky .Spinkáte? Ja som do 13.00 nejedla a potomsom si dala ryžu s udusenou zeleninkou a ananásom 😅 ,ale moc sa mi neušlo ,lebo som papkala s malou.Horšie však teraz večer ,babka nám poslala bryndzové pagáčiky ,také maličké chutnučké a ja som neodolala .Zjedla som ,ale 6 mňamky. 😝

aniel
27. jún 2008

zajtra dáme asi špagetky 😉