90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
29. jún 2008

este presne nevedia len mala dost velke krce v brusku a este aj dnes ked som bola za nou stale ju prehana mozno aj 20krat denne a je to strasne sa pozerat ako ju to boli a nevediet jej pomoct

twins
29. jún 2008

no vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody

twins
29. jún 2008

skusim vydrzat pokial to pojde a uvidim keby my malo byt moc zle tak si zopakujem iny den ja totiz robim len kazdy druhy ale teraz mi to vychadza ze budem robit pondelok ,utorok ,streda a potom som doma a idem este v sobotu do jednej musim si nadrobit co som si vymenila kvoli malej

twins
29. jún 2008

ale dufam ze deticky vas v tom podrzia ze nebudu moc hnevat a ked nebudete nervozne tak vydrzite

twins
29. jún 2008

ja ked som nervozna tak musim nieco zuvat

twins
29. jún 2008

🙄

twins
29. jún 2008

gucz a ty kde si cely den? aj aniel mi zduchol 😒

twins
29. jún 2008

tak nic caute idem uz aj ja papa

tinaa
29. jún 2008

chudatko, prajem skore uzdravenie

twins
29. jún 2008

inak tina mas peknu babu teraz som si pozrela fotky ale ved ty niesi vobec tlsta naco drzis tuto dietu

twins
29. jún 2008

dakujeme

twins
29. jún 2008

no brusko si mala riadne ale tie nohy som mala take iste ako ty hlavne pri prvom som pribrala 30kg ale pri malej lenasi8 mala som vyhadzane usta anemohla som jest a schudla som 5kg inak by som bola pribrala aj viac

twins
29. jún 2008

ale zato teraz som tusim tucnejsia ako po porode teda nie tusim ale som 😠 😅 ☹

twins
29. jún 2008

ale uz idem naozaj tak ahojte a drzte sa

tinaa
29. jún 2008

twins, chudnem lebo som pribrala 30kg pocas tehu, uz som zhodila za ten rok 25kg ale este chcem aspon 5kg nech som tam kde som bola, ale keby sa podarila aj viac, nebudem proti.

Baby nechala som vas pozdravit v teme "Vyznajme si sympatie"

papa

sivocka
29. jún 2008

baby ahojte, som uplne nova....nikdy som ju este nedrzala....snazim sa dopatrat k nejakym pravidlam tejto diety.....existuje nejaky plan....rozvrh....tahak...poslala by ste mi ho niektora....a drzite ju aj pocas kojenia?
moj maly mal vcera pol roka, zacali sme uz so zeleninou, tak uz by som sa nozno aj na nejaku dietu dala, ked uz nebude cisto len na MM, mozem sa aj potrapit a vyhladovat....doteraz som sa bala kvoli kvalite mliecka....
PS: bohuzial mam nadvahu 8 kil uz pol roka a nedari sa mi zhodit ani deko.... 😢

gucz
29. jún 2008

sivocka musíš napísať cez ip svoju mejlovú adresu, komukoľvek a my Ti to pošleme. Nebojsa, pri tejto diete sa nehladuje. Ja držím dietu prvý krát v živote a zatiaľ celkom v pohode, akurát prvé tri dni boli najhoršie, kým sa mi trochu stiahol žalúdok.

Ja som dnes mala ovocný deň, papala som už spomínané mandarinky z konzervy, banán, asi 6 višní. Vôbec som nebola cez deň hladná, ale strašne smädná, bolo horko. Večer som si však dala 3 dl kofoly, takej pravej šenkovej, MM bol kúpiť do 1,5l umelej fľaše. Taká bola fajnááá. A ešte som o desiatej ďobkala tekvicové jadierka, ja viem, som nemožná, ale keď ja ich tak strašne ľúúúbim.

Twins, dúfam že malej je už lepšie, a že skoro vyzdravie. Môjho brata strašne preháňalo minulý týždeň, kŕče však nemal, a salmonela to nebola, asi nejaký vírus. Už je v pohode

Aniel čo si sa neozvala? Som Ti písala do IP

Tina si šikulka keď si schudla za rok 25 kg, to keby sa mne tak podarilo... 😖

No budem končiť, dobrú nôcku, skočím zajtra, ak sa podarí.papa

janka_fr
29. jún 2008

Ahojte
ja mam za sebou 7 dni diety a zatial v pohodicke. Strasne som sa bala vitaminoveho dna ale s uvarenou zeleninou sa dalo 😉 .
Sivocka ja kojim plne este maleho a neviem mozno je to este skoro povedat ale nebadam ze by som mala menej mliecka. Nedodrziavam sice presne recepty podla knihy, robim podla seba a aj mnozstvo ale za ten tyzden som stratila 2 kg co ma velmi potesilo takze este 6-7kg.Tiez som v tehu pribrala skoro ako ty u mna to bolo 28kg a 22 je uz dole.Drzim palce

lucxy
30. jún 2008

dobre ranko chudulky 😀 rozhodla som sa odo dneska, ze budem zase dodrziavat dietku tak ako pred tym. Kedze ja uz som ju skoncila predtym 🙂
aniel co robkas?cvicis 🙂

gucz
30. jún 2008

ahoj lucxy dobré ránko 🙂 , zasa teda ideš na 90tku? aniel má dnes vodový deň, tak držím palce, aby to v pohodičke zvládla. Mňa to čaká o štyri dni.

lucxy
30. jún 2008

ahoj gucz no tak som sa rozhodla cez vikend 🙂 aj ja jej drzim palceeeeeeee aj tebe o 4 dni 🙂

gucz
30. jún 2008

diky 🙂 , nakúknem neskôr.pa

jesika26
30. jún 2008

ahojte kočky, tak ja zase začínam odznovu,lebo celý týžden som to pokašlala, takže dnes mám bielkoviny 😝 , nemám moc rada tento den.
Váám sa ako darí???????????????????????
lucxy - takže sa teším,a spon nebudem v tom sama 😀 😉

lucxy
30. jún 2008

ahoj jesika, no aj ja som rada, ze zacinas tak ako ja dlho si tu nebola, myslela som si ze si zacala stou druhou dietou co si pisala 🙂 🙂

naty
30. jún 2008

Dobré ráno holky!! Tak já byla tak natěšená.....až sem dostala žlučníkový záchvat... ☹ ...tak si tu skučím, zkouším do sebe dostat aspoň ten ananas....doufám, že to brzo přejde, bo k doktorce se mi moc nechce, ale asi nebude zbytí... 😒

jesika26
30. jún 2008

naty - len so dávaj pozor a radšej chod k tej doktorke a samozrejme ti držím palce v diétke 😀
lucxy - nie, cez leto vydržím na tejto, len mi to už liezlo na nervy, myslím ovocie a aj zelenina, ale je melón, tak tie ovocné dni prežije v pohodke 😀 😀 😀 .Nebola som tu dlho, lebo som behala po služobkách, potom v práci, tak sa mi nedalo, len som si prečítala, čo ste popísali a to bolo všetko
Ináč kolegova žena schudla z tejto dietky 18 kíl, tak krásne, nie???

jesika26
30. jún 2008

kde ste chudulky????????????? ☹

naty
30. jún 2008

já sem tady, ale už jen chvilku...nedá se to už vydržet 😢 , tak musím k dokimu, doufám, že mi dá nějaký prášky a přestane to už bolet.... 😔

gucz
30. jún 2008

ahojky bambulky ja neviem čo mám variť 😢 , ale ideme k svokrovcom, tak dúfam, že tam niečo v chladničke objavím, čo bude vyhovovať bielkovinovému dňu.
do zchudnutia

Ps mám o sedem kil menej huráááááá 🙂 🙂 🙂 😀 😀 🙂 🙂 🙂 všimla som si, že mám sádlo také mäkkšie

tinaa
30. jún 2008

caute modelky 😉
dnes mam vodu, a ked ma slak netrafi, tak sa tu este vecer zatavim, idem zehlit, kym mala spinka. Pekny den