90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
3. júl 2008

aniel sofinke zelame vsetko naj na svete a uz mame pre nu aj 3 darceky kedze je 3 ale gratulovat budeme az zajtra papa zajtra si dam mozno tu vodu uvidim minule som ju nezvladla

aniel
3. júl 2008

prepacte pisem namiesto aniela zasa sa u mna prihlasila a neodhlasila 😠

twins
3. júl 2008

caute uz som pod svojim menom

twins
3. júl 2008

takze anaret aby si nebola pomylena otazka ako sa ma malinka sa pyta twins lebo ta moja sestricka sa nevie odhlasovat a ja potom pisem v jej mene

twins
3. júl 2008

miresta dakujeme

twins
3. júl 2008

gucz ako? ja hrozne kazim jeden den za druhym zajtra si skusim dat vodu s tebou a skusim to uplne od znova ako keby som zacinala

twins
3. júl 2008

tak nic ked tu nik nie je papa a kto ma zajtra vodu drzim palce

gucz
3. júl 2008

ahoj akurát som dorazila teraz

gucz
3. júl 2008

nakúkla som len na chvíľku, prídem až večer o deviatej. Twins, tak skús tú vodu zajtra, so mnou, budeme na seba myslieť 🙂 , ja sa na ňu normálne teším (zatiaľ), lebo tie prehrešky treba odčiniť. Dnes som bola u kamarátky, mala čerstvé linecké koláčiky, no tak som si dala 3 ks, boli super, ale ja som pažravá, pre mňa je všetko super....
No nevedela som odolať, čo sa zabijem? Ja už domov ani nič sladké nekupujem, pre istotu a ak aj MM niečo kúpim, má na to skrinku v obyvke, kam ja nechodím.

gucz
3. júl 2008

tak zatiaľ ahojky 😀

iwis
3. júl 2008

Ahojte, tak aj ja som sa rozhodla pridať do vášho klubu odvážnych 😀 😵 , síce začala som od prvého a hlásim sa až teraz ale snáď mi to išlo zatiaľ dobre. Dali sme sa na to aj s mojou mamou tak hádam skôr vydržíme keď budeme na to dve 😝 , hlavne pri tej vode 😀

erikas
3. júl 2008

iwis vitaj v klube 😀 knihu ti posielam aj I.aj II. časť do IP 😉

aniel
3. júl 2008

ahoj iwis,tak ty si teraz tretí deň,tak to máš so mnou tinou a po sobote aj s twins gucz,mirestoua tuším anaret alebo som to pomýlila?to isté.Bude sa to lepšie pamätať a môžeš hádzať inšpirácie čo variť. 🙂

twins sorry-držím palce na tú vodu. 😝

tinaa zabudla som včera zagratulovať malinkej,tak dodatočne všetko naj a veľa puiniek posiela aj Sofinka. 😵

aniel
3. júl 2008

lucxy už tam tá fotka je môžeš sa pozrieť do albumu 😉

lucxy
3. júl 2008

ha ja som sa prave pozrela este predtym ako si to napisala, ved nevyzeras zle 🙂

aniel
3. júl 2008

,
no hrúza ,keď sa podarí lepšia,tak ju tam dám.ja som v skutočnosti krajšia ha 😀 ha 😀 ha 😀
to bol vtip

tinaa
3. júl 2008

ahojte babule, dnes nestiham, mala ma uplne zamestnava, nechce spat ani jest jej nechuti. Zajtra ideme k nasim, tak som dnes prala a zehlila ako blazon.

aniel aj ja sa pripajam ku gratulaciam a sofinke prajeme vsetko naj naj naj

na tej novej fotke si kocka 😉

iwis vitam taaaaaaaaaa

zajtra mam ovocie

erikas
4. júl 2008

dobré ránko 😉 dnes som škrobová,ale mám v robote len ovocie takže asi budem na ňom,príp. vbehnem za kuchárkou pre nejaké zemiačky,včera som prišla večer zo služby a naozaj sa mi nechcelo nič variť... 🙂

veronkaj
4. júl 2008

dobré ráno

ahoj iwis aj ja som začala prvého takže máme rovnaké dni

kočky včera som si dala na večeru mala som UH zmrzlinu a tú varenú čokoládu nieje mi to úplne jasné čo znamená tablička ??????????, ale písali ste tu že je to jeden pásik = 4 malé kocky alebo len tá jedna kocočka????

a tak som večer rozmýšlala môže sa jesť napr. bryndz. pomazánka alebo vajíčková počas bielk. dní na ten chleba ????

vy tu toho tolko napíšete a ja vás stíham prečítať až potom tak letmo

miresta
4. júl 2008

Ahojte babenky, nebola som tu včera celý deň, lebo sme boli na kupku, bolo veľmi dobre, a krásne počasie oproti dnešku a dnes máme vodu, tak sa rovno zbláznim, lebo nie je taká horúčava a budem poobedehladná. No uvidíme či to zvládnem, už mám všade vodu, aby som nevidela nič iné len vodu.

aniel - aj keď až dnes ale všetko najlepšie sofinke, nech je zdravá a krásna a nech mamičke robí len radosť 🙂 🙂 🙂

gucz - ako si na tom? 😕 Je dosť zlé že včera si si dala tie koláčiky, nebudeš mať dnes väčšiu chuť na niečo? Ja keď jem deň pred tým viac alebo niečo fajne, tak na druhý som už hneď ráno hladná. Ale včera som chvála bohu 😀 zjedla len niejaké ovocie o jednej na kupku.

tinaa - dnes si už asi v KE, tak vitaj aj keď nie je najidealnejšie počasie, ale dúfam, že budúci týždeň bude, aby ste mohli ísť na kupko. (potom mne je najlepšie na mestskej plavárni)

iwis - vitaj 🙂

miresta
4. júl 2008

veronkaj - ahoj, áno jedna tablička je 4 kocky, a tu pomazánku si daj kľudne cez bielkovinový deň. Inak sa ti darí asi dobr, že?

erikas
4. júl 2008

miresta držím palce na dnešnú vodu 😉

miresta
4. júl 2008

erikas - dík, zatiaľ je to v pohode, veď je len ráno

twins
4. júl 2008

ahojte gucz ako uz si hore ja pijem zatial citronovu vodu ale neviem nejako ma zacina pobolievat hlava asi to bude tym pocasim

gucz
4. júl 2008

iwis vitaj medzi nami 🙂

tina aj tvojej malinkej všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky jej prajem aj s Laurinkou

miresta zatiaľ sa mi s tou vodou darí dobre, až sa čudujem.
Vonku sa nám ochladilo, máme tu zamračené, fučí vetrisko, ale inak sa dá.
Jediné na čo mám chuť je teplý čaj (asi pre to počasie), ale nedám si, hladná som neni zatiaľ vôbec.
A čuduj sa svete, zatiaľ mi ani káva nejak nechýba, ani hlava ma nebolí, tak dúfam, že to zvládneme obe v pohodke. No do večera je ešte ďaleko, tak uvidíme, nie?

gucz
4. júl 2008

twin ahojky

twins
4. júl 2008

miresta ty to urcite vydrzis lebo dietku drzis poctivo ako tu citavam ale ja som pomali v poslednej dobe zhresila kazdy den tak som si dala taky zavezok ze od vody to budem brat uz poctivejsie

gucz
4. júl 2008

takže si dáš ten vodový s nami?

twins
4. júl 2008

gucz jasne idem na to zatial sa da az na tu hlavu uvidim po obede pojdem k anielovi dufam ze ma nepresvedci na nejaku maskrtu

gucz
4. júl 2008

twins tá hlava je asi od toho počasia ☹ , ja mám už nachystaný ibuprofen pre istotu, ale ten mi vlastne nesmie chýbať nikdy. Zaujímavé je, že za tehotenstvo ma bolela hlava len raz. Niekedy ma bolí raz za 2 mesiace a niekedy tuším aj každý druhý deň