90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
11. júl 2008

no idem si dať tú zmrzku, je s ovocnou príchuťou, tak uvidím aká bude (ja som skôr na čokoládovú, stračatelu a vanilku)

gucz
11. júl 2008

bola fajná. Kde ste všetky? ☹

anaret
11. júl 2008

máme asi prácu, tak preto tu nie sme...

maminkatn
11. júl 2008

ja som tu ja vobec nemam xut na zmryku ale mam ju rada
😉

kenan
11. júl 2008

ahojko....tak moj ovocny dopadol totalne neovocno ☹ ...sakra

a erikas.....u nas nema byt tak teplo ,aj teraz sa tu prehnala hrozna burka, ale dufam ze zajtra fakt nezliham 😠

maminkatn
11. júl 2008

ja mam rada take ovocne drene len som to uz davno nevidela v obxodox take ako kedysi 🙂

aniel
11. júl 2008

čaute babenky ,ja som sa dostala k počítaču až teraz .Je nás na jeden veľa,ale nevadí.Chvíľu som si čítala čo som zameškala.AJ ja som dnes mohla mať zmrzku ,zbožňujem ju ,ale som na ňu nejak zabudla a vôbec ,že dnes môžeme sladké, tak som si dala aspoň melón 😉

lucxy
12. júl 2008

ahojte chudulky aj vam prajem krasny den 🙂 uz mam skoro dopitu kavu a idem riadit

dneska idem uvarit privarok tekv. s vajickom /a ostatnym aj zemiacky/

erikas
12. júl 2008

ahojte všetky 😉 pračka peria a ja popíjam kávičku a idem upratať.Rodinke upečiem pizzu a sebe cesnakové zemiačky

kenan držím Ti palce 😉

gucz
12. júl 2008

Čauko aj my sme hore, síce už dávnejšie, ale len teraz sme sa sem dostali. Ja mám dnes ovocko, raňajkovala som 11 lieskových orieškov a pôjdem si spraviť kafe. Poobede ideme k svokrovcom, bude oslava, svokra má narodky, o chvíľu aj malá. Tak dúfam, že to dnes zvládnem bez prehreškov. A keď nie, tak čouž. Ale chcela by som odolať 🙂

gucz
12. júl 2008

bambulky spíme? aniel, twins už oslavujete? 🙂

sestri
12. júl 2008

ahojte chuduľky...naše prvé stretko bolo super...deti sa vybláznili...

podťe na stretko do blavy...23.8.....

erikas
12. júl 2008

sestri ahooj,to je fajn,že ste sa stretli ja 23.8. budem na dovolenke 😅

sestri
12. júl 2008

nevadí...vymyslíme aj iné stretká...preto sme založili tému na stretnutiach a čakáme každý návrh a nápad...

anaret
12. júl 2008

mne je nanič, mám teplotu, bolí ma hrdlo a uzliny a aj celý človek...zajtra idem robiť karfiol, zemiačiky a zeleninovú polievočku...

sestri
12. júl 2008

to je zlé,byť v lete chorá....rýchlo sa uzdrav...

anaret
12. júl 2008

dík, som rada, že ste si dnešný deň užili...

gucz
12. júl 2008

čauko babule, tak som dnešný deň zhrešila ako som mohla. Mala som kúsok torty, a večer sa grilovalo, dala som si kuriatkové prsko a zeleninový šalátik. Bolo to moc mňam.
Ale zasa pozitívna správa je, že som dnes na seba natiahla trojštvrťové rifle spred dvoch rokov a boli mi dobré!!!!! 🙂

sestri
12. júl 2008

gucz...to je super...takto som sa aj ja vytešovala... 😅

gucz
12. júl 2008

to kura sa mi pomstilo, preletelo mojim tráviacim traktom ako divé, aj tak dobre 😀

ešte na jar som tie rifle chcela vyhodiť, keďže mi boli malé. Aj som dosť vecí vyhodila, ale nevadí, aspoň mám zámienku si kúpiť nové 🙂

sestri
12. júl 2008

ja som zas dala malé veci neteri a teraz nemám čo na seba...

gucz
12. júl 2008

hodila som reálnu fotku z dnešného dňa, som tam aj s malou a tortou, tak kuk. Pre porovnanie s tou, kde som s anielom a Milkou a detičkami, tam som nalavo 🙂

erikas
12. júl 2008

gucz ja som obliekla rifle,ktoré som asi 4-5 rokov nemohla zapnúť,nechala som si ich ,lebo majú perfiš strih a tak som si vravela čo ak možno .. a už ich oblečiem v pohode 😉

gucz
12. júl 2008

parádička 🙂 🙂 🙂 , takže snaha sa oplatí

erikas
12. júl 2008

gucz pozrela som fotečky a teda už je riadne vidieť v tvári,že si schudla 😵

gucz
12. júl 2008

🙂 , moc mi to tak ale nepripadá, keď sa vidím v zrkadle každý deň. Ale pochvala potešila 🙂

erikas
12. júl 2008

gucz ja som tiež na sebe nevidela topiace sa kilečká,ale priateľ to mal v merku 😉 a v rukách samozrejme 😀

je vážne vidno zmenu 🙂

gucz
12. júl 2008

🙂
MM to zatiaľ nejak nezaregistroval, ale je rád, mám lepšiu náladu. Akurát som mu hovorila, že si musím kúpiť aspoň nejaké nové trička a súhlasil so mnou, tak som rada, zajtra asi pôjdeme po nákupoch.
Budem končiť, lebo ráno skoro vstávam. Dobrú nocku chuduľky

gucz
12. júl 2008

teda možno aj zaregistroval, ale ešte ma nechváli, asi aby som nebola namyslená 😀 😀 😀

erikas
12. júl 2008

gucz dobrú noc a zajtra dobre nakúp 😅