90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
8. jún 2008

zhrešili sme vždy všetky a išli sme ďalej...a vodu určite zvládneš.

jesika26
8. jún 2008

ja vodu zvládam uplne v pohode, takže toho sa nebojím, som zvedavá na váženie

tinaa
8. jún 2008

dobry vecer vsetkym, dnes som sa opät vazila a 3kg dole. Fakt dakujem za tuto dietu, i ked to vlastne ani nieje dieta. Na obed som mala pizzu, vecer kolacik a teraz pijem teply caj. Vôbec niesom hladna. Inak tu cokoladu po kolaciku uz nezvladam, mam sladko az za usami. Niesom velmi na sladke.

Z tej cokolady sa ma zjest jeden rad po sirke

Vsetkym drzim palce

miresta
8. jún 2008

sjuzka - vitaj medzi nami a poď do toho 😀 🙂

anaret - tak to som rada, že ideš do toho, mi ťa stále povzbudíme, veď nato je táto stránka, všetky sa tu povzbudzujeme 🙂 🙂

tinna - je dobré že vám maličká prespala skoro celú cestu a že ste dobre došli, drž sa u rodičov, lebo viem aké to je, aj keď ja ked prídem k našim väčšinou varím ja, ale stále sú to niejaké fajnotky. Mala som aj ja dnes mať na večeru koláčik aj som včera piekla taký želatínový s jahodami, ale boli sme u svokrovcov na chate a kým sme došli už bolo po 20tej, ☹ a tak som si dala len po ceste zmrzlinku a doma doplnila čajíkom, aj teraz ešte pijem, lebo niejaká som hladná, ale idem pomaly spinkať a nebudem vedieť o ničom 😕

všetky - držte sa, mne to pripadá zatiaľ príjemná diétka, iný spôsob stravovania, takže dúfam že sa to nezmení, dobrú noc, ak si to čítate až ráno, tak dobré ránko a pekný deň. papa 🙂 🙂

deniska30
8. jún 2008

Ahojte, tak ja som dnes trochu zhresila, dala som si pivko k pizzke a este aj navyse tu studenstku pecat - zmes, co je teraz novinka 😖 , no uz, zajtra to dam dole pri ovocnom dni. Ale boli sme dnes s malou na pohotovosti, lebo v noci kaslala a tazko dychala, ale chvalabohu nie je to nic vazne, len male prechladnutie. No a tak som z toho mala trochu nervy, lebo sme mali aj prvykrat dnes teplotu - a ja stres zahanam papanim a najma sladkym 😢 tak nech mi je odpustene, zajtra pokracujem - bez prehreskov 😵
Miresta, som si tiez vsimla, ze nase babulky su skoro rovnako stare 😵

kala
8. jún 2008

ahojte kočky, prosím vás kde je ten jedálniček?neviem to nájsť dakujem 😠

tinaa
8. jún 2008

kala napis mailovu adresu, poslem ti ho 🙂

tinaa
8. jún 2008

tak ja idem spinkat, ahojte zajtra

miresta
8. jún 2008

deniska - ano, a aj moja malá kašle už týždeň a už som trochu nervózna, pretože lekárka hovorí, že je to len prechladnutie, ale už je to dlho.

tinaa - pošli aj mne, lebo ja to mám tiež len od jednej čajky, ale pýtala sa mo či myslím na to? , tak či je to rovnaké mail: bencko.miroslav@atk.sk Ďakujem

miresta
8. jún 2008

tinaa - dobrú nocku 🙂

jesika26
9. jún 2008

ahojte chudulky,tak ako sa Vám darí??tak ja som sa dnes odvážila a bola som milo prekvapená, mám dole 11 kg 😀 😀 😀 😀

simka9122008
9. jún 2008

tak gratulujem jesika26 a to si koľký deň ja mám 8 kíl za 45 dní.

aniel
9. jún 2008

tak čaute babenky. Dnes bude ťažký deň.Asi radšej vydržím na vode ,pokiaľ sa bude daťmOd ovocia budem ešte viac hladná.Odvážim sa až zajtra, lebo včera som mala po oslave kilo späť.Nemôžem sa asi vážiť, lebo psychyka robí svoje.Skoro som to vzdala,ale išla som si vás prečítať a zasa ste ma naštartovali.

gucz ani kôli tebe to nemôžem vzdať, já som ťa nahovorila a ja by som mala byť zbabelec?
Na budúce , keď sa stretneme už budeme štíhlejšie.
môžeme dio debaty pozvať aj moju sestru aj drží túto dietku.

tinaa ty sa máš už 3 dole ,keby som nešla na tú oslavu , mohlo tak byť aj u mňa, počkaj veď ťa dobehnem. Tento týždeň sa musím moc snažiť,lebo v nedelu idem na ďalšiu oslavu a dotial by som chcela aspoň 2-3 dole,ale neviem,či to pôjde.

jesika už si sa vážilaˇ. Držím paôlce ,aby to bolo viac ako 10.

twins ako to ,že máš toľko dole, veď si tiež papala sladké a držíme to rovnaký čas? 😅

lucxy
9. jún 2008

ahojte baby, jesika gratulejem a kolko chces este zhodit 🙂 ja som zhodila dokopy 9 kg a dneska zacinam s dvojkou,tak pekny den chudulky

aniel
9. jún 2008

jesika super .než som odoslala otázku ty si už odpovedala ,gratulujem. 😵

aniel
9. jún 2008

tak já sa zvážim zajtra a skovám váhu.Tá ma deprimuje ,neviem okolo nej prejsť,aby som na nu nestupila. 😔

aniel
9. jún 2008

idem dať papať malej a pôjdem cvičiť,ale sem tam mrknem očkom čo píšete. 😎

aniel
9. jún 2008

takže baby neodolala som a ako som prechádzala okolo váhy musela som sa na ňu postaviť, mám stále dole tie 2kilá.UF,ale som si vydýchla, hneď som tú váhu skovala a dovidenia o týždeň alebo neskôr, skôr ju nevytiahnem. 😝

lucxy
9. jún 2008

aniel nevaz sa, ja som sa vzdy vazila az po mesiaci po vodovom, fakt vazne... 🙂

jesika26
9. jún 2008

simka - ja som dnes na 55 dni, a dakujem 😀
lucxy - neviem kolko, ale do konca ešte by som chcela dat dákych 8kíl dole a potom ja zase pokračujem na 180dnovku 😀 😀
aniel - dakujem a neváž sa každý den, raz do týždna stačí v pohode,mesiac by som nevydržala 😝

aniel
9. jún 2008

baby poznáte čaj hanassaky, tak ten si idem uvariť, že vraj je to rýchli spalovač tukov. 😀

jesika už sa nebudem važiť každý deň ,váha je zatvorená v posteli a ako sa poznám ,tak sa mi ju nebude chcieť vyťahovať. 😉

aniel
9. jún 2008

slniečko moje dopapalo, tak idem cvičiť.Zistila som ,že pri tom sa chudne najlepšie pa o hodinku 😅

jesika26
9. jún 2008

aniel - nie nepoznám, ale vyskúšaj, ja si dám sem tam Pu-ehr, ten je dobrý aj zasýti ako tak 😀 😀 😀

aniel
9. jún 2008

tak už som docvičila, dala som si čajíček a ideme trošku von, aby som sa vyhla jedeniu ,možno sa mi podarí vodový deň. 😨 a keď nie nevadí skúsim to ovocie aspoň jahôdky 😵 tak pa pa večer. 😀

gucz
9. jún 2008

Baby ja zatiaľ nejak necvičím, ale od včera poobede mám celkom energiu 🙂 , tak som aj poupratovala včera večer. Ja som o tom čajíku tiež nepočula, pu-erth poznám, predávajú aj v lídli myslím, aj s príchuťou citrónu. Ja pijem zelený sypaný čajík, mám ich doma asi 20 druhov, tak to aspoň pomíňam.

aniel opováž sa vzdať, prídem a vybijem Ťa 😀 😀 😀

miresta
9. jún 2008

ahojte bojovníčky, ste suprové, obdivujem vás a naozaj pred vami klobúk dole. Ja mám dnes tiež ovocie, ale všetky píšete, že je dosť nepríjemný a naozaj som skoro stále hladná, no stále pijim a pijem, tak verím si, že to zvládnem.

aniel - nič nevzdávaj, spolu sa nám to podarí

jesika26 - si super, dúfam, že to bude mať rovnaké účinky aj na mňa

simka - si tiež skvelá

tak idem niečo uvariť manželovi a aj segre, lebo príde aj s deťmi, zatiaľ pa pa

lucxy
9. jún 2008

miresta neboj, neviem ako dlho to drzim ale ja som si po 2 tyzdnoch na ten ovocny zvykla, a potom som si ho oblubila 🙂 ked mas krizu tak si daj oriesky 🙂

jesika26
9. jún 2008

miresta - ja neznášam ovocné dni, stále som hladná a ovocie mi už ide na nervy a najhoršie je na tom, že už aj zelenina.Ešte,že ide sezóna melónov, tak to zvládnem 😝 😝 .Neboj sa, bude to mat tiež také účinky, len treba vydržat a hlavne mat pevnu volu a tú ja niekedy nemám 😠 😠

lucxy
9. jún 2008

jesika aj ja milujem dyne aj dnes rano som mala 🙂

miresta
9. jún 2008

lucxy - ďakujem za povzbudenie, ja som len teraz začala, som presne len na štvrtom dní a preto mám obavy, lebo keď čítam ako na neho reagujete ostatné, ináč ovocie mám veľmi rada. 🙂 A oriešky nemôžem som alergická, aj keď kešu áno, ale včera som si ich nekúpila, zabudla som, no nevadí, poobede skočím s malou na prechádzku a kúpim si. Ale čajík pomáha, už som ho toľko vypila, ale nevadí mi to. A ako ty, aký maš dnes deň?