90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dagma123
18. jún 2010

Ahojte kočky, aj ja by som sa ku vám rada pripojila.Môj problém je, že teraz som dlhodobo PN a podstupujem hormonálnu liečbu. Za 2 mesiace som pribrala už 5kg, takže mám 63kg a 170cm. Chcela by som to dať dole, lebo vôbec sa dobre necítim vo svojom tele. Mojím problémom je to, že som väčšinu času doma sama a neustále niečo vyjedám. Oslovila má táto 90denná dieta, tak ju chcem skúsiť. Popri nej aj samozrejme trošku cvičiť. Dnes by som mala mať podľa rozpisu bielkovinový deň. Na obed asi spravím mäsovo-zeleninové fašírky a zeleninový šalát. To isté, ale menej budem mať aj na večeru a doobeda, keď budem mať hlad, dám nejaké ovocie. Večer sa ozvem, ako sa mi darí. Ste pre mňa veľkou motiváciou.

nikanika28
18. jún 2010

dagma, tak vitaj medzi nami spolubojovnickami 😉 ..drzim palce, zvladnes to neboj, ked som ja zvladla..ako tak.. 😀 ... Inak, ak budes hladna, daj si radsej zeleninku 😉

lubikaf
18. jún 2010

ahojte, ja prave popijam kavicku 😉 vratila som sa z plavania vyhladovana jak vlk, ale mam v kuchyni banan a nektarinku a este aj melon, tak si pojdem nieco dat. a na obed nemam ziadne maso, tak som vybrala eidam z mrazaku, len neviem, co s nim spravim 😲 dajte nejake typy 😉 lebo sa mi to nechce len tak jest s chlebom. a vysmazat, to tiez nie. zeby som to nakrajala k zelenine, a mala zeleninovo-syrovy tanier? hmmm, mozno to spravim 😉

dagma aj nove kocky vitajte 😉

ivella
18. jún 2010

jasne,langosiky sa tu vzdy papali na uh,aj parene buchty ako si dobre pamatam.. 😀 😀
bea,som akosi nastartovana,mozno aj preto,ze som sa drzala na 100%(aj na 101),kym ma krpec nenas*al
a keby som nevynechala tyzden co som bola u nasich,mala by som dnes 32.den a vodu za sebou,tak to musim nejako dohnat.
no a oznamila som muzovi ze buduci rok mienim ist k moru,tak sa velmi potesil ze som konecne suhlasila(vola ma kazdy rok,z roboty dostane na tri osoby 18tis.sk prispevok),tak mam motivaciu jak prasa velku,30kil predomnou 😀 😠
nove dievcence,ahoojte,spolu to zvladneme 😉

bea44
18. jún 2010

dagma tak vitaj 😵 , a nedaj sa znechutit prvym tyzdnom 😠 potom to uz ide same 😵 vydrz 😉

ivela - kukni na luciu do albumu / ak sa na nu pamatas z predosla/ to je MOTIVACIA. 😠
dala dole cca 30 kg 😕 😕 takze sa to urcite daaa. drzim palce, urcite to zvladnes, len sa treba poriadne nasr . at. 😉

ja by som chcela este aspon 2-3 kg. neviem ci to nepotiahnem este aj po skoncení.... 😲

jasne sa sa langos moze 😉 ale ked si predstavim , ten olej, /alebo neviem na com to robia/ tak ja eeeee.
ale ja som langose ani pred tym nemusela 😖 tak raz za 5 rokov. a asi tolko som ho aj nejedla 😎

sivocka
18. jún 2010

ahojte, aby ste neboli same najedovane na seba....idem sa priznat aj ja.....tak dnes mam doma aj skolkara, lebo ho vcrea bolel zubok, tak sme rano leteli k zubarovi....a ze na obed by si dal pizzu, tak som im urobila pizzu....sebe zemiaky s mladym hraskom a paradajkovy salat...nato som si nachvilku dala slofika...no a moje dieta vcera nedojedlo horalku, tam bola taka opustena, tak som s z nej odkusla, fujjj...vobec nebola dobra, taka ovlhnuta, odbalena....miesto toho aby som ju hodila do kosa, som ju zjedla a nakolko ma velmi neuspokojila, vbehla som medzi sladkosti a sprešovala k tomu este jedno KOKO...tak takto uspesne...no a teraz si hovorim, ze naco to bolo dobreee???

Nebudte dievcence smutne....nieste same...

ivella
18. jún 2010

ano bei,pamatam ju,uz som to aj videla,krasne vysledky,no ja som vzdy vsetko riesila jedlom 😠
aj ked sa nas...aj ked mi je fajn,aj z nudy..vidim,ze na mna najviac zabera,ked nejdem cely tyzden do obchodu...cez vikend s muzom urobime zasoby(pred nim sa hambim kupovat cokolady a pod..)a cez tyzden len vyberam zasoby.rozteky rozmrazujem len po kusoch pre deti,nech nemam pokusenie a pod.no musela som v stredu na postu a uz sme skocili aj na keksicky,ktore sa v ten den aj pozrali.
dnes mam v sebe zatial jednu mrkvu,jahody nechavam na horsie casy.. 😀

natsa
18. jún 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6112
baby a čo hovoríte na toto?tomu sa hovorí motivácia a pevna vôla.

ivella
18. jún 2010

idem kuk

bebebrumik
18. jún 2010

@ejbyk dakujem pekne za dietku 🙂

nikanika28
18. jún 2010

no baby, ja som podobnym stylom schudla 15kg, tiez som jedla vsetko, len mensie porcie, ziadne pecivo, resp. len minimalne a to celozrnne, len som chodila min. 2x , ak sa podarilo aj 3x do tyzdna do fitka...teraz na to bohuzial nie je cas pri dvoch krpcoch 😝 ...ja uz teraz rozmyslam, co to spravi, ked zacnem jest "normalne" ... 😕 ..aby neprisiel ujo JOJO 🙄 . Len ja som mavala na ranaky jog. napoj, cerealie, jogurty ... a uz to tu bea pisala...velmi dolezite PRIJEM-VYDAJ .....
jaaaj, aka som mudra....keby som to tak este dodrziavala riadne ... 😝 😝 😅 😅 🤐 😀 😀 😀 😀
A boli sme mrknut na jarmoku a co myslite, co som obedovala????? cigansku 🙄 🙄 ..zjedla som sice len polku, ale aj tak...
Sivocka, sladke chute ta zlakali? 😀 😀 😀 to aj ja chytim obcas taky sabes 😝 😝

gudulo
18. jún 2010

ahojte, idem aj ja mrknut ten link
ja mam dnes vodu - kedze som bola s malou u lekarky a vratila som sa iba asi pred pol hodinkou, tak som toho vela nepopila, ale zaklad je, ze som nejedla - sice teraz ked som jej ohrievala jest, tak som lizla lyzicku, ci to ma dobre teple, ale to sa dufam nerata - nezjedla som nic 😖

bebebrumik
18. jún 2010

...dievcata,precitala som si tu skratenu verziu devatdesiatdnovky, noo... niezeby sa to nedalo zvyknut, no...ranajky ovocie...ja mam rada vydatnejsie ranajky, kedze teraz dva tyzdne neveceriam,prip.len jedno jablko, som viac hladna rano...a ešte problemik so štitnou zlazou-proste potrebujem viac...co vy na to? ostatne - obed-niektore recepty mi tam nevyhovuju, napr.segedinska polivka...nie že by som bola nejaka fajnovka,to vobec nie, no neda sa chudnut aj chutovo prijemnejsie? Dajte prosim ešte nejaku motivaciu ako a kolko ste schudli vy alebo kamošky... to http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6112 bolo fajn,gratulujem 🙂

nikanika28
18. jún 2010

@bebebrumik ved si prelistuj par stranok dozadu, myslim, ze su tam popisane celkom pekne vysledky 😉 😵 Mne tu napriklad zo zaciatku nevyhovovalo jedenie len 3x denne, ja som pred dietou nabehla na to moje kedysi stravovanie, to som jedavala 5x v malych porciach ...tak ale zvykla som si..da sa povedat 😅

magimary
18. jún 2010

ja skúsim pridať pár motivačných fotiek (ale to už sa idem maximálne zevrejniť 😅 🤐 😨 😉 , tak mi odpustite, že to tu trochu zaškaredím svojimi predošlými obejmami, keďže ja som tu zjavne "najväčšia" 😝 😅 🙄 😀 ):
tie "naj"-horšie fotky (z osláv mojich synov) boli tie, ktoré ma definitívne naštartovali ÍSŤ DO TOHO...
teda ten moment, keď som ich vzhliadla (lebo inak sa nefotím, takže to bol dosť šok 😝 😖 😠 🙄 )...

tie fotky potom (vo fialových krátkych gatiach a v rifliach) sú najaktuálnejšie, aj keď vôbec dobre nezachycujú realitu ZMENY, ale pohľad do zrkadla nepustí 😉 🙂 , ale možno niekoho inšpirujú... 😉

bebebrumik
18. jún 2010

@magimary a kolko si mala na zaciatku a teraz pri akej vyske a po akom case?pekne ti to ide 😉

nikanika28
18. jún 2010

jaaaj Megy, ze aka kocica je z teba 😵 😵 😵 ..krasne si schudla 😵 😵 😵 😵 ..len tak dalej 😎 .... no a inac...akoze neni som si az tak ista, ze tu mas (alebo si mala) najviac kil 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

gudulo
18. jún 2010

magi super 😵

magimary
18. jún 2010

@bebebrumik tie úvodné čísla tu ani nemôžem zverejniť, to by sa zasekol Kôň 😅 😀 , ale pár stránok dozadu som písala, že som sa dostala z BMI nad 30 (čo je obezita) k BMI pod 24,5 čo je už normálna váha...
takže asi tak... 😅 /pre Teba ešte raz-ako motivácia
no, a moje dnešné čísla?
skúsim zhrnúť...

DATUM: 10.5. /prvá voda/ 11.6. /druhá voda/
HMOTNOSŤ: -8kg - 14kg
OBVOD PÁSA: -11cm - 12cm
OBVOD BOKOV: -4cm - 6cm
OBVOD HRUDN.-5cm - 7cm
OBVOD RAMENA-4cm - 7cm
OBVOD STEHNA -5cm - 9cm
a teraz prezradím aj BMI (v ktorom som prešla od obezity cez miernu obezitu až k normálnej hmotnosti), takže:

BMI: 30,96--------26,13----------------------------24,57/

@nikanika28 veľmi, veľmi, veľmi ďakujem aj keď mne sa vidí, že na tej fotke to vôbec nevidno... a najmä, keď tam mám ešte také "ksichtíky" 😝 😅 ale aj tak dík-to poteší... a som si ISTÁ, že tu mám určite najviac... 😝 🙄 😅

@gudulo, ďakujem zlatíčko 🙂 😵 !

lubikaf
18. jún 2010

@magimary ja si tiez myslim, ze to nie je az take zle ako hovoris... 😉

tak ja som si nakoniec dala na obed vajcovu omeletu, a na veceru iba melon, lebo uz som nechcela dalsie vajcia a nic ine sa mi nechcelo robit 😝 ale nie som vobec hladna, horsie to asi bude zajtra doobeda 😖

ivella
18. jún 2010

magi,super super,neviem na akej vahe si zacinala,no moje bmi je doost vyssie,zaciatok na trojcifernom cisle(momentalne -5)
este k tomu vyska pouhych 154,cize viac siroka nez vysoka 😒 ale nastavaju u mna lepsie casy,mame dni mesta,bola som so svokrovcami a ze ideme na pizzu...moja prva myslienka-mnaaaamky,zozeriem celu.druha myslienka-boze ja som ale krava,cely den sa drzim a potom takto...takze som nahlas povedala ze ja ale nebudem,,,,,vsetci na mna hodili pohlad(no nastastie nie taky hrozny,ako keby tu pizzu robila svokra)...kupili dve velke,tanier pristal aj predomnou.som na seba total pysna,lebo moj najmensi ako zbadal jedlo,vyplul cumel a teda som mu kusicky davala,no ani som si len prsty neolizala,vsetko skoncilo v servitku 😅 😅 😅
na otazky preco nechcem,som povedala,ze som tesne predtym doma dojedla parky(nikto neskumal ci to je pravda 😀 )
a som sa pred chvilou odmenila,miesto kavy s mliekom puer cajom 😀 😀 😀

markiza
18. jún 2010

@magimary , super uspech, moc gratulujem!!!! tiez stale dookola bojujem s kilam, si dobra motivacia 😵

natsa
18. jún 2010

magimary celkom si ma povzbusila,tak velmi gratulujem a tiško v dobrom závidím,budem sa musíet aj ja merat.Zajtra by som mala mat vodový den ale sme pozvaný na obed tak si to o jeden den posuniem.Tak od nedele sa zmeriam a začnem to brat prísnejšie.

dagma123
18. jún 2010

Ahojte, prvý bielkovinový deň je za mnou a celkom úspešne som ho zvládla. Ráno som mala kávu, pár jahôd a trošičku sušeného ovocia. Na obed fašírku s jedným menším zemiakom/to miesto chleba/ a kopec zeleninového šalátu. Podvečer sme nemali doma čo robiť, a tak ma vzal muž do cukrárne. Ja som si tam dala "len" latte, ale nevyčítam si to. Bolo to výnimočné. A na večeru som mala opäť 2 fašírky s trochou zeleniny. Zajtra mám uhlohydrátový al. škrobový deň, neviem presne, musím naštudovať. Zajtra mám pred sebou veľké pokušenie, a to návštevu rodičov a oslavu narodenín. Potom poreferujem, ako som to zvládla.

claudee
19. jún 2010

čaute, tak ja po tom týždni čo som tu nebola žiadne svetoborné výsledky 😔 predpokladám, že som nič neschudla, lebo prehrešky boli, ale dúfam, že ani veľa nepribrala naspäť 😅
dnes už raňajky za mnou, obed bude asi rizoto..
dnes už večer konečne hádam bude čas na poskladanie toho elipticalu, mám ho doma už týždeň a zatiaľ som sa k tomu vôbec nedostala 😒 menili nám plastové okná, behala som v meste skoro každý deň, a tak sa na to nejak zabudlo..

ivella
19. jún 2010

ahojte,ja dnes voda,vodicka--teda skor cajik.akurat som len olizala noz po krajani trdelniku,,nastastie toto moc nemusim..
claudee,tak ked si behala cely tyzden,je to v pohode 😉 😉

gudulo
19. jún 2010

ahojte, tak som po druhej vode, pridavam ciselka 🙂
prva voda: hmotnost: - 6,9 kg, pas: - 9 cm, boky: -5 cm, hrudnik: - 6 cm
druha voda: hmotnost: - 9,8 kg, pas: - 14cm, boky: -9 cm, hrudnik: - 8 cm
som sa tymto dostala na svoju vahu ked som sa vydavala 😀 😀 😀 len by som este potrebovala zhodit par cm z pasu ale to sa mi bez cvicenia nepodari - uz som sa s tym zmierila 😝
ale dnes som si povedala, ze pocas vikendu prejdem na "normalnu" stravu ale v malych mnozstvach, tak som sama zvedava co to urobi s vahou

lubikaf
19. jún 2010

gudulo paradne cisla 😉 a ty uz nechces pokracovat v diete, ked chces prejst na normalnu stravu?

ivella
19. jún 2010

caute chudule,ja v pohodicke vodujem,na 100%.skor je problem,ze som kazdych 5min.na wecku,ako tehotna.. 😀

natsa
20. jún 2010

Ahojte tak ja mám dnes vodu-moja prvá ja svoje miery nemožem ani napísat lebo za ten mesiac sa mi nepodarilo nič zhodit,podctivo som to porušovala.Dnes som sa zmerala,nabrala motiváciu tak dufam že za mesiac so možem aj ja pochválit.Včera sme boli na oslave tak že si dám bielkovinový den mala som mat vodu ale nenechám si ujst dobre jedlo tak som si dala kur méso na prirodno zo šalátom ,všetko bolo fajn za celý den len potom sa vytiahla torta a bola cela moja dieta v p.....už sa hnevám sama na seba,celý den všetko podctivo len večer ja hroza,