90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marianca
6. aug 2010

@agika1982 malinká je ešte strašne maličká a potrebuje ťa prakticky stále....a cvičiť, tak že sa celá dorantáš, tiež nie je bohviečo 😒 Ale neboj časom ako bude malá rásť budeš mať toľko pohybu, že až až... 😀 Ja odkedy malý behá mám pocit, že som si ešte neoddýchla, takže tak
@missy97231 no je to sila zvyku, mňa fakt ani nenapadne dať si k masku ryžu, alebo tak, ono sa človek tak nejak naprogramuje....ale sú aj dni, keď mám chuť na niečo fest nezdravé ako napr. knedlo vepřo zelo 😝
@ninimini no je to také zvláštne s tým 3x denne, ale asi je to kôli niečomu....vačšinou v každej diéte je tých 5x denne, no uvidíme či to bude fungovať 😉
@bea44 tak si poriadne odpočiň, nech si fit 😀
@yanni a ty neznič a neumuč bráška 😀 😀 😀

agika1982
6. aug 2010

@marianca ved jasne ze nebudem cvicit tak ako vtedy hehe...ale aj keby som chcela, neda sa....ja od malinkej neodidem ani keby som mohla 🙂 🙂

ninimini
6. aug 2010

no a ovocný den je fuč 😀 chválabohu 😀 😀 ja som taká nafúknutná no hrozné neznášam tento den 😀 😀

bea44
6. aug 2010

@agika1982 . tak to skus, ked je to pre teba take hrozne. a zda že si poriadne nabrusena. tak to potom nebude u teba problem dodržiavat 😉 pomaly nabehni na system. mi ti tu pomozeme, ked niečo nebudes vediet. kludne sa opytaj. aj ked budes prvy tyzden pocitovat hlad tak si daj jedlo medzi tym 😉 urcite je lepsie nejaky prehresok, ako to hned skoncit. postupne si zvyknes. a podla mna toto tu nie je ani dieta v pravom slova zmysle. je to skor racionalne stravovanie , alebo navod ako sa zdravo stravovat a nabehnut na iny sposob jedla, ako sme zvyknute. ved čo je normalne? segedin , knedlo vepro? vselijake zahustene omacky? ved podla mna je to strava pre drevorubačov 😠 a ja ked cely den sedim na zadku tak jasne ze to pre mna nie je OK. tu sa papa vela zeleniny a ovocia. a skladba je podobna ako pri delenej strave. 😵
a ak ti nevyhovuje v ovocny den same ovocie, tak si kludne daj zeleninu/ mala by sa surova/ ale skoro kazdy tu papal aj dusenu a opekanu 😝
@missy97231 presne ako pišes, mne uz ani nenapadne k masu si dat prilohu. alebo k zemiakom masko. tak som si zvykla, ze mi to vobec nechyba 😉

bea44
6. aug 2010

@ninimini ved si daj v ovocny den nejaky zeleninovy šalat, alebo ja som si na večeru robila opekanu cuketu, alebo zeleninu. a niektore ženy paradajkovu polievku.- ved zelenina vo vode. ale bez zaprazky a bez zavarky. ale niečo teple do zaludka 😉

ninimini
6. aug 2010

bea dala som si ale strašne ma nafúklo no katastroooofa 😀 nevadí ved do zajra odfúknem a ozaj možem párky lebo na kuracinku nemám 😀 hut

agika1982
6. aug 2010

@bea44 nooo som rada, ze tu mam taku oporu....tak keby nieco, urcite sa vas spytam..len zacinam az v pondelok...pre mna je teraz najhorsie varit, bo malinka zle spinkava a odbehovat od hrncov, to nie je bohvieco....varim az vecer ked pride lubko z prace...a vyhovuje mi v tej diete ze je tam salat...ja si zvyknem robievat zeleninovy salat, ze nakrajam paradajky a uhorky, k tomu niekedy cestoviny alebo kuracie meso a jogurtovy dresing...toto by som mohla papat donekonecna 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ninimini
7. aug 2010

Ahojte! Tak ja som sa dnes odvážila postavit na váhu a skoro som odpadla mám necelé 2kg dolu 😖 čakala som trošku viac tak som trošku neštastná minule mi to išlo lepšie ako teraz tak budem musiet začat cvičit nech to ide rýchlejšie už som si stanovila aj ciel každé 2 týždne 2 kg fuč 😀 takže dnes mi príde sestra a ak sa bude dat určite si pojdeme zabehat ak to počasie dovolí lebo teraz nevyzerá moc dobre ale nevadí mám doma stacionárny takže odpracem veci ktoré som nam zavesila a trošku ho zabehnem 😀 a ostatné spoludržitelky vám sa ako daríííí 😀 ja mám ešte 2 dni a musím dat 300 g preč aby som si splnila slub 😀 😀 tak mi držte všetky palce ktoré doma máte a využite aj tie susedové.ozaj je pravda že z vačšej váhy to ide lepšie ked som to držala prvýkrát tak som z 85 na 75 išla za mesiac 😀 tak agika teba to pojde jedna radost len aby už aj malinkej bolo dobre a aj teba sa to bude lepšie držat 😀 😀 držim ti palčeky velmi moc 😀

bea44
7. aug 2010

ahojte 😎
@agika1982 tak si to prisposob zatial podla seba ako ti vyhovuje 😉 nič tym nepokazis, tie salaty možes kazdy den 😵
@ninimini fuu ha -- to je odhodlanie. dobre si sa naštartovala 😀 drzim všetkych desat 😉 a parky tu normalne fičali v bielkovin. papali sa normalne s chlebikom 😨
ja som bola rano na nakup a nahadzala som tam toho ako keby mala prist 3 svetova 😠 . ale to preto že nemam pevny režim, a neviem čo budem varit. uz sa tesim na oktober ked začnem nanovo a budem to mat nalinkovane 😅
idem si dat nesku - s cukrom 😝
aj u nas je to tak vselijak s počasim. v noci lialo a teraz sa snaži slniecko vykukat 😖 no uvidime 😕

yanni
8. aug 2010

cauko chudulky, a kde ste vsetky? ved sa tolko nenapchavajte 😀 Tak my tu chudneme o sto sest 😉 Brasko ma po troch dnoch ca. kilo a pol dole, vcera bola na veceru zeleninova pizza. mala byt na obed ale pokzm som sa ja k peceniu dostala tak bol vecer. no a ja sa cudujem ze brasulko este od hladu neskapal. vcera do vecera len na jednom banane. a sladke ani nespomenul (tiez nie je sladky).Ale ja som riadna svinucha, ja som mu ani neprezradila, ze na UH moye aj sladke. A on samozrejme navod len tak preletel, to o kolaciku a zmrzlinke a coki asi ani necital 😀 ja jem s nim ale dam si aj ine, dnes na ranajky som mala musli s jogurtom a na obed pizzu od vcera a beha mi rozum po nejakom keksiku. Asi si este hodim jogurt aby ma tie chutkz presli. A on chudak na ovoci. Zajtra bude rzba a salat a ja si dam preventivnz ovocnz den, lebo nechudnem nic. ale zase ani nepriberam, sa mi to stale kolise okolo jedneho kila. Ma to serka, ved pri takomto stravovani by malo ist predsa este nieco dole. Asi to bude tym, ye momentalne ziadnz sport. zajtra sa chzstame behat, len to pocasie uz mi ide totalne na nervy. prsi neprsi prsi neprsi.

gudulo
8. aug 2010

ahojte, ja vas poctivo citam, len neprispievam aby som vas nedrazdila, len mi to uz dnes nedalo, lebo obzerstvo je slabe slovo na to, co momentalne "prevadzkujem" ☹ ale uz som si pozrela kalendar a 26. augusta zacinam, to krasne vyjdu prve dve vody na spln, dufam ze to trosku pomoze 😀 😀 😀
samozrejme ze som pri tej zranici pribrala 😒 😒 😒 som sama na seba napalena, ze takto lahkovazne zahadzujem dva mesiace dietovania 😝

yanni
9. aug 2010

Dobre ranko nenazrankyne 😀 😀 😀 ,
kde ste ktoooooooooo. Baby ved uz je po vikende. Sup sup do prace. Jedno akej 😀

@gudulo Ze vraj zranica 😀 No mi hovor nieco. Ja zase nie ale dala by som si. Musim jest to co brasko, cize mam zase 90dnovku 😠 Akurat ze si dam aj jogurt akoze na veceru alebo tak.

Ozaj tu sa niekto na praky pytal. no ja som ich nejedla, lebo niekto spominal ze byva v nich muka ci co. Takze eeee. Dokonca ani teraz ich nejem. No nijake nemam a radsej ani nekupim aby som brasku nedrazdila 😀 Chudacik, ten to tie 3 mesiace nevydrzi, lebo este pred koncom zomrie na podvyzivu 😀 😀 😀 😀

Ja mam dnes to preventivne ovocko. Idem si teraz hodit hrozno a banan a na obed mam nakrajany melon a nektrarinky. Vecera bude asi salat. Uvidime neviem este. Booooze ja uz teraz zomieram od hladu.

yanni
9. aug 2010

@ninimini juuuuuuuuuj ty si si ale dala predsavzatia. No ja uz si sama sebe radsej nic neslubujem. Volako ma opusta pevna vola. A nemam chut ani zit a nie to este zdravo sa stravovat 😠

Bei ako? UZ lepsie? Ozaj 30.08. cestujem do KE, brasko ma 31. zapis, sice az o jednej poobede ale musime kuknut kde budem drichmat. U neho na intraku to vyzera biedne, vravel ze ak bude ta blba vratnicka tak sa nebude dat preklznut k nemu do izbya noclah pre nestudentov stoji takmer 14 €, no nech si to strcia. Noclah na intraku taky drahy´. Ved dve noci ostaneme urcite a tretiu m,usime kuknut ci vsetko vybavi, ma aj svihne. Ved za toie prachy mozme vyzrat celu cukraren 😀 😀 😀

bea44
9. aug 2010

ahojte 😉
u mne dobrý 😀 😀 😀 akurat ma pobolieva podbruško, ale to asi v norme. uvidime 😅
akurat som to včera prehnala trocha s jedlom - nie množstvo - ale miešanie 😒 odpust u svokry 😅
bolo aj sladke aj kysle aj slane 😝 ale dnes uz nabehujem na normalne papanie 😎

@yanni - kukni na internete - ubytovanie DPMK. je to niečo podobne ako na intraku ale lacnejsie . cca 6- 7 eura. ja som vybavovala našim vodičom , ked museli ostat v KE . možem ti preverit ze či maju niečo volne . ak chceš napis mi do IP

yanni
9. aug 2010

jeeeeeeeeeej Bei no ty si zlata, dikes. Uz som to aj kukla, no na tie - noci je to ok. Musim to dohodnut a vecer ti napisem 😉

No ja sa prave napchavam ovocim. No fa sa fakt nechapem, ze si este stale takto "skodim" 😠 Kolegyna tu vysmrduje so spagetami a ja o melone 😠 No nic, vecer musi byt salat lebo skapem od hladu.

Ozaj Sivi, no zaciname presne 01.10. Do Vianoc hadam este nieco pojde dolu aby sme mohli maskrtit a priberat 😀 😀 😀

yanni
9. aug 2010

@bea44 bei este otazocka, vies ako je to zhruba daleko od intrakov Jedlikova?

Lebo ja tam asi necham auto a budem k braskovi a po meste behat MHDckou. V ten pondelok asi vela toho nezbeham ale 31. budem mat kopu casu ked brasko bude v skole vybavovat tak to by som aj po meste zbehala. A ak mas chut mozme ist na ten kolacit a torticku a zmrzlinku a palacinky a langose a hranolky a a a a a a 😀 😀 😀 😀

juliakocka
9. aug 2010

@agika1982 ty akože nechceš kojiť? podľa mňa je to choré začať dietovať 3 týždne po porode... 😒 ......lebo ja chcem tiež držať diétu a som skúšala pred dvoma týždnňami,asi 10dní som sa trápila a moja slečna bola strašne nedobrá vtedy, stále chcela piť mlieko, lebo som mala slabé, no proste bolo to strašné.....tak som dietu odložila, až keď prestanem kojiť.....lebo nechcem prísť o mliečko

gudulo
9. aug 2010

yanni, jedlikova to su intraky, som tam byvala nejaku dobu 🙂
bea, yanni, nezabudnite na mna 🙂

bea44
9. aug 2010

@yanni dpmk je od jedlikovej 500 m cca . je to oproti kauflandu na druhej strane 😀 😀 😀

@gudulo nezabudneme

yanni
9. aug 2010

@gudulo ja viem ze su to intraky, ved mi tam brasko "byva". len ja ako nestudent keby som sa tam ubytovala na tie 2-3 dni tak "skrachujem". Nie vazne, sa mi to zda dost vela takmer 14 € za noc. Tak Bei navrhla tu ubytovnu. Tak to dnes vsetko dohodnem a ked tam bude nieco volne tak sa ubytujem tam a budem za brasulom a do mesta alebo ako chodit mhdckou. Len ja sa v Kosicoooooooch vobec nevyznam. Bola som tam akorat obzriet centrum a tak na otocku zase do BB. S babkou, ta sa vyzna ale tu trepat nebudem, ked ja mam ine aktivity na plane ako s babuchou sa vlacit po kosicoooooooooooooooch.

Jasne ze nezabudame, pridat sa moze kto chce a ma chut a cas. Tak zjeme aspon viac tych kolacikov 😀 😀 No idem ja dietu drzat aby som potom mohla ten daky veternik 😀

yanni
9. aug 2010

@bea44 to fakt? no tak to je supeeeeeeeeer. A ja ze budem musiet behat cez cele mesto. no ja truba. A uz som si aj vzory listkov a planik mhdcky vytlacila 😀 😀 😀 No ja sa istim na vsetko 😀 A to ten kaufland to je ten cigansky? No mne brasko stale vravi ze on do toho kosickeho ciganskeho kauflandu nikdy nepojde 😀 😕

yanni
9. aug 2010

no dpmk v tom planiku som uz nasla ale jedlikovu nie ale za to Aptimu, takze to musi byt niekde tam, lebo brasko chodi do optimy nakupovat 😎

yanni
9. aug 2010

bei a ty robis v tom dpmk?

gudulo
9. aug 2010

@yanni ano, ten kaufland pri intrakoch je ten cigansky 😖 my sme tam nakupovat chodili ale deti sme tam odmietali na tie hojdacky pustit 😝 , to budes mat blizko od DPMK na intraky a aj Optimu, neviem sice kde je ta ubytovna ale ked pri DPMK tak je to v poho, peso par minut. Do mesta sice busom, ale nie je daleko ani peso - len neviem na kolko sa ti bude chciet chodit 😀 😀 😀

yanni
9. aug 2010

@gudulo takze fakt cigansky. a ja som si uz myslela ze mam velmi fajnoveho brata 😀

No to ja asi busom, mne sa peso nechce a autom to bude asi o dusu, parkovanie a tak, no ja radsej prejdem busom ako mam pol hodinu hladat niekde miesto na prakovanie. Booze baby ja uz sa tak tesim na ten kolacik 😀 😀 😀

gudulo
9. aug 2010

@yanni no cigansky, lebo je najblizsie luniku 9 a robia najazdy tam hlavne po veceroch ked uz maju akcie 😝 som tam musela minuly tyzden zajst si nieco kupit lebo hypernovu v Optime rekonstruuju a som sknstatovala, ze som uz asi panska, vsade tam sedeli 😝 😝 😝
s parkovanim mas pravdu, radsej busom a potom sa prejdes, ja to tiez tak robim ale ja mam strach tu sadnut do auta a davno som nesoferovala a teraz mam z toho nocnu moru 😒

sivocka
9. aug 2010

Ahojte,
@yanni , ked zacnete - me s dietou 1.10.....no ved to sa tam primontuju vianoce.....to ju zasa nevydrzim viac, ako dva mesiace, ci, ako to vychadza, dokedy? Pocitali ste to niekto?

Inak baby, ja som nemozna, tak sa snazim jest podla delenej stravy a na veceru sa mi vzdy podari napchat do seba "báááárs čo". Uz sa az na seba jedujem....nevazim sa, mam pred menzesom, ale ubytok na vahe ocakavat nemozem.

@gudulo , nezufaj, nie si v tom sama, mne sa teda tiez tak dari, ako tebe...ale ja niesom schopna zacat skor, ako pojde aspon jedno dieta z domu - teda do skoly....predsa len mi odpadne jeden fajnovy stravnik a budem to mat jednoduchsie.

Bea, som rada ze ti je lepsie, a este marodujes? ci uz si v praci?

gudulo
9. aug 2010

@sivocka tak zacni so mnou toho 26.teho to moji dvaja tiez uz pojdu do skoly od septembra, tych par dni vydrzim a uz sa tam tesim na stretavku s beou a yanni - to porusim som si ista, ale dve vody vyjdu na spln a pred Vianocami koncime

yanni
9. aug 2010

@gudulo hihi ze vraj vecerne najazdy na akcie 😀 😀 😀 😀 No ja vecer uz ani do obchodu nechodim, to uz nic normalne nemaju. Ja to stiham akurat tak v sobotu poobede. A to je zase tak vsetko plne, ze cele parkovisko auto na aute a nema clovek ani kde zaparkovat.

Jaj to sa netreba bat soferovat. ja som tiet srala kocky ladu ale ked uz som si auto kupila tak som musela, no nemaohla som ho predsa nechat v garazi na vystavu stat. A teraz po takmer 1,5 skoro dennodenneho jazdenia mi to ide celkom fajn a ani sa nebojim. mam respekt a jazdim opatrne ale nebojim sa. A musim sa priznat, ze aj tak perfis asi ani nikdy nebudem. Teraz ma serie ten skrabanec, az mi ke vzdy zle ked ho vidim, no chystam sa do Baumarktu kupit tu korekcnu tycinku na lak lebo pokym mi to v BB zreparuju tak ma aj porazi. Nie je to az take strasne ale cloveka to serie. Keby malo auto spon 5 rokov tak asi by som tak "neplakala2 ale teraz je to este skoro za cerstva fakt na depku.

Ozi sivi no jed by sme zacali 01.10. tak by sme koncili presne 26.12. Trochu blbe co. Ale mozme uz aj 27.09. zacat, kedze ja cestujem spät 26.09. a 27. mam este dovolenku, tak budem mat cas ist este na velky nakup a takto by sa nam to aj posunulo o 4 dni a skoncili by sme perfektne pred Vianocami. No super nacasovane co vam budem hovorit 😀 😀 😀 😀