90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anabelka83
20. jan 2012

@katka654 niekomu sa to vrati a niekomu,nie to zalezi od toho ako budes papat 😀 😀 😀 😀 😀 a sleduj nas co mame na obed a mozes po nas opakovat,ja som mala dnes uhlohydraty a to som mala na obed makove slize mnam 😀 😀 😀 😀 zajtra ovocie a to si urobim tie dusene jablcka so skoricou je to ako detska vyziva mnam

mijadave
20. jan 2012

@1lubika a kde je ta tabulka? rada sa pridam 😉

1lubika
20. jan 2012

@mijadave neviem, či sa mi to podarí, neviem ktorá kočka nás na to upozornila ale nájdi si ti na :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?authkey......
Dúfam, že sa ti to otvorí. 😎 😎 a potom sa tam dole dopíš - uvidíme, ktorá ako chudne. 😵 😵 😵

1lubika
20. jan 2012

vložila to rebeka1977 a je to na strane 1004 týchto naších príspevkov. Tak sa vráť dozadu a tak nejak to urob. ☹

hava77
20. jan 2012

ahojte na tu stranku do tabulky som sa pridala aj ja 🙂
teda pekne s nas nazbieralo, uz len vydrzat. mne robia vikendy dost problem, lebo rodinka len vymysla co by zhltla. ja dnes ovocny den no na obed som zjedla 3 banany a to by sa asi nemalo vsak?
ale skusila som sa vazit lebo ste pisali ze sa vazite v ovocny den a mam dole 3.5 kg co ma strasne potesilo 🙂 .
novym kockam drzim palce....
dnes mam strasnu chut na chlebik ☹ - nikdy som si nemyslela ze mi bude takto chybat

katka654
20. jan 2012

@anabelka83 diki za radu ja som si uz aj nasla take recepty celkom fajn strasne sa tesim uz aby som zacala🙂

shpirti
20. jan 2012

@marketa1304 ahoj,tak teda v skratke 🙂 90-dnova dieta+dukanova dieta-striedanie a strasneee vela pohybu a vole 😉 teraz som v 8mesiaci tehotenstva,takze onedlho sa k vam opat pridam 😎 vela stastia

mijadave
20. jan 2012

@1lubika dakujem, uz som sa tam pripisala 😉
@hava77 aj ja mam ten isty problem s vikendami a tiez som dnes tak pozerala na cerstvy chlebik, co som brala detom... joj, celkom mi to chyba.... 😉

cessy
20. jan 2012

ahojte ako sa drzite??? ja som nemala cas ani sem nakuknut, vela robotky, rodina.......
alecelkom sa drzim, zajtra ovocie,uz sa tesim na jabcla 😵 😵 😵

cessy
21. jan 2012

dobre ranko, takze dnes ovocie, banan a zeleny caj uz mam v sebe. ako sa vam dari???
a zajtra sa vazim ☹ ☹ ☹ ☹ necitim ze by som zas nieco schudla ☹ ☹ 😠 😠

mijadave
21. jan 2012

@cessy ahoj, ja mam v sebe zatial len jablkovy dzus, neskor som vstavala a nejak nie som hladna 😉 ja som sa dnes zvazila a zatial za celych 12 dni som dala dole 3,5kg, comu som dooooost rada, slo to hlavne na bruchu, konecne nevyzeram ako tehotna... 😉 je to strasne, ked tak clovek vyzera a kazdy sa pyta, ci cakame a pritom sa uz vyse 2 rokov snazime... ☹ rada by som tehu bola, ale ked to nejde, tak aspon chcem zhodit tie kila, co som vdaka tej liecbe, aby som otehu, nabrala... 😉

1lubika
21. jan 2012

dnes mám za sebou 1 mandarínku a robila som pre rodinu langoše. Dnes mám uhľohyd. takže som spáckala 2 ks ale také malé čisté len s cesnakom, myslím že je to tiež namiesto pizze. Ja sa odvážim až pondelok - po ovocnom. Tak sa mi to vidí najlepšie.
@cessy myslím, že sa nám všetkým dobre darí - jednej viac, inej menej. Ale tešíme sa aj z mála.

cessy
21. jan 2012

@1lubika jasne ze sa tesime aj z mala, ale ani sa neako dobre necitum, unavena som.....asi bol narocny tyzden 😵 😵 😵 😵

sisanka
21. jan 2012

ahojte...ja som dnes mala zeleninove rizoto so salatom a ostalo mi aj na veceru...dnes celkom ok,ale vcera... 😀 no comment..boli sme s mm na jednej akcii tak na veceru sa mi usiel rezen s cestovinovym salatom 😠 😀

mijadave
21. jan 2012

ahojte dievcata, chcem sa opytat ako je to s kukuricou a fazulou, v ktore dni sa mozu jest? dik za radu 😉

sisanka
21. jan 2012

@mijadave ked su skroby a mozu sa miesat,nie je to ako s bielkovinymi 😉

mijadave
21. jan 2012

@sisanka takze ked mam uhlohydraty a chcem si dat na pizzu kukuricu, tak asi nie, co? a na bielkovinovy den som si chcela dat fazulku s maskom... no ok, tak nie... 😉 dakujem 😉

sisanka
21. jan 2012

@mijadave fazulku mozes...ak myslis zelenu..ta sa rata za zekeninu,tak isto hrasok..ale hrach a fazula sucha-to je uz strukovina...a kukurica len cez skroby 😉

zajo79
21. jan 2012

Sa k vam pridavam..zajtra ovocny den.. Rodinka bude papat obedik a ja sa uz budem tesit na pondelok 😀

mijadave
21. jan 2012

@sisanka nie, myslela som klasicku suchu... takze strukoviny aj kukuricu len cez skroby? 😖 tak to som potom pokazila, lebo ked som si robila pizzu, tak som si dala kukuricu a raz aj do zeleninkoveho salatu... 😒 ale uz budem mudrejsia.... dik 😉

1lubika
21. jan 2012

Dnešný deň úspešne za mnou, celý deň veľa vody, čaju a večer čokoládka 😝 😝 Zajtra ovocný - navarila som kapustovú polievku - tú asi môžem - takú tukožrútsku iba samá kapusta s par.pretlakom. Neviem čo vymyslím rodinke zajtra variť, aby ma to zajtra čo najmenej lákalo. ☹ ☹ Určite bude niečo mäsové. Ale odložím si na pondelok - tam môžem so zel. šalátikom 😝 😝 Zajtra si asi urobím aj tie dusené jabĺčka - ako detská výživka.
😵 😵 mňamky 😀 😀

zajo79
21. jan 2012

@1lubika kkek ovocny den zelenina eee

anabelka83
22. jan 2012

@zajo79 no teraz ani ja neviem,ako to je ☹ vola sa to vitaminovy den nie? a tam je aj ovocie a zelenina podla mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anabelka83
22. jan 2012

@zajo79 to fakt,ze na vitaminovy den iba ovocie? ☹

sisanka
22. jan 2012

@anabelka83 aj ovocie aj zelenina 😉

martina020202
22. jan 2012

ahojte fiiiiha a le sa nam to tu rozrasta super 🙂

ja dnes bielkoviny a vymyslela som si sampinony plnene nivou mnamka 🙂

anabelka83
22. jan 2012

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som sa dnes vazila po 3vitaminovom dni a -6kg 🙂 tak sa tesim,dufam ze aj dalej to tak pojde 😀 😀 😀 😀 dnes bielkoviny-kuracie masko,a miesany salat zo zeleniny mnam,

anabelka83
22. jan 2012

vcera som trosku zhresila-ale len alkoholom 😀 😀 😀 😀 boli sme na navsteve,ale teraz nas same oslavy cakaju ale uz som upozornila vsetkych ze drzim dietu,tak nech mi nic nenukaju 😀 😀 😀 😀 aj tak to nebudem jest 😉

1lubika
22. jan 2012

@anabelka83 si šikovná, a podľa výsledkov sa vieš asi veľmi dobre ovládať. Ja som včera tiež zhrešila - mala som síce UH, strava dodržaná, večer koláčik ale potom som si dala za 32 poháriky demänovky - bylinného alkoholu. A dnes mám vitamíny - celkom to ide. Odvážim sa zajtra, už sa teším. Dúfam že budú dobré výsledky

shakes
22. jan 2012

Ahojte baby tak po dlhej dobe som mala čas pozrieť čo je nové, ja dnes vitamíny ale zatiaľ v pohode. Inak ja jedávam kukuricu skoro ku všetkému aj na vitamíny mamiesto ovocia konzervu kukurice a v pohode váha ide dole ja mám aj tú knihu a tam sa nepíše že kukurica sa smie len na škroby ja sa podla nej riadim.