90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

awooojky
21. feb 2012

@kacenka1983007 ta vies asi som si po rokoch zvykla je to moja mamka tak ju mam rada. ale niekedy mi to fakt láme srdce...a neboj tato dietka je super ja tiez nebyvam vobec hladná len ten moj muzicek..:D
@mariannaz ta co ti poviem ona ma taku povahu a ako tak sledujem tak moja sestra bude taká istá

awooojky
21. feb 2012

@kacenka1983007 ja mam doma takého sikovného velkého pomocníka. prisiel muzik raz ja ti pomozem vravim nechaj tu plnku zacal aj tak slahat,,, a tak ju zrazil ze som taku plnku este nevidela... a potom ze dobre ja ti pomozem spravit novu.. a do tej zasa nasypal namiesto cukru sol 😀

hava77
21. feb 2012

ahojte, tak aj ja sa hlasim 🙂 my sme cez vikend boli na svatbe a riadne sme porusili dietu 😎 ...ale nevadi nechat si ujst niektore tie fajnoty sa jednoducho nedalo...
a vam to ako ide? nejak sa nevazime ?
tak sa drzkajme a chudnime dalej....ja zajtra skroby takze si idem nieco nachystat 🙂
ozaj mam super recept na skroby....zemiaky dame na papier na pecenie, na to vsetku zeleninu aku mame : paprika paradajky mrkvu petrzlen mala cuketka proste hocico. par kvapiek oliv. oleja a dochutit vegetou... a dobru chut 🙂

cessy
21. feb 2012

ahojte, prosim o vase zajtrajsie typy na uhlohydraty 🙂 🙂 🙂

neviem co varit okrem pizze a kalerabovych flakoch 😒

sisanka
21. feb 2012

@awooojky a uz rozmyslate nad druhym? 🙂

awooojky
21. feb 2012

@sisanka ja som najprv vravela ze chcem druhé az ked bude mat patko 3 roky.. ale potom sme si povedali ze to nechame tak a ak sa podarí uz teraz budeme sa len tesit... lenze sa nam velmi nedarilo... pred troma mesiacmi som o babatko prisla. bol to len zaciatok.. ale bolí to velmi.. teraz sme to nechali tak ze uvidíme co a ako... ked s podarí budem sa velmi tesit...

sisanka
21. feb 2012

@awooojky ja som povedala ze chcem druhe babo ked schudnem,co sa mi nedarilo tak som sa na to vykaslala a mame druhe 😀 tak chudnem az teraz...

awooojky
21. feb 2012

@sisanka 😀 no uvidime kedy sa nam zadarí a dotiahneme to az do stastného konca.. mozna ked schdnem 😀

kacenka1983007
21. feb 2012

ahojte,ja zajtra spravím špagetty,morkadela sa nemože však 😖

kacenka1983007
21. feb 2012

@awooojky no ja mám tiež šikovného chlapa,spravil minule puding taky riedky,hovorim a kolko mlieka si tam dal,že ako píše návod,ale tak naoko 😀

kacenka1983007
21. feb 2012

@hava77 dakujeme za inšpiráciu,určite vyskúšam.
😉

mijadave
21. feb 2012

ahojte, tak ja sa hlasim s mimoriadnou zravou krizou... nechapem, mam svoje dni, vzdy som bola rozozrana, no pri diete sa mi to podarilo zvladat, ale teraz, no priznam sa, ze som dnes porusila dietu 😒 a cez vikend mame akciu a k tomu mamina ma narodky, to sa bude musiet porusit 😒 tak ale ved som uz relativne v polke, aspon nebude moje telo take zosokovane po skonceni diety a prechode na klasicku stravu 😀 vaha mi zatial asi stoji, no nevazila som sa, nemam odvahu... 😉 zajtra UHT, budu grilovane spagetky so sampionami 😉

kacenka1983007
21. feb 2012

@mijadave ako robíš tie špagety???

mijadave
21. feb 2012

@kacenka1983007 takto: GRILOVANE SPAGETY

200g spagiet (bezvajickovych)
grilovacia zmes na kura
3ks sampinonov (ja si davam viac, lebo ich priam zboznujem 😉
sol

spagety uvarime a scedime.na panvicu dame troska oleja ,vlozime spagety posypeme gril.korenim (niekedy pridam aj ine korenie, napr. cinu alebo chilli a sipok, co ma napadne... niekedy aj sojovu omacku, par kvapiek) , pridame pokrajane sampinony a pridame sol podla chuti.vsetko dobre premiesame a orestujeme na oleji
obcas premiesame .restujeme tak dlho aby hribiky boli predusene.podavame teple .

awooojky
22. feb 2012

@kacenka1983007 tak to je sikovný som sa zasmiala...raz sa to totiz aj mne podarilo....ale to bolo omylom ja som v tom zhone dala liter mlieka na jeden puding bolo to ako voda 😀 lenze som si to potom uvedomila tak som si vedla v troche vody rozrobila druhý a sup ho tam...a som to nastastie zachránila... 😀

sisanka
22. feb 2012

@mijadave my budeme mat cez vikend oslavu,syn ma narodeniny a potom ideme od stredy na trojdnovy pobyt do Terchovej,no uz ma vidis ako bude dodrzivat dietu 😀 😀 😀 no co uz,a potom ma caka uz druhy vodny den 😉 inak to leti...

mijadave
22. feb 2012

@sisanka no ved to, ze vtedy sa asi dietovat nebude 😀 mna caka druhy vodny den 7.3., uz sa to blizi 😒 a pozajtra budem v polke dietky, dnes som uz 44.den, ale to rychlo zbehlo... 😉

1lubika
22. feb 2012

@mijadave ja by som mala tiež byť na nejakom 47. dni, a podľa mojích výpočtov by som mala mať asi 4.3. vodový deň a to je za chvíľu. 🙂 🙂 Naozaj to beží ☹ ☹

mijadave
22. feb 2012

@1lubika to ano, kolega tipoval, ze to vydrzim max 30 dni, tak som mu vytrela zrak 😀 ale som aj rada, ze to tak bezi, lebo na vitaminovy den mi uz dochadza fantazia a zelenina mi uz leze krkom 😀 a nejako stale mam krizu, taha ma to porusit... coraz tazsie sa mi odolava 😒

kacenka1983007
22. feb 2012

@sisanka Terchova je prekrásná ja som byvala vo Varine,všade príroda,čerstvy vzduch,budete sa tam aj lyžovat? 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

@mijadave ako ti závidím,a kolko si schudla?kedy si sa važila po prvy krát,po kolkych dňoch ste si všimli rozdiel?
😒

mijadave
22. feb 2012

@kacenka1983007 no doteraz mam 8kg dole, prve kliecko bolo dole uz po 4 dnoch dietky 😉 no teraz uz dva tyzdne stojim na vahe, nejde dole.... 😒 teraz sa aj bojim postavit na nu, odvazim sa asi az po vodovom dni 😉 snad sa to este pohne 😉 najviac sa vraj chudne prvy mesiac a potom to uz ide pomalsie... ale rozdiel vidite aj citite, smeje sa moj mm 😀 vraj mam zas bedrove kosti 😀

awooojky
22. feb 2012

@sisanka mas pravdu riadne to uteká... a to som sa bála ze kym to zbehne..:D jaj do terchvoej by som aj ja sla mozno v lete si spravíme výlet...
@mijadave ako pises aj ja to mam také na zaciatku rychlo a teraz tiez stojím na jednej vahe a je to o nervy.. ale ono sa to rozbehne verím tomu..

dievcatá my dnes uhlohydráty.. a ja neviem co varit.. gabco je prec nebude doma na obed povedal mi len ze sa uz tesí na dezert..na pizzu nemám velmi chut. cestovinu neviem z cím.. ja som strasne vyberavá posledné dni. na nic nemam chut toto aj hej po piatich minuch ze nie ani to..

mijadave
22. feb 2012

@awooojky ja mam ten isty problem, zacinam mat problem, co varit, tiez vela veci uz nemusim... ja som si dnes spravila tie spagety so sampionami, no kupila som nevajecne spagety a take su hrozne, taka lepenica mi z nich vznikla... no co uz... minule som mala tiez nevajecne, no od inej firmy a tie boli fajnove... 😒 ale hlad je hlad, urcite ich zjem a tesim sa na vecer, mamina mi z moravy doviezla moravske kolaciky, tak sa na nich uz veeeeeelmi tesim 😉 aj ja dufam, ze sa to pohne, musi... 😉

kacenka1983007
22. feb 2012

ja mám zajta ovocie,po nej sa odvážim ale bojim sa toho 😒 ,zajtra večer ideme domou k rodičom aj tam spíme takže asi domou prídeme asi piatok na večer no neviem čo tam budem papat,hadam nejak to tam zvládnem,Sebastian bude mat v piatok v školke karneval,určite tam budú mat dobroty,dufam že neshreším,zvykli sme tam mat pohostenie pre rodičov,tortičky,šišky.... 🙂 joj až sa mi sliny zbiehaju... 😒

kacenka1983007
22. feb 2012

joj babenky ako ma hlava bolí ☹ maly mi v noci nie a nie zaspat,mala som take nervy a bola som hladna jako vlk tak som si dala polku banánu a pol s mandarinky. 😒 dufam že mi to uškodilo manej ako jedlo,zaspal až o pol druhej ☹

sisanka
22. feb 2012

@kacenka1983007 😀 😀 😀 nie,my moc na lyzovanie nie sme,dostali sme pod stromcek trojdnovy pobyt tak ideme trosku vypadnut a oddychovat 😉

mariannaz
22. feb 2012

čaute baby, ja dnes škroby, tak som si spravila narýchlo len ryžu a k tomu zeleninku aj kukuricu, nech niečo zjem, lebo niečo na mna lezie, včera som hnačkovala a dnes je mi tak zle od žalúdka že až ☹ Na zajtra sa chystám spraviť si nejaké cestovinky s makom na sladko, mám na to už dlshšiu dobu chuť 😉 len dúfam, že zajtra už budem fit 😒

cessy
22. feb 2012

ahojte, tak doobeda nic, nestihla som ziadne ovocie a na obed som mala rezance s kyslou kapustou. fain som sa napapala a teraz uz len vydrzat 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

@sisanka jaj ale ti závidím,ale určite pojdete na vzduch a uvidíš že ani nebudeš mysliet na papanie,len si nerob vyčitky 😉 uvydíš bude všetko ok,držím ti palce 🙂