90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
21. jan 2009

ani ja velmi spenat nemusim...uz papam spagetky....fajnucke su....ale nerobim radsej chute tým co maju ovocie🙂)) ovocie je vynikajúce🙂))))))

zoescott
21. jan 2009

siesty den a dve kila dole? ty koky 😎 ja uz druhy tyzden a nic :(

morenka
21. jan 2009

zoescott - vidis aka nespravodlivost🙂))) mne to tize ide pomalsie...no uvidime...nevzdavame sa...uvidis ze aj tebe to pojde....kazdy je iny a inak pracuje telo🙂

bystricanka
21. jan 2009

zoe...nič si z toho nerob. Ja som na tom tak isto ako ty....ale trpezlivosť ruže prináša 😉

morenka...tak aké boli špagetíny? Čo si si dala na ne? Kečup? 😕

bystricanka
21. jan 2009

zoe....a ty čo dnes kuchtíš? 😨

morenka
21. jan 2009

bystricanka - boli vyborne ale nevladal som ich zjest tak som ani nedojedla...to sa mi este nestalo asi zaludok scvrkol sa🙂))))) dala som si kecupik.....🙂)))

bystricanka
21. jan 2009

a na večeru si dáš čokoládku alebo nejakú inú sladkosť?

ja už idem o chvíľu variť, bo díte sa už v postielke mrví, tak aj ja tak okolo 14h už budem hamať 😵

morenka
21. jan 2009

neviem co na veceru....radsej si dam polovicu s obeda ako nieco sladke ale uvidimem...mozem si dat aj mysku cini minis?????to sa moze???lebo to by som si dala🙂)))

bystricanka
21. jan 2009

no neviem či to môžeš....ja radšej také ani nekupujem, lebo by som to jedla vždy. 😀

morenka
21. jan 2009

no ved...preto ma to laka...mama kupila ze si budu chrumat pri telke a namiesto toho ma to tam drazdi ale zatial v pohode lebo nieje otvoreny sacok ale ked si otvoria tak ma asi svacne🙂

morenka
21. jan 2009

no co dievcata...nikoho nikde..ako ide den....ja zacinam byt hladna ale vydrzim lebo pride priatel a povedala som ze sa spolu napapame spagetiek tak musim cakat🙂))))

aniel
21. jan 2009

čaute-tak ja tiež špagetky ,ale teraz na večeru.VYmenila som s obedom.Na obed som si dala 3 malé palacinky.Ja viem,že sa to nemá,ale v podstate som to dodržala.Ešte pôjdem zacvičiť.

zuza80
21. jan 2009

ahojte, tak ovocný den už mám skoro za sebou a dnes pohoda. dúfam, že ešte nezačnem vymýšlat. a vy ako? miresta aj ty si mala ovocíčko,ako to šlo?

nawal
21. jan 2009

caute, ja som si dnes spravila zemiacky na cibulke s kys. uhorkou 😝 😝 😝 . A muzovi som spravila k tomu masko. Zajtra si dam asi cestoviny, alebo tie palacinky s celozrnej muky, moze to byt dobre 😀

morenka
21. jan 2009

ahojte tak ja uz poveceri...dala som si spagetky....mnam boli výborne....popijam cajicek a pozeram tv...zajtra ma caka tazky den....ovocny....takze sa psychicky pripravujem🙂)) pekny vecer prajem

miresta
21. jan 2009

zuza80 - tak aj ja mám ovocný deň hravo za sebou, horšie to bude zajtra, pretože mi prídu sestry na návštevu a robila som im ovocno tavrohový koláčik so želatinou, tak dúfam, že odolám a odložím si do mrazáku kúsok na uhlo.

morenka
21. jan 2009

nawal - tie placky su vyborne...daj si odporucam🙂)))

aniel
21. jan 2009

tak aj ja zajtra ovocíčko 😉

nawal
21. jan 2009

a musi tam ist sitena voda. koli tomu sa mi do obchodu nechce 😅

morenka
21. jan 2009

ja som dala jemne sitenu mineralku a pohoda...

aniel
22. jan 2009

baby niečo mi uniklo?Kam ide sýtená minerálka.Inak dobré ránko 🙂

aniel
22. jan 2009

dnes budem mať ovocie-musím vydržať aj keby som mala od hladu umrieť. 🤐

hedunecka
22. jan 2009

ahojte
takze tabletky som si vcera bola zmenit na yadine tak dufam ze nezostanem teho lebo citala som ze prave pri tejto sa stalo.. 🤐
mne vaha tiez stoji ale odvcera som si vsimla na sebe ze mam dole lebo nohavice mi zacali padat aj stehna povolili o par cm takze som spokojna no dufam ze mi tie tabl.nenarobia sarapatu zase

ja dnes tiez ovocicko asi si budem robit plnene jablka s cucoriedkami a pistaciami 😝 ale skor by som isla masko piect 🤐 😅

zuza80
22. jan 2009

vydržíš aniel a ani neumrieš od hladu. 😉
miresta odoláš,verím ti. povedz mu:koláčik moj cutnučký, dnes si ta nedám ale za dva dni si na tebe pochutnám 🙂

nawal
22. jan 2009

aniel mineralka ide do ovsen. palaciniek .
Baby ja som taka hladna ze by som si hned dala chlebik so syrom 😝 . mna dietovaniie nebavi. asi sa na to ... 🙄 Ja chcem zrat 😠

morenka
22. jan 2009

Ahojte kocky...ja dneska ovocko ale zatial v pohede lebo som bola v meste a teraz idem este ku kamaratke tak dufam ze mi to skoro prejde tento den a bude zajtra mestko🙂)))))

aniel - zvladnes to..si silna zena

nawal - nevzdavaj sa....ak chce s nieco dosiahnut musis sa zatnut ak chces schudnut ale ak si spokojna sama so sebou tak nech sa paci...daj si chlebik aj za mna🙂)))

bystricanka
22. jan 2009

ahojte...

no ja podobne ako aniel a morenka som na ovocí. Zatial som schrumala pol pomaranča a vypila 1,5l čajíku.
Inak ráno som sa vážila...váha sa mi asi zasekla, lebo vždy ukazuje tú istú váhu. 😠 Už mám nervy...ale ja sa tak ľahko už nedám zlákať na chladničku. Už ked som s tým začala, tak to pekne dokončím 🙂

nawal...musíš mať pevnú vôlu. Fakt nevzdávaj to, lebo budeš vždy vyzerať ako teraz. No kukni do zrkadla...si so sebou spokojná? Isto nie...tak pekne papkaj to čo máš, dobre? 😉

lucxy
22. jan 2009

baby ako sa vam dari? nawal nevzdavaj to su take chvile radsej ich predychaj a nemysli na jedlo alebo zjedz viacej toho co mas v dany den a pokracuj 🙂 🙂 🙂

miresta
22. jan 2009

ahojte kočky, nemala som čas dnes pozrieť na tému, ale už som tu na skok, a poviem vám dnes som urobila suprový obed. Robila som kuracie prsia s pórom, grepom a tymiánom. No nevedela som koľko čoho, všetko len od oka, no ale bolo to super. Mala som na návšteve aj segry a tie tiež veľmi pochválili. Potom hodím recept, ak chcete, ako som to robila.
No koláčiku som zatiaľ odolala, ale neviem či to zvládnem do večera, ale snažím sa. 😀

morenka
22. jan 2009

Dobrý večer!!!! Tak ja v pohode dnes ovocko aj ked mi zacina skvrkat v bruchu....ale uvarila som si cajicek a idem si ho vychutnavat...dneska som bola pol dna u kamaratky tak bolo super nemyslela som na jedlo kedze aj ona drzi dietu ale inu....delnnu stravu....

tak drzim palce do vecera vsetkym kto ma dneska ovocie🙂)))