90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
25. sep 2008

ahojte holky, tak ja som sa dnes napodiv celkom dobre držala, na obed som mala pizzu, teda polovica cesta bola ako pizza a druhú polovicu som na skúšku potrela len cesnakovou pastou. Obe varianty mi chutili. Na večeru som si spravila čokoládový puding s piškótami, mňam, nejedla som to ani nepametám. A ešte som vypila asi 4 kávy s mliekom bez cukru.

twins
25. sep 2008

ahoj gucz ja som dnes zhresila tak mi treba lebo som machrovala ze ja to tento krat vydrzim ale bola som z anielom u mami a tam sa krajali zakusky tak som neodolala sice sa dnes mohli ale asi som zjedla trosku viac ako sa mohli ale od 5 som nejedla nic a uz ani nebudem 😒

helkas
25. sep 2008

tak dievčatá.... dík za povzbudenie snažím sa no vodu som trochu porušila dala som si 5 bobuľ hrozna..... lebo ma bolela hlava, ale ináč celkom sa dá myslela som to, že to bude horšie....prajem vydrž aspoň takú akú mám ja ...

luciap
25. sep 2008

Tak mam vodovy den za sebou, aj ked nebol uplne vodovy. O 13 som si kupila hrusku, lebo som dostala bolesti zaludka, k tej som si dala riadok horkej cokolady a az do vecera som vydrzala. Na veceru som si zohriala kusok polievky zo vcera, aby som aspon nieco teple dostala do zaludka. Vecer som si varila obed na zajtra - sampiony a la Stroganoff. Ochutnala som a je to dobre,uz sa zajtra na to tesim. A bola som dnes v Tescu a kupila som si nohavice - velkost 38 😵 . Prvykrat v zivote! Musim vsak davat pozor, aby som nepribrala, lebo sa do nich potom nevleziem 🙂 . Zajtra sa odmeram a odvazim a napisem vysledky za dalsi mesiac.

luciap
26. sep 2008

Dobre ranko, tak mam meranie za sebou. Tu su miery:
Pás
Boky
Prsia
Stehno
Ruka
Váha

luciap
26. sep 2008

Dokelu, odoslalo mi to skor ako som chcela, takze este cisla:
75 cm (od zaciatku diety -6 cm)
99 cm ((od zaciatku diety -5 cm)
92 cm (od zaciatku diety -6 cm)
56 cm (od zaciatku diety -5 cm)
28 cm (od zaciatku diety -2 cm)
65,5 kg (od zaciatku diety -5,5 kg)
Mohlo to byt lepsie, keby som drzala poctivo, ale ja som aj tak spokojna 🙂.

aniel
26. sep 2008

luciap,tak to je super.S 😉 I DOBRá,KEĎ TI TOľKO UBUDLO 😵

HELKAS,TO HROZNOto bola vlastne tiež len voda,keď aj ja tak vydržím,budem spokojná

dúfam,že od dnes už nebudem vymýšlať a začnem to dodržiavať.Včera mi bolo riadne plano z toho sladkého ☹

gucz-už si zasa na robíš pizzu? 😵

lucxy
26. sep 2008

ahojky aniel,, 🙂 neboj nic asi si to tvoje telo ziadalo 🙂
luciap gratulujemmmm

aniel
26. sep 2008

lucxy-najhoršie je ,že nemám čas si ani zacvičiť.Tebe sa ako darí? 🙂

lucxy
26. sep 2008

no ja v pohode jem castejsie a menej 🙂 no teraz som si dala pauzu dva dni s cvicenim, lebo som mala svalovicu 🙂 od oktobra sa chystam do tej posilky 🙂 chcem sa spevnit, tak uvidime
napriklad ja ked som teraz mala chut na sladke tak som si kupila tie ryzove chlebicky poliate jogurtom alebo cokoladou mnam mnam 😀

aniel
26. sep 2008

no my budeme mať o týždeň hody ,tak určite budem sladké jesť aj hocičo iné,le sa budem snažiť to moc nekombinovať.Aj keď to nebude podľa 90dňovky ,tak aspoň oddelená strava.No nedaj si kačicu alebo rezeň 😀

tinaa
26. sep 2008

ahojte kocky, luciap gratulujem, krasne vysledky 🙂

mam dole 1kg, ide to uz velmi pomaly, ja uz asi nezhodim dietou, iba civicenim.

aniel som rada ze je Sofi v poriadku 🙂

gucz
26. sep 2008

čaute baby, tak som rada, že sa Vám tak krásne darí. Ja som sa ráno vážila a dolu nieje nič, tak mi treba, nemám hrešiť. Čo sa zabijem, keď som nesmrtelná?

aniel ano zasa pizza, ja milujem pečené a duplom slané pečené, neuveriteľne mi chýbajú pagáče a podobné somarinky.

aniel
26. sep 2008

tinaa ani mne to nejak nejde dolu,ale nevadí ,hádam ešte nejakých 5 kíl dáme dolu.

gucz ja mám ešte 0,5 kg hore ,čo som pribrala,keď sme prestali,ale nevadí ,budem sa snažiť aj keď som dosť maškrtná 😝 😀

veronkaj
26. sep 2008

aniel - z toho sladkého si nič nerob, ja som tak pred 2 týždňami dostala takú chuť na sladké že som zožrala celú bonbonieru, a teší že dieťa je zdravé

luciap - babulky vy sa aj meráte,? ?? ja sa len vážim a vidím podla vecí ako som na tom ale gratulujem super

lucxy, - ty stíhaš cvičiť??? ja makám medzi prácou, domácnosťou, babkou ..

luciap
26. sep 2008

Dakujem dievcata. Som rada za kazdy cm. Keby som cvicila, mohla by som vyzerat urcite lepsie. Moje jedine sportove vyzitie je spolocensky tanec, na ktory chodim raz do tyzdna. Skusim sa trochu spacifikovat na ten posledny mesiac, ale neviem, ci sa mi to podari. Tazko sa odolava niektorym pokuseniam. Ja chut na sladke zazehnavam susenym ovocim (vacsinou ananasom alebo papajou), neviem, ci je to najlepsie, ale ked inac si pomoct neviem.

aniel
26. sep 2008

no aj ten tanec sa počíta k cvičeniu 🙂

aniel
26. sep 2008

babenky kde ste všetky .Pomóooooc ja som hladná 😀

aniel
26. sep 2008

napchávam sa jadierkami 😝

luciap
26. sep 2008

Aniel, ved tie jadierka nie su take zle. Ja som v robote zase neodolala susenemu ovociu, ale nie az v takom velkom mnozstve ako minule. Teraz uvazujem, ci si dam ten sampinonovy Stroganoff z obeda alebo len jogurt, kedze sa dnes vyzivam v mliecnych vyrobkoch. Najem sa a idem sa zbalit, vecer idem na tanecnu a potom do Presova. Zajtra na vylet do Polska. Tak utekam, nech stiham. Pekny vecer vsetkym 🙂 .

aniel
26. sep 2008

luciap- želám ti aby si si to užila.dúfam,že vám víde počasie.

gucz ,tinaa,,lucxy,veronkaj,helkas,anaret,twins, 😉 kde ste? 😕

lucxy
26. sep 2008

ja som tu 🙂

lucxy
26. sep 2008

som unavena ale psychicky z malej,,,,

aniel
26. sep 2008

čo neposlúcha? pozerala som serial

gucz
26. sep 2008

ahojky baby, tak aj ja som tu, aj keď podľa toho čo jem už do tejto diety ani nepatrím. Nejak sa neviem ovládať a prinútiť nejesť na čo mám chuť. Strašne mi ide dnes na chuť slané, ak by sa dalo, tak papám samotnú soľ 😝 , ešteže nemáme doma nejaké čipsy, lebo by som ich zládovala raz dva. Tak sa nalievam vodou, ale tú chuť to nejak neznižuje.....

helkas
26. sep 2008

aniel no sorry bola som v meste kupovať šaty s kolegyňkou ide na svadbu ...ja viem ako ti ja aj ja som sem tam hladna ,ale zvladam to dám si čaj .....síce už mi niekedy lezie krkom ...vodu som vydržala a mam dole od začiatku 7,80 kg a hranica po dlhom čase klesla pod 80 kg ...čiže moja terajšia vaha je 79,10 kg ....no huraaaaaaaaaaaaá..je to dobrý pocit ..tak bojovať,vydržať a bude super....

anaret
26. sep 2008

ahojky, ja som bola 2 dni na školení v Blave - dostali sme bagetu so salámou, syrom a tatarskou - takže som zhrešila a to ešte o 10,30 doobeda, čo som bola hladná, takže asi tak...

anaret
26. sep 2008

cez víkend som si chcela dať ovocný deň, ale zajtra ideme gratulovať a v nedeľu - no viete, dajte si ovocko, keď celá rodina bude stolovať pri nedeľnom obede!!!??

gucz
26. sep 2008

anaret ja som taká hladná, normálne mi škvŕŕŕka v bruchu. Idem vypiť pol litra vody a idem spať. Dobrú noc 😔

anaret
26. sep 2008

helka s- super a drž sa...

lucia- úžasné miery, myslím, že môžeš byť spokojná a nevadia ani tie prehrešky...

ktovie, ako sa má miresta, dúfam, že nie je v nemocnici...