90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

karolinka25
28. sep 2011

@tibinka22 a ako si daleko? .... mne pomahalo zamestnat sa niecim, snazila som sa byt co najviac mimo domu s detmi, aby ma nelakalo ziadne jedlo 🙂

rebekabeka
28. sep 2011

ahojte dievcence 🙂) ak mozem, rada by som sa pridala k vam do boja 🙂)takze ja som zacala v sobotu dnes mam za sebou uspesny 5. den 🙂) zatial v pohode, nooo uz chcem vidiet nejake tie vysledky :D

rebekabeka
28. sep 2011

este som zabudla 🙂 vaha na zaciatku 74 kg/ 168cm (gula) 🙂) chcem 15 dole kg

tibinka22
28. sep 2011

@karolinka25 Ale veď ja iba vždy začnem a nedokončím 🤐 🙄 🙄

kaul
28. sep 2011

@tibinka22 boze, kolkokrat som ja zacala a teraz prvykrat som uz v druhommesiaci. A pritom tu knihu mam hadam od 2008 alebo 2007.... tolkokrat som zacala.... Dufam, ze to tentokrat zvladnem. Drzim ti palusky.

tibinka22
28. sep 2011

@kaul jaj dakujem velmi pekne, snad aj ja vydrzim... aj ja ju mam dlho, no hold... nedari sa 😅 😝

rebekabeka
29. sep 2011

no tak som si precitala tychto cca 1000 stranok 🙂 niektore ste ma tak nabudili, ze si nedovolim byt uz ani hladna:( kedy budu prve vysledky??? :( ale na rifliachj uz ciiiitm, jemne mi padaju 😅 je tu niekto s kym sa mozem navzajom podporovat?? :D 😵

kaul
2. okt 2011

halooooooooooooo dievcence... tak ako pokracujete??? ja som zacala cvicit zumbu, tak mi to hadam pomoze nejako. 😀

jania023
2. okt 2011

@kika25 ahoj ako pokracujes?uz nejka zmena?u mna nic zatial ☹

kathrin6
2. okt 2011

Ahojte. aj ja drzim tuto dietku. sice uz druhykrat,ale prvykrat mi pekne pomohla, len ja som sa potom akosi rozjedla, do toho tehotenstvo. tak som si povedala, ze ju znovu vyskusam, len sa chcem spytat ako dodrzujete ten cas medzi jedenim?pri bielkovynovom dni je to 4 hodiny takze ked si dam obed o 12tej tak vecerat musim o 16tej a potom uz nic? a dalsie dni uz veceriam o 15tej a potom uz nic?nejako to neviem toto pochopit

kika25
2. okt 2011

@jania023 akosi som cez vikend polavila,deti chore a nemam cas na seba mysliet...snad sa zajtra polepsim...

jania023
2. okt 2011

@kika25 muim sa priznat ze aj ja som trocha polavila nejak isla na mna pazravost 😀

aniel
3. okt 2011

Ahojte babenky,tak ja sa k vam od dnes pridavam,sice prvy krat sa mi podarilo zhodit,co bolo pred dvama rokmi,ale dalsich sest pokusov zlyhalo,tak dufam,ze teraz sa mi to podari znova.Neviem ci sa dnes okrem mna prida niekto novy alebo ma dnes niekto bielkovinovy den,aale semtam by som pitrebovala inspiraciu. Co jest lebo v praci moc na vyber okrem ovocia nemam.Keby ste mali napad na nejake rychlovky budem velmi rada 😵

jania023
3. okt 2011

@aniel ahoj tak vitaj medzi nami bambulkami 😀

aniel
3. okt 2011

Dakujem,dufam,ze to nejak zvladnem.Sice som to dnes trocha pokazila.Je to sice len prvy den,ale zajtra sa vynadnazim viac,ale delena strava to bola 😵

zuzkakach
4. okt 2011

Ahojte dievcata, 🙂 ja som uz tuto dietu raz drzala a islo dole nadhernych 14 kg....potom som mala viac neuspesnych pokusov ( vydrzala som tak max. 4 dni) ale dnes rano ked som sa postavila na vahu prekonala som slabsi infarkt 🙂 od juna 7 kg hore....:((( tak dnes zacinam znova, sladkosti a jedlo zo vcera akurat skoncili v smetiaku 🙂 aby ma nepokusali 🙂 Baby je tu taka, ktora to drzala druhykrat a schudka? Prosim napiste.... potrebujem to vediet a mat ako motivaciu... dik

himym
4. okt 2011

@zuzkakach ahoj, našla som si tú tabuľku, čo ste niekedy držali diétu a tvoj výsledok som vždy obdivovala, pretože momentálne mám presne takú váhu, ako keď ty si začínala a tá tvoja konečná je aj moja vysnívaná 🙂 Ešte sa aj volám Zuzana 😀 Len akosi môj pokus o diétu zlyhal po týždni ☹

zuzkakach
4. okt 2011

😀 @himym ahoj, no som ju vtedy v zime drzala poctivo a vaha isla dole aj bez cvicenia. Potom som si tu vahu asi 3 mesiace pekne drzala a potom prislo leto a same grilovacky a kolaciky a zmrzka a bola som viac ako mesiac pri mojej mamine a ta vyvarala 3 hlavne jedla denne 🙂 a takto to potom dopadlo. Nakoniec ked si spomeniem co vsetko som pojedla tak mozem byt rada, ze som pribrala len 7 kg a nie 14kg. Ale aj tak hlupe sme hlupe najprv sa tu trapime a potom zozerieme vsetko co chladnicka daaaaaaa. A fakt sa mi do toho nechce...

borabora666
5. okt 2011

ahojte babulky,ja som opet bez manzela cize opat zacinajuci...zacala som v pondelok a bezi mi uz treti den.....dnes si dam slovensku ryzku s hribikmi a na veceru zmrzlinku...mam pred sebou este 19 kil co chcem dat dole,cize dlha cesta

perla200
5. okt 2011

o stará dobrá partia dievčata🙂 no ja som nepribrala ani kg este som dala dve dole ale snažím sa jest fakt zdravo a neprežierať sa...

borabora666
5. okt 2011

@perla200 perliiiiiiiiiiiiiiiii ty uz to mas za sebou cele?tys vydrzala????klobuk smekam púred tebou...kolko sa ti podarilo dat dole?

mimika4408
5. okt 2011

@perla200 jeeej ahooj, veru stara znama particka 😉 , ja som tiez schudla 15kg a drzim si to aj ked som odhodlana zase zacat a este takych 5dat dole 🙂 . ako v praci? co mala????

perla200
5. okt 2011

no iste borabora...nevydržala... ale potom v lete to islo pekne dole... ako mam stale nejakých 61kg ale som spokojná zatial hlavne že brucho nemam také velké....este hodím jednu detoxikačnú kúru a tak sa trosku aj trápim... ale zatial to ide celkom ok....spolu za rok som dala dole 14kg celkovo 35kg...

@mimika4408 a ja chodím už pol roka do práce, už sme zvyknutí mame režím...mala je v pohode, sme si vzácnejšie a hlavne nech je zdravá.... a vy ako?

borabora666
5. okt 2011

@mimika4408 mimi ty zijes???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kedy zacnes????

mimika4408
5. okt 2011

@perla200 mne tonko isiel od sept. na druhy pokus do skolky, paci sa mu a ja som rada...inak stale doma, sice hladam pracu ale nic 😒 . v lete sme boli cele leto v taliansku 😉
@borabora666 boriii ja sa neprezieram, sice 9édnovka to nie je ale jem minimum, viac pijem 😉

perla200
5. okt 2011

no ja aj rozmyslam ale nejako sa mi nechce do toho tiež...lebo vtedy som sa cítili super teraz niekedy sa prežeriem potom diétujem a tak dookola aby som si udržala tú vahu

borabora666
5. okt 2011

@perla200 ja som zatial dneska treti den ale celkom v pohode az na vecery...obidva som zATIAL zhresila cokoladou....velmi velke chute ma chytaju vecer...ale chystam sa aj na cvicenie a to len vecer ked ulozim deti,tak hadam ma tie chute prejdu

zuzkakach
5. okt 2011

@perla200 a mimika4408 vy ste super 🙂 ked ste nic nepribrali to ja sa mozem hambit :( Neviem sa z toho vysomarit obidve ste to drzali 90 dnovu iba raz? alebo viackrat? ja dnes este len druhy den, zatial bez prehresku 🙂 no keby bol uz aspon 20. den.

perla200
6. okt 2011

@zuzkakach ja som najviac schudla prvý krát ked som ju držala asi 8kg ale vydržala som len po druhý vodný den potom som normalne jedla a vždy ked som dvekg pribrala som si ju hodila a este som na druhý krát zhodila 4kg to som vydržala asi dva týždne a t ak to teraz striedam

mimika4408
6. okt 2011

@zuzkakach ja som ju drzla len raz a vydrzala som tie 3mesiace, no a potom uz len tak vseliak s prehreskami a viac-menej len kontrolujem vahu ci nejde hore