90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

peggulka
13. sep 2013

@cessy no ja ok, tym ze makam, tak ani nemyslim na hlad 🙂) ja v pohodke, este som ani nedojedla moj ovo. salatik, mam tam hrozno, banan, nektarinku, melon...dobojujeme 🙂) zajtra bielkoviny, co dame?? ja som si nakazala mamine uvarit nieco s kuriatkom...ty??

cessy
13. sep 2013

@peggulka nooo to este neviem, neako dnes nerozmyslam ☹

cessy
13. sep 2013

@peggulka ale pravdepodobne syr, alebo rybku 😉

peggulka
13. sep 2013

@cessy nooo asi tym ze je uz piatok... to sa uz neda ani rozmyslat, vikend pred nami...za chvilu ti padla, tak parada 😀

peggulka
13. sep 2013

@cessy ale taky dobry syrik, by tiez nebol na skodu...heh, vyprazany, najlepsie...xixi 🙂) no len to az po 90 dnoch 🙂))

cessy
13. sep 2013

@peggulka ved vysmazeny struhanka je akoze kusok chleba 😀 😀 😀 😀 neni problem 😀 😀 😀 😀

cessy
13. sep 2013

@peggulka hmmm a taky tucny hermelincek 😎

peggulka
13. sep 2013

@cessy ani nevrav, akurat som malej dorobila cuketove hranolky v rure , tiez v strahanke..zeby som kostla?? ale nieee, nemozemeeee ☹

peggulka
13. sep 2013

@cessy hermelincek zrovna nemusim, mne staci taka dobra tehla.hehe, idem mala je uz hore, paa

peggulka
13. sep 2013

@cessy ale inak, taky hermelin by sa mohol, nie? ved ten sa neobaluje...keby len na troske oleja..cii??

lydka84
13. sep 2013

@mirkazvarka funguje 🙂

lydka84
13. sep 2013

@peggulka cestoviny s orechami s a mozu a aj hermelin sa moze len ine dni samozrejme 🙂

ingrid56
13. sep 2013

Babenky, mozem vas poprosit, napisete mi niektora do IP postup 90dnovky? Vdaka ;)

lydka84
13. sep 2013

@ingrid56 ahoj posielam link kde je komplet cela kniha cize aj recepty ktore ber ako inspiraciu http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

walen
13. sep 2013

ja som si dnes na obed spravila domáci hamburger ( celozrnná žemla, ogrilované chudé mleté mäsko osolené a pomiešané s trochou mletého korenia trošička horčice kečupu kopec zeleninky ) dobrotka 😎

lydka84
13. sep 2013

@walen wauu to muselo byt skveleeeeeee 😝 ja sa tesim na zajtra bude grilovany losos a k tomu nieco ako grecky salat len bez syra

walen
13. sep 2013

@lydka84 hm to aj bolo, hm robíš mi chute grilovaného lososa si aj ja nabudúce spravím 🙂

walen
13. sep 2013

@ingrid56 poslala som ti celý postup tak študuj dúfam že ti to nebude vela čítania 🙂

lydka84
13. sep 2013

@walen ja som to zacala asi len pred pol rokom a zamilovala som si ho jednoduche rychle a skveleeeeeeeeeeeee lepsiu rybu som v zivote nejedla 🙂

cessy
13. sep 2013

@lydka84 ako pripravujes lososa, mnam ubes by som si dala

cessy
13. sep 2013

Dobty vecer damy, ci uz tu nikto nieje????

cessy
13. sep 2013

Dnes som bola uplne bez energie,unavena,este ze uz je piatok 😉

lydka84
13. sep 2013

@cessy necham ho uplne rozmrazit, posypem korenim na ryby, na panvici rozpustim 1 polievkovu lyzicu masla a polozim ho tam na 3-4 minuty s kozou dole .... a potom este 2 - 3 minuty opeciem na opacnej strane dam na tanier pofrkam citronom a papam ....... dlhsie sa nema piect lebo bude suchy 😝

walen
13. sep 2013

@lydka84 to ti verím , losos je asi ozaj tá naj ryba 🙂

cessy
14. sep 2013

@lydka84 takto robim aj ja, myslela som, ze robis neako specialne 😉

cessy
14. sep 2013

Dobre ranko,dnes sa uz tesim ne jedlo, 😀 po vcerajsku som uplne hladna

lydka84
14. sep 2013

@cessy nic specialne ja som za jednoduche rychle recepty kde ide len to co mam doma, ............... ziadne podiviny co som nikdy o nich nepocula, ani v obchode nevidela a nie to este u nas v kuchyni 🙂 alebo ze dve hodiny treba stáť pri pline a potom dve hodiny riad umyvat nie nie 🙂

aduss
14. sep 2013

ahojte kočule, tak ako sa vam dari? 🙂 ja sa tu teraz objavujem menej, lebo mam kopu prace..ale dietka ide akosi bokom ..neviem sa do toho dostat :/ dajte mi nejaku motivaciu

lydka84
14. sep 2013

@aduss pomoze ti ze sme na tom rovnako ??? ale ja som ratala ze mam do 25.9 cas to je posledny mozny termin aby 90-den vysiel na 23.december a cez vianoce budeme stihle a krasne 🙂

aduss
14. sep 2013

@lydka84 musime to nejak nakopnut 🙂 ja sa pokusim od zajtra..tak uvidime..aku mas momentalnu vahu?