90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miki060707
19. sep 2010

dobré ránko...
@agika1982 ja mam stále dole 3kg, ale tento týžden som dva krát porušila, to preto....včera ten druhý krát, boli sme na oslavách, na obed som pekne mala kel a na večeru.....hm
ale dnes mam uhloh. tak si dám polievku so zeleninou a cestovinou, alebo halušky, či sližiky a jeden ks knedle a kapustu...to by som mohla, nie? knedla ....to je ako kysn. cesto, jak keby sa pizza robila....a už hadam sa mi podarí aj pocvičiť, ale malý je stále hore a na rukách, tak sa to nedá....

marianca
19. sep 2010

Pekné nedeľné ránko 😵
@missy97231 tak sa držkaj 😉
@miki060707 neboj to je v pohode, aj porušiť treba, ale aj tak ťa obdivujem ako zvládaš diétovať s takým malým drobcom. ja som v čase keď bol malý taký krpček nemala na chudnutie ani pomyslenie 😝 😝 bola som taká ustatá jak kón a tá predstava, že sa nebudem môcť ani poriadne najesť neprichádzala do úvahy 😝 😀 Ale asi to bolo aj tým, že som kojila a malého som mala furt pricucnutého, cítila som sa jak čistá dojka, alebo indiánka, už som ani nemala energiu schovávať to prso, no ale už som nejak mimo témy....takže asi to bolo tým, že ma malý úplne vycucala a tak som papenkala jak sa patrí...ale fakt je, že pri normálnom, až nadmernom jedení som schudla 30 kg do troch mesiacov 😝 ale boli to tehotenské kilá, takže v poho 😀 😀 😀 😀
@lienka2602 vitaj medzi nami krásnymi štíhlymi devami a neboj budeme sa navzájom podporovať.
Ja už síce nechudnem, len tak pozvoľna sa snažím papať, ale stáááále Vás budem kontrolovať, aby ste sa nespustili 😝
A zaujímalo by ma čo yani, tá furt ešte dovolenkuje a prežiera sa 😀
A inak ja som mala na raňajky kafíčko a lekvárovú buchtu, no mama piekla, poslala mi a potom nežer, také dobré domáce.....ale čo už, to ovocko na raňajky že béééééé 😝 😝 😝

agika1982
19. sep 2010

ahojte...ja som taka nasrana...ja mam zas 99...akoze poreazi ma.....dneska papam ako bielkovinovy den, ale odzajtra idem nanovo.....od prveho dna....v podstate pokracujem dalej, len chcem si to ratat tie dni odznova
@miki060707 ja sa uz nerozculujem...posledny pokus..a ak ne, tak bud nebudem jest vobec alebo sa totalne prezerem... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lienka2602
19. sep 2010

Ahojte. Marianca dakujem za privitanie.. tak ja zacinam zajtra uplne od zaciatku, dnes jem vsetko co mi pride pod ruku, ale to preto lebo som bola oslavovat, popila som trochu, a ja ked pijem, tak na druhy den som stale hladna, neviem preco to tak mam, ini ked piju, tak im je na druhy den zle, nic im nechuti a ja to mam uplne naopak. Vzdy som to tak mala... Tak od zajtra uz poslucham, drzte palce, budema aj ja Vam..

miki060707
19. sep 2010

@agika1982 agi, prestaaaň, to nás telo skúša, uvidiš, že to pôjde, tak kluuuuud, zvládneme to, ty máš nato aj výšku, ale ja som malá a tlstá 🙂 neboooj, ona to pôjde dole......

ingridka22
19. sep 2010

ahojte...
@agika1982, už si si kúpila tú digitálnu váhu? ak nie, tak tá tvoja určite zle váži 😀 . tu bude pes zakopaný! 😉 ja dnes bielkovinujem, ale uvidíme, či to do večera nepokazím 😖
@lienka2602, krásny výsledok, že za 11 dní 4 kg! fúha, keď to takto pôjde ďalej, po 90 dňoch ťa nebude ani vidno 😀
@missy97231, neboj, nejako sa už doplazíme do cieľa 😀 . u mňa to boli dve 30 dňovky 😀
@miki060707, aj tak ťa obdivujem, že pri takom drobcovi si sa na to dala... to by sa mne veru nechcelo 😲
tak si dievčatá držme palce...

agika1982
19. sep 2010

@ingridka22 ja mam tiez drobceka a som na diete spolu s miki xixi....
@miki060707 ja uz tomu neverim...toto neni mozne....
@ingridka22 tu digitalnu vahu som nekupila, teraz nechcem minat, bo ked kupime ten byt tak bude vela vydajov
@lienka2602 naozaj zacnem aj ja odzajtra bielkovinovym dnom...bo uz dietu mam tri tydne a ked som porusila jeden sprosty vikend, vratila sa mi vaha naspet...a zavidim, ze za jedenast dni 4 kila...picne ma...ja nic

ingridka22
19. sep 2010

@agika1982, jeeežiši, veď vy s miki máte takmer rovnako staré deti, teraz som si všimla 🙂 . no, ja som prvý rok po pôrode so sebou nerobila nič, síce som rok kojila a bola som neskutočne nenažraná, ale na diétu som si ani nespomenula. až keď som zistila, že mi je všetko úzke a bolo mi zo seba zle, začala som rozmýšľať, že čo urobím. ale chudnúť sa mi nechcelo, každú diétu som flákala 😝 ... aj túto som vydržala len jeden mesiac... tak sa nestresuj, s tebou ešte lomcujú popôrodné hormóny 😀 , veď sa ti len nedávno skončilo šestonedelie... pôjde to dole, uvidíš 😀 . len vydržať!!! a čo sa týka tej váhy, ja mám takú obyčajnú digitálnu z lidlu, stála do 500 sk. ale len váži. svokre sme kúpili váhu o pol roka neskôr, tiež v tej cene a tá jej už merala aj objem tuku v tele... no veď ako doplnok do nového bytu 😀 😀

lubikaf
19. sep 2010

ahojte, tak ja som dnes mala ovocko, ale jedla som vsetko mozne, len ovocie nie 😝 ja som totiz dnes bola v skole, a tam by sa to proste nedalo. no sak musim tie mozgove bunky poriadne nakrrrrmit, nie? 😀

tak zajtra bielkoviny, len netusim, co budem jest, nemam ziadne maso vytiahnute z mrazaku, ani syry nemam, len vajcia, no asi si spravim prazenicu alebo co.
inak baby, my v stredu letime na dovolenku, takze ja dietujem uz len zajtra a utorok a potom si dam 10-dnovu pauzu. no neviem, naco som vooobec zacinala. ale ked som zacinala, tak som este nevedela, ze pojdeme prec, to nam kamoska taky super last minute ponukla 😉

@lienka2602 ja ked pijem, tiez na druhy zerem uplne vsetko, a najlepsia je slanina a podobne zdrave vecicky 😀 😉

marianca
19. sep 2010

@ingridka22 dobréééé, asi aj ja kúpim svokre na Vianoce váhu a bude po ptákoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝
@lubikaf no ja keď som mala ovocko, taktéž som žrala všetko len nie to ovocko, takže som si vždy na ovocko spravila niektorý z tých ostatných troch dní. To bolo menšie zlo 😝 😝 😝 😝
A inak ani terpz po diéte ovocie nemôžem ani cítiť 😝 😝 😝 😝
agi a aj ja mám takú úplne obyčajnú digitálnu váhu, ony niekedy stáli aj 2000 SKK, ale dnes v pohodke zoženieš aj za 400-500 SKK a presne ako písala ingrid so všelijakými doplňujúcimi meraniami, čo je lepšie ani nevedieť 😝 😝 😝 😝
a hlavne sú presné, pri tých starých 2 kg hore dole 😝
tak avojte 😉

kubkovka
19. sep 2010

Ahojte, tak ja idem na diétu od zajtra.....už som ju raz držala rok po porode malej, teraz zacnem skor, lebo uz doslovne nic neobleciem, pretoze mi ostalo este aj take ovisnute brucho, takze idem na to......zajtra bielkoviny, kto má tiez?

kubkovka
19. sep 2010

A inak ako čítam, tak nie som jediná, čo nemá veľmi v láske ovocie, takže ja to riešim radšej zeleninou.....alebo 100% džúsom.....a koľko sa vám už podarilo schudnúť? Ja chcem aspoň 15 kilov.

miki060707
20. sep 2010

ahojte, ja mam dnes ovocko a som bola ráno v obchode a som kupila rožky, jeeej, ta vôôôôlňa 🙂 ale vydržala som zatial, no ja som tiež mala dosť prehreškov, ale prvé dva týždne nie, až potom....a radšej sa už nevážim, ale dnes u fakt dám bicykel a niejaké cviky, malá je v škôlke doobeda a ked malý bude dobrý, tak to skúsim, zatial som si dala pohár džusu a mam tu kafe pripravené a na obed si dám kapustovú polievku, hadam kapusta sa ráta do zeleniny, a bez pečiva, len plný tanier kapustnice, alebo nedelnu bez slížikov a možno si spravim lečo bez pečiva, xi, no uvidime, ale už je to kritické a by som zožrala klince
@lubikaf lubka, to je fajn, že porušiš, vieš prečo? aspon nám dokážeš, že sa nedá naspať pribrať, ked budeš normálne jesť....tak štastný let a zdravá sa nám vráť

no veru, ja s Agi máme rovnako "starých" drobcov...
no ja tiež nechcem vela mínať, zajtra asi ideme vybavovať úver.......ale musim mať potvrdenie zo sociálku, že aku mam matersku....

lubikaf
20. sep 2010

@miki060707 hihi to dufam, ze naspat nepriberiem 😉 😉 no ale ked sa vratim, tak zacnem asi hned od prveho dna, takze budem zase na zaciatku, no ale nevadi 😉

@marianca to je inak dobry napad s tymi ovocnymi dnami, asi to aj ja tak zacnem potom robit, presne ako pises, je to mensie zlo. bo ja som to len veeelmi tazko dodrziavala, skor som jedla zeleninu, ako ovocie, ale vzdy som do toho zamiesala nejaky chleba alebo rozok a vzdy som si aj nieco sladke dala 😝

dnes inak bielkoviny, chcem si spravit nejaky salat so syrom balkanskym, mame kopec rajcin a uhoriek od svokry, tak nech ich tu nenecham v chladnicke.

lubikaf
20. sep 2010

@marianca a kolko si ty inak schudla? nejak som to nepostrehla, alebo si nepamatam 😒

barushprincess
20. sep 2010

Ja od zajtra začínam, tak som zvedavá že čo a ako :P Prosím Vás, nemá niekto z vás nejaké recepty ? Lebo prá jednoduchých viem, ale ako to vidím, za dva týždne som v koncoch :D

marianca
20. sep 2010

@lubikaf ja som schudla nejakých 6 kg, ale ja som ani nejak nepotrebovala viac teraz mám 53 kg a v páse som išla dolu 8 cm, v bokoch 3 cm, prsia 3 cm a na stehne 4 cm.
Takže dobré, síce vždy je z čoho chudnúť, ale som jak tak spokojná a ja som neny až taká sebekritcká 😝 😝 😀 ukludňujem sa tým, že šak som porodila 2 štvorkilové kg , tak mám nárok na nie úplne ideálnu postavu 😀

lubikaf
20. sep 2010

@marianca ze 53 kg.........to som mala naposledy na zakladnej skole 😀 😀 😀 😀 😀 no tak nic 😀 😀 😀
ale inak super,hlavne tie cm. mne by 6 kg stacilo, na zaciatok, a potom este dalsich 6 kg a bola by som maximalne spokojna, lebo to by som mala menej ako 60 kg a to by bol teda uuuuspech 😉 😉 tak za dva tyzdne hor sa zase do toho 😉

@barushprincess na tejto linke su nejake recepty, je ich tam kopec, len sa musis zaregistrovat. a tusim tu ma niekto aj v elektronickej podobe tu knihu, tak snad ti ju posle, ja tom mam iba vytlacene na papieroch 😉

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

ingridka22
20. sep 2010

ahojte 😀
dievčatá, ja s prehreškami, a to som len druhý deň 😝 . no hanba! keď mám jesť mäso, mám chuť na ryžu. keď ryžu, dala by som si mäso... pevná vôľa ušla a sebadisciplína žiadna.. na zaplakanie 😝
@marianca, no vidíš, a máš darček pre svokru 😀 . taká dobrá váha nie je zlá 🙂 . ja som ju kúpila aj švagrinej, lebo ona sama by si ju nikdy nekúpila, aby nemíňala korunky.. a teraz sa váži celá rodina 😀
@lubikaf, tak si povyhrievaj kosti na slniečku a uži si dovolenku 🙂 . šťastný let do teplých krajín 😀
a ja idem asi žehliť, lebo mám nejaké chúťky a možno ma to pri žehličke prejde 😀

jankabambulka
20. sep 2010

ahojte
ja som držala túto dietu 28dní - schudla som prvé dni asi 4kg /10dní a potom ani deko tak som nevydržala a všetko šlo dolu vodou a nabrala som to späť a ešte niečo naviac.
teraz sa rozhodujem, že začnem nanovo - teda od zajtra . nakúpila som si ovocíčko... tak dúfam, že dám dolu do svadby aspoň niečo - lebo vypadám hroooozne. ja už mám o 2kg väčšiu váhu ako keď som šla rodiť dvojčatá - no skrátka katastrofa. totiž som typ človeka-stres, problém= nie jedenie ale žranie-fuj- teraz som dala svišťov do školky tak dúfam, že sa znormalizujem a aj ke´d nedosiahnem už váhu 59 ale keby tak 65 - to je môj sen 😅 - asi odvaha ale chcela by som-len keby chcela prísť aj tá sebadisciplína 😠
tak od zajtra sa snáď tu budem aj ja svami stretávať opäť
čo sa týka recepto ja som čerpala aj z mimibazaru - recepty 😉

sonya16
20. sep 2010

No baby, ja Vám tak závidím, tým čo ste vydržali 🙂 samozrejme v dobrom. Ja nie a nie skončiť....stále začnem, vydržím týždeň a dovi dopo. A potom, keď ručička na váhe ukáže ... zhrozím sa a opäť začínam.....Nekonečný príbeh. Ale kamarátka ju držala pre jarou, schudla 10 kg a teraz začala zas a už má za 18 dní dole 3 ďalšie kila, tak ma fakt s prepáčením nasrala 😀 že sa do toho dávam, tentokrát definitívne......tak poprosím podporu........a veľkú....... 😀 😀 😀

miki060707
20. sep 2010

@agika1982 agi, ja som dneskajšom uplne posrala a to definit. normálne som žrala, sakraaaaa, neudržala som sa na reťazi, boooože a taká som bola plná optimizmu,...čo mááám robiť? žeby sme išli nato od zajtra spolu a viac sa povzbudzovali????

jankabambulka
20. sep 2010

@sonya16 @miki060707 a máte moju plnú podporu budeme začínať spolu? - zajtra začíname bielkovinami 😉
čím začneme?? čo ideme variť, papať???

sonya16
20. sep 2010

ja mám zajtra ovocie béééééé 😝

miki060707
20. sep 2010

@jankabambulka vitaj v klube... 🙂 originál mam zajtra 21 den, nieje to náhodou ten vodový???? 🙂 😉
uvidime, čo podnikneme, ....alebo začnem bielkovinovým?? vyberem si maso, lebo chcem robiť ryzoto, tak ja si dam maso zo zeleninou?? no neviem, nechcem to vzdať, ale zas nechcem naspať pribrať, aspon pod stovečku sa dostať, sakraaa, agi čo spravime? ty si už pod stvečku....ked len kilečko

lulupopo
20. sep 2010

ahojte babule, prosim vas poslali by mi niektora z vas do internej posty rozpis tejto diety?Lebo ja uz som zufala z tych kil co mam a nie a nie sa ich zbavit...a rada, by som sa tu potom delila s vami o zhodene kilecka... prosim, prosim, prosim, najde sa nejaka dobra dusa, co mi posle instrukcie?

kubkovka
20. sep 2010

ingridka22, to sa stava na zaciatkoch, ale telo si zvykne....ja som dnes mala bielkoviny, prvy den a zatial som odolala vsetkym nastraham, som piekla cez vikend zakusok a robila francuzke zemiaky, moje najoblubenejsie jedlo, takze drzim palce na zajtra....jankabambulka, tak pod do toho, ja som drzala tuto dietu minuly rok a schudla som za sest tyzdnov 10 kilov, aj s prehreskami.....tak snad sa mi to aj teraz podari, aj s vasou podporou

kubkovka
20. sep 2010

@lulupopo posli mi do internej posty svoju mailovu adresu a ja ti poslem tu dietu

kubkovka
20. sep 2010

@sonya16 no jasne, pod do toho a budeme sa podporovat, ja dufam, ze vydrzime a budem pred vianocami mat krasny darcek pod stromcek.....

lulupopo
20. sep 2010

uz som poslala, dakujem velmi pekne