90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
17. nov 2010

@magimary ja som začala až 18.10. (tušim 😅 ) a mala som ju mat v pondelok, ale to som bola s babami na kavičku - nakoniec bola večera, tak som si ju o 4 dni posunula... tym padom som dietu predlžila o 4 dni, ale čo tam po tom, kedže idu sviatky, že?? 😀

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 no mne to uz povedali viaceri, ale stale malo, ja by som potrebovala zhodit este takych 25 kilov, ale tak to teraz nebude naraz, tak do leta urcite ano, ak sa nic ine nestane a nezabrani tomu.........ale tak tesi ma, ze mam dole aspon tehotenske kila, aj ked to brucho mi teda dost vadi

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 ako robis koktail?

magimary
17. nov 2010

@adamko05 aháá 😅 a ja som si myslela, že ty si začínala s nami,
fúúú, ale uľavilo sa mi 😅 😝 😀
(zatiaľ)...

a, my ostatné, kedy to teda máme? 😨 😕
nech sa pripravím (čo teda asi nepripravím, ale nech aspoň viem) 😝...

mexx
17. nov 2010

Vodu mame v utorok. Aspon tak mam zaznacene v papacom kalendari. 😕

Adamko, jasne, ze chutil. 😅 Ja mam celkom rada taku "bujonovu brecku", chuti to uplne ako polievka, akurat je to len tekutina. 😅 Len neviem, ci sa to moze na vitaminy. Keby ano, tak som za vodu. 😀

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka no voda a banan.. a hotovo... občas dzus a baban 😉
to je super, že si aj ini všimli, tiež by ma to potešilo, keby si... ale asi si musím ešte počkat teda 😒

kubkovka
17. nov 2010

@magimary voda je buduci utorok, 23.11.

adamko05
17. nov 2010

@mexx podla mna isto na vitamíny sa môžeš... šak ked by si si uvarila zeleninu a dala bujon... takto to maš bez zeleniny... nie?? daj si... podla mna je to povolene.. si to tu povolime 😉

pre mna bude problem len voda, že nie čaj.... ale tak, kava to zachrani snad... doobeda sme preč, ale navečer som doma sama, MM ide na kolky z práce... ale snad to prežijem... to budem cely den na WC-ku sediet iba 😀

magimary
17. nov 2010

@kubkovka dík (za info) ! 😨 😲 😨
no, mám dosť...
to idem ešte aj gynďoške na preventívku (už aj to ma dosť desí 😨 😅 ) a k tomu teda ešte aj voda,
no pekne mi to tam bude v bruchu prelievať 😅 😝 🙄
síce ešte ani nebude prelievať, nemôžem sa napiť do "sýtosti", lebo by som k nej ani neprišla, čo by som musela (aj cestou tam) stále "ubiehať" na wecko 😝 , takže až po preventívke

no, to zase bude 😝
😅

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 a ako to chuti?

kubkovka
17. nov 2010

@magimary no ja som tiez zvedava ako to pojde......netusim, ci to vydrzim

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka dobre.. a ked je hlad, vyborne 😀
ty si si nerobievala mimo dieta babanove koktaily??? ja hej, akurat s mliekom, a teraz voda.. je to skoro zajedno 😉

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka vydržiš!!!!!!!!!!

kubkovka
17. nov 2010

@adamko05 no vyskusam, chcem a budem sa snazit........

adamko05
17. nov 2010

@kubkovka 😉
no, malí idu hajat, na bicyklovat.. tak papa... zajtra navečer sa ozvem 😉

mayka
17. nov 2010

ahojte baby,
nasla som tuto temu a uz dlho chcem zacat chudnut podla 90 dnovej diety. Knihu mam kupenu uz dlllllho len zapada prachom. 😀 😠

Zislo by sa dat dole 15 kg. Ale mam desne slabu volu.
AKo sa vam dari chudnut a kolko uz chudnete? Da sa to zvladnut?
Ja chcem zacat od zajtra. Teda dufam. 😅

ingridka22
17. nov 2010

ahojte dievčatá, ja som dnešok totálne pokazila. na obed bolo mäso 😝 som neschopná.. včera som sa držala, aj predvčerom, dnes katastrofa. za trest by som mala zajtra hladovať 😒 čo asi aj budem, veď sú vitamíny 😝 a z tej utorkovej vody mi je zle už teraz 😢 ale musím pochváliť všetky, ktoré zvládajú diétku bez prehreškov 🙂 ja tú pevnú vôľu proste nemám ☹ neviete, kde sa dá kúpiť? 😀
@mayka vitaj, dievčatá sa ti určite ozvú a pochvália nejakými výsledkami, ktoré by ťa mohli motivovať 🙂 ja som veľmi zlý príklad 😖 ale chcem sa polepšiť 😉
dobrú noc

claudica
18. nov 2010

Dobré ránko, včera som tu nebola, teraz som vás dočítala... Včera som nemohla ísť na PC, svokrička bola na návšteve, mala som meniny, tak sme sa trochu "rozšantili"... Fuj, nahnevaná som na seba... bola som jak prasa zase... ☹ Mala som vitamíny, doobeda som sa držala na jednej mandarinke, na obed som vytiahla z polievky zeleninu, tú som jedla, odolala som aj zákuskom, všetko bolo fajn... Svokru sme vyprevadili domov, vrátili sme sa a ja som už nevydržala...ja by som baby zožrala aj klince... Syn sa vrátil od priateľky, doniesol od nej koláčik čo piekla a nahovoril ma, aby som ochutnala...aby som ju neurazila, veď sa učí piecť, že čo na to poviem odborným okom a tak, a že mám meniny, nič sa nestane keď ochutnám kúsoček. Ochutnala som - tri kusy, boli fakt dobré... No a potom som dostala chuť na salám, tak som si dala z chladničky aj to...no proste hnus včera so mnou.... ☹ ☹ hanbím sa sama pred sebou, no trochu mi pomohlo, keď som čítala, že aj vy ste na tom niektoré podobne... Dnes mám pocit, že som pribrala päť kíl, to je hnusná tá psychika....
Tak dnes mám bielkoviny a idem na to prísne, dúfam, že sa už nedám zlákať... 😲 😢
Mám kuracie mäsko, včera som robila kura na smotane a halušky, tak som si vylovila z toho mäsko a to mám v práci na obed. Na večeru hodím nejaké acidko a už budem dobrá.... 😵

kubkovka
18. nov 2010

@mayka no dari ako dari, aj my mavame sem tam krizu, ale tak nato sme tu, aby sme sa podporili, takze to vcelku ide, kludne sa k nam pridaj, budeme rady

kubkovka
18. nov 2010

@ingridka22 ahoj, ja vcera horsie ako ty, zakusok, cestoviny, chlieb, parky atd.....to zdaleka nie je vsetko, ale tak aspon sa mi znova nastartoval metabolizmus, uz som zacinala mat problemy ist na vecko a dnes rano ma fajn vycistilo 😀 takze som nakoniec aj vcelku rada vcerajsku, nepribrala som, to je hlavne a kedze to bola zasluha hormonov pri menzese, tak dnes mi pre zmenu nic nechuti, takze vitaminy zvladnem urcite na 100%....takto mi hormony vzdy sarapatili, ale tak som len clovek, a nezivim sa tym, aby som vyzerala dokonale, telo sluzi mne a nie ja jemu, takze nejaky den s prehreskami neberiem ako nejaku osobnu prehru, ale ako skutocnost, ze po tolkych rokoch len tak prejst na takuto stravu s mojou povahou je uplne normalne, ze nevydrzim a telo si presadi svoje.....som na nas hrda, ze vobec nieco robime pre svoje zdravie a aj aby sme lepsie vyzerali

kubkovka
18. nov 2010

@claudica vobec sa nehanbi, a co, ked si nieco zjedla? ved nejde o zivot, zatial nemame nijake choroby, ze by sme museli byt na seba take prisne....mala si meniny a predsa si zjedla omnoho menej, nez keby si dietu nedrzala....a aspon sa ti znova nastartuje metabolizmus....ja som vcera bola omnoho hroznejsia ako ty, mala som UH, ale tak vobec som to nedodrzala a nehanbim sa za seba, skor je mi to luto, ale tak hormony su hormony, dnes mi pre zmenu nic nechuti, takto je to uz roky, tak neviem, preco sa trapit, byt hnusna na deti a MM, radsej som jedla jedno cez druhe a bola som spokojna.....ziadne vycitky, ved ono sa to vsetko casom upravi, telo si zvykne, roky sme jedli normalne, co sme chceli a teraz za 50 dni si ma telo zvyknut a nepytat si nic zakazane? ved sme ludia a fakt, ze zatial to nerobime pre to, ze by sme mali ohrozene zdravie, zivot alebo pracu, tak co ked sme si dali vcera? ideme dnes dalej, mozno uz do konca bez prehreskov, a ked nie, aj tak sme dobre, ze sa vacsinou drzime.....budme na seba hrde......takze ziadne, ze hanbim sa za seba....ale som na seba hrda, max. mozme napisat, ze je nam luto, ze sme vcera nevydrzali

claudica
18. nov 2010

@kubkovka Ďakujem, si zlatá... Ale keby si ma včera videla, jak som z tej chladničky vyjedala...jak nejaký zlodej, otvorené dvere, rozbalený sáčok a ham-ham...myslela som si, že keď ma nikto nevidí, tak môžem... normálne jak také pažravé prasiatko.... 😀 😀 😀 a ja sa teraz ani na hormóny nemôžem vyhovárať. Štve ma, že keby som to požrala cez deň, tak to ešte mám šancu napraviť, ale takto večer.... no vtedy prichádza kríza. Inokedy si rýchlo umyjem zuby, tak ma potom prejde chuť, ale včera jak utrhnutá z reťaze... A máš pravdu, nie je to tragédia... smejem sa na tom a asi som ten nájazd potrebovala, bola len otázka času. Dík za podporu... 😉

mayka
18. nov 2010

babulky dakujem.
Snad tos vami pojde lahsie lebo ja som strasny slaboch.Zacitim klobasku a slaninku a koneeeeeeec. 😀

Ale teda dnes som zacala bielkovinovym dnom. Tak teraz pijem kafe s mliekom a o chvilu sa vrhnem na nejake ovocko. Doobed to vzdy akotak zvladam. Horsie to bude po obede lebo mam na plane kraci salat so zeleninkou a to ma potom chyta hlad.
ozaj a ten vyvar co sa ma pit tak robite z bujona alebo klasika vyvarenu zeleninu?
To asi dnes nestihnem lebo este musim aj nakupit nejaku. Tak asi to bude bujon istit. 😅
A to na veceru si dam to iste co na obed okrem vyvaru vsak?
Baby mam pocitž zde osm nakopnuta zacat a ked som nasla vas tak dufam ze aspon par tyzdnov vydrzim. A ked budu vysledky nejake tak ma to urcite nakopne este viac.
ved ja furt priberam. Po porode som mala vahu ako pred otehotnenim a za rok som "krasne" pribrala. Este 4 kg a mozem ist rodit zas. 😀 😝

No idem sa venovat dcere. Zavina mi chodit tak snad aj sportovat budem popri nej. 😀

kubkovka
18. nov 2010

@mayka no vyvar mozes aj z bujonu, mozes aj krajec chlebo na obed alebo nejaky celozrnny rozok, na veceru bez vyvaru a bez chleba....no jasne, ze vydrzis....a kolko potrebujes schudnut:? ja aspon 25 kilov a zatial dole iba 6, ale tak lepsie ako nic

kubkovka
18. nov 2010

@claudica ale prosim ta, ja som to tiez vcera robila, ze ked tam nikto nebol, tak som zrala, ale potom som si povedala, ze co sa trapit, dam si, den aj tak pokazeny.....takze dnes vitaminy budu na stopercent, ze? zvladneme to po vcerajsku lavou zadnou....

mayka
18. nov 2010

@kubkovka dakujem. To mozem rohlik aj ked mam bielkovinovy den? No musim si poriadne tu knihu prestudovat. 🙂
No ja som sa najlepsie citila ked som mala 55-56 kg. Ale to bolo davno. ☹ Stacilo by mi dostat sa na 60 kg. Moja vyska je 168 cm. A teraz mam 74 kg. Same sadlo na sebe, podbradok a podobne. No prasatko je zo mna. Ale hlavne sa zle citim. A mam problem s klbami tak si myslim ze by to mohlo pomoct. To je hlavny dovod. Chceli by sme este jedno babo tak sa musim dat dokopy.

juli71
18. nov 2010

@kubkovka zdravim ako sa ti dari kolko si schudla my sme zacinali spolu ja som to vzdala nejak sa to na mna lepi , stale chcem ist cvicit a stale nie a nie , nejaka som vecer unavena ide do brucha pred rokom som nosiila tricka uplne uple a tento rok vsetko volne HNusim sa sama sebe

lubikaf
18. nov 2010

ahojte baby, tak ja som sa tu uz dobre dlho neukazala, ale nejak mam toho moc v poslednej dobe, zacinaju nam skusky v skole, tak sa musim ucit + seminarky pisat. a do toho zistilii malemu, ze ma zvacsenu nosnu mandlu a ze sa mu to musi operacne vybrat, tak sme behali po doktoroch ☹
takze som ani moc nedietovala posledny tyzden.
tak chcem dnes znova zacat poriadne tak, ako sa ma. masko mam urobene zo vcera, k tomu len nejaku zeleninu spravim na obed.
ani nemam cas to tu vsetko docitat, tak dufam, ze aspon vam sa dari 😉

lubikaf
18. nov 2010

@mayka ty si na tom podobne ako ja, ja mam teraz 69 kilov ale ja som nizsia, mam 165cm. tiez by som chcela ist na 60kg. to je moja vaha pred otehotnenim. a taktiez planujeme druhe, tak by som chcela schudnut, lebo ved po druhom porode by som mala asi 100 kilov, keby teraz nieco nezhodim 😠 a o mojej slabej voli ani nepisem radsej.... 😝

claudica
18. nov 2010

@lubikaf no veru si tu nebola... my sme začali spolu tuším, toho 4.10. a dnes máme bielkoviny... no máš toho dosť, všetko ostatné je veru oveľa podstatnejšie ako toto tu, to ti teda verím a nemáš to ľahké. Držím palce k tým nosným mandliam, aj môjmu staršiemu ich vyberali, keď mal štyri roky. Ale chrápe nenormálne až doteraz... Tak nech sa ti darí aj v škole aj s malým a aj s diétkou... 😉