90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
19. nov 2010

@magimary to si ako urobila? a aky syr si pouzila, ja nikdy neviem aky kupit, aby chutil ako syr....ja dnes pecene kura a kapusta, mnamky......a zajtra ryzu a zeleninu, nech mam zmenu.....ale problem bude zas sacharidy, vobec neviem co urobit

ingridka22
19. nov 2010

ahojte 🙂 ja práve kávičkujem, na obed bola ryba a čalamáda a tak som sa najedla, že som si aj pivo nealko musela šupnúť 😉 zatiaľ som najedená, snáď mi bude na večeru stačiť už len jogurt. @adamko05, držím palce, aby si dnešok prežila s úsmevom na tvári 😀 🙂 aj tak si myslím, že o teba sa obávať netreba 😉 ty to ľavou zadnou zvládneš určite... ty máš to, čo ja nemám - pevnú vôľu 😉 zajtra škroby, asi budú zemiaky... žeby zase s čalamádou? 😀 tak babulky, držte sa, pekný deň

magimary
19. nov 2010

@kubkovka , tak ako ktosi napísal (inak, samozrejme že viem, že sa to nemalo zmiešať, ale nevadí mi to 😅 ),
rozšľahala som vidličkou vajko/-a v pohári, naliala som polovicu na panvicu, aby sa urobila taká "placka", na tom som dala klasický "tvrdý syr" (aký som našla v chladničke 😅 ) a na to som naliala zbytok vajka, celé sa to spojilo do akoby takej plnenej placky. Tršoku nastal problém, keď som to chcela obrátiť, tak sa to roztrhalo, ale na chuti to ani kúštiček neubralo 😅 😵 😉 , možno to nebolo až tak efektné, ale chutilo to naozaj skvele...
jáj a to vajko som trochu posolila 🙂

duja
19. nov 2010

Ahojte baby ja sa hlasim po 74 dnoch diety.. Mam dole rovnych 15 kg 🙂.Este cakam na vodu a v tejto varke by som chcela este 3 kg zhodit..No uvidime, lebo zacinam vymyslat sice kombinujem spravne ale v nespravne dni hehe.. Napr vcera sm mala mat vitaminy a mala som nakoniec uhlohydraty a to druhe za sebou.No alleeee vaha isla aj napriek tomu dolu..hoci iba o kusok ale isla..Pripravujem sa uz psychicky na poslednu vodu..A viem, ze bez nej svoj uspech nedosiahnem..
Tak sa drzte!!!Vela zdaru ozvem sa potom zasa az po vode 🙂

kubkovka
19. nov 2010

@magimary super, tiez vyskusam, dobry napad, na syr mam uz dlhsie chut......

kubkovka
19. nov 2010

@duja no krásne, super to slo dole, nadhera, drz sa a len tak dalej

duja
19. nov 2010

@kubkovka Dakujem krasne 🙂 ale este stale potrebujem 11,5 kilo po porode schodnut kompletne..To mi je jasne ze to teraz nestiham, no po 3 mesacnej pauze pojdem dalej na to urcite 🙂

claudica
19. nov 2010

@duja super, šikovná... blahoželám...pri takom malom bábätku toto zvládať, máš môj obdiv teda... 😉

adamko05
19. nov 2010

@ingridka22 no teeeda, koľko dôvery do mna vkladaš!!! 😕 😕 čo, som si to zaslužila??? 😕 😔
@magimary ten syr som chcela robit zajtra na obed, ale neviem, či budeme doma... malí idu rano k našim a my s MM konečne kuk vianočne darčeky pre nich a že dame sami chvíľku v meste kavu... tak uvidím, čo stihnem a čo a ako.. ale ak budem v čase obeda doma, robím tiež syr... oštiepok mam 😝 😝
@duja ty si ina šikovnica a pri takom malom... koľko meriaš a aka je "vysnena" vaha 😉 ??

pôjdem si urobit tu vodu s citronom... do 1,5 l flaše. a kavu ešte jednu? asi si dam, bez mlieka a iba s troškou cukru?? alebo opačne, trocha mlieka a bez cukru??? haaa?? lebo iba taku "bez ničoho", to nevypijem... ale iba s jednou slastou, v pohode 😀

adamko05
19. nov 2010

a inak... čítala som knižku a ešte aj tam sa varilo 😝 😀

duja
19. nov 2010

@claudica Dakujem, no asi to ide lahsie pri malom ti poviem..Tatik je v praci a uz mesiac a este mesiac som na vsetko uplne sama .. Takze domacnost urady prechadzky maly vsetko mam na krku..Asi o to mi idu tie kila lahsie..Sport nestiham, takze moj sport je dennodenna 2 hodinova prechadzka s malym tu po okoli resp ak potrebujeme nico vybavit tak to.. Minule ked som drzala tuto dietu to islo zo mna tazsie tak som vela walkovala a dalo sa tiez.A viem, ze toto je jedina super dieta, ktora ej akurat na mna vysita 🙂 takze vo februari pokracovanie 🙂 Uz sa tesim teraz..ale v prestavke budem urcite dodrziavat kombinacie..Uvidime co sa stane, lebo vraj sa chudne i tak ..

duja
19. nov 2010

@adamko05 MEriam 175 cm a vysnena vaha je okolo 80 plus minus 2 kg.. Teraz vazim 91,5 kg

kubkovka
19. nov 2010

babenky, jak som sa ja najedla.....

duja
19. nov 2010

@adamko05 Inak adamko k tej kave..Ja ju od zaciatku diety pijem 2 az 3x denne s um. sladidlom a mliekom a predsa ta dieta funguje..

adamko05
19. nov 2010

@duja juuuj, tie vyšky vam zavidim 😉

inak, ja dietu musím obnovit po Vianociach naneskôr tak 10.01., lebo vo februári ideme na ples... tak nech som po čase za "kočicu" 😀 😉

kubkovka
19. nov 2010

@duja s takou vahou som ja zacinala, ale meriam iba 170 cm.....a zatial som schudla na 85, co je dost malo, ale tak lepsie ako nic.........ja mat takych 65 a som kralovna roka 😀 aspon teda pre seba

adamko05
19. nov 2010

@duja ja tiež tak, len dnes cez vodu sa pytam... ja aj pol lyž cukru davam do kavy, a mlieko tiež.... ale dnes iba som chcela vediet... dam bez mlieka s troškou medu som sa rozhodla dnes 😉

kubkovka
19. nov 2010

@adamko05 no to mas dost zavcasu, v knihe pisu, ze to vraj nie je pre organizmus dobre a ani sa nechudne velmi.....ale tak skusit mozes

duja
19. nov 2010

@adamko05 tak to teda drz 🙂 to ano 🙂 ples nepocka..Ja si dam pauzicku trochu 🙂

kubkovka
19. nov 2010

@adamko05 no v knihe asi pisu len vodu, ale ja dam tiez kavu, lebo inak by som tych dvoch malych šinterov nezvladla a to neviem, ci vodu zvladnem

duja
19. nov 2010

@kubkovka Jaaj no bud rada, ze si aspon tolko schudla. Teda ja by som bola na tvojom mieste rada urcite.. Jednoducho sa mi v tehotenstve prepchavalo a priberalo..Myslela som si ze zostanem tucna po porode navzdy..Ale este ze je ta dieta a funkcna 🙂

kubkovka
19. nov 2010

@duja no aspon tehotenske kila su komplet dole a teraz uz len do tej svojej vysnivanej vahy, ale tak buduci rok chcem pokracovat, snad sa zivot nijako nezvrtne a budem moct.....aj mne tato dieta vyhovuje, len ja som ju tyzden nedodrziavala a uz som to chcela vzdat, ale zacala som znova.....ja som zas minule kolo schudla krasne 10 kilov za 6 tyzdnov, ale ja mam aj podozrenie, ze mne kila drzi aj to, ze kojim.....

duja
19. nov 2010

@kubkovka To moze byt tym kojenim.. Ja som maleho skoro ani nekojila..Asi tyzden aj to som sii mlieko odsavala a davala malemu.. POtom som mlieko stratila uplne a maly je uz iba na UM..
Drzim paste nech buduci rok budes moct dietu drzat.
Ja sa musim za tu druhu 90 tku uz dostat na svoju vahu, lebo chceme este pred letom absolvovat dovolenku tak musim do bikin 🙂 A od augusta chcem dat maleho do jasliciek a zacat opat pracovat..

adamko05
19. nov 2010

@kubkovka mysliš, po skončení teraz a potom to pokračovanie, že zavčasu?? ale ja teraz nebudem držat 3 mesiace cele.. lebo som sa nakopla neskoro.... 😠 😠

adamko05
19. nov 2010

@duja koľko si cez tehu pribrala??

adamko05
19. nov 2010

@kubkovka isto ked kojiš, nejde to tak lahko... ta obdivujem, že si sa na to vôbec dala... ale tak, ja som zasa "samovolne" neschudla veľa, ani ked som dokojila...
mne tato dieta vyhovuje pre to, že sa tu je sladke 😀 😀 ... som zavislačka, hanbim sa 😒

kubkovka
19. nov 2010

@adamko05 aha, TAK TO POTOM VYSKUSAJ A DAS VEDIET, ja chcem ist potom podla druhej knihy a uvidim, co sa bude diat

adamko05
19. nov 2010

@kubkovka ty do vianoc stihaš 3 mes. cele???

a možno bude stačit udržat a dako si to upravím.. aby to nebolo take "prisne" a vyhovovalo 😉

kubkovka
19. nov 2010

no skoro ano, stihala som, ale som si to o tyzden predlzila, s babami co sli po mne, ale tak iba do stedreho dna

ingridka22
19. nov 2010

diečatá, ale aká debata 😀 @adamko05, veru veru, si dobrá - ideš z malej váhy, pekne dodržiavaš a preto pekne chudneš, prehreškov málo, si šikovnica 😉 ako pokračuje dnešok? @duja, si ma šokovala 😲 krásny úbytok, to už hej 🙂 čo robíš, keď na teba príde hlad? páni, mať tvoju sebadisciplínu 😎 aj ja by som chcela byť do leta chudá, aspoň tak, aby som mohla ísť do plaviek a s malou na kupko, ona vodu zbožňuje... ale plavečky som na sebe nemala pekných pár rokov 😖 @kubkovka, aj ja túžim mať pod 70 kíl, to by som už vyzerala k svetu 😉 ja patrím k tým ťažším kostrám, mala som 68, keď som vychádzala z gympla. a to som celkom chudo vyzerala... žeby kosti zo železa? 😀 😀 😀 a ten syr vo vajíčku som dnes robila synátorovi na obed, vraj bol mňam 😉