90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

silvuska
7. feb 2011

@martina_maxian 😀 ok, aj ja ked budem mat menej, hhh tiez teraz chodim kanalmi 🙂 si priamo z MA? mas pekne vecicky 🙂

martina_maxian
7. feb 2011

@silvuska áno priamo,,, 🙂 ďakujem

suezana
7. feb 2011

@kubkovka kubí 😵 😵 😵

perla200
7. feb 2011

@martina_maxian A Ty si už držala túto diétu?

martina_maxian
7. feb 2011

@perla200 ešte nie,, alebo teda držala som ju asi 2 týždne niekedy dávno a potom som to vzdala... prečo?

ingridka22
7. feb 2011

čaute 🙂 @suezana, takže voda zvládnutá? 😵 pekne pekne, šikovnica, blahoželám 😉 a tiež blahoželám včerajšej vodnárke, @marianka0101, krásny výsledok, supeeer 🙂 @perla200, ja tiež na váhe nič 😝 tak som si povedala, že sa budem vážiť až po vode. a tú budeme mať tuším 1.3. a bude nás veľa 😵 zajtra sú vitamíny, kúpila som si karfiol, to môžem zjesť aj celý? 😕 myslím v priebehu dňa 😨 a okrem neho budem asi len piť... @kubkovka, ty zajtra vážne nebudeš nič jesť? len piť? 😲 a @mexx, vitaj v klube 😉

kubkovka
7. feb 2011

@ingridka22 no si sa rozpisala, mozes aj cely karfiol, nie, asi nebudem nic jest, pre mna je to lepsie

perla200
7. feb 2011

@martina_maxian len som sa pýtala.....ja som tu nováčik tak musím získavat prehlad🙂
ano vodníčky ste super!!!!

ingridka22
7. feb 2011

@kubkovka, ja sa pokúsim jesť len karfiol a piť, lebo som zo seba zúfalá, že mi to nejde dole 😢 a pritom prehrešky nemám.. asi veľa žeriem 😝 mala by som zmenšiť porcie a cez vitamiňák jesť len surové ovocko a zeleninu...ach... týždeň za mnou a nič, ani pol kila 😠 😢 😨 no na nervy ☹ a zhadzovať mám čo, veď som ako malé pivo 😔

suezana
7. feb 2011

@ingridka22 ďakujem, sama som z toho hotová, ani sa mi nedrieme, ani som neni hladná, len keď sa napijem, tak... 😖 a neboj sa, celý karfiol nezješ, to sa nedá 😀 radšej si ho ani nevar veľa... plánuješ ho variť? Inak podľa knihy treba jesť len ovocie, alebo čerstvú zeleninu. Ja si ten karfiol dávam, keď mám krízu z ovocia 😉

kubkovka
7. feb 2011

@ingridka22 nevaz sa, dobre ti radim........ja som sa teraz odvazila a dokonca som mala skoro dve kila hore oproti poslednemu vazeniu, ale to beriem s rezervou, pretoze som vedela, ze som nemala sancu pribrat, a dnes rano vaha normal, ja mam menzes, takze vahu neriesim........a ty sa odvaz az po ovocnom dni rano, nikdy nie inokedy, posluchni a budes spokojnejsia a aj kila pojdu lespie dole

suezana
7. feb 2011

Všetkým novým odporúčam na raňajky šťavu - mrkva aj 5, petržlen, cvikla a jablká 2 - výborné na detox, wc a super upokojí a zasýti hladný žalúdok 😉

ingridka22
7. feb 2011

@suezana, to ma nepoznáš, ja som schopná ho naozaj zožrať celý 😖 síce nie na posedenie, ale postupne 😅 alebo ho budem jesť surový... spolu s mrkvou 😲 a ozaj, budúca školáčka nech je rýchlo fit 😵

suezana
7. feb 2011

A ešte zopár tipov:

suezana
7. feb 2011

@ingridka22 ďakujeme 😀 moja budúca školáčka 😵

...a dúfam, že som vám narobila chute 😎

ingridka22
7. feb 2011

@kubkovka, veru, ja keď mám nervy z váhy, tak sa vnútorne strašne zožieram 😠 radšej sa nechcem nervačiť a nechám sa po vode prekvapiť 😕 darmo, tým mojim kilám sa u mňa páči 🙂 😝 😠

perla200
7. feb 2011

@ingridka22 ved sme začali spolu nie? a ja tiež nič ani gram kolíse hore dole jedno kilo....toje vsetko.... a ja zajtra skúsim len ovocie....uvidíme....

ingridka22
7. feb 2011

@suezana, aká provokácia v nočnú hodinu, pomoooc!!! idem sa napiť vody 😢

suezana
7. feb 2011

😀 😀 😀 😀 aj ja pijem,až mi je zle už z nej 😝

ingridka22
7. feb 2011

@perla200, áno, spolu 😵 ale gate mi zatiaľ nepadajú 😀 😀 😀 musím čakať, čakať, čakať... a vydržať...

kubkovka
7. feb 2011

@suezana krásne to vyzerá, hlavne ten odstavovac

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no mne bolo vo vodny den akurat zima, lebo ani caj som nemala

kubkovka
7. feb 2011

@ingridka22 no to sa aj ja nacakam, kym mi budu padat gate, a ja sa citim ako? brucho ako v piatom mesiaci, aj take tvrde, vsetko mi je tesne, na zaplakanie, ale nedam sa, raz ten menzes musi skoncit

perla200
7. feb 2011

@ingridka22 a myslís že mne padajú? ledva ich zapnem🙂

ingridka22
7. feb 2011

@kubkovka, tak budeme čakať spolu, do leta máme čas 😉 trpezlivosť ruže prináša 😉 trošku mimo témy - nepozeráte primu? je tam teraz relácia o plastických operáciach a zmene výzoru. práve tam omladzujú nejakú tetu 😵

suezana
7. feb 2011

@kubkovka ja som jeden čaj mala, tiež mi bola zima...ale mrzí ma, že som si dala tú kávu poobede - poučte sa na mojej chybe - hrozne mi ostalo zle- takže kávu nie poobede 😖

kubkovka
7. feb 2011

@ingridka22 nepozeram, ved to je fuj.....vysledok by sa mi mozno pacil, ale ten proses urcite nie

perla200
7. feb 2011

@ingridka22 no tak to by som si musela dat najprv odsať tuk zo zadku stehien a z brucha, potom dat silikony, napichat botulotoxín do čela a vyhladit vrásky okolo úst a očí, zdvihnút viečka....no to by sa aj jeden doktor narobil 😀

suezana
7. feb 2011

@ingridka22 ja nemám primu 😅

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no ale tak hlavne, ze si to vydrzala, to je fajn, normalne sa neviem dockat rana