90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzkakach
14. feb 2011

tak idem ja do hajan, zajtra ma caka ovocie a uz mi to lezie krkom, hlavne banany. Zacala som sice teraz ranajkovat detske ovocne vyzivy neviem ci sa to moze ale ovocie uz fakt nemozem 🙂

zuzkakach
14. feb 2011

@suezana dakujem za privitanie 😉

ivella
14. feb 2011

ani ja cigi nefajcim..

@zuzkakach vyzivu mozes-super sprava,ze?a inak,su aj dia vyzivy a vobec nie su zle 😉 to som raz omylom kupila malemu,tak som ju zjedla ja a supeeer
ja som dnes nezhresila 😀

natsa
14. feb 2011

baby tak ja som mala dnes bielkoviny na obed som si dala len mäsko zo zeleninou a potom to prišlo muž nakupil vypražane arašidy tak som sa do nich pustila na zajtra som si spravila zem.šalát taky plany aj ten som zožrala tak na zajtra aby som to odčinila budem pit len vodu a potom budem pokračovat dalej,takto si nacvičím vodový den

ivella
14. feb 2011

@natsa no ty si tomu dala 😉
ja nechystam popredu,dopadlo by to tak isto.. 😒
drzim palceky aby si to zajtra zvladla 😅 😅

suezana
15. feb 2011

Dobré ráno.

@natsa neblbni 😀 ak máš sacharidy, radšej si urob ryžu a tú papaj - tá sa odporúča aj na očistné dni.... lebo s vodou dopadneš tak, že to večer nevydržíš a preješ sa 😉

perla200
15. feb 2011

@nattereri vitaj a cít sa tu dobre....
@kubkovka no to sojové mlieko - ak si kúpis práškové tak 3litre za n ejaké 2 euri das....ak si kúpis v krabici je drahsie - 1l nejaké dve euri.... ryžové mlieko je tiež super - ale je sladké to dávam do pudingov....
dnes tu nebudem - idem do hlavného mesta🙂 zaniest nejaké papiere do práce od 1. apríla nastupujem....tak som zvedavá čo to tam bude....

kubkovka
15. feb 2011

@perla200 vdaka, vyskusam na to pyre

perla200
15. feb 2011

baby.....15. den diéty mínus 4 kg🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))) som happy

kubkovka
15. feb 2011

@perla200 no to je super, ja ani gram dole.............si teda myslim, ze nebude nic dole, a to po dvoch tyzdnoch, uz ma ten menzes ser...,

perla200
15. feb 2011

@kubkovka ty ho este stale mas? no ja ked som porodila a dostala prvý menzes tak 16 dní som krvácala ale akože brutalne....potom to preslo.... a teraz sa to tak pokazilo, že každé dva týždne dostanem krámy a medzitým každý druhý den krvácam 😢

kubkovka
15. feb 2011

@perla200 no pekne, ja to mam tiez vselijako, tyzden to bolo silnejsie a od vcera len tak akoze

zuzkakach
15. feb 2011

no uz sa tesim na obedik 🙂 dnes bude grilovana cuketa mnam mnam 😀

kubkovka
15. feb 2011

@zuzkakach dnes mas vitaminy?

ingridka22
15. feb 2011

čaute baby 😀 dva dni som tu nebola, ale prečítané mám všetko 😉 včerajšok som dobre začala, ale zle skončila 😢 celé póbedie som vyjedala sladkosti, neviem, čo ma to pochytilo, najprv horalka, potom pár cukríkov, nejaké bonbóny, aj kúsok čokiny... ☹ takže dnes si sladké nedám, po včerajšku nemám chuť 😝 , upečiem si niečo slano-pikantné z lístkového cesta 😉 a konečne pôjdem do mesta kúpiť ten fit drink, tak dúfam, že ho zoženiem... @perla200, to čo za číslo si hodila? že -4kg, normálne nechápem 😕 to máš super, tú radosť si viem predstaviť 😉 ja len horko-ťažko dve, ide ma poraziť 😠 po ovocnom dni sa odvážim a odmeriam 😨 @kubkovka, mňa sa tie kilá držia ako kliešť, nie a nie sa odlepiť 🙄 ale vydržím, veď som len začala 😎 a všetky nové dievčatá, vitajte v klube, tu je veselo 😀 😉 a nech sa vám/nám darí 😵 😵 😵

kubkovka
15. feb 2011

@ingridka22 no a ja som uz v polovici a nehybe sa to, zastavilo sa to, ale ja sa nevzdam, musi sa to prelomit, nebudem prehreskovat a uvidim, ci to pojde dole

ingridka22
15. feb 2011

@kubkovka, presne na to čakám aj ja, že príde ten zlom, kedy sa to pohne a pôjde to dole rýchlejšie... lebo s touto "úžasnou" váhou žijem pár rokov, čiže telo sa nechce len tak vzdať 😠 ale vydržíme 😵 ozaj, keď si si piekla z lístkového, potrela si cesto s vajíčkom, či nie???

kubkovka
15. feb 2011

@ingridka22 no presne, nevzdame sa.........ano, potrela

suezana
15. feb 2011

a ja dnes plus 1kg 😝 včera som si dala hoodne tých dusených zemiačikov a zákusok večer 😝 ale nemala som obed, len suchý rohlík špaldový 😕 tak nechápem, ale to bolo ešte len také čerstvé kilečko 😒 no, čo už.... ale nemala som sa vážiť 😝 😀 tak mi treba

ingridka22
15. feb 2011

@suezana, neboj, rýchlo prišlo, rýchlo odíde 😉 uvidíš 😵 to kilečko ťa predsa nerozhodí 😵 za chvíľu bude fuč... veď ty pekne dodržiavaš, tak čo... to je len prechodný stav, dáš sennu a pôjde to von 😀

zuzkakach
15. feb 2011

@kubkovka ano vitaminy no neako to prezijem a zajtra bude rybka

kubkovka
15. feb 2011

@zuzkakach no ja vitaminy zajtra, budem len pit, pre mna je to bezpecnejsie.......mozno si urobim nejaku stavu

zuzkakach
15. feb 2011

@kubkovka a to nebudes potom hladna, ked budes len pit 😖 neviem ci je to dobry napad .... podla mna ta dieta nieje o hladovani ale o tom aby sme sa naucili normalne jest a nie ako v mojom pripade zosrotovat vsetko co je v chladnicke 🙂

zuzkakach
15. feb 2011

baby aj cvicite? ja este nie ale uz si to hovorim druhy tyzden ze zacnem no nie a nie sa k tomu dokopat. Aj ke okolo maleho sa nabeham dost. Skusala som aj Zumbu no to ma velmi nebavilo ja mam radsej behanie 😀

kubkovka
15. feb 2011

@zuzkakach no ja budem mat dzusy, vlakninovy napoj, caje, mozno nejaku ovocno zeleninovu stavu........ja som neni hladna, ja zacnem byt hladna, ked zacnem prezuvat........uz som to skusala

kubkovka
15. feb 2011

@zuzkakach a necvicim, este som nezacala

zuzkakach
15. feb 2011

@kubkovka tak ja jem stale okrem vodoveho dna najem sa poriadne no snazim sa nejest uz po 18 tej vobec nic. ale jest musim 🙂 lebo este kojim ale hlavne by som cely den nevydrzala aj ked vodovy som zvladla len s malym prehreskom 😉

zuzkakach
15. feb 2011

@kubkovka a kt. den uz mas? a kolko uz islo dole?

kubkovka
15. feb 2011

@zuzkakach 44ty den a dole 6,5kg a este potrebujem 13

cumelila
15. feb 2011

Ahojte baby...tak ako čítam tak nejak nás zmahaju prehrešky 🙂 ...ja dodržiavam vsetko tak ako mám ale každy den si štipnem s čokolady..ale asi hormony 😉 no ale asi je pravda,že s tými prehreškami to ide pomalšie lebo pred tym ked som isla na 100% tak vaha iśla pekne dolu...
vítam nove tváre 😅
@perla200 ..no cigi jaj to je aj moj hriech hlavne teraz keď nemozem maškrtiť 😝