90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzkakach
24. feb 2011

@kubkovka jej ale ved to je super , taku nemam ja si zo musim vzdy pocitat podla kalendara. este raz dik

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no s oboma je to na nervy, vela aut, ziadne ihrisko, a mala stale ze ju bolia nozicky.........tak vacsinou pockam, kym pride manzel a potom vezmem ja jedneho a on druheho

kubkovka
24. feb 2011

@zuzkakach no nie je zaco, som rada, ze sa paci

ingridka22
24. feb 2011

ahojte 🙂 baby, človek sa pár hodín neozve a tu pribudnú 3 strany 😀 😕 ste sa teda rozpísali... @kubkovka, mňa ide už poraziť, váha o ničom, a keď si tu čítam o tých skvelých úbytkoch ( mimochodom blahoželám všetkým dievčatám, ste úžasné 😵 ) tak som zo seba na nervy ☹ 😠 ja neviem, čo sa deje, či len tá staroba je na vine 😀 😝 alebo mám takú hnilú štítnu zľazu, že sa jej nechce nič robiť 😠 😝 po vode dám čísla, ale hanba veľká 😔 keď som ju držala pred dvomi rokmi, tak 5,5 kg dole za 3 týždne, to som ani necvičila a aj prehrešky boli.. a teraz aj cvičím, aj sa viac snažím, síce s prehreškami, ale je to o ničom ☹ 😠 nič iné mi však nezostáva, len pokračovať ďalej a čakať... 😕 😨 a dúfať... 😉 a čo za rozpis to rozposielaš???

kubkovka
24. feb 2011

@ingridka22 rozpis diety, kedy aky den a tak, chces?

ingridka22
24. feb 2011

@mimika4408, ten pás ešte nemám, včera som na ceste do lidlu zablúdila ku kamoške a bola taká zima, že som už potom nikam nešla... deti sa pohrali a my sme pokecali 😎 dnes tam dúfam skočí syn, aj on ho chce, aj mm... tak ho snáď ešte budú mať 😉 a ja si ho dám asi aj na hlavu, nech sa mi aj mozog preberie, aj na štítnu žľazu, nech sa konečne zobudí a nech maká 😀 😠

veronikale
24. feb 2011

čau kočky... tak ja jak som čitala, kolko sme pohadzali dolu, tak som skoro spadla z taburetky 😀 je to užasne, 10 kil dolu, to je hned lepši pocit však? 🙂 ale aj tych 5... super super!!! 😎 všetkym vám gratulujem, ja kebyže po mesiaci dam päťku dolu, ta skáčem tu po strop od šťastia... 😀
no ale uvidím, dnes mam ovocie, nejako mi bruní po žaludku, idem si asi spraviť tie jablčka na masle 😅

ingridka22
24. feb 2011

@kubkovka, áno, presne taký 😵 začala som 1.2. a prosím, môžeš mi poslať aj diétu? kamoška (učiteľka) chce na ňu v lete nabehnúť ( vraj skôr nemôže, lebo keby bola hladná, asi by deti v škole pozabíjala 😀 ), ale ja mám klasickú knihu, aj to požičanú, v elektronickej forme ju nemám.. môj mail je ingridka22@gmail.com. a ďakujem 😵

kubkovka
24. feb 2011

@ingridka22 poslane

perla200
24. feb 2011

aj ja chcem kubkovka...
@kubkovka

nata_
24. feb 2011

@kubkovka a teraz este kojis?

kubkovka
24. feb 2011

@nata_ uz nie, nastastie.......uz mi to bolo neprijemne, asi aj telo sa uz branilo

kubkovka
24. feb 2011

@perla200 nemam tvoj mail

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka no to ti verim...my sme behli aspon do obchodu,na takych 15 min to bolo,zima je 🙂 a uz spinka.....ja mam zase jedy,ked ho krmim,mliecko mi uz pit nechce,kasicky tiez horko tazko...vyzivy ziadne....len chleba so syrcekom by papal a vsetko ostatne co papa tato...chlieb s pecenovym syrom a kupovane syrove pagaciky od babky to ano,ale normalne papat nie...to co ma papat mu nechuti a co nema papat tak zbasti az sa po tom zaprasi :D

ingridka22
24. feb 2011

@kubkovka, ďakujem krásne, ešte že ťa máme 😵 😵 😵 tabuľku si vycapím na chladničku a budem si škrtať dni, nech mi to ubúda 😉

veronikale
24. feb 2011

tak žienky, robila som pokus s mojou vahou... 2 kila cukru mali 3,6 kg 🙂 ja som vedela že ukazuje somariny... 😎 potom som s nou znova behala po celom dome na všelijake plochy - lino, plavajuca, koberec... až kym 2 kg neboli 2 kg... a neodolala som a postavila som sa na nu 😒 po 4 dňoch žiadne minus, ale plus 200g... ale nevzdavam to 😀 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no s tym mi zatial problem nemame, zje uplne vsetko co mu uvarim

kubkovka
24. feb 2011

@ingridka22 no presne tak to mam aj ja 😀 😀 😀

nata_
24. feb 2011

@veronikale 😀 😀 to mas digitalnu?? alebo klasicku?

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka no aj moj spapal....ale teraz ako keby utalo....vymysla....vykruca sa.... hrozne :(

veronikale
24. feb 2011

@nata_ digitalnu... z tesca 🙂

katulik22
24. feb 2011

@veronikale fiha ty si si s tym dala zalezat....s tym behanim po celom dome si urcite daco schudla 🙂 to ti ta vaha robi asi naschval 😀 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

obeeeeeeeeeeeed, rajcinova polievka

veronikale
24. feb 2011

@katulik22 zas taký veľky dom bohužial nemáme... 😒 a ani žiadne mínus sa nekonalo 😖

nata_
24. feb 2011

@veronikale aj my mame digi, ale z lidlu 🙂...treba sa vazit stale na rovnakom mieste...ked nie su tie nozicky na rovnom povrchu, asi ukazuje blbosti...pripadne vyreklamovat 🙂)

veronikale
24. feb 2011

@kubkovka to je zo sačku? tá rajčinova... a to možme dnes aj polievky?

veronikale
24. feb 2011

@nata_ to už nech si rieši bracho - tu reklamaciu... to bol naš darček pre neho pod stromček, aby videl jaky je tlusty 😀 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

@veronikale nie zo sacku, urobila som si s kukuricou a teda aj pre nasich, kedze mam zas menzes, tak len o napojoch by som nevydrzala.........no mozme zeleninove, najlepsie je len ovocie, ale ked zelenina, tak tiez najlepsie surova, ale mozu sa aj polievky

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka dobra inspiracia.... 🙂 ja si dam jablcko a pomaranc

veronikale
24. feb 2011

@kubkovka aha... a ja už som sa chystala isť si kupiť tu paradajkovu... ☹ aspon vidiš jake neznalosti mam ešte stale o tejto diete... 😀 inak dobru chuť 😝