90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bystricanka
4. jan 2010

lemge...no ja isto budem piť kafčo 🙂 Však to sa môže...ale jasné že bez cukru 😵

bystricanka
4. jan 2010

ivela...30kg dole? tak to ti držím palce, nech ti to vyjde. 😵 Mne stačí takých 7kg, tak uvidíme čo bude 😝

helenkasabinka
4. jan 2010

ja som drzala tu dietu nejaky mesiac ale zmeny som na sebe nevidela ☹

helenkasabinka
4. jan 2010

ale k chudnucim sa aj ja pripajam 🙂

mozem sa k vam pridat kočky? 🙂

bystricanka
4. jan 2010

jasné helka, že sa môžeš. 😉 Budeme len radi 🙂

morenka
4. jan 2010

helenkasabinka jasne ze sa pridaj....

panecku ale nas tu uz je🙂

ja uz papam....juuuj jaka som rada🙂))

bea44
4. jan 2010

noooo , ivela budes mat co robit, aby si schudla na uroven rodiny z muzovej strany 😝
/ ked sa prestahujes, aby si nevytrcala z radu 😀 , alebo sa stahovanie nekoná??/ 😵
ale ty si bojovnicka, ty to zvladnes 😉

ozaj, dakujem vsetkym za gratulacie 😵 😵 😵 😵

lemge
4. jan 2010

no brucho plne 🙂 vcera som po tej zelenine s masom nebola taka nasytena.dobre som si zabastila.

😀

morenka
4. jan 2010

lemge ja tiez brucho plne🙂 takze sa mozem ist spokojne ucit🙂 potom sa ozvem...🙂

siminks
4. jan 2010

Ahooojte baby tak ja sa pripájam,Lucka ma nahovorila sem pridať sa 🙂 ale nie ja sem občas idem nedá sa mi hocikedy cez den,malé dieťa ma zamestná,ale určite sa chudne lepšie v kolektíve,ja som už držala 90 dnovku aj dávnejšie ale vodový den ee radšej ovocný to nezvládnem,ale vtedy som aj chodila na speening tri krát do týždna,potom zdavotné problémy tak som pol roka necvičika a hruza 6 kilov navrch,to som ani po pôrode toľko nemala.. 😒
takže dnes som začala prvý den,ale ja nemám ani pevnú vôlu,ale ked vidím koľko nohavíc v skrini a nemôžem to nosiť tak to ma motivuje...
začínam zo 78 kilami tak uvidím váhu doma radšej nemám to vždy u maminy sa vážom tak uvidíme ako to pôjde...

držím aj ja vám palce nech nám to spolu ide ľahšie...pekný zvyšok dna večer sem kuki

lucijja
4. jan 2010

siminks, pekne vitam, som rada, ze si sa pridala. 🙂

pog, preco by nam malo vadit ze si jedina ceska? Ved tym kilam je to jedno. 😀 Ja mam muza s ciech, ale zijeme na slovensku, prestahoval sa za mnou. 🙂

boze ja tie vitamino dni nejak nemusim. Nie som moc na ovocie ale uz sa tesim vecer na tu dusenu kapustickuuu... 😵

pog
4. jan 2010

to jsem rada, ze jste me tak prijaly mezi sebe, 😀 😀 😀

ja jen pro ty, ktere kojite, kdyz jsem zacala drzet dietu, tak jsem taky kojila, maly mel 8 mesicu a asi po 15 dnech uz Jachym moje prso nechtel ani videt, takze jsme kojit prestali a je na umelem mleku, trochu to prikladam i te diete ze jsme prestali, ale musim rict ze je radeji, kdyz dostane kasi nez mleko, asi ho to tak nezasyti

morenka
4. jan 2010

tak mam akurat studijnu pauzu...uz mi s toho hrabe🙂 troska mi skvrka v bruchu ale za chvilu sa pojdem napapat...uz som skoro liter aj pol vody a caju vypila.,,uuu to zas bude noc🙂

rinuska
4. jan 2010

Ahoj ,
ja sa zhatiaľ držím s vitamínmi , ale ja len samé ovocie ...bol zhon , tak som nemala čas , niečo si vôbec pripravovať , tak mi to ja vyhovovalo . Večer sa chystám dusiť si ananás - len aby bol teplý 😀 ale hladná som pekne 😒 už sa teším na zajtrajšie bielkoviny jooooj , až sa mi slinky zbiehajú. Dúfam , že to vydržím s tým ovocím ešte do rána , má prísť návšteva - môj 120 kg brat a pečú sa mu kolená - ale nemám v pláne byť v pokušení 😅
mlieka mám žalostne málo , tak uvidíme koľko ešte potiahnem

morenka
4. jan 2010

rinusa pijes aj nejake caje na povzbudenie tvorby mlieka? skus...

neboj vydrzis to!!!

lilly21
4. jan 2010

pog - nestras s tym kojenim.. 😲

inuska79
4. jan 2010

Ahojte zenusky!!!!!!
Noc som stravila citanim Vasich prispevkov....asi od 22h do 02:10...Mozno aj tym, ze nebol digi signal a uz som bola frustrovana po sviatkoch.
Knihu 90dnova dieta som si kupila "zo svindlov" pred 2.rokmi, ako studujuca 52kg kocka...no niekde sa zapotrosila a ostalo len o kecoch...ako inaaaccc.
...Noo.... pred rokom som prisla o polku stitnej,automaticky som {Chvala Bohu}aspon prestala fajcit a od operacie som na liekoch....ale jedno s druhym,hormony, aspon som otehotnela konecne po 2.rokoch a nebyt tej stitnej nemali by sme krasnu pol rocnu dcerku.
Figel je v tom, ze po porode som vazila 65kg, dnes mam 68kg...na kt.zacinam...A STALE KOJIM>>{POG...tak dufam, ze este trocha potiahnem}
Ano, zacinam ,,Najprv som myslela, ze nebudem nic zverejnovat...pretoze som si myslela,ze moja povaha a pevna vola su poslabsie, no aj s fajcenim som to vsade "poroztrubovala"a po silnej zavislosti je to uz 8.1.10.rok a pol {fakticky po rokoch}, co nefajcim....
TAKZE SOM SI POVEDALA:JE TU BRUTALNE PERFEKTNA PARTIA {POZDRAVUJEM AJ ADAMKO 05tymto>pretoze ma velmi motivovala},TREBA DO TOHO IST< HOLKY PODRZIA MNA< JA PRIDAM TIEZ ZOPAR SLOV

morenka
4. jan 2010

inuska79 váááv to je priibeh ako s knihy🙂

drzim ti palce...sme tu kopa co zaciname tak to sa bude dobe chudnut🙂

helenkasabinka
4. jan 2010

kocky a akym dnom ste dnes zacinali?

helenkasabinka
4. jan 2010

mohla by ste sem na sklo niektora napisat triky alebo cosi podstatne okolo tejto diety-ja mam doma aj orbitrek,len uz ho musim konecne oprasit a zacat na nom cvicit 😅

helenkasabinka
4. jan 2010

a ja sem nebudem pisat kolko vazim,no na moju vysku vazim veru dost ☹ tak chcem s tym nieco robit ale ja nemam pevnu volu,tak budem rada ked ma tu nejake dobre dusicky budu v tom podporovat 😵

inuska79
4. jan 2010

Morenka dakujem!!!!
Neviem, napisala som tu toho viac, dokonca som Vas motivovane a motivujuce chvalila, ale zrejme som to prechvalila, lebo server neuverejnil cely prispevok, ved vidno, ze aj bez pozdravu som "odisla"...
no nic....nevadiii, sak sa oboznamime navzajom....

Ja som zacala s bielkovinovym....nemam receptov vela, neviem este co zajtra, ale teraz je asi najvyssi cas na veceru.....

helenkasabinka
4. jan 2010

inuska 🙂

inuska79
4. jan 2010

Helenkasabinka...veru...ja mam tiez 159cm...cize vysku som pri rozdelovni centimetrov teda nevyhrala tiez!!!!prave preto som gulata a nikdy som nemala take prsia ako teraz, ked kojim,co nevyzera symetricky!!!!

Chcem sa opytat.....olovrant a desiata iba v ovocny den kocky???

helenkasabinka
4. jan 2010

inuska ja mam tiez 159 cm 😅 😉

inuska79
4. jan 2010

Lucijja:draha,Ty si v druhom leveli?lebo citam,ze pri vit.dni si vecer dusis cerv.kapustu.
Mnam 😝
a ako je to teda s tymi desiatami?
5x do dna, ci teda len 3x do dna

morenka
4. jan 2010

myslim ze ovocie mozes kedykolvek...

helenkasabinka
4. jan 2010

tiez som pocula ze mozes kedykolvek ale vraj ovocne stavy sa rataju ako jedlo-je to pravda? 😕

ivella
4. jan 2010

teeeda,som rada kolko nas tu je,bude mi blbe porusit,takze adamko,bea,skoncili nam zlate casy,ked sme porusovali jedna radost 😀 😀
hehe,ja mam len 154 cm(skoro som napisala kg)som viac do sirky ako do vysky...a tie co ma poznaju,,,ani nemozem napisat kolko kil sa mi vratilo cez sviatky..takze mam co robit
boli sme u nasich a ani jeden chlebik som nedala,len papriku,,,ani sunku som nekostovala,lebo ma doma cakalo maso
baby este mam vo vas zmatok,kto sa co pyta....zacina sa bielkovinami
a kto chce nejake triky.....tak u mna plati,ze ked napisu k obedu vyvar a kus peciva,tak dam len maso a zeleninu,,bez vyvaru a chleba,no a miesto nejest po 20ej nejem po 17ej,niekedy po 18ej.
novacikovia,odmerajte sa ak mozte,lebo aj ked nepojdu kila dole,cm urcite aaaano,hlavne tie co budu aj cvicit(vam zavidim)lebo moj orbitrek je zlozeny v posteli 😖

ivella
4. jan 2010

aj kus ovocia sa rata ako jedlo--ked nemas obed,da sa jablko(alebo co mas,ale namiesto jedla,nie len ako dodatok)
baby,vy tu dietu ocividne nemate,,,,tak opakujem po x-ty krat,kto potrebuje,piste ip a posleme na mail celu knihu 😉