90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nadka001
22. jan 2010

ja to drzim 24 dni a schudla som 2,5 kg.. teraz mam 66,5, zacala som s 69.. to je teda hrozne malo dolu :(

blazka24
22. jan 2010

no tak dostala som sa do toho že som si 90-dňovku vytlačila uvidím kam sa s tým dostanem 😀

olianko
22. jan 2010

lucijja super krasne si schudla...
nadka001 aj si sa merala ?
ja som teraz 20den a mam dole 5kg ale co je najdolezitejsie tak -3cm v bokoch/ to je pre mna viac ako kila/
...+ chodim cvicit spinning a zumbu
zajtra mam ovocny den tak dufam, ze nezhresim 🙂
lemge tu kozicku si dam aj ja ved to je to najlepsie a trosku treba zhresit 😉

inuska79
22. jan 2010

Ahojte babky!!
Ahoj olianko, tiez som Ta citala este v starej teme, som rada, ze si tu...som na tom obdobne,{s kilami} drzim dietku od 4.1.
Trosku mam haluz, dnes totiz Uh den, super dlhe cestoviny zapekane s parad.stavou ,brokolicou a sampionmi...
Masaker ale na veceru!fuuu mala kocka zemlovky...Aspon, ze tu spi bracho a spapa tiez a zbytok beriem manzelovi zajtra do nemocnice, {nech ju spratam z drahy}..juuj, ale miesto zakusku....

Ja kozku z kurata zasadne nejem.
Zajtra ovocny den , ale asi prvy krat presedlam na zeleninu, teda okrem jablka na ranajky....
Ano Lemge vodu mam ako morenka..uz rozmyslam kam sa vyberiem s kociarom na pol dna minimalne.....Dobru noc neskor.

morenka
22. jan 2010

Tak dievcata ja to tak dneska totalne kazim ze sa az hambim tu pisat takze ani nic radsej nepisem🙂 ale zajtra ovocko a musim podstivo drzat lebo sa chcem v nedelu vazit a zaplacem ked nebude povzbudzujuci vysledok...uf tak inuska o desat dni sa topiiime🙂 musim si aj ja nieco vymysliet🙂

lemge
22. jan 2010

no to sa tesim olijanko,uz sme dve ,co vieme, co je fakt chutne 😀 inac ,na zumbu sa chystam prvy krat v nedelu 🙂 to bude sranda 😀 ,5 kg-juuuj to si pekne zhodila 😉 som zvedava kolko mne vaha o tyzden ukaze-...

ja tu budem mat cez vodovy den maminu,ona ani nevie ,ze som sa na toto dala,som zvedava ci si na mne vsimne zmenu aj ked nie velku,dlho ma nevidela...urcite donesie kopu dobrot,cerstvy chrumkavy chlieb...ach bude to tazke 😔

lemge
22. jan 2010

som zvedava kolko slaniny dovtedy vytopiiiiim 😀

lucijja
22. jan 2010

lemge: ja tu uplne chrumkavu spapam a taku "obycajnu" vymocenu v tom naleve dam dolu. 😀 Tu chrumkavu si nedokazem odopriet - je to silnejsie ako cokolada. 😀

olianko: uaaa zumba, to je super, hrozne by som chcela, ale tu to nikde nie je... ☹

trucko
22. jan 2010

lucijja: ahoj 😉 vsimla som si ze si z prievidzskeho okresu a co ja aspon viem zumba tu uz je dost rozsirena. Urcite je (o com teda viem) v novakoch aj v prievidzi. Zacina to byt riadna masovka lebo to je uz dost zname a popularne 🙂 tak skus pozistovat a mozno zistis ze aj v tvojom okoli to niekde je 😉

trucko
22. jan 2010

a inak sa vam musim priznat 🙂 mam za sebou 14.den a aj prve krute porusenie 🙂 dnes som mala skroby a kopec unavy z prace a vecer ma vytiahli von a dala som si pizzu ☹ ale bola faaakt vynikajuca a nelutujem...to olutujem asi az ked sa na vahu postavim. 😀 tiez som to mohla vydrzat do zajtra ked ma cakaju UH. Ach jaj no...ved prikazy su na to aby sa porusovali..snad to bude uz lepsie a lepsie 😉 dobruuu nooooooc 😎

morenka
23. jan 2010

dobre ranko dievcata....tak ja dnes ovocny a idem dnes neporusit!!! pijem zatial cajik a idem upratovat...dufam ze mi to vydrzi🙂

olianko
23. jan 2010

dobre ranko...ja mam dnes tiez ovocny den...banan uz mam zjedeny a na obed bude zeleninovy salat...mnam uz sa tesim
inak ja zhresim kazdy den lebo kazdy den pijem kavu s mliekom 😅

morenka
23. jan 2010

olianko tu kavu ani neber ako prehresok....ved je to len tekutina....ja to vobec neberem ako prehresok...takze trpime spolu🙂

peterb
23. jan 2010

ahojte, peknu sobotu,

tak ja dnes 17 den, po 8 dnoch som dal vazenie a vysledok 1,3 kila dole, celkovo za 16 dni 5,2
tak zacinami vikend v optimistickom naladeni 🙂

dnes na ranajky som si rozmixoval odvcera namocene susene marhuke s bananom a vodou, tak si teraz rano pri pocitaci pochutnavam

vcera, kedze som dokopy nic nezjedol, dal 50 minut bike, aby malo co telo spalit a nech pali zo zasob.

Na obed este neviem co, snad nieco vymyslim. Drzte sa, nech vikend prebehne v poriadku a bez prehreskov

lucijja
23. jan 2010

jeeej, gratulujem vsetkym k uspechom... 😉

to ja som sa dnes rano postavila "len tak na vahu" a pol kg hore!!! 😨 Nechapem, a to uz mam nejakych 8dni v kuse bez prehresku... 😕 🙄

riusik
23. jan 2010

luci, z toho si nic nerob, netreba sa casto vazit, ja som len tak skocil na vahu pred piatimi dnami a mal som viac o kilo ako ked som sa po 8 dnoch vazil, dnes je to podstatne menej, ono to niekedy kolise a hlavne sa treba vazit vzdy v ten isty cas v dni, ja to robim rano

peterb
23. jan 2010

a zasa som si nevsimol, ako som prihlaseny ☹

inuska79
23. jan 2010

Caute, aj ja mam ovocko, banan pred 10min.za sebou!
Stihla som aj nakup..., a to s prazdnym zaludkom,no platila som 7e!!!chcem tym povedat, ze som ani nevedela co kupovat!Dala som do kosika banany, ladovy salat...a bratovi mlieko a rozky...uf v Kauflande pomelo nemali...to nic, aj tak dnes menim prvy krat ovocny den za zelen,vodu Luckuinovy....spravim si nad parou ruzicu brokolice..mnam...aj sa tesim.....
Chlapom rezne....ale nebanujem, ze si nedam....mozno vecer si udusim cervenu kapustu...len tak bez vsetkeho.....a ze dieta heh!!!takto sa sa mi to paci!

s tym vazenim to fakt netreba prehanat....ani tu pizzu trucko nebanuj...koniec koncov bojujes za seba..nie za nas!
Prajem Vam vsetkym krasny vikendik

martinex
23. jan 2010

ahojte...
tak ja som vcerajsi ovocny den zvladla bez vacsej ujmy,akurat vecer som mala krizu,tak by som si dala nieco sladke...tak som radsej sla spat 😀
a uz sa mi vari obedik,dneska teda to chilli con carne,tak sa tesim... a na veceru si dam asi salat s tuniakom 😎
a k tej kave,ja ju tiez pijem denne s trochou mlieka,toho sa proste vzdat neviem 😅

lucijja
23. jan 2010

ja pijem kavu s mliekom iba ked mam bielkoviny. Inak samu... 😀

inuska79
23. jan 2010

jA TIEZ SAMU...A MAM Z TOHO DOBRY POCIT...DOKONCA SOM SKUSILA AJ CARO SAMU...TROCHA BRRR...
ALE TU TROCHA, TAM TROCHA A POTOM SA TO NAZBIERA..VSAK?

morenka
23. jan 2010

No ja zatial jedno jablko a teraz obedujem salatik...dnes som si taky dobry urobila ze mi normalne chuti a som syta...dnes chcem bez prehresku! a samozrejme aj dalsie dni!

lenca13
23. jan 2010

Ahojte 😉 tak vcera som ovocny vydrzala,dnes som si urobila salatik a kuracie prsia na pritodno 😉

olianko
23. jan 2010

tak som zas tu....boli sme na vystave a taka som bola hladnaaaaaa...mm a dcera si kupili kolacik a ja ? ja som len slintala ale odolala sooooooom....a idem si dat teraz salatik...normalne som na seba pysna ale do vecera este daleko

lemge
23. jan 2010

caute.kuriatko bolo mnam!dala som si k nemu cervenu dusenu kaustu.konecne som sa dobre najedla 🙂
ja pijem kavu uz bez mlieka,a davam si aj pol lyzicky cukru 🤐

lucijja
23. jan 2010

ja som si dnes robila wok. Mnaam, odporucam. Cinsku mrazenu zeleninu som podusila s bujonom, pridala sojovu omacku, vykydla na ryzu...juj, pochutka.. 🙂 Uz sa tesim na veceru... 🙂 Aj som si dnes dobre zacvicila, aj tri litre vody uz vypila...

morenka
23. jan 2010

No ja sa podstivo od jednej ucim a dala som si kavu potom caj teraz vodu s troskou dzusu a celkom v pohode dnes...ked som zabavena ucenim tak to ide ale ked sa nudim ten cas ide pomaly! ale hlasim ze dnes ovocny ide zatial pohode🙂

rinuska
23. jan 2010

ahoj ,
ja sa nejak nekontrolujem tieto tri dni , dnrs mám uh , dala som si pizzu a s pár kúskami šunky na povrchu , aj syyyyr , som bola taká hladná , že sa mi to nechcelo oškrabávať , síce na tých mrazených pizziach sú taé mikromnožstvá všetkého , ale aj tak... , a od obeda pohryzkávam , teraz som dochrúmala maces , predtým som našla povaľovať sa ešte kúsok pizze , tak som ju zjedla a to sa ešte chystám večerať .najlepšie je ked nie som doma , ale to som teda každáý deň lebo mám malé deti, takže nejaké výlety mi nehrozia
normálne sa teším na ovocný, lebo ten dodržujem na 100%
mala by som zž začať cvišiť , ale nejak nemôžem začať
pa pa

inuska79
23. jan 2010

co uz chrapkate?
alebo papkate?
Nikto nie je doma?..ja som tiez dnes mala na veceru dusenu kapustu...mam ovocko....rano banan, na obed brokoli polka nad parou a cinska kapusta..tak trochen sa stretla s cherry paradajkami a lyzickou oliv.oleja...okolo 17h som u manzela v nemocnici zjedla 2ks litchi a na veceru som si dala dusenu cervenu kapustu..myslim, ze az az....
Teda na to, ze som po prvy krat miesto ovocko dna mala zeleninu...takto to zvladnem aj 90dni asi dodrziavat....mozno bude ubytok mensi....ale napriek tomu, ze ovocie milujem, som rada, ak ostane iba na ranajky.....uffff.....peknu nedelu prajem.papa

lucijja
23. jan 2010

cauko cauko...aj ja som tu...

pozeram ze vikend - zase sa nechudne. 🙂 Ale ja hej, aj ked ma dnes nahanali chute a zjedla som asi 5chipsov. Sak mam skroby a to su zemaaaky - neee? 😀 😀 😀