90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

estachova
14. okt 2013

ahoj
@adamko05 a
@dzantica
som vás čítavala dávnejšie ste mojou inšpiráciou, stále sa chcem pridávať aj ja, ale nejde mi to 😒 , dokonca som pribrala 1kg, som zúfalá mám 73 - 74 kg, zle sa cítim, už som vysadila aj antikoncepciu - čo robiť????? 😠 😒

adamko05
14. okt 2013

@estachova ahoj
diky.. neviem, či som najlepšia motivácia, ale rada sa nou stanem... 😉 , som odhodlaná isť bez porušení až kym nebudem mať 57-58 kg 😀 😀 .. krasny sen, možno sa splní... ked iné sa neplnia
neviem poradiť, ako sa stravuješ, ak podla 9O DD tak nechapem, prečo neklesaš, ale je fakt, že nie každému táto dieta sadne...
čo si dnes papala napr.?
ja rano kusok pomaranča, mal hrubu šupu, nechutil... tak som sa prelievala celé doobedie čajom a vodou, na obed 3 malé rezne kuracie opečené a mrkv. šalát... dve kávy - turka, nič -bez cukru, mlieka... ale o 16tej som si dala pár orieškov, lebo som vedela, že večera dnes bude neskoro, jedla som až o 19.30, neskoro som došla.. ale inak chcem jedávať do tej 19tej, ideálne je tak 18,30 pre mna

estachova
14. okt 2013

@adamko05 ja som to celé od soboty dokašlala, znovu sa chcem naštartovať od zajtra, je pravda, že málo pijem, asi aj v tom je problém?

adamko05
14. okt 2013

@estachova určite... ale je fakt, že ja ked "nedietujem", tiež zabudam pit :(... pokašleš,nevadi, další den ideš dalej, nezačínaj od začiatku, začni hned....!! aká si vysoka?

estachova
14. okt 2013

@adamko05 167 /73

adamko05
14. okt 2013

@estachova ako ja, ja 168

estachova
14. okt 2013

@adamko05 najhoršie sú tie návštevy, aj zajtra idem, budú ma lákať na vínko, šunku ...... 😒

adamko05
14. okt 2013

@estachova to verim... mna čaka pár oslav narodenín, konkrétne jedny budú aj moje... 😝 ... daj si len šunku alebo len vínko 😀

estachova
14. okt 2013

@adamko05 aj mňa čaká moja a veľká budem mať 40r. 😖 , možno aj pre ten vek kilá nejdú dole ☹

adamko05
14. okt 2013

@estachova no, aj vek robi svoje, ako 26 ročna som dala 5 kg rychlejšie ako teraz a hlavne, nelepili sa na mna tak ani
ale tak, zvládneme to... maš motiváciu dať čo to preč, na svoju vlastnu oslavu... ja mam vidinu plesu praci 😵

estachova
14. okt 2013

@adamko05 idem sa napiť vody a zajtra idem do toho, ale s vínkom a šunkou - to budú bielkoviny 😀

lydka84
15. okt 2013

@adamko05 ja mam dnes tiež kapustove fliačky 🙂

iva187
15. okt 2013

ahojky..tak co,ako sa mavate?..co dnes varite?... ja mam zeleninove rizoto,muzivo a malemu tak este masko pridam..

peggulka
15. okt 2013

@cessy ahoooj, sorry, dlho som tu nebola, a na Fb nestiham tiez nejak chodit..som sa ti nejak rozpiekla moja...ako som vyskusala minuly tyzden to kysnute cesto, tak odvtedy len peciem nieco..pizza, tie croassanty, a vcera cesnakove slimaciky..dnes dojde navsteva tak este som zbuchala smotanovu tortu...ale inak mam pred menzesom tak sa neviem krotit..ach booze, dnes UH, dala som si spagety s makom ale aj cukrom...zajtra ovocnickovia..tych nemusim moc..a co ty, co nove??

adamko05
15. okt 2013

ahojte.. ja mam asi jesennu unavu, som total neschopná momentálne začať cvičiť... tak čo už 😒
ráno jablko, obed som mala cca 15 min pred 12tou, inak to nešlo... budem mat teraz cez obed fofry.. ale prežijem.. a teraz som si dala tri sušené slivky a pár orieškov ku kávičke 😝 ... viem, nemala by som ani to.. ale tak, syn si pytal, neodolala som... ale neberiem to akoprehrešok... večera rizoto ako na obed
zajtra tie fliačiky,pôjdem kapustu udusiť

janicca
15. okt 2013

ahojte kočky prosím vás možete mi poslat link na tu 90 dnovku nechce sa mi to tu hladat 🙂 vopred velká vďaka 🙂

lydka84
16. okt 2013
cessy
16. okt 2013

Ahojte,tak ja dnes ovocie.rano som dala 4 slivky na obedik spravim asi trosku ovo salatu a co mi ostane, necham na veceru
@peggulka a nelaka ta to aj papat tie dobrotky co vypekas??? Ja by som urcite neodolala.
Ja som vcera mala kalerabove fliacky, dobre mi padli 😉

iva187
16. okt 2013

ahojte,tak ja idem dnes skusit vyrobit si domacu pizzu,dufam ze sa mi to cesto vydari..=D pre stotu som si kupila z kazdej suroviny po 2 =D

estachova
16. okt 2013

ja včera bielkoviny a bola som na návšteve , tak vínko a šunka, dnes sach., ráno hrozno a teraz idem robiť kel na husto, tak si odoberiem, ale večera budú pečené zemiaky v rúre 😉

peggulka
16. okt 2013

@cessy ale laka, coby nie..ale tak pizzu som robila ked som mala UH tak som mohla, a ine len kostujem..no ale od idem zas na 100%, mam pred menzesom, tak som dost polavila, vcera sme mali navstevu, tak ani nechci vediet co som vsetko pojedla, nejdem ani na vahu...ale nic, od dnes fakt uz bez prehreskov... inak ako sa mame?

cessy
16. okt 2013

@peggulka co dnes papas?ja som prave teraz dojedla jablcka, take teple ako na kolac. Dala som si tam citronik, trosku skorice a mnam. Uz len vecera 😒

iva187
16. okt 2013

takze pizza dopadla uspesne =) tesim sa ze som to nezbabrala, hehe, pripajam foto =) manzelovej pizze,ta moja nevypadala tak pekne kedze na nej bola len rajcinka a sampioniky =),ale aj tak bolo dobre...

iva187
16. okt 2013

zajtra ovocnickovia,nemate nejaky dobry recept na obed??

peggulka
16. okt 2013

@cessy ja dnes tak dietnejsie, banan a nektarinka zatial...dam nejake oriesky mozno.. 🙂 musim troska podietovat prisnejsie.. 🙂

cessy
16. okt 2013

@iva187 mnam pizzu by som si dala, pekne sa ti possuí-la

@peggulka ved dnes ani inak nemozeme.same vitaminy. Na veceru si chysstam varenu zeleninu brokolicu, melvin len vo vode

iva187
16. okt 2013

@cessy aj som bola prekvapena ze mi to islo =D len cesto bolo trochu moc hrube,nemame valcek tak som len rukami magala hhh

adamko05
16. okt 2013

AHOJTE
ja dnes fliačiky kapustne... na večeru tiež... milujem ich... a potom si doprajem aj kocku čokolady veru
zajtra prvé ovocie... aj sa teším, banán, jablko, destká výživa, to by mi do 15tej v práci mohlo stačiť, na večeru isto pochrumkam orechy s hrozienkami al. slivkami
dajte baby, ako dlho ktorá držíte,a ké výsledky, nech som troška v obraze, ak sa Vám chce 🙂

iva187
16. okt 2013

@adamko05 mnamky dala by som si =) asi nabuduce urobim.... jooj vidis musim muzickovi zavolat nech donese z prace čokinu =) zajtra ovocny den uff.... ja dietujem od pondelka tak prisnejsie,tak este vysledky nemam omeram sa odvazim asi az ten dalsi tyzden...

peggulka
16. okt 2013

@cessy no ano ano, mame vitaminiky, len u mna naposledy cely den ovocie ale vecer som uz nevydrzala, a dala som si z klobasky muzovej, s horcicou a chlebikom a za tym padla cokolada..takze ja ti vravim ze som to uz vela kazila..ale dnes zatial bez prehreskov a tak to uz aj ostane..na tyzden som sa troska odtrhla z retaze... ale ideme dalej, a chudneme dalej, este stale mam ciel 🙂)))