90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. okt 2013

@iva187 Ahoj, no bud zapekane ovocie, recept cislo 4 alebo co sa mne osvedcilo ked chces zmenu a teply obed a veceru tak ja si robim zeleninovu polievku kupim mrazenu polievkovu zmes, dam zovriet 0,75 L vody, nasypem to tam varim do zmaknutia , pridam 1 PL maslo, trosku posolim, dam cierne korenie, do vypnuteho dam prelisovany cesnak a ked mi to trosku vychladne, rozmixujem to ponornym mixerom na super hustu polievocku ...mnam 🙂 ... alebo rozvarim brokolicu ( alebo zeleny mrazeny hrasok) na 0,75l vody 500 g brokolice a postup rovnaky ... ale pridam aj trosku bazalky ked pridavam maslo 😝 ... inak sa to da vyuzit aj cez skroby tam ze tam pridas 3 zemiaky .... inak v knihe recepr č.80 ...... milujem tieto polievky ----- a v ten ovocny den som spokojna lebo mam aj teple jedlo .... a je to super kam niekam ides, nalejes do termosky a mas to pol dna teple 🙂

iva187
16. okt 2013

@lydka84 dakujem za radu...urcite vyskusam

adamko05
16. okt 2013

@lydka84 mas presne môj štyl, ako "prežiť" ovocne - vitamínove dni... zajtra mám prvy, tak to si dam celý ovocie... ale ja presne potrebujem na obed teplé... tak to budem riešit (ako aj v minulosti) na obed zelninou - zel.polievkou, dusenou kapustou, pareným karfiolom, ktorý si niekedy ešte tak narudko opražím na sucho... alebo na kusku masla... mnamka výborna...
na zajtra už mam nachystane dve jablka do práce a banan... a v šuplku v zásobe výživa detská, aj nejake oriešky, keby niečo.. ale hadam budu stačiť tri kusy ovocia 😉

lydka84
16. okt 2013

@adamko05 ja som mala ovocie dnes a mala som narezany banan, kiwi a posypane mandlovymi lupienkami ... ale mam take ze fakt potrebujem teple tak to riesim polievkami .... a su fakt skveleeeee ... a co sa tyka toho masla ak by niekto namietal , tak si treba uvedomit ze niektore vitaminy su rozpustne len v tukoch takze ta 1 PL" masla je viac prospesna ako nebezpecna

iva187
17. okt 2013

@adamko05 ahoj,no ako zvladas ovocny den? ja zatial bez prehresku =) ranajky mango a na desiatu si asi dam jablcko,lebo dzus ovocny moc nemusim,mavam z neho kyselinu...

adamko05
17. okt 2013

@iva187 šak pohoda, len som mala par hrozienok ... to by nevadilo, len boli v čokoláde... ale neberiem to tragicky..
na zajtra mám omeletu s vajíčok s brokolicou a karfiolom... vonia mi to tuuuuuuu 😵 😵 ... akurát zas musím kupit do práce bujon, nech si dávam aj ten vývar občas 😉

lydka84
17. okt 2013

@adamko05 a tu omeletu si urobis den pred a potom to v praci zohrievas ?

adamko05
18. okt 2013

@lydka84 jasne, presne tak 😉 ... všetci mi ju dnes závideli, čo ma videli obedovať 😵

adamko05
18. okt 2013

kde ste?
zajtra škroby.... asi si upečiem iba zemiaky s k tomu si dam kyslu kapustu
a teraz si práve robím omeletku zasa... z brokolice a vajíčka.. myslím, že vajička mam na dva mes. odjedene 😀 ... ale tak, to iste, čo na obed 😉

lydka84
19. okt 2013

ahojte kočky, no ako sa darí? 🙂

iva187
19. okt 2013

tak ja som dnes absolutne domrvila cely tyzden... vcera vecer sme sli s nasim malym na pohotovost
(teploty,triaska), a potom bola este tazka noc, rano sme vstali az o 10 a prve jedlo som mala okolo 13:30..aj to som mala len bagetu s obchodu,lebo som nemala energiu na varenie... takze od zajtra idem akoby na novo =/

lydka84
19. okt 2013

@iva187 preco nanovo? normalne zajtra pokracuj v den ktory am nasledovat a neris to 😉

iva187
19. okt 2013

@lydka84 ved som napisala akoby na novo =) zajtra UH

cessy
20. okt 2013

dievcata, maces mozem namiesto chleba???? alebo kde ho zaradit???

lydka84
20. okt 2013

@cessy je to len muka a voda...podla mna miesto chleba z casu na cas mozes 🙂

lucijja
21. okt 2013

Ahojte babule, môžem sa k vám pridať? Už v minulosti som schudla touto diétou, tak to chcem skúsiť znovu, len neviem či to vydržíííím... 🙂
@adamko05 ahooj, ty si riadna bojovnica a verná tejto dietke... 😀

ja som včera začala bielkovinami, mala som špenát s vajíčkom a dnes rizoto zeleninové. Na zajtra už mám v pláne cestoviny so zeleninovou omáčkou... 🙂

iva187
21. okt 2013

dnes ovocny den... zatial celkom ok zvladam, ln sa neviem kedy bude vecer a pojdem spat a tento den skonci =D

lydka84
21. okt 2013

@lucijja vitaj medzi nami, verím že to dáš 🙂

adamko05
21. okt 2013

@lucijja ja??? v porovnaní s tebou som nič..
dnes vitamíny... presnidávka, banán, presnidávka, večera kapusta červená
zajtra maso pečené a červená kapusta, večera asi parky...
špenát mám v "merku" tiež v blízkej dobe... milujem špenát.... 😝

lucijja
21. okt 2013

boze, dufam, ze to pocas prvého ovocia/zeleniny nevzdaaaam... 😀 😀 😀
@adamko05 ako sa ti dari? koľký krát ideš?

adamko05
21. okt 2013

@lucijja čo ja viem, asi tak 3ti... bo len dvakrát som vydržala celu

adamko05
21. okt 2013

@lucijja uvažujem po mesiaci vitamíny vynechat.. uvidim

lucijja
21. okt 2013

mno, som zvedava ako nam to pojde... 😀

lydka84
21. okt 2013

@adamko05 preco chces vynechat vitaminy?

cessy
22. okt 2013

Dobre ranko, dnes skroby, zemiakove placky 😉

lucijja
22. okt 2013

@cessy mnnaaam...ako si ich robíš bez muky?

estachova
22. okt 2013

ahojte, tak ja konečne po týždni dodržiavania na 100% sa konečne dostavili prvé výsledky mám -1kg no konečne 🙂
dnes mám vitamíny, ráno jablko a pol banánu, obed dusená zelenina, večera asi tiež

cessy
22. okt 2013

@lucijja len nastruham zemiaky, pridala som opecenu cibulku, trosku cesnaku, majoran, petrzlen, sol a korenie a na teflonke na kvapke oleja upiekla. nedavam ani muku, ani skrob. netreba zemiacky nastruhane zmykat, ta vodicka je v podstate skrob a pekne to drzi po kope. 😉

lucijja
22. okt 2013

@cessy eeej, už viem čo bude v piatok... 😀 aj keď robím si chúťky aj na pečené zemiaky na sucho so sójovou tatarkou, tak uvidííme... 🙂

inak, ja práve tlačím cestoviny s mexickou omáčkou a olivami a jediné čo ma napadá je: tak tomuto vravím dieta... 🙂

cessy
22. okt 2013

@lucijja sojovu tatarsku kupovanu, pravda 🙂

@lucijja a mexicku si robila alebo z poharika???