90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
1. dec 2009

marika..... ja necvičím, ale už druhý mesiac o tom aspon hovorím 😀

inak, náš tatík včera došiel s tým, že nie iba jeden ples, ale hned dva nás čakaju... jeden koncom január a druhý v strede februára (na ten chodíme už pár rôčkov)... tak tuším mám zas novu motiváciu.... bože, toľko "kulturneho" vyžitia naraz po roku "vyžitia" len medzi detmi 😀 ... šak utrpím šok

lucijja
1. dec 2009

ivella, veru hrozna predstava...neviem ci sa mam dat na prehanadlo, bojim sa ze ked ho potom vysadim tak to bude este horsie... ☹ Inak ja mam furt s tym problem, cely zivot.

marika009, ja cvicim doobeda. Ked dam malu spat tak si spravim 150 brusakov a nejake cviky nohami. A potom este vecer pri panelaku "rotanujem" 😉

bea44
1. dec 2009

marika- najlepsie je cvicit rano , a hoci co , co ti vyhovuje / kalanetika, brušaky, aerobik/. 🙂 vidiš ako to ovladam teoreticky 😀 😀 😀 . a prakticky som sa k tomu este nedokopala. myslím ze okrem luciji tu nikto necvici 😉

ak sa mylim, prepačte 😀 😀 😀 😀 😀

ja čakam este ze trocha schudnem, aby sa mi lahsie cvičilo 😅

adamko: super motivacia, a šaty ti nebudu potom velké ??? 😀 😀 😀

ivella.jasne ze tvarohovnik ma byt večer, ale povaluje sa mi tu v chladničke uz od piatku a hrozilo, ze sa pokazi. dnes mu koncila zaruka. tak ho nevyhodim, nie 😠 . je kriza, musime setrit 😝

ninimimi
1. dec 2009

bea aj ja cvičím každý den. teda ráno nalačno 40 min. bicykel a je to super

bea44
1. dec 2009

ninimimi- no teda 😉 , druha 😅

slavnostne slubujem, ze ja iskra tvoja jasna....... ale to si asi nikto z vas nepamata. ste tu take zabky 😝

- este raz: slavnostne slubujem, ze od zajtra rana cvicim aj ja. OZAJ 😵 😵

potom zhodnotim svoju kondičku, som zvedava kolko vydrzim 😔

pog
1. dec 2009

lucijja: děkuji moc, email došel, já měla problémy před dietou, ale co jsem ji začala držet, tak chodím docela pravidelně
jinak teď mám váhu asi jako ty, když jsi začala, mě by stačilo těch 70 kilo, nikdy jsem nebyla moc štíhlá - zdravotní problémy - už od 15 let do mě cpou doktoři hormony, a když jsem mívala těch 70 tak to bylo OK, snažím se cvičit každý den - orbitrek a trochu břicho, teď jsem trochu polevila, protože beru antibiotika, tak se mi nechce, no ale kdybych shodila více, tak se tomu nebudu samozřejmě bránit 😀 😀
jo a změř se, ono nemusíš shodit moc kilo, protože jak cvičíš, tak může růst svalová hmota, ale cm půjdou dolů

po první vodě jsem měla dole 8,5 kilo, teď je to těch 10

ivella: vydrž ....

adamko: díky

ivella
1. dec 2009

bea,ja si slub pamatam-bola som zanietena do takych akcii 😀 😀
ale ten tvoj slub ti pripomeniem hned zajtra rano 😎 😎 😎 😀
ja v duchu cvicim tiez,mozte mi verit 🙂 ppred rokom ma to dokonca bavilo,to isli cm dole paradne
inak sa zatial drzim,telefonovala som dlho,to mi pomaha(nemozem mat predsa plnu hubu)a teraz mam druhu kavu,total si ju vychutnavam,akoby som jedla rezen 😝 kriza nastane ked dojde drobec zo skolky a zbada adventny kalendar..

lucijja
1. dec 2009

ja neviem s tym meranim ako na to...ved sa vzdy meriam na inom mieste...co si mam narobit ciarky centrofixkou? 😀 😀 Viete to ked ma niekto na bruchu a pase - tatru, matru aj fatru to sa tazko hlada to iste miesto na meranie... 😀

lucijja
1. dec 2009

chcela by som chodit plavat...tak som si dnes bola kupovat plavky. Ked sa ma predavacka opytala na cislo a ja som na nu vybalila ze: "co ja viem, take na hrocha." tak jej normalne zabehlo... 😀

adamko05
1. dec 2009

baby moje... neviem, či ja neopustim vás chudnuci klub... ☹ ... šak som mala teraz že škroby, zemiaky.... ale, akosi som neodolala a dala si tatarku aj troška ☹.... chlapi mali zemiakove placky... tak ale tým som dala pokoj 🙂
a večer chcem zarobiť na medovníčky (u nás sa vždy do Vianoc stihnu jedny zjest, tak toto budu také 😀 ) a v sobotu máme zabíjačku... už druhu (teraz my, minule mali moji rodičia), čo zas budem iba pozerať???? 😕 🙄 ...

dáko plesy, neplesy... prestáva ma to motivovat (žeby to bolo dnes tým, že vonku cáka jak z krhle a moje dieta v noci teplotovalo tak, že sme ho museli sprchovat, dnes teplota stále ☹.. upišťany)... tak fakt nie som rozhodnutá... aj chcem, aj nechcem skončiť 😖 😅 ... chcela som vydržať do Vianoc... no ale ☹... a po novom roku zasa chvíľku, do tých plesov...

uj... no, tak som sa vám vyžalovala.... vy sa držte.... 🙂

lucijja
1. dec 2009

adamko len vydrz. Prehresky boli su aj budu...nic sa nedeje a ide sa dalej. Ved ked si nedas od vsetkeho za vedro tak to nemoze skodit. 😉 Ale zase na druhu stranu - vyzeras perfektne, nepotrebujes chudnut. Tak drzim palce aby ta depka presla, zajtra bude lepsie...

bea44
1. dec 2009

adamko , adamko no no no 😠 . ty sa bojiš , ze budes musiet na ples kupovat nove saty 😉

ved, ked len ochutnaš, tak trosku, ...... to mozeme . / som rozhodla / 😀

a viete baby čo ?? , zajtra je SPLN. to preto su tu take nápady. a depky.
trva to cca tri dni, a potom to bude v norme.
Vydrzat 😵 😵

ivella
1. dec 2009

lucijja,taketo pohoria su mi doverne zname,,ja som sa minule odmerala--tusim nejako po vode,,tak zajtra sa chystam znova,hlavne som zvedava na koziach a bruchu--tam kde to najmenej citim.--no vies,prvy krat musis co najvacsi objem zmerat a potom zase ten najmensi,,,rozdiel bude paradny a motivacia este vacsia 😀 😀
adamko,taketo opustacie myslienky mam denne,,naposledy dnes 😀
lenze potom zase niekto napise kolko schudol a opustacka ma opustii.aj ked viem ze najneskor do dvoch tyzdnov to pride,nez zacnem vypekat doma.no dovtedy by som rada dala este nieco dole,nech potom nejde tolko hore 😨
no aj ked skoncim,budem sa akotak riadit postupnostou dni,,ranajky mi nerobia problem aj cez sviatky vydrzat,no horsie to je navecer,,

ivella
1. dec 2009

spln?to je tusim dobre chudnut,nie?zeby som si predlzila vodovy den? 😀

lucijja
1. dec 2009

coze???? spln? no zbohom, zase sa nevyspime... 😀 Neviem preco ale vzdy ked je spln tak nespime ani ja ani muz. A ked sa narodila mala tak dokonca ani ona! No to bude.. 😀

ja mam vianoce za vodou...jupiii, tento rok sme u svokry v cechach takze nevarim, nepeciem...a to ze sme tam zase vyvolava vo mne taku depku, ze mi urcite chutit ani nebude... 😀 😀 😀

ivella
1. dec 2009

mna veru nikdy nenapadlo ci spime,tak si to musim odsledovat-- 😉
idem do skolky,,,uuuzasne pocasie ma caka na prechadzku 😎

bea44
1. dec 2009

tak veru , ci chceme alebo nie tak to na vacsinu ludi a zvierat posobi. ani ja sa nevyspim, a ten moj zas bude jak cili paprika / ako keby to dostal / 😀
ale ivella mas pravdu, vtem den treby drzat post a aj 7 dni po tom ide lahsie dole slanina. mne to teraz vychadz dobre. zajtra ovocie a v stvrtok voda. normalne som zvedava, ked sa odvazim a omeriam po vode. 😨

marika009
1. dec 2009

kocky tak tu citam ze aj cvicite aj nie ,ale tie ktore necvicite idu kila dole dobre???pochvalte sa kolko ste schudli ja dnes mam len zacinam a potrebujem motivaciu...drzi niektora uz mesiac???kolko dole??no ja som to zvladla dobre ale vecer bude horsie,lebo vecer len zhladavam co najdem a zjem.dufam ze zvladnem vecere,to budu dlhe skoro je tma a tie dlhe vecere co robit?????aby sme nejedli,pojdeme skoro spat???papa zajtra mam skroby musim jednoducho schudnut ci sa mi paci alebo nie.tak sa majte a drzte palce vecer..drzim vsetkym chudulkam aj ja veeelmi palce.

lucijja
1. dec 2009

beaaaa a ty mas kolku vodu? Veru veru zajtra ovocnicek, tak to sa tesim ze to vyslo na spln...Som si dnes kupila taky kompot - ze zmes exotickeho ovocia, je tam ananas, papaja, banan, a este nieco co ani precitat neviem. 😀 mne stale neprisla mrcha tak som nafuknuta ako balon 😠

dnes cestovinky s bolonskou omackou a vecer fornetti a coko... 🙂 Normalne mam dost. Na buduci vikend mam oslavu menin, tak uz som vsetkych upozornila ze ak mi chcu kupit cokoladu tak nech kupia radsej zmes suseneho ovocia alebo orechov. 😀

kackabrcka
1. dec 2009

kocky chcem ju drzat kolko ste schudli za mesiac ??

kackabrcka
1. dec 2009

kocky chcem ju drzat kolko ste schudli za prvy mesiac ??

ivella
1. dec 2009

dievcata,drziiim sa s prehladom,sama kyselka a kava,len rano caj 😉
a hned ako skonci ordinace(ceska verzia)idem do hajan,zbiehaju sa mi slinky na zajtrajsie masicko 😝 😀
luci,ja mam den po tebe hned narodky ☹ 🙂
kackabrcka,je to indi vindi,ide o to,aku mas vychodziu vahu...napr.ja veeeeliku,tak prvy mesiac 9-10kil nemam problem aj s prehreskami,,,teraz mam druhu vodu--58.den,uvidime zajtra kolko je dole,no pred tyzdnom mi isli dve kiliska hore---ale jedine mojou vinou,nie vinou diety 😀 😀

lucijja
1. dec 2009

ivella, a preco ten smutny smajlik za tym ze mas po mne narodky? koli "obzerstvu?" 😀 Rano hod cislo, som zvedavaaaa...neviem, ci som to tu citala, mozem vediet aku si mala vychodziu vahu ak to nie je tajnas? 😉

ivella
2. dec 2009

baby kde steee?
takze po uspesnom vcerajsku mam dve kila dole 😉 dokopy za 58dni presne 13.4kg
vychodzia vaha 5.10. bola 100.5kg,,dnes rano 87.1kg
ani neviete aka som stastna,ze tam nesvieti ta hnusna 100vka a uz ani 90ka..
dnes sa citim veeelmi lahko,aj ked to kilecko pojde hore ked sa najem,,,no vydrz prtka vydrz"" 😀 😀 😀
luci,,ano,kvoli obzerstvu ten smajlik 😀.....
uspim maleho a zmeriam svoje vnady 😀

ivella
2. dec 2009

uz tolko nezerte a sup sem 😀 😀
cez kozy mam dole 4cm--no nie za dva mesiace,ale mesiac-merala som sa prvy krat az po prvej vode
cez brucho4cm,boky 7cm 😀 😀 😀 asi si dam od radosti milku 😎 😎 takze to je dobry priklad,nie?aj ked nejdu kila,cm ano 😉

lucijja
2. dec 2009

woooow, ivella, gratulujeeeem, to sa kraasne cita, dufam, ze aj mne sa tak zadari. Ale tej vody sa bojim ako cert teda. Dnes mam vitaminy a furt som nejaka hladna...idem do uhorky zahryznut asi...

adamko05
2. dec 2009

ivella.... 😀 😀

som piekla medovničky... aj ochutnala... dobre su... 😉
čo už so mnou... na obed urobím langoše... má UHL... beriem, že ako pizza... myslím, že langoše su OK... a večer si dám kusok s tej mnam vianočky, čo sa mi včera podarila... aj detom chutila... tak som rada, že som našla recept, ktorý je OK... akurát pre nás stačí s polovičnej dávky... ešteže tu bola včera mama, polovicu som jej zabalila domov, mali dnes ranajky 😉

ivella... tie CM su super.... ja potrebujem bruchooooo..... ale šak, furt len hovorím a nič pre to nerobím 🙄

ivella
2. dec 2009

tak ja uz tiez dusim kuracinku,dnes si doprajem aj s kozou 😅
langose ok,ty ma stale navnadujes na tu domacu pekaren,snad napisem dedovi mrazovi 😀 😀
ja teraz posilujem,maleho nosim v klokanke,cely je z toho stastny,lebo zvyknem ho davat stale do lehatka,,,tak nemoze prist a to,preco sa maminka zlutovala a on sa moze nosit 😀 😀 😀
a dakujem za blahozelaniaaaa 😅 😅 😅 viac ich nebude,dalsi vodovy az dakedy ked sa po novom roku zase vytocim pri pohlade na vahu 😀

adamko05
2. dec 2009

ivella... dobra kupa pekárnička... za Alexa... 🙂... tata že zlato... no, a zlato by mu prd, nie takto vyváralo... (jedine aj ja, ako zlato 😀 )

fičí u nás stále... občas, ako včera, aj dvakrát za den...

bystricanka
2. dec 2009

ahojte baby

ja sa k vám pridám od 2.1. 😀 Ešte sa "napráskam" cez vianoce a potom hor sa na dietu. 😀
ja som už túto dietu držala tento rok a schudla som 11kg. Teraz som naspäť pribrala 5kg, tak to musím zhodiť 😝

takže 2.1.ma tu čakajte. 😵 Inak je to super, ked niekto s vami chudne. Aspon sa povzbudzujete a nevzdáte to. 😉