90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
14. dec 2009

jeej,az teraz som si uvedomila,ze ty asi sedis pre nete uz doma,ze?no to si uzivate s muziko,pamatam ako my prve dni ked nam ho zaviedli 😀 😀

mirenkaz
14. dec 2009

24 den ? 🙂 wow, gratulujem, ved to si uz skoro mesiac na tejto dietke.. a mam taku otazku, ze tie prve dni, nezozieral Ta nekontrolovatelny hlad ? lebo ja som teda taka hlaaadnaaa... :( a vy ostatne babulky, na ktorom ste dniku a kolko ste zatial schudli? nech mam od vas nejaku motivaciu 🙂 Dakujem 🙂

ivella
14. dec 2009

mirenka,dam ti motivaciu...ja som bola po prvej vode -9.7kg(no ale vychodzia vaha 100.5)
a najhorsie bolo prve 4dni,potom uz pohoda,ale hlavne som pri dietach vzdy skor hladovala a toto je skor o jedeni
teraz vidis ze to flakame,ale vsetky sme okolo druhej vody...ked nie su sviatky,vianoce,,,,a ine pokusenia,da sa to zvladnut 😉 😉

lucijja
14. dec 2009

ivella: happy birthday tooo youuuu, happy birthday tooo youuu, happy birthday mila ivellaaaaaaaaaaaa, happy birthday tooooooooooo youuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! 😀 To som ti zaspievala, aby bolo jasne. 😀

mirenkaz: hlad ani nie...neskvrkalo...ale tie chuteee. By som zjedla hocico prve styri dni. Aj to co som inak nemala rada. 😀

mirenkaz
14. dec 2009

no a dievcata, rada by som sa pochvalila, ale hmm.. prve den, hned som porusila.. co to ja mam za pevnu volu ? :( som na seba nahnevana, neviem co mam robit od '' radosti'' ... mam zacat zajtra odznova myslite ?

adamko05
14. dec 2009

ivella.... gratulujeeeem...

mirenkaz... nie, zajtra daj škroby AKOBY NIC 😉

bea44
15. dec 2009

ahojte:

ivella- dobre sa mi zdalo 😀 , TAK- VŠETKO NAJLEPSIE. 😉 internet nam pridu zapojit az dnes po obede, ten moj sa nevie dočkat 😕 , ja mam aspon v robote, tak nie som taka nedočkavá.

mirenkaz - normalne dnes pokračuj, ako by sa nič nestalo, ja som prve 4 dni sem tam pridala čo nemalo byt 😀
ale potom ked už budeš mat v hlave čo možes a co nie, pojde to same 😉
ak ti mozem poradit: maj nakupene veci aspon den dva do predu a potom sa ti nestane, že budeš to čo mozeš nahradzat iným. 😎

luci, aj u mna je to skor o chutiach, ako o hlade / a este o nervozite/ ak nie je pohoda tak sa to tazko dodržiava,
ja potom miešam sladke so slaným a kyslým ☹ ☹

bea44
15. dec 2009

este niečo : napriklad si nerobte doma zasoby sladkého 😀 😀 😀 .
u mna to funguje tak, ze to potom všetko zozeriem 😲

dnes mam ovocie a doteraz jeden banan, a 2 mandarinky. no a teraz som ku káve dala dobošku 😲 .
mala som ju odloženu v šufliku, a neodolala som ☹ . keby tam nebola, tak je to bez prehreškov 😖

ale aspon udrziavam vahu a bejde hore 😝

ivella
15. dec 2009

doboska v sufliku 😀 😀 😀 zamknut a zahodit kluc,aj od mojej chladnicky 😀 😀
dievcence,veeelmi pekne dakujem za priania,luci,zaspievala som si 😉
a pred chvilou som doolizovala posledny tanierik od zakusku,ae poobede sa chystam znova piect,tak neviem 😒
mirenka,takymto sposobom by si bola stale na prvom dni a nic z toho,,,,jednoznacne pokracovat 😅
bea,myslela som ze uz mate net,lebo sa mi zdalo ze si pisala nejak moc neskoro na teba 😀

lucijja
15. dec 2009

no ja vcera vitaminy a uuuplne v pohode. Ziadny prehresok. 🙂 A dnes sa mi pecie kuriatko s cibulkou a paprickou v alobale...mnam. Sebe som spravila balicek bez zemiakov a drahemu so zemiakmi. 🙂 A v sobotu ma cakaaa vodaaaa...

danyelituska2
15. dec 2009

takže ja sa opäť pokúšam začať po prvom neuspešnom poukuse ešte na veľkú noc, hoci som schudla nejakých 7 kíl, ale už je to všetko späť 🙄 ja sa z toho už asi zbláznim, už ma to nebaví, potrebujem nejakú motiváciu, takže od zajtra začnem natvrdo, lebo dnes to zase nevišlo, len mi držte paľce

bea44
15. dec 2009

cawte,
tak ja sa hlásim uz z domu 😝 uz mi to zapojili.
teraz som vecerala dusenu zeleninku 😎
musim ist, stary ma uz vyhána od netu 😒

lucijja
15. dec 2009

bea 😀 😀 😀 to bude bitka o net.

Ja som si kuracinku zjedla na obed vsetku takze si idem spravit zeleninovy salat... 😎

mirenkaz
15. dec 2009

AHOOOOOOOOOOOOJTE babulky 🙂 Ako sa mate a ako vam to ide ? ja som napriek vsetkemu dala dneska zas bielkoviny a vydalo ! s malinkym prehreskom a to bolo za hrst kesu orieskov 🙂 ale inak sa citim vynikajuce 🙂 zajtra skroby ! drzim vam palceky kazdej jednej a jedinej 🙂 by the way : mate nejake super receptiky na skroby ? ale ja som vegetarian, tak nieco bezmasite by bolo najlepsie,,, dakujem vam 🙂 🤐

ninimimi
15. dec 2009

Ahojte! Tak ja som to vzdala mikuláš ma premohol 😠 ale nevadí ved bude nový rok tak som si to nrestahovala do dalšieho roka.teraz ani nemám čas a moje stravovanie je hrozne nepravidelné.dúfam že potom to bude ok.všetkým vám držím palčeky a hlavne lucijji my sme začali skoro narovnako.takže tie ktoré začnú v januári teším sa na vám a vytrvalkám držím velmi pestičky 🙂

lucijja
16. dec 2009

ninimimi: dakujem pekne, zatial bojujem!

mirenkaz: o skroby sa neboj ze si vegetarian, ved vtedy sa maso neje. 😉 Mozes si spravit opecene zemiaky tak nasucho, alebo fazulovu polievku, kapustovu polievku, zemiakovu polievku (bez mlieka alebo so sojovym), alebo zeleninove rizoto, hrachovu kasu...

marika009
16. dec 2009

ahojte kocky tak ja sa hlasim po dlhej dobe ,zatial sa mii dari zvladam to ale bol aj prehresok ale ide to .brusko kleslo a vaha zatial pomalicky dole ale zatial vidim ze sadlo sa roztapa a pneumatiky zostavaju mensie.celkom som zatial spokojna ,tak len tolko .drzim vam palce uprimne .nemam cas aj to teraz len naskok aby som sa vam priznala aj s tym prehreskom ,uvidime co bude na vianoce .dnes mam vitaminy tak dufam ze zvladnem aj tak citim ze zaudok sa stiahol a uz mi tak nechuti.papa myslim na vas a moc drzim vsetkym palce aby sme boli na vianoce o trosku krajsie a stihlejsie . 😀

mirenkaz
16. dec 2009

ahoojte dievcata 🙂 skroby dneska skroby, jaaaj 🙂 ...NA ktorom ste dniku a co dneska idete dobreho papat ?TU v anglicku je este len skoro 11 hodin, takze nemozem vydrzat kym bude dvanast 🙂 idem si riadne pripravit vlocky 🙂 mnaaaaaaam 🙂 Ahoj Marika, aj ja Ti drzim palceky, na ktorom si dniku ?

lucijja
16. dec 2009

mirenkaz: aj ja mam dnes škroby, prave sa mi hreje rizoto co som mala v chladnicke... 🙂

bea44
16. dec 2009

ahojte,
akurat obedujem: mozarela + paradajky + ladovy salat, a krajec chleba, uvidim ci bude stačit 😀 ,
alebo si potom dam este vyvar 😝
no na večeru neviem čo, asi jogurt / uz som dlho nemala/ 😒

marika - aj tebe drzim palec, nech to do vianoc vydržis 😉

Mirenkaz - z tvojich prispevkov citit strach, ze to nezvladnes 😠 , nesmies tak pristupovat k diete, lebo to potom nepojde 🙄 . vydrz prve 2 tyzde a potom to uz ide same 😵

Ja som dni uz prestala pocitat davno,/ dnes myslim nejaky 73 den/
a ubytok z 76 kg na 70. Po druhej vode sa to zastavilo, ale ja si myslim,ze to je tými mojimi prehreskami /sem tam doboska, sem tam cokolada kedy nema byt 😀 😀 😀 /
Nooo uz sa tešim na januar ......... 😵

danyelituska2
16. dec 2009

ahojte, tak ja som vydržala prvý deň a som hrdá na seba a inak bea44 minule som čítala že ked ti prestanú ubúdať kilá ale centimetre idú stále dole tak je to dobre, aj tak chudneš

bea44
17. dec 2009

Prva dnes ?????

noooo, činite sa teda 😠 . nestačim čitat, tie vase príspeky , baby !!!!! 🙄

cest svetlym vínimkam / teda mne 😀 / asi tu už budem sama ☹

ja dnes: škroby: zeleninove rizoto na obed a aj na večeru. to možem/ minule som mala
zemiaky, tak to striedam 😝/

lucija - ako ? este držíš ??? 😵

danyelit - ja som spokojna , ozaj na centimetroch citim aj nadalej ubytok 😝 😝

bea44
17. dec 2009

no jasne, co by ste tu robili......, ked nedietujete 😖

a ty bea ako ?

aaale, ide to , sice sem, tam porušim, ale ide 😝

ved pockajte...... januar sa blíži, 😠

to zas budu východzie vahy 😀 😀 😀 😀

lucijja
17. dec 2009

beaaaa, ja som tu...len sme boli na nakupoch vianocnych...a kupili sme si novu pracku, lebo stara uz dosluzila.

a stale sa drzim. povedala by som, ze dost poctivo. Dnes som mala UH, tak som mala pizzu so sampionmi a rajcinami a manzel prave robi babovku tak aj vecera bude. 🙂 Zajtra vitaminy a v sobotu prva vodaaaa, juj, dufam, ze sa neutopim 😀

chamuda
18. dec 2009

Haloooooo,
tu som stratena. vidim,ze vianoce sa blizia a vela bab to vzdava, ale necudujem sa. dievcata ja sa drzim a okrem narodenin, kde som sla to talianskej restiky a dala si fantasticku lasagnu ,som dalej nabehla a pokracujem dalej. dnes som chcela ist plavat,ale ma navstivili necakane kramy ,uff. mam po plavani. neva. inac moj posledny vodovy den je 31 decembra 😀 😀 ha ha ha-no urcite. Silvester oslavujem v Bankoku. takze vodovy den posuvam na 1 januar. co som vam chcela napisat,ze uz sa mi konci 90 dnova dieta za 2 tyzdne, waw. zbehlo to a celkom som to zvladla. no ja pokracujem este jeden mesiac. zatial som dala dokopy 11 kg dole, ale chcem este drzat do konca januara. vtedy pridem domov 🙂)) jupiii aspon o 15 kg menej 🙂

zenske drzim palce na sviatky- papat treba,ale nezabudnite ako tvrdo ste bojovali, tak to netreba prehanat s tym jedlom. budem sa snazit nakuknut do vianoc,no ak nie stastne a Vesele.

P.S ja som jeziskovi pisala nech schudnem-podarilo sa- dakujem 🙂
tato dieta mi fakt pomohla a citim sa lepsie,sebavedomsie , nech sa vsetkym dari- nie jeto take tazke, da sa to. paaaa.

bea44
18. dec 2009

ahojte,
nooo vidim ze sa tu este chudne, len nie je čas na pisanie 😀 .

lucija držim všetky palce v sobotu 😉 . ty to urcite zvladnes 🙂 , uz len ta predstava ze po vode bide vaha poriadne na minuse 😎

Chamuda: mi dve sme zacinali rovnaky den dietu ja tiez posledna voda na silvestra 😀 😀 😀 😀
alebo vodka s dzusom, alebo fernet, alebo vino ...... ved vsetko sa leje a leje...... 😝 😀 😀
nooo ale tebe sa chudne , ked nie si doma ☹, ale nezávidim, to nie prajem 😵

Tebe nebudem priat ze prijemne sviatky ale prijemne chudnutie a vsetko dobre v novom roku!!!!!!

Ja dnes UH . robila som včera pizovníky, takže mam dnes na obed. nie je to sice OK/ je tam aj šunka, ale v podstate moze byt, ked tu šunku dam dole 😀 / , ked 😀

lucijja
18. dec 2009

bea diik, budem to potrebovat...Len aby si mala pravdu, ze vaha bude poriadne na minuse, inak budem velmi sklamana. Ved v podstate som mala len dva prehresky. Jednu malu kinder cokoladku a na meniny som dobla jeden chlebik, kusok bagetky a vino. Tak dufam, ze sa to pohne. 🙂

lucijja
18. dec 2009

och..tu sa uz nechudne...uz som tu sama... ☹ A zajtra ma caka takyyyy tazkyyyy den.... ☹

bea44
18. dec 2009

nie si tu sama, akurat som nakukla, či tu niekto nepisal,
neboj, zajtrajšok zvladnes, / ja som večer uz nemohla a dala som si potom banan a jablko/,
ale myslim ze to malo aj tak svoj učinok,
budem na teba mysliet... 😉
ja ma zajtra vitaminy a i deme k svokre, 😖 uz to vidim ako to dopadne 😠
zajta večer zreferujem 😒

danyelituska2
19. dec 2009

ja mam dneska vit. tak sa zatiaľ držím ale vždy večer pri telke ma chytí hlad, tak s tým budem musieť pobojovať, lebo potom jem hocičo