90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
21. máj 2010

tie hranoly maju byt hranolky 😀

julca23
21. máj 2010

čaute baby....
nika,ivella vitajte....
ja dnes škroby...šošovicová polievočka s mrkvičkou....fantastická

gudulo blahoželám....pekné čísielka 🙂
mňa ženie vpred kostým,ktorý o dva týždne chcem obliecť a predtým som sa do ňho ani nezapla a teraz??????????zapne.Ale ešte by trebalo dačo dať dole,lebo koleso nad pásom ešte je 😀
no keď som dnes tak konštatovala nad diétou a kilami,tak vlastne som schudla dokopy osem kíl,len predtým som držala tú inú diétu, ktorá sa potom tak trochu vrátila,ale aj tak išlo dole 😀
no ale takých desať by ma ešte potešilo,tak uvidíme,lebo po štátniciach sa bude oslavovať a oslavovať ....keď bude čo 😀
pekný večer baby

nikanika28
21. máj 2010

julca, lubika...dakujem za privitanie 😵
Julca, no 8kilov, to je super 😕 😵 😵 ..za aku dobu sa ti to podarilo?
No a kedze dnes uhlohydr., na veceru cokoladka...tak idem Lukaskovmu Velkonocnemu zajacovi usi odkusnut 😀 😀 😀 😀

bea44
21. máj 2010

nika - 😀 😀 😀 ale tie velkonocne zajace su vacsinou z mleicnej cokolady 😠 aspon ja si tak pamatam 😕 😕
a ty dnes mozes coko, / aj ja / ale iba horku alebo na varenie 😠 a aj to len jeden riadok 🙄
ja som si teraz dal dalsi 😝 a uz mam sladko az za usami 😲 fuj na mna 😔 hanba , prehresky to hej 😠
ale cvicit sa mi nechce 😨

magimary
21. máj 2010

nie celý riadok! 😨 iba jednu kocečku (10g!!!) 😉
a určite nie mliečnu 😉

nikanika28
21. máj 2010

no, tak som si dala cokoladku...ja viem, ze je mliecna ... 😅 ....ale dala som si ozaj len kuuuuuuuuusolililiiiiincek 😀 🤐 ...mozno to ani tak kocecka nebola..joj ale pokusa ma ten zajac jeden... 😝 a som hladna 😖 ...si neviem predstavit zajtra to ovocie na cely den 😨 ...uz teraz si mozem paralen nachystat, co ma bude urcite hlava boliet ☹ . No a dala som si vianocku a Caro ... baby, vy si fakt davate nejaky zakusok alebo nieco podobne?

sivocka
21. máj 2010

ahojte, konecne sa mi opat podarilo nakuknut...
nikanika, tusim sme zacali narovnako, ja mam dnes tiez treti den. Baby, pomahajte, zajtra mam ovocny den a nahlasenu navstevu...bravcove aj kuracie maso je na grilovanie uz v nalevoch nachystave, aj tiramisu som urobila....sakra, len neviem ako to ja zvladnem, ked ma budu drazdit tymi vonami uuuuuzasnymi...ako som dnes robila to tiramisu, tak som si pre seba na veceru urobila tiez do malej misky...miesto torty....takze babenky znale pravidiel...bolo to v poriadku? myslim to tiramisu. Cokoladu som si nedala, nejak mi ani nebolo treba a navrchu to bolo posypane kakaom, takze akokeby cokolada, ze?

Baby v ten vitaminovy den sa moze iba ovocie, ci aj zelenina? kupila som si cukety a sampiony, tak ked neodolam, ugrilujem si aspon to....co poviete?
sampiony su co, zelenina?

ivella
21. máj 2010

lubikaf,hej,som z tn,ale neprestahovalasm sa na vychod,to len bea tak zartuje 😀 je to BB kraj,pri Brezne(mame tu celu rodinu)
pre mna prvy vitaminovy den za mnou a veeelmi uspesne,zhltla som 4jahody a jeden pomaranc,3 puer cajiky a 3 kavy.voda chyba no polepsim sa.pre mna uz tie caje su uspech 🙂
vidim,ze sa tu vsetky nejako schadzate az vecer,,to u nas je pc zapnute takmer nonstop,tak nakukam stale 😨

magimary
21. máj 2010

čo sú to -tak často spomínané-pu-er čaje? 😨 😕
nepoznám to 😨

sivo, podľa mňa len griluj a griluj zeleninku koľko chceš, to môžeš 😉 😵
ja mám vitamíny v nedeľu... 😝
neznášam vitamíny cez víkend...
všeobecne sa mi zle dietuje cez víkend...to sa megavarí, všetko tu vonia, návštevy a tak
cez týdžeň mám svoj režim a papám sama (cez deň), to je úplne o inom 🙂

sivocka
21. máj 2010

jemine ivella, ved to si nic nezjedla...z tohoto by som ja urcite odpadla, ked si predstavim, co vsetko som si ja z ovocia nakupila na zajtra...to by tebe vyslo na celych 90 dni.... 😀

adamko05
21. máj 2010

@ivella
ahoooj.. ja ta pamatááám.... nedržím dietu od vtedy... som skončila pred vianocami a terza tyžden.. ale dnes o ničom, vitaminy, ale nič z vitamínov nebolo.. neva, mala som návštevu, v meste, ovocie žiadne o ruke.. no tak, bolo kade čo... zajtra bielkoviny a idmedalej 😉

nikanika28
21. máj 2010

ivella a ako si to zvladla? 😨 ja som hladna uz teraz, tak neviem, co bude zajtra ☹ .... A to si toho nejak malo zjedla za cely den, nie? 😕 😕 Ja som tiez bola dnes nutena spravit si caj...bola som hladna... a to je tiez u mna teda riadny pokrok 😅 . Ja mam inac tiez cely den zapaty notebook..mam taky ten malinky, tak ten so mnou aj vari 😀 ...

ivella
21. máj 2010

sivocka,myslim ze je jedno aky zakusok si si vybrala,tiramisu je ok(ja si doprajem napr.moju milovanu zmrzlinu)
mozes zajtra samozrejme zeleninu,ktora je 100x lepsia nez ovocko..ja sampiony davam medzi zeleninu,nejak to nerozlisujem,,,,,,,,,,,,,,,neviem ako ostatne dievcata 😉 neboj,vydrzis,opakuj si ze ty si das masko zajtra 😀

nikanika28
21. máj 2010

@sivocka 😀 😀 😀 😀 ...no naaapodobne ... aj ja .. 😅 😅 😅
Tak zajtra sme viacere na vitaminoch tusim 🤐 ...

sivocka
21. máj 2010

presne to si uz teraz vtlkam do palice, ze sak nevadi, nech si da zajtra navsteva, ja sa o to viac budem tesit na nedelu....

ivella
21. máj 2010

no cau adamko,som bola zvedava,ci sa dnes objavis,,je mi jasne ze si pamatas,ved sme spolu dlho hresili 😀 😀 😀
tusim si teda o styri dni dalej nez ja?do prcic,ja totiz zacinam uz od 10.5.ale furt do toho svokra cosi nosila-parene buchty...
zajtra moja skuska,gulas party...ale uz teraz sa tesim ako si sama naberiem bez zemiakov 😉
baby,samozrejme skapinam od hladu,to ja skusam svoju pevnu volu dnes,inak idem podla predpisov a aj prehresky budu 😖

nikanika28
21. máj 2010

sivocka, ja moc maso nemusim, ale take grilovane...najhorsie je na tom ta vona...tym padom chutove bunky pracuju...chcelo by to stipec na nos 😀 ...ovocny dzus sa berie ako samotne jedlo?? 😕

ivella
21. máj 2010

aaano,ako cela porcia to mi je velmi luto,lebo inak by som pila aj tri litre denne
toto mi je aka novinka s tymi zavinacmi?som tu dlho nebola,behala som po modrej streche..

bea44
21. máj 2010

no ja to mam zajtra podobne 😖
mam tiez vitaminy 😉
ideme k svokre. 😠
do obeda to bude OK .
uz mam na zajtra navarene. urobila som plnene kapustne listy a nakrajala som k tomu aj kapustu.
tak to asi vyriesim tak, ze oni budu jest masko . a ja si dam tu podusenu kapustu 😝
aspon dufam, ze mi to prejde 😝 a nebudem musiet vysvetlovat 🙄

kocky co zacinate: verte mi , po dvoch tyzdnoch to bude OK ani nezbadate ako nabehnete na nas rezim 😉
treba len VYDRZAT 😎
idem do hajan
dobru noc

ivella
21. máj 2010

bea,verim,verim 😀 😀 😀
pa

bea44
21. máj 2010

teba nepocitam za novu 😝
ty si uz ostrielana 😠 😀 😀 😀 😀

nikanika28
21. máj 2010

dva tyzdne??? 😨 no dakujem pekne... 😀 ..mame teda co robit 😨 ...ale posnazim sa .... 😎

magimary
21. máj 2010

aký je to ten PUER čaj?!? 😅 😕 😉
kto mi odpovie? 😉

ivella
21. máj 2010

odpovedam...takmer neobsahuje kofein,napomaha odburavaniu tukov ,podporuje ocistenie organizmu od toxinov,znizuje hladinu cholesterolu a posilnuje organizmus..
ale je hnusnyyyy,chuti ako ...no,nebudem odradzat,mne to smrdi starobynou,zatuchlinou,alebo takym volacim,,ale su vselijake prichute,,,ja zadrzim dych a pijem a poviem si ze cukrova voda pri testoch na cukrovku bola horsia 😀
nika,bea prehana,najhorsie su prve styri dni,potom je to take akesi uz automaticke,ani nerozmyslas co budes jest,jednoducho ta to napadne hned,ja sa dopredu tesim na masko,alebo na pecene zemiaky,,,(samozrejme bez oleja)

ivella
21. máj 2010

bozeeee,starobinou 😀

nikanika28
21. máj 2010

@magimary
http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/s...
http://www.opium.sk/pu_erh.html --- Známy je predovšetkým tým, že pomáha veľmi účinne odbúravať nadbytočný tuk a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
tot som vycucla z netu 😉

nikanika28
21. máj 2010

iv, si ma predbehla 😀 ... no ....ja mam uz teraz strach zo zajtrajsieho dna..co ked som uz teraz hladna 😝

adamko05
21. máj 2010

nikanika... aky maš zajtra den?
ked budeš hladná, bud vydržíš, alebo sa naješ 😉 😉
neboj sa..

ja som dnes ani hladná nebola, len mi oči jedli a dáko som sa ráno rozhodla, že vitaminy dnes nie.. tak ku káve kusok torty, potom k dalšej maly keksík a na večeru kusok chlebíka so salámou, čo maly nedojedol... no iná dieta, čoo? 😀
ale zajtra idem naplno.. aj ked, večer asi bude trochen alkoholu... ale to beriem "v pohode" 😀

dobru noc

nikanika28
21. máj 2010

@adamko05 ..no vitaminovy .. 😅 ...uvidime, ako to dopadne nakoniec 😀

ivella
21. máj 2010

dopadne to dobre 😉 😉