90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
11. jún 2010

ejco/kofa poslite do IP e.mailove adresy a ja vam poslem knihu 90 dnova ak nemate. tak aspon ako tak pocitate ake su pravidla a my vas uz tu potom doladime ked nieco nebudete vediet :_D

ejco
11. jún 2010

kofa 😀 ideme.Kurnik,lebo sa nemozem na seba pozerat.Este aj manzel ma poznamky,ze za chvilku budeme vacsie auto kupovat.

bea44
11. jún 2010

tak ja včera , po dlhsom case zas na 100% 😵 😵 😵 😵

a dnes rano som obliekla suknu , co som nemala na sebe 2 roky 😎 lebo som v nej vyzerala jak husenica 🙄 😵
ejco - na co cakas . pridaj sa 😉

magi -- super , to urcite zahreje na dusi , tie pochvaly 😉 a aka je to motivacia 😵

dnes mam UH : urobia som si po dvoch tyzdnoch cestoviny . ale uz take letne / mnamky/
na oleji opiect mladu tekvicu / posekanu na kocky/ pridat cibulu, papriku a nakoniec paradajky . trocha podusit. ale len kym zelenina zmekne. nerozvarit. pridat bylikovu sol, cesnak, ja aj cili ako mak . a zmiesat s pene. lahodka 😎
neviem sa dockat obeda 😠

bea44
11. jún 2010

@sivocka - ohladom toho joja - mozem len z vlastenj skusenosti potvrdit, ze po prvom pokuse som sa drzala delenej stravy. ako - tak . samozrejme, ze prehresky boli 😝 😝 . ale vsetko bolo v pohode, ani kilo naviac, az kym neprisla velka noc 😨 .
ja hrdinka povedala som si, ze co sa mi moze stat 😠 😕 ved len ochutnam. z jeneho z druheho. samozrejme ze nie vela ale peke vsetko naraz a dokopy. za dva tyzdne nabehlo 3 kg 😖 😢 .
preto som teraz tu a davam do poriadku, co som pobabrala 😔
nooo ale mozno to u teba bude ine 😎 . toto je moja skusenost 🙄

ejbyk
11. jún 2010

....z vlastnej skusenosti tiez hovorim ze sa mi kg vratili. ale nenazvala by som to jojo efektom. skor to ze som zrala ako najata 😀

kofa
11. jún 2010

@ejbyk - ja mám prefotenú tú 90-dňovú,ovládam zhruba všetky diéty - len nakopnúť by ma trebalo.
Ale ako????? Už som rozmýšľala,že jednou z možností , by bolo- zaľúbiť sa!!!!
čo poviete ?????????? 😀 😀 😝

ejbyk
11. jún 2010

...prave ked som sa ja zalubila, dieta u mna zlyhala!!!!! 😀 takze u mna to takto neslo! ale....kazda sme ina 😀

yanni
11. jún 2010

Kofa, ale zalubit sa nestastne. Lebo ked stastne tak si precitaj prispevky o stranu dopredu. To uz sa nemusis udrziavat lebo ked ta chlap raz lubi tak potom taku aka si. Aj ked si na zaciatku stihla a potom ako sud 😀

Ozaj vitajte nove sudy co chcu byt kostlivky 😀 😀 😀

Baby neskor napisem viac, mam tu v kancli strasne fofry. Mam aj "recept" ako na to 😕 😉

atrami
11. jún 2010

Babule, kde nájdem túto dietu?

ejbyk
11. jún 2010

atrami...hod mi do ip e.mail a poslem ti ju!

magimary
11. jún 2010

inak, že vás tu takto vidím...
v tomto mojom vodnom dni (ktorý zatiaľ nijako negatívne nevnímam, to príde až popoludní a na večer 🙄 😝 )...
ak Vás chcem všetka len povzbudiť, že ani po trojdňovom troškovom prehreškovaní (vynútenom školením a mojim rozhodnutím) nepriberiete 😅 😨 😵
ja som nevydržala a odvážila som sa dnes odvážiť (i napriek tomu, že som chcela až po vode 😅 ale to by som potom zase nevidela ten rozdiel 😅 ) a namiesto očakávaného prírastku, mala som ešte o dve kilečká menej... 😲 😨 😅 😎 😵
takže:
TOTO JE FAKT SUPER DIETA!
dajte sa na ňu, odporúčam... 😉

inak, v stručnosti opíšem, ako prakticky (a chutne 😵 ) som to tam prežila:
-v utorok som si dala bielkovinový deň-raňajky som vynechala (teda tie ich, dala som si svoj banán), obed som si dala kuracie prska na prírodno s bohatou zeleninovou oblohou a zemiakovými kroketami (tie som nemusela jesť, ale zobla som si 😉 🤐 🙂 ), priložený obedný dezert som dala kolegovi, na večeru som si dala tiež niečo s mäskom a zeleninou a hranolkami (tie som tiež nemusela, ale aj z nich som si zobla 😨 😅 )
-v stredu som si dala (namiesto pôvodnej vody, druhý deň cyklu, čiže🙂 sacharidový- raňajky som rozdala, dala som si svoje jablčko, obed som si vybrala ( z troch variácií) nejaké mäso s polovičnou dávkou ryže a polovičnou dávkou zemiakov, zjedla som len zeleninovú oblohu s ryžou a zemiakmi (bez -super vyzerajúceho-mäska 😎 )-dezertu (parená buchta) som tentokrát neodolala 😅 🤐 😉 , na večeru som si dala zapekanú brokolicu s varenými zemiakmi (síce bola preliata zapečeným syrom, ale čo už? -tá brokolica)...
-no a včera vo štvrtok-som si dala klasicky tretí deň cyklu-UHD a na obed som si vybrala cestoviny s kuracím mäskom (ktoré som povyberala a nezjedla, ale aj tak boli poliate syrom, ale ten som už nevedela odstrániť, tak som ho zjedla 😅 ), dezert-ovocná štrúdľa som tiež zjedla a večer som si (už doma) dala zmrzlinku a Mila keks (uznajte, že prírastok som očakávala oprávnene 😕 🤐 😅 )

No a dnes som si namiesto vitamínov nahodila vodu, aby som sa zajtra mohla opäť "napojiť" na môj "stravovací diétny kalendár"... 🙂

a, ako vravím vyššie, fakt som po tom trojdňvom obžerstve nepribrala, ale schudla (!)-2 kilečká... 🙂
ozaj odporúčam...

sivocka
11. jún 2010

magi, gratulujem, citam, ako si sa popasovala s dietou na skoleni a podla mna si to aj tak celkom uspesne zvladla...ja by som podla tvojho popisu prihodila maximalne kilo....no ale ty si aka uzasna.....este si isla aj dolu s vahou..... 😉 😵 sa tesim s tebou, len keby to aj mne tak pekne islo.....

bei, ved toho sa ja najviac obavam, nie ze po diete prejdem na normalnu stravu, ale ze sa zacnem prezierat... 😢
teraz sa tak ukludnujem, ked si odopieram nieco dobre a hlavne sladke.....ved vydrzim a potom si dam....no keby som pojedla vsetko, co som si takto "odlozila" tak by som nabrala naspat este aj susedine kila... 😀

dievcata, ktore chcete zacat, drzim Vam palceky, aby ste boli uspesne....a prajem pevnejsiu volu, ako mam ja.

sivocka
11. jún 2010

koceny, kto je dnes na vitaminoch? co obedujete? ja som taka hnila si nieco urobit, potom len chodim a ujedam z misky s ovocim....hodte nejaky zaujimavy recept...dik

ivella
11. jún 2010

cauko,ja mam uh,prave varim cestoviny..
magi,blahozko 😉

ivella
11. jún 2010

inak nove koceny,ahojte a vitajte a nevsimajte si nase depresivne reci,,,na kazdeho take cosi raz pride(myslim)
inak dieta funguje fantasticky a hlavne aj na takych ludoch,co uz vyskusali kadeco a nic...mojej matky kolegyne (50a viac r.)s nou schudli po x vyskusanych dietach aj po 18kg 😅 😅 😅 to bol dovod,preco som sa kedysi na nu dala aj ja 🙂

lubikaf
11. jún 2010

ahojte baby, tak ja po vcerajsej vode pol kila dole. aspon nieco 😉 aj ked som dufala, ze to bude viac. no co uz.
dnes bielkoviny, tak masko s rajcinovou omackou a olivami som si spravila. a na veceru si dam termix, lebo je uz moooc dlho v chladnicke a este mam nan aj strasnu chut 😉

baby a zajtra...mama ma narodky, gulas sa bude varit, aj nejake masko grilovat. no to zas bude 😝

inak vitam nove koceny 😉

nikanika28
11. jún 2010

Cafte spolubojovnicky ...ja dnes vitaminy..melonom sa nadzgavam cely den 😀 . Inac toto pocasie je hrozne, nemam rada tieto extremy...a navyse je aj Klarka chora, horuckujeme od vcera ☹ .
Magi, tak to je super, ze dve kila dolu 😵 . Inac, ja tiez ked som mala tento posledny vikend taky "obohateny" ...co sme boli na chate aj s pecenou svinou a druhy den dalsia oslava ...tak som sa s malou dusickou postavila na vahu, ze kolko som zase nabrala a tiez som mala kilo dolu 😕 😵 . Takze nieco na tom bude...
Sivi, tebe sa ako dari? kolko mas uz dolu? Ja skoro 5kg... 😵 ..a tri tyzdne za nami ..a o necely tyzden prva voda 😨 😅

sivocka
11. jún 2010

nika ahoj, no akosi som sa zastavila, ale posledny vikend u mna bolo hotove obzerstvo, tak sa asi nemozem cudovat a ja mam tak 3-max. 4 kg, ale som si povedala, ze sa obvazim az po tej vode a ked budem sklamana, neviem, ci budem vobec pokracovat....asi by som nemala odradzat ostatne zacinajuce, ale co uz.... ☹

inak som strasne nafuknuta z tolkeho ovocia, ty s tym nemas problem? alebo niektora z Vas....zo zaciatku som sa tesila splasnutemu bruchu a teraz mam taky mensi melon...

nikanika28
11. jún 2010

Sivi, co si? neopovaz skoncit, ja som tiez mala krizu a velakrat...dnes som robila palacinky a jednu som si veruze aj suchla 😅 . Kolko chces zhruba schudnut? Ze ci vobec mas z coho chudnut... ja mam 5dolu a este by som chcela takych 10 a budem nadmieru spokojna 😅 😀 🤐 ..to by som bola na svojej povodnej vahe pred tehu 🤐 🤐 .
A vitam nove tvare 😉

nikanika28
11. jún 2010

no a ci mam nafuknute brucho z ovocia.... no neviem, ci to zrovna z ovocia je, ale nafuknute ho mam 😀 😀 😀 😀 😀

bea44
11. jún 2010

ja mam to nafuknute brucho tiez stale 😠 alebo zeby to bolo sadlo 😕 😕 😕

sivi - skoda prestat, ked si si akurat zvykla na kolobeh 🙄 vydrzat 😵

novacikovia - hor sa do toho , prekonat prvy tyzden - dva a potom to ide same 😎

nooo vitaj ivela 😀 😀 😀 konecne 😠 takuto ta poznam z minula 😵 😵 😵 😉

lubi - kazdy gram stoji za to 😅 , len nech to ide dole a ni naopak 😀 😀

kau u nas je hic, idem uz domov. mam kancel rovno pod strechou, klima alebo ventilator nehrozi 🙄 ale ja vlastne neznasam prievan, takze je to jedno.
tak sa majte.... deti moje

lubikaf
11. jún 2010

bei ved to, hlavne ze to ide dole 😉

ale ked tak citam, ake ubytky mate vy...ze nika 5kg za tri tyzdne....ved to by som normalne stihla schudnut do mojej svadby, keby mam taky ubytok. uz sa asi fakt nahnevam a zacnem tuto dietu dodrziavat na 100%, ved ked to ide vam, musi to ist aj mne, nie?
Len keby ta hlupa pevna vola bola....boooze to co uz je so mnou ked ma ani vlastna svadba nenakopne????

nikanika28
11. jún 2010

lubi, kde si prisla na to, ze ja to dodrziavam na 100% 😀 😀 ...praveze nie...mame same oslavy a akcie...tak to flakam, ale zasie nie az tak, ako by som za normalnych okolnosti 😅 😀 Ale je pravda, ze som takmer uplne vyradila pecivo, ale hlavne SLADKOSTI 😝 ... A kedy ze mas svadbu? 😵

magimary
11. jún 2010

ahojte! 🙂
blahoželám každému gramíku, ktorý vás (nás) doteraz opustil 😅 😵

ja dnes voda celkom úspešne... 🙂 celý čas len a len voda a večer (sem-tam sa mi pi prudších pohyboch už robili "mrákavy" pred očami, tak som si to nechcela hodiť a tak som si šupla) zopár čerstvých jahôd...
možno aj preto ma troškou "mdloby" obchádzali, že dnes mám prvý deň "M" a ešte aj dosť silnú 😝 🙄 , tak som stratenú "červenú" nahradila novou červenou (jahodou) 😅 😅

som zvedavá na zajtrajšie "čisla"... 😉 🙂

sivocka
11. jún 2010

nika, budem na teba intenzivne mysliet, ked budem zvazovat, ci budem pokracovat, aj na teba bea.....ste zlate, ze ma pohanate dalej.. 😵
ja som vazila 59 kg, ked som zacala, asi sa Vam to bude zdat malo, ale ja som take male pivo, iba 158 cm....takze taka mala gulicka....netvrdim, ze som tlsta, ale taka mäkucka....pred porodmi som vazila tak 51-53 kg, to by som chcela dosiahnut dietou, cize moj cielovy ubytok je okolo 6 kil. Zatial mam dolu asi 3 kg, ale to za prve dva tyzdne a posledny tyzden stojim...uz sa odvazim az o tyzden po prvej vode, lebo ma to demotivuje....ale tiez po vikendoch kade tade sa griluje a nezvladam to....
ale posnazim sa velmi este tyzden aspon na 90 %...

tak babulky pekny vikend Vam zelam.....a drzme sa !!!

lubikaf
12. jún 2010

dobre ranko, dnes to vyzera na dalsi sparny den 😝

nika ved to je moj problem - chleba a sladkosti. budem to musiet vyrazne obmedzit a uvidim, co to spravi.

inak my dnes oslavujeme tie mamine narodky, tak sa tesim. pridem sem mrknut bud zajtra alebo az v pondelok. tak pekny vikend prajem 😉

lubikaf
12. jún 2010

a svadbu mam 24.7., takze toho casu uz moc nemam ☹

magimary
12. jún 2010

sivočka, 6 kíl zmákneš ako malinku, jasné že sa ti to na chvíľu zastavilo, potom by si už nemala neskôr, čo chudnúť... takto si to telo rozdelilo na určité fázy, lebo mu to tak vyhovuje 😉 🙂
určite neprestávaj!!!
sme spolu! 🙂 😵 😉

no, a moje dnešné čísla? 😕 😅
skúsim zhrnúť...

DATUM: 10.5. /prvá voda/ 11.6. /druhá voda/
HMOTNOSŤ: -8kg - 14kg
OBVOD PÁSA: -11cm - 12cm
OBVOD BOKOV: -4cm - 6cm
OBVOD HRUDN.-5cm - 7cm
OBVOD RAMENA-4cm - 7cm
OBVOD STEHNA -5cm - 9cm
a teraz prezradím aj BMI (v ktorom som prešla od obezity cez miernu obezitu až k normálnej hmotnosti), takže:

BMI: 30,96--------26,13----------------------------24,57 😵 😵 😵

JúúúúJ, veľmi sa tešíííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

a ďakujem všetkým!!! 😉 🙂

sivocka
12. jún 2010

magi......úúúúúúžasné výsledky....gratulujem a zaroven obdivujem pevnu volu....a zaroven dakujem za podporu.... 😵

gudulo
12. jún 2010

magi, uzasne 😵 , tie cisla po druhej vode su suhrnom od zaciatku alebo od prvej vody?
ja som posledne 2 tyzdne mala krizu a vikendy som mala velke prehresky, pocas tyzdna som sa snazila viac, absolutne sa mi nedarilo drzat vitaminove dni 😖 , ale vaha sa konecne zasa pohla smerom dole, aj ked iba pomalicky, v piatok mam druhu vodu, tak som sama zvedava na cisla