90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
30. mar 2011

@ingridka22 držím palce 😵

suezana
30. mar 2011

@tibinka22 jasné, že ťa nevymažeme 😀 tu je veľmi veľa žien, čo prídu a potom sa dlho neozvú, veď nie každý má čas tu vysedávať od rána do večera... čo sme nejaké závisláčky 🤐 😅 😀

dajna11
30. mar 2011

@suezana no ved uvidíme....ešte tak to ovocie a dá....aspon minule som bola prekvapená že som ani nebola hladná ked som maal ovocie...jedla som ho na silu.....ale dnes mám tiež ovocie a veru som si už šupla aj palacinku🙂)))lebo mi od rána škrka v bruchu....

suezana
30. mar 2011

@dajna11 ten vodový deň je iný.... ja som hlad necítila 😕 ale stále mi škvŕkalo v bruchu 😅 nechaj sa prekvapiť 😀 ale mysli pozitívne 😉

ingridka22
30. mar 2011

@suezana, a je to v kýbli ☹ bola som s malou dlho vonku, domov som sa vrátila hladná ako pes, lebo vonku som ani nič nepila, aby som nemusela hľadať wc a doma namiesto toho, aby som sa napila, som si dala - hádaj čo - tie dva zavináče, ktoré som si v chladničke schovala na zajtra 😕 😨 takže môj vodový deň skončil o pol šiestej 😔 ale ja to kašlem, také mňam boli tie kyslé ryby 😉 teraz idem kávičkovať a čajíčkovať, už nechcem nič ani vidieť 🤐 perla200, ty sa držíš??? 😵

tinna88
30. mar 2011

Dakujem za privitanie suezana🙂))
A gratulujem k uspechom🙂))
Tak sa dam na to aj ja teda🙂 len ta moja pevna vola🙂 ale takto si pomozeme 🙂)) no nie???

dajna11
30. mar 2011

@suezana pozri ja myslím stále pozit.ale sakra ked tá váha nejde a nejde dolu....dnes som sa už tak naštvala že som si povedala do kelu s tým a dala som si palačinku.....bez lekváru 🙂

tinna88
30. mar 2011

a tabulka je perfektna 🙂)))) baby klobuk dole🙂
A to sa da za mesiac 10kg schudnut? to nepapate??? 🙂 ale teraz mam uzasnu motivaciu 🙂

dajna11
30. mar 2011

@tinna88 no ahoj....dá sa to...ako vidím v tabulke a ako som videla aj na kamoške...zo mna to však nejde...

tinna88
30. mar 2011

No a kolko ju drzis tu dietku???a co kamoska robi? nepapa od 15:00?
Ja mam jedno negativum,ze beriem aj HAK, tak sa trosku bojim.

ivella
30. mar 2011

ahojte babulky,nestiham vas ani citat,ale zas musim,,,,vaha sa bohvieako nehybe a ked tak zlym smerom ☹

perla200
30. mar 2011

@ingridka22 prd - tak isto ako ty ale dala som si dva pagáče....lebo sme boli na ihrisku a nepila som asi hodinu....takže môj skončil o 16.hodine....

dajna11
30. mar 2011

@tinna88 držím ju 3týždne.....:(kamoška schudla za dva týždne 15kg a teda fakt neviem či vobec jedla....ja mám ráno ovoocie,na obed čo treba,a večeriam...málo kedy niečo iné behom dna zjem....ak tak zväčša ovocie....sem tam nejaký malý prehrešok......ale teda iba 3kg dolu?????nič moc....

tinna88
30. mar 2011

dajna11 : ale za tyzden 1 kg dolu je optimalne chudnutie, potom sa nedostavi jojo efekt🙂 tak si to ber z tejto stranky a asi nemas moc zhadzovat, ked to ide tak pomaly🙂)) - podla teba, inak je to vraj optimalne chudnutie🙂

dajna11
30. mar 2011

@tinna88 no ale potom nemožem schudnuť ako písali baby za mesiac 7-8kg ......a teda ja mám z čoho zhadzovať,lenže nejako to nejde no...alebo teda pomaly....aj ked viem že je to optimoš pretože zhodiť 8kg za mesiac je fakt dosť narychlo.

tinna88
30. mar 2011

dajna11: aj ja by som chcela schudnut hned..ale myslim, ze radsej pomaly🙂
ja som sa dnes rozbehla - teda bola som behat , i ked len pol hodku.....nemam zatial kondicku, tak to beriem zlahka a zajtra zacinam bielkovinovym dnom...
baby je velky prehresok kava s mliekom?

indiankaindi
30. mar 2011

Ahojte, veeľmi by som vás prosila, či by ste mi niektorá napr. aj do IP neposlali podstatu tejto diety.Páči sa mi, že je dlhodobejšia a tak predpokladám, že aj zdravšia ako tie rychlovky, že za pár dní polovicu váhy dole. Ja mám totiž problém, že ak začnem s nejakou drastickou dietou, tak mi začnú vypadávať vlasy, lámať sa nechty a točí sa mi hlava. Neviete mi niečo poradiť, aby sa mi toto nedialo? Tiež by som rada nejaké to kilo zhodila, ale neviem nájsť ten správny spôsob. Ďakujem 🙂

mimika4408
30. mar 2011

@ingridka22 dakujeme za gratulaciu 🙂 dnesny den sme mali super, doobeda nakupy, hrackarstvo, potom obed (ja len rozmixovany banan, jahody a pomarancovy dzusik) no a cele poobedie sme boli potom v meste na prechadzke, v detskom parku a potom na pizzu 😀 , takze som sa drzala celucicky den az na tu pizzu vecer. Zo vsetkych darcekov sa maly najviac tesil plasteline co si vybral sam 😉 , akurat som skonstatovala , ze hraciek mal za velke peniaze a stacilo pritom len 5eur 😉 .
Ked tu nie som tak vsetky pisete ako ceky zandari , nestacim ani citat 😨 a ked nemam do coho doma pichnut tak tu to tiez ziva prazdnotou. Inak moje schudnute krivky zozali uspech 😀 😀 😀 😀 a dostala som aj novy bicykel a kupili sme aj sedacku pre Tonka 😉 . Zajtra sa chystam registrovat na UP ☹ . Myslim na vas baby!!! Caute

perla200
31. mar 2011
suezana
31. mar 2011

Ahojte holky 😉
Ja som to včera tiež pototo na celej čiare 😝 mm mi doniesol večer rumbu a dala som si vianočku s lekvárom (mala som mať škroby) 😖 ale nevadí - dnes idem na 100% odolala som párkam ráno - a to je čo povedať, dlho som váhala 😵 takže nečakám zázraky s váhou 😲

@indiankaindi pošli mi do IP mailovú adresu, pošlem ti 😉
@mimika4408 super 😵 aký bike? stacionárny?
@tinna88 ja pijem ráno s mliekom(smotanou) poobede bez ... nemá to vplyv u mňa 😉 + cukor. Prečo si sa nezapísala do tabuľky? Šup tam.

suezana
31. mar 2011

@indiankaindi ja som na začiatku tejto diéty mala kopec energie, veľmi mi pomohla... už som bola ubitá z tej nadváhy, znechutená, nervózna.... aj keď časom sa aj počas diéty objaví únava... v konečnom dôsledku som šťastnejšia, spokojnejšia 😵 odporúčam. Myslím, že je zdravá.
@tinna88 veľmi pomáha to, že nás je tu veľa s rovnakým cieľom....ja by som sama už dávno prestala 😵

suezana
31. mar 2011

@tinna88 jesť sa môže do 20.00 rátaj s tým, že na druhý deň doobeda ješ len ovocie, a keby si prestala jesť o 15 poobede, budeš hladná....radšej si to rozumne rozložiť. Ja som hneď prvý mesiac schudla 8 kíl - a večerala som okolo 18-19 hod. Základ je nevyžierať po nociach - to bol môj prípad 🤐

suezana
31. mar 2011

@dajna11 nechápem, prečo sa ti to vidí málo 😕 Nie si v tabuľke, tak neviem, z koľko kíl chudneš - vychádza mi to, že nemáš veľkú nadváhu 😉 aj z fotky na mňa kuká chudá tvárička 😉 takže?.... Druhá vec je, že možno si nikdy nejedávala veľa, tak to nepôjde tak rýchlo.... ja priznávam, ja som hrozne neskoro večer maškrtila - a tým, že to teraz (väčšinou 😅) nerobím, tak to išlo rýchlo dole, plus som pridala cvičenie....

adamko05
31. mar 2011

baby, čafte
moc nestíham.. skušam bojovať... aj ked občas hodím, čo nemam.. čo už, stres, kramy... a tak (a vyhovorky, jasne).. dnes vitamíny.. ale bol keksík ku kave.. čo už

možno sa ešte ozvem dnes... držte sa

kika25
31. mar 2011

Ahojte dievcata,
asi sa pridam aj ja do Vasho timu..nie, urcite sa pridam 🙂 lebo mam pocit ze to ide so mnou dole vodou...stale jem a jem, dojedam po detoch, ochutnavam ked varim...vsak to poznate 😅 .
S touto dietou som asi pred 4 rokmi schudla tusim 8 kg za 2 mesiace takze jej verim len teraz mam akosi horsiu vydrz...alebo motivaciu? (tych 8 kg som samozrejme postupne pridala, 2 porody urobili tiez svoje...)
Zacnem od zajtra, pevne verim ze schudnem aspon tych 8 kg. Je tu nejaka kocka co zacala tiez teraz niekedy alebo zacne so mnou zajtra?
Baby, poradte mi na co si treba davat na zaciatku najvacsi pozor,som vecny hlados a bojim sa ze budem hladovat...papa

suezana
31. mar 2011

Ahoj Kikuš 😀 No, na začiatok: zaobstaraj si misku do mrazáku a všetko, všetulinko, čo tvoje detičky nezjedia tam vylej.....ja si to potom prídem vziať (máme hladných 12 mačiek 🙄 ) 😀 😀 😀 😀 Toto som zbadala na sebe, keď som začala s touto diétou - nikdy by som nepovedala, že som toho toľko pojedla po malej - kým som to nezačala vyhadzovať 🤐 okrem toho som samozrejme jedla aj svojho dosť 😝 Pýtaj sa, čo len chceš a dúfam, že spolu nájdeme motiváciu 😉
@kika25

suezana
31. mar 2011

@adamko05 ahoj, neva.... dnes už len vitamíny - ale teraz to už bude ťažšie 😉

tinna88
31. mar 2011

Baby ,tak sa o chvilu zapisem do tabulky ( teda ked mi malinka zabuvka🙂,dnes akosi strajkuje
@suezana : ja by som nemohla jedavat o 18:00, potom by som mala este vacsi hlad...ja si to asi prisposobim do 17:00. u mna rano nie je problem, vydrzim nejest velmi dlho..ale potom vecer som hladna, cize toto musim upravit, naucit sa papat doobeda a obed a olovrant a potom uz nic, len sport
@kika25 : ja som zacala s touto dietou dnes🙂)))
Jaj,ale je to fakt takto ,ze vas je tu viac, aasi by som sama nezacala 🙂

tinna88
31. mar 2011

len sa bojim, ci ma nebude brzdit antikoncepcia...no uvidime..ale myslim, ze by to nemalo
a este jednu vec, rano pijem jablcny ocot, na upravu metabolizmu,tak dufam ze vsetky tieto veci rozhybu moje spalovanie tukov🙂)))
inak som si davala aj psyliium ( vlakninu) a to bolo tiez celkom v poho...lepsie mi travilo

ivella
31. mar 2011

ahojte,ale vas tu je 😉
ja dnes ovocko,tak som sem zabludila,lepsie sa mi bude nejest ked nie som sama 😀
blahozelam novym bojovnickam za to odhodlanie ktore v sebe maju 😅
a prajem veeeelmi velku pevnu volu,bez tej to nejde ☹ 😉