90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
7. jún 2008

aniel - no mne to meno nič nehovorí 😢

miresta
7. jún 2008

tinaa - tak dobrú cestu a napíš ako ste došli. pa 🙂

miresta
7. jún 2008

aniel - No to neviem, ale asi každý trochu zhreší, uvidím ako to budem pociťovať ja po takých 3 týždňoch, teraz je to o.k. Akurát mi písala sestra, ktorá už zhodila 9 kg za 3 týždne, že či ma bolí hlava, lebo ju 2 až 4 deň bolela hrozne, no ja som v poriadku. No a príjemnú oslavu, čo idete oslavovať?

miresta
7. jún 2008

aniel - a ako je to s alkoholom, viem že sa pri dietách alkohol nemôže, ale uškodí aj deci červeného vínka?

miresta
7. jún 2008

aniel - asi si niekam odbehla, tak sa ozvem neskôr, idem teda žehliť, čo ja veľmi nemusím. 😝 pa a príjemnú oslavu 🙂

aniel
7. jún 2008

miresta ja alkohol nemusím a ani nebudem ,lebo kojím. Idem na 60.Mna hlava bolela včera , ale asi z počasia.Ja dietu držím 6 deň. Dúfam ,že aj ja budem mať za 3 týždne dole aspoň 6-7 kg dole.Aj ja by som mala žehliť, včera večer som dala dole zo šnúry a teraz tam mám veľkú kopu.Však vieš si to predstaviť6 ľudí.
pa pa možno až okolo 20.00 možno sa sem dostanem ,keď ma deti pustia. 😝

ivetah
7. jún 2008

ahojte, chcem sa spytat ci mozem zacat tu dietu aj ked kojim? nebude to nejako vplyvat na mliecko?
mam totiz dost kil navyse, pribrala som este pred tehotenstvom a teraz po porode mam hrozne natiahnutu kozu na brusku 😒 takze zacinam pomalicky cvicit, aby som ho spevnila, ale chcela by som aj schudnut, len neviem ci toto mozem pouzit... dakujem.

miresta
7. jún 2008

ivetah - ahoj, ja už nekojím mám 5 mesačnú dcérku, nekojím len preto, že mi nechcela priberať a tak sme museli dokrmovať a odmietala prsník, tak som stratila mlieko, ale čo som sa dočítala, tak môžeš, touto diétou dostavaš do tela len zdrave veci aj keď niektoré v inom stave ako sme zvyknutí, napr.: bielkoviny nepiješ mlieko, ale ješ veľa vlákniny, strukoviny, ovocie .....

No nech ti poradia aj iné možno niektoré koja, alebo kojili.

Ja som tiež pribrala pred tehotenstvom 6 kíl, potom prvé mesiace vôbec, ale od 5 mesiaca som bola na rizikovom, málo pohybu a kilá išli pekne hore, takže potrebujem zhodiť pre začiatok aspoň 10, ale keby išlo aj viac nenahnevám sa 🙂 😀 🙂

na fotke ste roztomilí, papa

miresta
7. jún 2008

aniel - ani ja nepijem alkohol, ale myslela som na oslavy, kždá tu píšete, že niekde idete oslavovať a tak rozmýšľam ako to bude keď pôjdem ja, či sa môže, alebo nie. Lebo alkohol robí svoju šarapatu, ale malý prehrešok vraj nevadí. No uvidím potom. papa, tak večer ak sa bude dať. 🙂

lucxy
7. jún 2008

ahojte baby, ako vam to ide s chudnutim ha 🙂
ivetah, pokial viem tak tuto dietu drzali aj baby co kojili 🙂

miresta
7. jún 2008

ahojky, tak ako, ste tu niekto?

Ja mám za sebou druhý deň, oproti niektorým ešte nič, ale ani necítim, že by som držala niejakú dietu, dobre som sa napapala rizota ešte od obeda som nebola až taká hladná, ale dala som si trochu na večeru, aby to na mňa neprišlo o desiatej pred telkou.

ivetah - tak ako pridáš sa k nám?

sestri
7. jún 2008

mirsta...je to super...ani ja som nepociťovala hlad a najlepšie na celej diéte je,že som dala dole presne tam,kde som chcela. 🙂

simka9122008
7. jún 2008

Ahoj Miresta ja som tu malá mi spinká ešte som povešala prádlo a tak som si tu konečne sadla k netu

sestri
7. jún 2008

prepáč za preklep v mene 😉

ivetah
7. jún 2008

miresta dakujem za odpoved. a poslala by si mi tu knihu prosim? pozriem teda ako to vyzera 😉
mail ti poslem doo IP.

ivetah
7. jún 2008

a mas krasnu dcerku 😅

aniel
7. jún 2008

ivetah ja tiez kojim ,takze v pohode.
miresta Dnes som zhresila na plnej ciare nevadi zajtra zajtra pokracujem 😉

miresta
7. jún 2008

aniel - to znamená že oslava dopadla dobre,že?

miresta
7. jún 2008

ivetah - ďakujem, už krásne spinká zlatičko moje 🙂

anaret
7. jún 2008

Obdivujem Vás a chcem sa aj ja na to dať.už som popísala toho mnoho, ale neodoslalo sa to, lebo mi stuhol počítač...

anaret
7. jún 2008

Takže znova: už týždeň uvažujem o tejto diéte, len ma desia vitamínové dni- asi zomriem od hladu...mám požičanú aj tú knihu...
nemám pevnú vôľu - zbožňujem chlieb, rožky a koláčiky, sladké pečivo...a neviem kde je mlieko, syry, vajcia, párky - bez mlieka som hotová...
a ozaj - sme štvorčlenná rodina - varím, pečiem často a samé dobroty - ako toto zvládate? odolávate?

miresta
7. jún 2008

anaret - tak sa daj, teraz je aj najlepšie obdobie na to lebo je na trhu plno rôzneho ovocia, keďže ho máme jesť tri mesiace a potom ešte 3 mesiace ak vydržíme aj ďalších 90 dní.

Ja som tiež len na začiatku , čím viac nás bude tým lepšie nám to pôjde, aj keď sa povzbudzujeme len takto. 🙂

anaret
7. jún 2008

a ešte - dnes som robila zemiakový šalát + rezne, výborný koláč z čerstvých jahôd - to akože aby som sa cez víkend najedla ak by som sa od pondelka na to dala...ale nie je to jednoduché, lebo niektorá z Vás píše, že to už začína po 3.krát...

ivetah
7. jún 2008

mozete mi prosim niekto poslat tu knihu? dakujem 😉

anaret
7. jún 2008

miresta a ako to zvládaš?

potrebujem poradiť od skúsenejších - mám problém, lebo v práci nie vždy budem môcť obedovať to, čo môžem, takže by som mala obed až doma -okolo 15.30. Nebude vadiť, ak čas obedu sa bude meniť? alebo to má byť pravidelné?

miresta
7. jún 2008

anaret - no ja ti ešte podľa súsenosti neviem povedať veľa , ale tiež mám rada pečivo , ale zákusky len pečiem a rôzne torty aj na objednávku, a nie je to ťažké odolať, aj dnes som piekla, a zajtra mám na večeru zákusok, takže ochutnám 🙂

Inač mlieko, syry , vajcia - to všetko patrí do skupiny bielkovn, čiže do prvého dňa, ale je to tak, že ak si dáš mäso, tak ješ len mäso aj na večeru, ale ak si dáš na obed syr, tak si ho môžeš dať aj na večeru, alebo vajcia.

Vo fotoalbume mám aj fotky z mojich niekoľkých toriet, tak nakukni. Robila som aj sestrám zásnubi a svadby, takže variť nieže len viem, ale hrozne ma to baví. A stále si hovorím, že viem že je to dobé, keď to druhí ocenia, nemusím to chutnať ja, lebo zákusky plnkové už ani veľmi nemôžem. 😝

kenan
7. jún 2008

😕 😕 😕 som tu spravne?co som prepasla?

baby, ja som zuuuuufala....dnes som porusila vsetko co sa len dalo 😖 ....mala som mat UH a dala som si gril.kuriatko ☹ ....a vecer po 20:00 zakusok 😠 😠 😠 ....co teraz? mam pokracovat ovocnym, ako keby sa nic nestalo?...mozno ma ospravedlnuje mrcha 😔 zato mam ale tento mesiac dva vodove 😝

miresta
7. jún 2008

anaret - ak máš knihu tak si to nalistuj, neviem či sa môže meniť čas, ale ako si to dáš ty aby ti to vyhovovalo, tak to bude stále a bude dobré, večerať sa môže do osmej .

Ja som tiež dnes robila jahodový koláč, na raňajky som mala kiwi , na obed zeleninové rizoto a na večeru pol dávky, a zajtra budú na raňajky jahody, na obed špagety a na večeru kúsok jahodového zákusku. 😀
😀

miresta
7. jún 2008

ivetah - napíšem ti do mailu, aspoň to čo mám ja, podľa čoho sa držím, aj ja som sa na to dala v piatok, lebo moja segra už drží 3 týždne a shudla už 9 kíl, tak som dlhšie neváhala, a knihu si kúpim až cez týždeň.

miresta
7. jún 2008

kenan - tak to si si teda dala, no veľa krát tu kočky píšu, že zhrešili a od zajtra pokračujú ďalej, tak hravo do toho.

Ale na prečistenie, je lepší ovocný ako vodový deň.